Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2007., 12:58   #61
Valjda žele odbiti svoje muževe kad zatraži sex. Deplasirani su izgovori tipa glavobilje, umora,.....pa su se dosjetile da ih na fin način odbiju. Ne vidim kojeg to muškarca mogu napaliti tange na masnom, punom celulita, u tendenciji pada dupeta? Ruku na srce koliko ima žena kojima to stoji, a k tome tange su ionako otkad out!?
A što se rubova na gaćicama tiče,.....pa zar nikad niste čuli za hipsterice bez poruba? Jesu skuplje, ali sse bar prekrije ono gore navedeno, a osim toga više su sexi od tangi!
bambi101 is offline  
Old 30.08.2007., 12:59   #62
Quote:
zg_sash kaže: Pogledaj post
josipe , nikome od nas nije dovoljna paznja samo od jedne osobe , budimo realni
ja ne govorim o tvojoj ili mojoj ili necijoj konkretnoj zeni , ali tvrdim da velika vecina zena i muskaraca uziva u paznji i pohvalama
zenama je jedan od glavnih atributa njihova fizicka ljepota i normalno je da su na to ponosne i da to zele istaknuti , bas kao sto ce muskarac koji ide u teretanu cesto hodati obucen na nacin koji ce pozaivati njegove misice
a sigurnost i nesigurnost nemaju veze s tangama , vec s cinjenicom da je netko ljubomoran ili ne
1.fizicka ljepota se ne istice nosenjem tangica, sexualnost se istice nosenjem tangica...i one ljepe i ruzne, zgodne i nezgodne nose tangice...
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:02   #63
Quote:
bambi101 kaže: Pogledaj post
Valjda žele odbiti svoje muževe kad zatraži sex. Deplasirani su izgovori tipa glavobilje, umora,.....pa su se dosjetile da ih na fin način odbiju. Ne vidim kojeg to muškarca mogu napaliti tange na masnom, punom celulita, u tendenciji pada dupeta? Ruku na srce koliko ima žena kojima to stoji, a k tome tange su ionako otkad out!?
A što se rubova na gaćicama tiče,.....pa zar nikad niste čuli za hipsterice bez poruba? Jesu skuplje, ali sse bar prekrije ono gore navedeno, a osim toga više su sexi od tangi!
evo još jednog

dečki dečki jel lijepo živit u kamenom dobu s poremećajem osobnosti?
Edea is offline  
Old 30.08.2007., 13:02   #64
Quote:
hw13 kaže: Pogledaj post
Hm, onda je grijeh i to što se kupam u toplessu? Izgleda da sam tek ko udata izgubila svaki sram.
ti vidi sa tvojim partnerom da li je njemu ok ako se ti kupas i suncas topless na plazi medju ostalim ljudima, ako to njemu ne smeta i nema prigovora na to, tko smo mi ovdje da to komentiramo.nase misljenje je totalno nevazno...
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:06   #65
Quote:
josip26 kaže: Pogledaj post
1.fizicka ljepota se ne istice nosenjem tangica, sexualnost se istice nosenjem tangica...i one ljepe i ruzne, zgodne i nezgodne nose tangice...
Tako je fizička ljepota ističe se tako da se žena zamota od glave do pete, nosi bapske gaćice i ne baca mužjakove klikove i playboye.
Evo idemo se sve posut pepelom...odmah...sad...
Kako nam samo može pasti na pamet tako bludna misao kao nošenje tangica, sram nas bilo kukukukuku
Edea is offline  
Old 30.08.2007., 13:09   #66
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
evo još jednog

dečki dečki jel lijepo živit u kamenom dobu s poremećajem osobnosti?

a neko ima problema s vidom!
bambi101 is offline  
Old 30.08.2007., 13:10   #67
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
Tako je fizička ljepota ističe se tako da se žena zamota od glave do pete, nosi bapske gaćice i ne baca mužjakove klikove i playboye.
Evo idemo se sve posut pepelom...odmah...sad...
Kako nam samo može pasti na pamet tako bludna misao kao nošenje tangica, sram nas bilo kukukukuku
zalosno je to sto takvima kao ti nosenje tangica vjerovatno i jeste jedini "adut"..a to zamotavanje necu ni komentirati..
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:11   #68
Quote:
bambi101 kaže: Pogledaj post
a neko ima problema s vidom!
moj vid je sasvim u redu, hvala na zabrinutosti. Ako si cura time gore
Edea is offline  
Old 30.08.2007., 13:12   #69
josipe , kad me vec vuces za jezik , hajde mi molim te pokazi sexualnost ??
ja sam ju od lijepog broja zena osjetio , ali ju jos ni na jednoj nisam vidio

pretpostavljam da onoj koja ne nosi gacice - sexualnost viri ??
i na kraju , kao je stvar muza i zene sto se tice toplessa , gdje je razlika sto se tice nosenja ili nenosenja necega drugog??
ZgSash is offline  
Old 30.08.2007., 13:12   #70
Blagoslovio Svevišnji (udane) žene koje nose tange...


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 30.08.2007., 13:14   #71
Quote:
josip26 kaže: Pogledaj post
zalosno je to sto takvima kao ti nosenje tangica vjerovatno i jeste jedini "adut"..a to zamotavanje necu ni komentirati..
Ne brini se ti za moje adute dečko dragi. Znači nemaš što pametnije reć, pa pokušavaš "spuštat"
Ajde priznaj da si ljubomoran jer tvojoj ženi tangice bolje stoje nego tebi
Edea is offline  
Old 30.08.2007., 13:17   #72
Quote:
zg_sash kaže: Pogledaj post
josipe , kad me vec vuces za jezik , hajde mi molim te pokazi sexualnost ??
ja sam ju od lijepog broja zena osjetio , ali ju jos ni na jednoj nisam vidio

pretpostavljam da onoj koja ne nosi gacice - sexualnost viri ??
i na kraju , kao je stvar muza i zene sto se tice toplessa , gdje je razlika sto se tice nosenja ili nenosenja necega drugog??
sash ako obratis paznju na sve postove ovog topica primjetit ces da se u zenskim komentarima nosenje tangica poistovjecuje sa "osjecati se seksi", mozda bi njima trebao postaviti pitanje koje si postavio meni.
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:18   #73
Quote:
skyy kaže: Pogledaj post
Žene imaju razne instrumente za privlačenje muškaraca.Tu spadaju minice ,štikle,grudnjaci,šminkanja ,depiliranja,frizure itd.U zadnje vrijeme tu su neizostavne tangice.To je pravi magnet za muške oči.Razumljivo je da to sve rade slobodne žene ali zbog čega bi to trebala radit jedna udana žena koja doma ima muža i djecu.Koga trebaju privuć tange kad ona ide na kavu sa prijateljicama.
???
Ovo spada među primitivnija razmišljanja.
Bože što ne volim tako posesivne, ljubomorne i nesigurne muškarce.

Ja obožavam tange, ne radi toga da mi netko gleda u dupe, nego zato jer mrzim kada mi se na hlačama ocrtavaju normalne gaćice; tange su mi ugodnije, osim toga. Uz njih, najviše volim bokserice, ali na hlače nosim najčešće tange!

I bez obzira na tvoju primitivnu glavicu, zbilja nije sve na ženi usmjereno tome da uhvatimo muški pogled. nakon nekog vremena shvatiš da je sex i avantura sa strane nešto najlakše što možeš dobiti!
Anastasia is offline  
Old 30.08.2007., 13:20   #74
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
Ne brini se ti za moje adute dečko dragi. Znači nemaš što pametnije reć, pa pokušavaš "spuštat"
Ajde priznaj da si ljubomoran jer tvojoj ženi tangice bolje stoje nego tebi
priznam

ne da nemam sta reci nego neshvacam to da ako nekom neodgovara moje misljenje mi govori da sam iz kamenog doba i poremecene osobnosti...btw zato ti nisi u braku samnom nego sa nekim tko ima slicna razmisljanja kao ti...
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:25   #75
Quote:
josip26 kaže: Pogledaj post
priznam

ne da nemam sta reci nego neshvacam to da ako nekom neodgovara moje misljenje mi govori da sam iz kamenog doba i poremecene osobnosti...btw zato ti nisi u braku samnom nego sa nekim tko ima slicna razmisljanja kao ti...
Prvo ja nisam u braku, drugo gluposti trkeljaš, nesiguran si pa pljuješ po ženama koje imaju svoje ja i nose tangice jer to žele.
Treće nisi shvatio ovo poremećaji osobnosti niti ću gubit vrijeme da ti to objasnim
Edea is offline  
Old 30.08.2007., 13:26   #76
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
kameno doba za nas većinu već odavno ne postoji što ne bih rekla za vas pametnjakoviće koji pljujete po ženama koje nose tangice.
Pljujemo??????????? stvarno ti nije sa vidom nesto uredu
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:28   #77
Quote:
josip26 kaže: Pogledaj post
Pljujemo??????????? stvarno ti nije sa vidom nesto uredu
Moj vid je dobro. A da scrollaš malo i pročitaš ponovo što si pisao hm??
Edea is offline  
Old 30.08.2007., 13:29   #78
Quote:
Edea kaže: Pogledaj post
Prvo ja nisam u braku, drugo gluposti trkeljaš, nesiguran si pa pljuješ po ženama koje imaju svoje ja i nose tangice jer to žele.
Treće nisi shvatio ovo poremećaji osobnosti niti ću gubit vrijeme da ti to objasnim
da nesiguran sam u sebe, nemam svoje stavove, ruzan sam,krezav, debel i nemam jedno oko i mrzim sve zene sto nose tangice jer takve zene ja nisam nikada mogao dobiti...smrcsmrc...btw zasto zene kad nemaju komentar uvijek kazu da su muskarci nesigurni u sebe?
josip26 is offline  
Old 30.08.2007., 13:30   #79
Quote:
skyy kaže: Pogledaj post
Ako su poželjne mužu što im još treba neka potvrda?
Koji lik

A tko veli da "mužu" to nije privlačno?

Kad "ju jednom ufatim" trebala bi hodat u vrećama od krumpira okolo?
Korto is offline  
Old 30.08.2007., 13:30   #80
Quote:
skyy kaže: Pogledaj post
Žene imaju razne instrumente za privlačenje muškaraca.Tu spadaju minice ,štikle,grudnjaci,šminkanja ,depiliranja,frizure itd.U zadnje vrijeme tu su neizostavne tangice.To je pravi magnet za muške oči.Razumljivo je da to sve rade slobodne žene ali zbog čega bi to trebala radit jedna udana žena koja doma ima muža i djecu.Koga trebaju privuć tange kad ona ide na kavu sa prijateljicama.
s kog si ti drveta sišao covjece..
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.