Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2007., 13:44   #1
Pomalo nevjerojatna priča o onome što mi se događa u braku i oko njega

Neznam ni sama od kuda da pocnem a zapravo neznam ni sama zasto cu pocet pisati, mozda zato sto moram nekome reci a najlakse je ovdje jer nikog neznam, ali aj idemo konacno od nekud pocet.
Zaljubila sam se ko tele, davno je to bilo, poceli zivjet skupa, planirali brak djete ..... i naravno a sam se udala za tada muskarca svog zivota i rodila prekrasnu curicu kojoj je sad 10 godina. i sve super sve 5, svi fala bogu zivi i zdravi, radimo ... imamo dobar posao ... bla bla bla, brak odlican, ma sve ok. Sve dok me prije 4 godine nije trgnuo jedan telefonski poziv sa druge strane glas ovdje ljubavnica tvog muza.... cijeli svijet ti se srusi kao kula od karata !?!? Nisam mogla vjerovati, a kod kuce sve u redu... posvadjamo se mi ali i to je normalno.... Prvo nisam mogla vjerovati i na kraju se odlucim naci sa ljubavnicom svoga muza, zanimalo me ko je? sta je? kako izgleda ? htjela provjeriti dali je to zaista tako ? Jos uvijek ne vjerujem, jebiga nama zenama nekad treba nacrtati. I nazalost za mene iz njene price skuzim da ima tu neceg jako velikog medju njima, pokazala mi poruke... i zamislite oni su tada u vezi bili ne tjedan, ne mjesec ne dva nego godinu i nesto i eto odlucila se ona meni javiti jer je on njoj lagao da je nas braku nikakav i da se od mene rastaje, ne voli me bla bla bla.
Neznam od cega sam bila vise u soku, nisam znala gdje sam , kud cu i sta cu. Otisla sam kuci, (naravno prije toga sam narucila sok od ribizla koji sam eto slucajno prolila po njoj) trazeci sta u nasem braku ne valja, zasto je otisao njoj. Vjerujte mi sve je bilo ok, sve 5, sve divno i krasno. Trazila sam razlog, ZAŠTO ZAŠTO ZAŠTO, trazila svasta nesto ni sama neznam sta. Odlucila ja to njemu reci , da bi on meni reko ma ljubavi moja vidis da nam neko zeli razjebati brak, ljubomorni su na nasu ljubav, srecu, obitelj..... Ni sama neznam kako sam "presla" preko toga , ma nisam presla nisam ja popusila njegovu pricu ali tu je prekrasna curica, "odlican brak" (moram sad staviti pod navodnike) i eto zivimo mi dalje tako, recimo da smo presli presutno preko toga o tome se ne razgovara.
Medjutim nakon godinu dana opet poziv doticne koja pita jel s nasim brakom sve ok jer eto on mene opet ostavlja a njoj je vise dosta cekati. Ona je njegovu pricu prozvakala i skupa su, svadjaju se jer eto on mene nikako ne ostavlja a i zasto bi mislim, ali su skupa. Bem ti on vodi dvostruki zivot. Ja njemu rekla i kazem mu dušo ajde ti, ja te ne držim, ako ti nju voliš a mene ne ajde sta sad ni prvi ni zadnji koji se zaljubio, rastao ...... ( ni sama neznam kako sam to uspjela reci jer nisam zeljela da ode niti da nas ostavi ali ako on nije sretan samnom a ocito nes ne stima kad "bjezi u zagrljaj druge" ) On ma kakvi da sta je meni da on nas dvije voli najvise na ovom svijetu, kakav zivot bez nas da eto opet nas neko zbog ljubomore zeli razjebati, da ju stjeram u PM neg odjebe od mene bla bla bla. Nismo bili u nekim odnosima poslje toga ali jebiga ja njega volim, a on je naravno divan i krasan otac, muz .......

I tako i dalje sve super sve 5, volimo se (bar ja njega). I nakon godinu dana bem ti opet ona zove i ne vjerujem opet isto, vec sam luda od neznam cega, stalno mi je to sve tu negdje, neznam sta bi rekla. Vise ga ne volim, bar ne kao prije, popustila ljubav i sve , nije ni cudo sta mi radi ali sam mu i dalje vjerna jer nema nikog osim njega. Odnos nam je bezveze ni simo ni tamo, pocele bezvezne svadje, nisam sretna u tom braku jer jednostavno znam da je jos snjom, ne zove ona vise ali ja znam, osjecam to, na neki nacin ga i mrzim, jer smatram da to nisam zasluzila. Ako je tako onda me ostavi pusti me da budem sretna , sretna u dusi, jer to vise nisam. Ubio je moj smijeh, moju radost. Radost mi je jedino ta divna djevojcica. Sada sam sretna sto je cesto na putu, to me prije ubijalo, sretna sam kad ga nema. On ne zeli otici jer on niti nezna ko je ta zena niti ju voli, niti je snjom niti .......
A snjom je, znam to.

I naravno proslo ljeto je ponovo zvala jer eto obecao joj je ici na more snjom, ja u smijeh, jer eto on je nas GO vec isplanirao i rezervirao, platio bas u tom periodu za nas. Vjerujte nisam imala vise ni snage, godisnji nam bi prekrasan , prekrasan maloj i njemu, a mene kopkalo, nemam mira, nemogu ga gledati, grli me a ja znam da i nju grli, voli me ljubi me a meni se sve to gadi. Neznam kako sam glumila tj. znam sve cu napraviti da mala to ne vidi i ne osjeti, glumim i pred prijateljima svi misle kako nam je divno i krasno, ma i vise nego krasno....
Ne zeli me ostaviti - VOLI ME - uffffffff, ja sam i dalje nesretna kad mu kazem, napadne me - napad je najbolja obrana.

I naravno desi se nesto zbog cega nisam sretna ali o desilo se. Jedan prijatelj mi je postao vise od prijatelja, dugo smo razgovarali o svemu i svacemu i ja se zaljubila po drugi put u zivotu, ko tele opet, uvukao mi se pod kozu, bem ti volim ga jako jako. Bila sam ljuta na sebe, i on je u braku, zgrazam se od takvih veza, i uvijek sam govorila nikad , nikad , nikad nebi to napravila sto je meni napravljeno, ja da budem ljubavnica, jok ne dolazi u obzir. Sama sebe sam uvjeravala da se mozda i nisam zaljubila neg eto kako sam sva u kurcu zbog situacije u kuci, dozvolila ja njemu da mi se priblizi jer svima treba ljubavi, njeznosti, srece. Ali ne ja se zaljubila i rekla mu to da bi on osjecao isto. U vezi smo 6 mjeseci, i nema tu vise zaljubljenosti bem ti volim ga, voli on mene ( e sad muskarcima ne vjerujem bas vise ali ja osjecam tu ljubav osjecam nesto sto vec dugo nisam, i kad razmislim sad neznam niti dali mi je muz toliku ljubav ikad pruzio) i volim ga a i ujedno sam ljuta jer sam snjim. "Potpuno" sam iskrena prema njemu , nisam mu rekla za muzevu ljubavnicu, nemogu neznam zasto, neka misli da mi je brak ok ionako svi misle, samo nemaju pojma koliko sam nesretna u tom braku. Sretna sam kad sam snjim, tako mi je lijepo, pitam se sve cesce, tj pozelim sve cesce zivjeti snjiim sa svojim i njegovim djetetom. Nesmijem tako , znam. Imam li i ja pravo na srecu?
U braku sam nesretna ali muz me ne pusta on ne zeli rastavu jer zasto bi se rastajali !!! On je u nasem braku zadovoljan i sretan, Ja nisam. Kazem ja to njemu ali eto on misli da se ja zezam. Kad bi mu rekla da imam nekoga bilo bi svacega. Necu mu nikad reci niti priznati jer bi time zeznula njegov brak a to pogotovo ne zelim.
I sama nemogu vjerovat da se to sve BAS MENI dogadja. Da sad to idem nekome ispricati nebi mi niko vjerovao jer sam kak ti pametna, uvijek tu, obrazovana, vesela, omiljena u drustvu, spremna za zeku-peku, svi se rado druze samnom, dobar , vjeran prijatelj, uvijek tu kad nekome nesto treba, spremna pomoc svima, komunikativna bla bla bla joj UŽAS.........
Eh a da meni ovo isprica moja prijateljica ima taj problem znala bih kako ga riješiti, svega sam ja svijesna, sve ja znam, Samo lako je davati savjete tj. bolje receno misljenje kada se covjek sam ne nadje u toj situaciji.

I svasta ja napisala a neznam uopce sta bih tj znam zelim biti SRETNA, a ja sam sretna samo onda kad mi muz nije u blizini a to je PRESTRASNO ali je tako.
abc-yxz is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 14:03   #2
Ništa ne trebam, samo se hvalim.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 14:07   #3
ako neće on tebe, ostavi ti njega...ili još bolje, izbaci ga van iz kuće
__________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
vlale is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 14:21   #4
Osim što imam filing da je prije određenog vremena baš takva priča bila tu ispričana, ali ajde, ko da je to bitno, reci ti nama, a kakav bi ti to savjet, odnosno mišljenje dala prijateljici.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 14:25   #5
svaka ti cast na tolikim zivcima - al umijece je postici
situaciju gdje on pravi budalu od tebe svaki dan vec cetiri
godine, i to uz tvoje dopustenje...

tebi treba jedna dobra scena, gdje ces mu istresti u facu sve sta
je zasluzio, sve sto se sigurno vec duuugo skuplja u tebi, zasluzio je
sve te ruzne rijeci.... saspi mu sve u lice (bez prisutnosti male ofkors)
i onda ga izbaci iz stana...
nemora znati za tvog ljubavnika - prvo ti rascisti svoj zivot, rjesi se
parazita i organiziraj mirniji i sretniji zivot sebi i malenoj (naravno da ce
bit tesko) pa tek onda mozes mislit na tog covjeka drugog i eventualno
planirat nesto...

no radi sebe i svog mira, rjesi se te gnjide prevarantske, neka ga sram
bude, zasluzuje da mu brave promjenis, pa nek ide plakat svojoj drugoj
zenici... beskicmenjak
__________________
Judge me all you want, but keep the verdict to yourself.
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:16   #6
Quote:
abc-yxz kaže: Pogledaj post
I svasta ja napisala a neznam uopce sta bih tj znam zelim biti SRETNA, a ja sam sretna samo onda kad mi muz nije u blizini a to je PRESTRASNO ali je tako.


Ti si skroz posebna žemska i ja ti se iskreno divim.
Živiš sa jednim muškarcem koji vara svoju ženu, a voliš drugog muškarca što također vara svoju ženu.

I jedan i drugi te izuzetno poštuju, a čak toliko puno da uopće ne spavaju s tobom.

Ako uistinu želiš biti sretna prestani se zavaravati i odjebi obojicu.
bradbury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:22   #7
Jel ovo neka navlakuša jer meni upravo miriše na to....
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:32   #8
sf prve vrste ,ili glupost nulte kategorije , pod zastitom UNESCO-a
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:39   #9
ajme koja sapunica


Quote:
abc-yxz kaže: Pogledaj post
Neznam ni sama od kuda da pocnem a zapravo neznam ni sama zasto cu pi naravno a sam se udala za tada muskarca svog zivota i rodila prekrasnu curicu kojoj je sad 10 godina. i sve super sve 5, svi fala bogu zivi i zdravi, radimo ... imamo dobar posao ... bla bla bla, brak odlican, ma sve ok. Sve dok me prije 4 godine nije trgnuo jedan telefonski poziv sa druge strane glas ovdje ljubavnica tvog muza.....
dakle on tebe vec 5 g vara, a i I TI I ONA PLJUGATE NJEGOVE LAZI!!! vidjela si zenu vidjela njene poruke i ti vjerujes njemu

trpis to vec 5 god sta sad hoces od nas???
men se cini zasluzili ste jedno drugo.
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:43   #10
ja mislim da bi ti trebala bit "skola" ono sto si dozivjela od svog muza i njegove ljubavnice
ne ide mi u glavu kako si brzo zaboravila svoju bol i patnju kad si saznala za njegovu nevjeru , pa sad ti radis isto sranje s tim ozenjenim koji ima zenu koja ce prozivljavati sve ono sto si i ti
stara moja ista si ko i on

da se meni tako nesto dogodi muz bi dobio shuz u guz i van
a da ja budem necija "broj 2" nema sanse
da ja gradim svoju srecu na tuđoj nesreci , ni u ludilu
-angelfire- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:53   #11
Mozda da prestanes zaljubljivati se ko tele.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:54   #12
Quote:
abc-yxz kaže: Pogledaj post
Neznam ni sama od kuda da pocnem a zapravo neznam ni sama zasto cu pocet pisati, mozda zato sto moram nekome reci a najlakse je ovdje jer nikog neznam, ali aj idemo konacno od nekud pocet....
Prvo sam posmislila, zasto ne pozoves tu muzevu ljubavnicu da se sastanete u troje (muz ti ne mora ni znati da to planiras dok ga ne iznenadi njen dolazak) jer pred njom nece moci lagati da je ne poznaje ako tebi moze lagati to isto.

Drugo, sta ti ustvari zelis, da zadrzis svoj brak bez prevara sa ijedne strane ili da zivite duple zivote ili da se razvedete?

Da si sad nasla nekog slobodnog za ljubavnika, mislim da bi situacija bila puno laksa. Ja bi na tvom u tom slucaju samo otisla ljubavniku a muza ostavila ljubavnici. Ali i ti si sada ljubavnica. I znam, ljubav je to i sve, ali mislim da je ipak vrijeme da svoj zivot malo pospremis. Prvo vidi sta zelis sa muzem ili ga ostavi pa onda donosi druge odluke kad vec budes slobodna. Dotad mislim da bi ti bilo najbolje da nisi niskim drugim.

P.S. Ja ti se divim da tako dobro glumis da imas odlican brak - ja to ne bi mogla ni htjela. I vjerujem da je shok takvo nesto dozivjeti, cudim se i da ga nisi zadavila na licu mjesta (kad si saznala za ljubavnicu).

P.P.S. Nisi nam opisala tu zenu. Kakva ti se cini?
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise

Zadnje uređivanje Cats : 31.05.2007. at 16:01. Reason: citiranje glomaznog posta - čitaj pravila
Sultiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:59   #13
Huh, pročitala sam ... :brišeznojsačela:

To kaj si ti našla oženjenog me ne dira previše, svi mi imamo putra na glavi, al da dopuštaš da te muž 4 godine vara....
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 16:06   #14
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Huh, pročitala sam ...

To kaj si ti našla oženjenog me ne dira previše, svi mi imamo putra na glavi, al da dopuštaš da te muž 4 godine vara....
a jebote pa koji ku-ac ona sad kuka ovdje
kad je od prevarene zenice
postala ljubavnica

a sama se zgraza nad tim ajmo rec nazivom
a sta ako ona unisti brak toj zeni
kao sto je ljubavnica njenog muza napravila njoj

mozda ce i ona zivkat tu jadnu zenu na telefon i pricat joj price kako je ona zajedno sa njenim muzem
-angelfire- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 16:10   #15
To ti se kod nas veli: "Svaka rit dojde na šekret..."
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 16:19   #16
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Mozda da prestanes zaljubljivati se ko tele.

Da... To je i meni prošlo kroz glavu.
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 16:42   #17
Hm, jedna jako pametna i veoma uspjesna zena (koja je prosla puno toga i okusila gorak zivot) je rekla da svaki (am bas svaki) muskarac vara svoju zenu. Onaj koji ne vara, je ili toliko ruzan da ga nitko nece ili je impotentan. Sad sta da kazem na to? Kada on kaze da ima duze posla u firmi ili da ima sastanak sa knjigovodjom, ima sastanke sa njom, a njegova draga zenica ceka u kuci i brine se za djecu, sprema fin rucak i plete carape


Tuzna je to situacija, i znam puno zena kojima je isto kao tebi, nazalost, i zato sad reci sta da konkretno napravis, neznam jer se i sama grozim takve pomisli i neznam gdje bih ga udarila i kako jako, kad bi takvo nesto saznala.


Samo znam da su te sve zene jednostavno naucile zivjeti sa time. Muzevi ih vode na putovanja, vode ih u shoppinge i na svakakve izlete. One uzivaju barem sa te strane. Stavljaju prohtjeve! Cak i ucjenjuju na neki nacin, za svaki sastanak sa ljubavnicom traze zlato, jedan put nausnice, a sljedeci put kompletira sve to sa odgovarajucom ogrlicom. Tako im se njihov ormaric pomalo puni sa svjetlucavim predmetima i u slucaju razvoda nose barem teske kofere sa sobom . Njihovi muzevi njih vole, i bas ih vole, samo volit nije isto i kao zudit za nekim. Kuci samo dobijaju kavijar , ali oni ponekad jednostavno pozele pojest burek ili topli sendvic (znas sto mislim).


Jedan momak, koji je imao stvarno vise nego dovoljno djevojaka mi je jednom rekao da savrsena zena u ocima muskarca mora da bude domacica u kuhinji, dama u salonu a tigrica u krevetu... A u braku su tigrice i tigri postali domace macke i pozele se divljine. auh, sto meljem..


A istovremeno bih i rekla da tebi (u svom ovom jadu) i nije tako lose. Nazalost postoje i druge zene, ciji muzevi ne mare kako je njima, ne vode ih na putovanja, nikakve izlete, ponizavaju ih i varaju (jos uz to sve drugo). Sto bi one trebale reci na ovo?? A ne mogu izaci iz tog braka zbog razlicitih razloga, i onda pate i trpe sve to. Ima i njih dosta, unfortunately... E njima je tesko!


Nije zivot uvjek fer, ali ako je vas brak do sada bio manje vise dobar (ili kao sto ti kazes odlican) i imate predivno djete, zasto to kvariti, pa tu ima nade da napravis nesto jos od toga. I osim toga, on se vraca tebi i djetetu! A ona mu je onako neka "usputna"... U to sam posve sigurna! A i razumijem kako se ruzno osjecas. Samo kad pomislim kako ti je, muka mi je! Nazalost je ponekad tako.


To sto ti osjecas za toga svoga kolegu, nije vrijedno toga. Sad si mislis kak je on divan i drag i fin, ali znas i sama da smo u braku i zajednici mi svi sasvim drugaciji. A i kada bi ste se vas dvoje i razveli i poceli zivjeti zajedno, shvatila bi da nije zlato sve sto sija..

Sad kad sam se napricala i napisala, odoh jest...

Leylah
Leylah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 23:59   #18
Hm, dosta dugo to traje: koliko sam shvatila, ona te otprilike svakih godinu dana nazove na telefon. I nakon toga ti s njim zapravo nastaviš normalno i po starom, kao da ništa nije bilo (bar idućih godinu dana, do novog poziva). U svakom slučaju, čini se da spadaš u strpljivije žene...
Kad si napisala da si konačno našla ljubavnika, prepala sam se da ćeš u idućem odlomku napisati da te nakon nekog vremena nazvala neka ljubavnikova ljubavnica... Ništa, furaj ti tako, pa dok izdržiš. Ono s prolijevanjem ribizlovog soka po ljubavnici ipak govori o nekim potencijalima .

leylah - da se nije pod tim nickom registrirala gospođa Žuži Jelinek?
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 01:11   #19
Quote:
Leylah kaže: Pogledaj post
rekla da svaki (am bas svaki) muskarac vara svoju zenu. Onaj koji ne vara, je ili toliko ruzan da ga nitko nece ili je impotentan.

Koji pesimizam. Ja to jednostavno necu prihvatiti kao cinjenicu. Ako treba trazicu dok sam ziva ali se necu zadovoljiti sa nekim ko vara. Ako ni to ne pomogne, postat cu lezbejka. Ako ni to ne pomogne, nabavim si dildo! Taj me barem nece varati.

Ne zelim uopste vjerovati u to jer mislim da neko ko je imao tako gorak zivot kao sto pises, ima i vrlo pesimistican stav prema muskarcima i dakle, vrlo je subjektivan.

Mozda u okolini u kojoj se ona/ti kreces/krecete, ima toga dosta, ali ja jednostavno necu i ne vjerujem da je to generalno stanje.

A sta god dopustas sebi, to ce ti se i desiti. Ako pustas da neko gazi po tebi i gazit ce. Zasto? jer moze!

Ja cu da imam vjeru ili naivnost ili iluziju u ljubav ali cu je imati dok nemam razloga da vjerujem suprotno.
__________________
Cekaj me na dalekoj stazi
gdje lipa stara mirise
dokazi da ne mogu nista
vjetrovi, oluje i kise
Sultiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 08:46   #20
Quote:
plavusa kaže: Pogledaj post
svaka ti cast na tolikim zivcima - al umijece je postici
situaciju gdje on pravi budalu od tebe svaki dan vec cetiri
godine, i to uz tvoje dopustenje...

tebi treba jedna dobra scena, gdje ces mu istresti u facu sve sta
je zasluzio, sve sto se sigurno vec duuugo skuplja u tebi, zasluzio je
sve te ruzne rijeci.... saspi mu sve u lice (bez prisutnosti male ofkors)
i onda ga izbaci iz stana...
nemora znati za tvog ljubavnika - prvo ti rascisti svoj zivot, rjesi se
parazita i organiziraj mirniji i sretniji zivot sebi i malenoj (naravno da ce
bit tesko) pa tek onda mozes mislit na tog covjeka drugog i eventualno
planirat nesto...

no radi sebe i svog mira, rjesi se te gnjide prevarantske, neka ga sram
bude, zasluzuje da mu brave promjenis, pa nek ide plakat svojoj drugoj
zenici... beskicmenjak


slažem se stobom da mu trebam ponovo sasut sve u lice, kazem ponovo jer sam to vec napravila ali ona slijedi ono ljubavi pa nije to istina bla bla bla ja volim samo tebe nemogu bez tebe i naravno nikad me nece ostaviti jer zasto i bi?
I da ja se ponekad divim samoj sebi pitam se od kud mi snage, snagu valjda crpim u djetetu ali koliko jos ????
On mene ne pusta i nece me pustiti ja sam mu navodno sve i svega sam ja svijesna jer sta njemu zapravo fali ?!?! Mozda jos jedna ljubavnica !!
abc-yxz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.