Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2007., 22:11   #61
Quote:
Kleo20 kaže: Pogledaj post
a ne vidim razlog zašto bi nešto smetalo tvojim roditeljima
da se u mom slučaju radi samo o meni i njemu,ma sekunde nebi oklijevala..znam da bi se ja i on još nekako i snašli,gladni nebi bili,al nismo sami..tu je još dvoje male djece na koje trebamo misliti..
Tebi je jasno da su to dvije teme?
Tvoji roditelji ne podržavaju vezu i
ti nisi načisto s time .

Prvo riješi sa sobom, onda s roditeljima.
Sama sa sobom, ni s njime jer vas dvoje niste u istoj situaciji.
On ima dvoje djece, ti nemaš ni jedno.

Možeš njega pitati kad je spreman za treće.
(recimo, tebi ginekolog savjetuje da rodiš do 25.-te jer ćeš poslije teško.
A njegovoj djeci trebaju odjednom ekstra troškovi-školovanje, bolest itd.)
ljubav je najvažnija i može riješiti i to ali pitanje koliko si ti daleko spremna ići.
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 23:37   #62
Quote:
Cosmopolita kaže: Pogledaj post
Znaci ako je to covek koga volim,zelim,s kojim bi mogla da provedem deo ili ceo zivot,znaci ako je to covek koga sam ja izabrala...ja bih se usudila taman da ceo svet mi ledja okrene,da uradim onako kako ja mislim da je za mene najbolje.Sto opet ne mora znaciti da ti je to garancija da ces ti s njim ziveti sretna i zadovoljna do kraja zivota,isto tako mozes da budes najsretnija zena na svetu,to se nikad ne zna...sto dalje ne mora da znaci taman da se sve iskomplikuje da ti ne bi ponovo nasla neku srecu....tj.sustina koju hocu da ti kazem je da mislis na sadasnjost,ako ti je lepo sad s njim.Ni meni, ni tebi,ni 5.ni 10. nema garancije sta nas ceka sutra a ne za 5 ili 10 godina.
I treba da znas,veza je veza,a brak je brak!A to su dve totalno razlicite stvari.
reci mi kakva razlika između veze i braka?
ako funkcioniramo normalno u vezi,zašto nebi i u braku?
i to što si rekla,da nam nitko ne možeš reći šta će biti za 5 ili 10 godina,ma ni sutra..si u pravu i to sam već i ja napisala. Lijepo mi je s njim i slažemo se..al ko zna hoće li tako biti sutra..ja znam da se trudim maximalno..i uvijek sam..istina,bilo bi lakše da je on tip bez obaveza,al tako je kako je.ja to mogu prihvatiti ili ne prihvatiti.
Kleo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 23:41   #63
Lightbulb

Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Kleo20
.
Kad sam se ja zaljubila bila sam spremna poći dresirati pingvine na sjeverni pol s njim , ...


Nisi ti ni luda - ne bi se baš naradila.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 23:46   #64
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Tebi je jasno da su to dvije teme?
Tvoji roditelji ne podržavaju vezu i
ti nisi načisto s time .

Prvo riješi sa sobom, onda s roditeljima.
Sama sa sobom, ni s njime jer vas dvoje niste u istoj situaciji.
On ima dvoje djece, ti nemaš ni jedno.

Možeš njega pitati kad je spreman za treće.
(recimo, tebi ginekolog savjetuje da rodiš do 25.-te jer ćeš poslije teško.
A njegovoj djeci trebaju odjednom ekstra troškovi-školovanje, bolest itd.)
ljubav je najvažnija i može riješiti i to ali pitanje koliko si ti daleko spremna ići.
nije da ja nisam sigurna u svoje osjećaje,al meni se ne žuri.prioritet mi je fax,da ga završim i nađem sebi posao.da sebe osiguram ako jedan dan i ostanem sama.nije bogat,nema nekretnina,znači nisam s njim iz neke koristi već isključivo jer ga volim.al želim biti svoja,imati svoj posao i svoj kruh u rukama.
jedino što nikako ne želim jest dolazak u konflikt sa svojim ocem,jer ga obožavam,a znam da i on obožava mene.njega je jednostvano strah da on mene ne povrijedi..uvijek svi kažu kako je ostavio nju,ostavit će i tebe..ma ostavit me može bilo koji,al oni mene samo žele zaštiti i ja sam toga svjesna..al ja se toga ne bojim,dala sam svu sebe,svu moguću ljubav i pažnju,praihvatila sve,sad samo da se ja malo osamostalim i moći ćemo planirati zajednički život.
ni u šta ne želim srljati..sve će doći na svoje.
i naravno da želim imati djecu s njim,bez obzira na neke extra troškove za njegovu djecu,jer gdje ima za dvoje ima i za troje..ljudi imaju po 4,5 djece pa ih hrane,oblače,školuju i nitko ih ne pita hoćeš li moći,a kad su u pitanju djeca iz prvog braka svi počnu s tim pitanjima,pa mislim da je to malo sebično..odrekla bi se nekih stravi da pomognem prijatelju,a da nebi za djete.meni je djete djete,to možda glupo zvuči,al tako je.obožavam djecu,pa i tu njegovu.jer da nije tako nit bi ja bila s njim nit on sa mnom
Kleo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 00:22   #65
Kleo, ja sam u sličnoj situaciji, samo što moji roditelji imaju još gluplje razloge zbog kojih ne prihvaćaju mog dečka. Imam 21 godinu, na 3. sam godini faksa, a dečko mi ima 25. Od početka naše veze (a skupa smo skoro dvije godine), moj tata se ponašao kao da ga se to uopće ne tiče, ako bi išta i komentirao, bilo je to vrlo ironično, kao da imam 14 godina pa ja sad kao imam nekog dečka, klinka.

Mama je pak imala svoje razloge zbog kojih ga nije prihvaćala. Kao prvo, užasno ju ja smetalo što on nije završio faks. To mi je toliko glupo da uopće ne želim to komentirati. Ja nisam toliko površna da sudim ljude po tome imaju li ili nemaju diplomu. Ali ajde, to je prestala spominjati u zadnje vrijeme. Sad ju više muči pitanje religije i nacionalnosti.
Mama od mog dečka je Hrvatica, katolkinja, a tata mu je Crnogorac, pravoslavac. Dečko mi vjeruje u Boga, nije kršten ni u jednoj crkvi. Moja mama je iz toga nekako zaključila da mi je dečko Srbin i svakodnevno se zgraža kako mogu biti kao prvo sa Srbinom, a kao drugo s nevjernikom! To mi je tako primitivno!!!!!! Ma uopće ne znam šta da kažem....

Najgore od svega mi je što misle sve najgore o njemu, a vidjeli su ga jednom u životu i to na 5 minuta i samo zato jer su bili prisiljeni biti s njim u istoj prostoriji. Pa mislim, dobro da sam s nekim propalitetom, pijancem koji me tuče ili tako nešto.... Ali on je predivan dečko i zbilja sam sretna s njim i ništa mi ne fali, osim naravno tog njihovog odobravanja. Nekako mi nije sve na svom mjestu i uvijek mi to fali u ovoj vezi koliko god bila sretna s dečkom.

Pvo sam se svađala s njima, ali sam shvatila da to zbilja nema smisla, da samo trošim živce bez veze! Sada se pravim luda i ne pokušavam ih više uvjeriti da je on dobar, pametan itd. Rađe uživam sa svojim dečkom i čekam da završim faks da mogu počet živjet s njim. Ako će tada to moći prihvatiti, dobro. Ako ne, žao mi je, ali neću dopustiti da oni diktiraju kako bi mi život trebao izgledati.

Uglavnom, ja ću se strpiti još tih godinu, dvije, tri, pošto mi oni ne brane da se viđam s njim nego samo seru po njemu svakodnevno. Mislim da bi i tebi to bilo najpametnije. Kao što si i sama rekla, završi faks, nađi posao i onda nećeš više ovisiti o njima. A kada shvate da ti nisu prijeko potrebni i da možeš živjeti i bez njih, stvari će se promijeniti.

P.s. jesu li oni njega upoznali ili samo čuli priče o njemu?
Mary_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 10:22   #66
evo ja na poslu. je da ne radim bas, srica nema svita pa je i bolje...
a ljudi moji, sta da vam ja kazem. suosjecam s vama i vise nego sta mislite, ali se stvarno nadam da ce vama zavrsit bolje nego meni.

evo ja cu vam ukratko ispricat moje 2 situacije zivotne, nijedna nije dobro zavrsila pa kako sam rekla sad tipkam po US-u. sto nikome ne zelim jer nije nimalo "zabavno". post moze biti malo poduzi pa ko ima zivaca,mozda sta i izvuce iz toga.

da se razumimo, imam dovoljno godina, apsolventica sam, uz to i radim (ali necu jos dugo, moj izbor) prije 2 god upoznala lika. bija stariji od mene nekih 8-9 god. i dijete iz prvog braka. sve bilo super, bilo nam je ludilo, slagali smo se i pricali o svemu. moji roditelji to nisu znali jer bi poludili, pogotovo stara sa zadrtim mislima. i on pocea govorit da recem svojima, da on misli ozbiljno da ovo da ono. i ja mu rekla da ce mi dignit skandal i da sta cu onda, ostat sama?! na ulici?! ne ne, docu zivit s njim, naravno, ne dolazi nsta drugo u obzir, on mene voli, on stoji iza mene itd. i zavrsi on u bolnici (nista strasno) i ja svaki dan bila uz njega i sve kako triba jelte. i recem ja svojima. oni polude. da ovo da ono, kako sam mogla, da nece oni meni davat za njegovo dite i bla bla i prestali s menom razgovarat i suma novca misecno bjese mi 500kn za sve potrebe. tada nisam radila. a mladi gospodin je napravio sta?! u roku 7 dana od toga ostala sam sama! ostavija me lipo. i to s recenicom da je sve to za moje dobro. da, hvala mu lipa... misecima sa svojima nisam razgovarala. mislim, to je bija moj izbor, i borila bi se do kraja zivota, ali zajebalo me jelte. (e da isto mu je bivsa radila probleme-ali necu sad o tome, i ja bila uz njega a kad je meni zagustilo onda me ostavi i ko te jel...)

i nakon nekog vrimena upoznam ja jednog simpaticnog zabavnog decka. moje godiste, nema brak iza sebe, nema dicu. nije mi bilo do veze ali on je bija uporan, i na kraju eto zavrsili smo skupa. da se razumimo, ja san ateista, iman fax tj. studiram, trenutno radim, i pocinjem primat stipendiju. on vjernik, kuhar, ajde sad je poceja ima 10 dana radit u hotelu za stalno. njegovi su protiv bili. svasta su nam radili, poslali njega u svicarsku da se zeni za papire, bija je pola godine gore, nije se tija zenit, vratija se radi mene. borili smo se protiv njegovih. njegov otac nam je tu pomoga. tribali ic zivit u njegovog oca, kupili peglu,posteljinu itd. i on se preselija u oca. baba i dida i braca mu digli bunu. prestali razgovarat s njime, pritili mu da ce ga zaboravit, da je on mrtav za njih itd. i opet ajd nekako smo izdrzali. moja mater poludila jer je on kuhar i kako meni triba neko s faxom (nista drugo nju nije bilo briga) i da ce me ostavit kad mu dopizdim (a sta da kazem, da je bila u pravu?) i ja san bila spremna opet okrenit svojima ledja. ej, radilo se o mom buducem muzu. ali...da ALI... ode on jedan dan do babe i dide po motor i triba se vratit do mene, i pogledat krevete i tako... medjutim, osta je u njih, od tog dana ja nisam valjala, on se s bracom svadja radi mene, on to ne moze, nebi me usrecija, (opet jelte za moje dobro), pritisak veliki i bla bla... i place mi da on mene voli, da ovo da ono ali da ne moze... i eto, ja ostado sama. bez njega, bez ikog. roditelji ne triban ni rec koju konverzaciju imaju s menom, prijatelja nemam (tako se desilo, svi su van mog grada) sad kad mi je najgore sam sama. na poslu vise ne mogu. dolaze mi musterije a ja u suzama. mislim ne moze se tako radit, a ja ne mogu doc sebi. stipendiju cu morat vracat jer nisam sposobna ucit nimalo. a ko ce mi dat novce za to...

uglavnom, ne znam sta da vam kazem. stvarno se nadam da ce vam ispast bolje nego meni. al vidite, u oba slucaja ja sam se borila za ono sto zelim, do zadnje kapi krvi, i za nijednoga od njih nebi rekla da bi mi to napravija, pogotovo ovi drugi.a eto, napravija je. i on sad lipo zivi, on je ok, a ja? meni sve odo u 3pm!

moj savjet, a ne znam sta da vam kazem. mozda je ipak sve to pretesko, mozda se nebi trebale borit, i mozda ce vas bolit, virujte mi, znam o cemu pricam, a mozda cete bit do kraja zivota skupa (znam primjere i za to) to niko ne zna. ja bi se na vasem mistu borila i nebi nikome dozvolila da mi zezne srecu. i samo se nadajte da je taj koji je uz vas jednako jak ka i vi i to ce bit ok. a roditelji?! meni osobno, ne tribaju takvi roditelji. a meni nije jasno kako ovaj moj nakon svega moze sist za stol sa babom i bratom koji su mu svasta ucinili i eto na kraju nas i razdvojili...ali eto, to sam samo ja.

ljudi drzite se. znam da vam je tesko. evo svima od mene.
__________________
KAD DODJE MOJIH 5 MIN MENI STANE SAT!
U CASU STANE 5 DECI PROSIPO TI, DOSIPO TI, TREBA ZNATI MJERU!!!
Tweetybird is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 13:16   #67
Joj, zbilja mi je žao, ne mogu vjerovati da ti se tako nešto dogodilo dva puta!
Ja se jedino mogu nadati da mi se tako nešto neće dogoditi. Ne namjeravam popustiti pritisku roditelja i završiti s nekim tko odgovara njihovim mjerilima i onda se cijeli život pitati što bi bilo da sam ostala sa svojim sadašnjim dečkom.

Mene su njegovi roditelji divno prihvatili i zbog toga sam jako sretna.

U biti mi je najgore kada vidim kako mom dečku teško pada što ga moji roditelji ne prihvaćaju. Uvijek me pita zašto je to tako i kako mogu biti takvi kada ga uopće ne poznaju. I nekada je jako tužan jer misli da kada dođe taj trenutak kada ću morati birati između njega i roditelja (ako do toga dođe, a nadam se da neće), neću imati snage odreći se svega i otići s njim.

A ja se potajno ipak nadam da će s godinama moji starci doći pameti pa neću morati birati. Ali trenutno sam sigurna da bi izabrala njega, pa što god mi to donijelo.
Mary_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 13:20   #68
Quote:
Mary_M kaže: Pogledaj post
Kleo, ja sam u sličnoj situaciji, samo što moji roditelji imaju još gluplje razloge zbog kojih ne prihvaćaju mog dečka. Imam 21 godinu, na 3. sam godini faksa, a dečko mi ima 25. Od početka naše veze (a skupa smo skoro dvije godine), moj tata se ponašao kao da ga se to uopće ne tiče, ako bi išta i komentirao, bilo je to vrlo ironično, kao da imam 14 godina pa ja sad kao imam nekog dečka, klinka.

Mama je pak imala svoje razloge zbog kojih ga nije prihvaćala. Kao prvo, užasno ju ja smetalo što on nije završio faks. To mi je toliko glupo da uopće ne želim to komentirati. Ja nisam toliko površna da sudim ljude po tome imaju li ili nemaju diplomu. Ali ajde, to je prestala spominjati u zadnje vrijeme. Sad ju više muči pitanje religije i nacionalnosti.
Mama od mog dečka je Hrvatica, katolkinja, a tata mu je Crnogorac, pravoslavac. Dečko mi vjeruje u Boga, nije kršten ni u jednoj crkvi. Moja mama je iz toga nekako zaključila da mi je dečko Srbin i svakodnevno se zgraža kako mogu biti kao prvo sa Srbinom, a kao drugo s nevjernikom! To mi je tako primitivno!!!!!! Ma uopće ne znam šta da kažem....

Najgore od svega mi je što misle sve najgore o njemu, a vidjeli su ga jednom u životu i to na 5 minuta i samo zato jer su bili prisiljeni biti s njim u istoj prostoriji. Pa mislim, dobro da sam s nekim propalitetom, pijancem koji me tuče ili tako nešto.... Ali on je predivan dečko i zbilja sam sretna s njim i ništa mi ne fali, osim naravno tog njihovog odobravanja. Nekako mi nije sve na svom mjestu i uvijek mi to fali u ovoj vezi koliko god bila sretna s dečkom.

Pvo sam se svađala s njima, ali sam shvatila da to zbilja nema smisla, da samo trošim živce bez veze! Sada se pravim luda i ne pokušavam ih više uvjeriti da je on dobar, pametan itd. Rađe uživam sa svojim dečkom i čekam da završim faks da mogu počet živjet s njim. Ako će tada to moći prihvatiti, dobro. Ako ne, žao mi je, ali neću dopustiti da oni diktiraju kako bi mi život trebao izgledati.

Uglavnom, ja ću se strpiti još tih godinu, dvije, tri, pošto mi oni ne brane da se viđam s njim nego samo seru po njemu svakodnevno. Mislim da bi i tebi to bilo najpametnije. Kao što si i sama rekla, završi faks, nađi posao i onda nećeš više ovisiti o njima. A kada shvate da ti nisu prijeko potrebni i da možeš živjeti i bez njih, stvari će se promijeniti.

P.s. jesu li oni njega upoznali ili samo čuli priče o njemu?
shvaćam kad su roditelji zabrinuti s pravom,moj ima dvoje djece,pa kako ćeš prehranit svoju,hoćeš li uopće imati za sebe..
al branit nekome zbog vjere i nacionalnosti?
to nikad neću razumijeti..
ne,oni njega nikad nisu upoznali,pa ni saslušali moju stranu priče,mama je nedavno,al ona uvijek traži nešto kako bi mene uvjerila da je on ovakav ili onakav..
oni su tipični ljudi koji poopćavaju stvari,osobe..za njih je čovjek koji ostavi ženu govno koji je okrenuo leđa i svojoj djeci,znači njih više ne voli,on ima drugu i pravit će sebi drugu djecu,a onu zaboravit,kurvar je,tj.i tebe će ostavit kao i nju..
al nije tako..on svoju djecu obožava,nju je ostavio jer se nisu slagali,pokušavao je,al nije išlo,al kakav bi to bio čovjek koji kaže ostavio sam nju pa me ne zanimaju ni oni? ja znam da ima i takvih,al ja sigurno s takvim nebi bila.ti si ih napravio pa ćeš se i brinuti o njima..al jebi ga nekome to ne možeš dokazati..
kao što sam rekla,ništa više neću forsirati,vrijeme će donijet svoje..za 2,3 godine svašta se može desit,bit ću malo zrelija i pametnija za donošenje nekih odluka
Kleo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 13:32   #69
[QUOTE=Mary_M;10243413]Joj, zbilja mi je žao, ne mogu vjerovati da ti se tako nešto dogodilo dva puta!
Ja se jedino mogu nadati da mi se tako nešto neće dogoditi. Ne namjeravam popustiti pritisku roditelja i završiti s nekim tko odgovara njihovim mjerilima i onda se cijeli život pitati što bi bilo da sam ostala sa svojim sadašnjim dečkom.

Mene su njegovi roditelji divno prihvatili i zbog toga sam jako sretna....
QUOTE]

da ne citiram cili post...
znas sta, najgore mi padaju misli...i to sta on ima sad ljudi iza sebe koji ce ga dignit, koji ce mu pomoc, koji ce mu govorit rekli smo ti, nevalja ona za tebe,tako je bolje itd. pa i laz kad je cujes 10x postaje istina...a ja nemam nikog iza sebe vise.
i jos bitnije. kako vise ikome virovat?! nakon ovoga svega?! a nije bas da me tjesi pomisao na samocu.

napisah vam to tako da budete spremne da se priko noci sve moze okrenit. ali i da ne odustajete. meni je samo zao iz razloga sta sad boli. ali nije mi ipak zao sta sam se borila, sta sam ostala ono sta jesam jer da nisam cili zivot bi sebi predbacivala. ako vam je stalo borite se, s kime god treba. ako osjecate da je to ispravno.

a roditeljima ce vrijeme (ako ostanete skupa) dokazat da nisu bili u pravu. a usto kako je meni njegov otac reka (koji naravno vise nije na mojoj strani) kad dodju djeca svi ce vam doc na vrata. ali eto, nama nije bilo sudjeno.

kazem vam, borite se. a svoje decke pokusajte uvjerit tj. pokazat im da ih volite, i da su vam to roditelji i ne mozete ih mijenjat ali im i pokusajte objasnit da dodje li do toga da birate njih (ako je to slucaj) a ako nije to slucaj onda je bolje da odma odete. postedit cete ih patenje i vremena...

e koliko bi ja sad bila naprid da se nije vratija iz svicarske. mozda je bilo bolje da je osta gore, ozenija se. sad bi mozda bila koliko toliko veselija... sta bi bilo kad bi bilo... bljah!

svima i nadam se da ce ispast to oke.
__________________
KAD DODJE MOJIH 5 MIN MENI STANE SAT!
U CASU STANE 5 DECI PROSIPO TI, DOSIPO TI, TREBA ZNATI MJERU!!!
Tweetybird is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 13:34   #70
Quote:
Tweetybird kaže: Pogledaj post
.
drago mi je što si podijelila svoju priču s nama,dala si nam do znanja da te i razveden i dečko koji nema obaveza iza sebe može ostavit na cjedilu kada ti je najgore,to znači da te ni jedan nije iskreno volio..
patnja i suze ti neće pomoć..digni glavu i nastavi sa svojim životom.bolje da su otišli sad nego poslije..imaš sebe..bori se za sebe..završit ćeš fax, naći lijep posao,upoznat ćeš nekog kome ćeš biti sve na svijetu,ko će živit za tebe,da bi ti bila sretna
a roditelji ko roditelji,misle da su najpametniji,da sve znaju i što je najgore da imaju pravo manipulirat našim životom..mi ćemo opet po svom..ako uspije bit će im žao i cijeli će se život grist što su ti stvarali probleme bespotrebno,a ako ne uspije slušat ćeš ."Jesam ti rekla/rekao?" "Nisi nas htijela slušat" "važniji ti on bio od nas"
al to je tako..nikog ne možemo promjenit..ili prihvati ili nemoj..ja se ni zbog koga neću mijenjati...pa kome je stalo volit će me ovakvu,a kome nije široko mu polje
Kleo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 13:40   #71
Cure velika! Tweety nadam se da ćeš pronaći nekoga tko će napokon biti vrijedan tvoje ljubavi i povjerenja i s kim ćeš zaboraviti sve ove ružne stvari.
A Kleo, nadam se da će se i tvoja i moja situacija riješiti na najboji mogući način, bez svađa i tuge.
Mary_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 13:55   #72
hehe navodno je neko bacija crnu magiju na mene i njega. sumlja se na njegovu babu koja se inace bavi time. e sad koliko ja virujem u to ne znam. ali tribala bi se ic ja toga rijesit. malo san praznovjerna

cure thx i vama.
dajte update ako bude stagod.
i ne dajte se manipulirat. a roditelji nisu roditelji ako ne podrzavaju svoju djecu. po mom misljenju tribali bi rec, mi mislimo to i to, zato i zato, ali ako ti to izaberes oke, mi smo te upozorili, pokusali pomoc, a posljedice ces morat trpit ti ali imas se uvik di vratit. eto, to bi bili roditelji. ka sta je meni brat reka. a ne njegov brat koji mu je pritija svime i svacime. to nije brat. i kako mozes s tim covikom pit kavu?! huh huh.

a o tome da cu nac nekog. paaa, nije mi to toliko upitno koliko da mi dodje neki, koji me zasluzuje, koji bi mi zvizde s neba skida ja tome apsolutno nista nebi virovala i samo bi ga pitala a kad ces me ti shebat?! e to je problem. kako vise virovat?! no to ni tema za sada. uh razduzih se ja.

cure, pametno i puno puno puno razgovora sa svojim polovicama inace nista od toga. pricajte s njima o svojim osjecajima i budite uz njih i oni uz vas i onda ce sve bit oke. a starci ce kad tad, kad tad stat di im je i misto.
__________________
KAD DODJE MOJIH 5 MIN MENI STANE SAT!
U CASU STANE 5 DECI PROSIPO TI, DOSIPO TI, TREBA ZNATI MJERU!!!
Tweetybird is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 14:20   #73
Quote:
Tweetybird kaže: Pogledaj post

a o tome da cu nac nekog. paaa, nije mi to toliko upitno koliko da mi dodje neki, koji me zasluzuje, koji bi mi zvizde s neba skida ja tome apsolutno nista nebi virovala i samo bi ga pitala a kad ces me ti shebat?! e to je problem. kako vise virovat?! no to ni tema za sada. uh razduzih se ja.

.
uvijek i svakome treba pružit šansu,a ako je pravi iskoristit će je na najbolji mogući način,a ako nije pusti ga..
mlade smo..imamo vremena za sve..
sve što te ne ubije,to te ojača..puno smo jače i hrabrije od njih,mada to ne pokazujemo..trebamo ljubav i poštovanje,sigurnost u njegovom naručju,pokazujemo koliko smo slabe na njih..sve to hrani njihov ego,al kad je najteže vidi se ko je jači..mi rijetko odustajemo,mada ne želim poopćavat ljude..ima i muškaraca koji plaču..znam iz iskustva..
nitko ne treba ispaštat zbog našeg lošeg iskustva..iz sve treba izvuć neku pouku i nastojat da se to ne ponovi..
glavu gore,osmijeh na lice i privlačit ćeš ljude..koji će vidjeti tebe..a ne šta si,šta imaš,koliko imaš..
Kleo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 23:19   #74
Meni je dečko druge rase, manjeg obrazovanja nego ja i ima dijete. Mama je to nekak probavila...al šta će bit kad ga upoznam sa starim ne znam. Tako da I feel your pain. Drž se! Mislim da starci moraju na kraju prihvatit da je to tvoj izbor i da te to čini sretnom. I meni je stara svašta rekla u fazi dok to nije mogla prihvatit, a sad mi je stvarno velika potpora. Nadam se da će i tebi bit tak!
Ad.Miss.G is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 03:27   #75
stara moja..ak se volite,kaj te briga za cijeli svijet..ak ti i on znate da je to to nikakva bivša i nikakvi starci vas neće moći razdvojiti..starci moraju znati da što više nekome nešto braniš to je slađe..možda nakon nekog vremena kad vas svi puste na miru shvatiš da to i nije baš to ali nema veze..bitno je da znaš da si probala..i ja sam u takvoj situaciji-možda čak i goroj ali ne planiram dozvoliti da netko drugi kroji moju sreću..tvoja je sreća ono što ti odabereš..jednom se živi..i tvoj život živiš samo ti i nitko drugi..pa onda napravi ono najbolje iz njega..samo pozitiva..
Marina3112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 04:16   #76
Quote:
Marina3112 kaže: Pogledaj post
stara moja..ak se volite,kaj te briga za cijeli svijet..ak ti i on znate da je to to nikakva bivša i nikakvi starci vas neće moći razdvojiti..starci moraju znati da što više nekome nešto braniš to je slađe..možda nakon nekog vremena kad vas svi puste na miru shvatiš da to i nije baš to ali nema veze..bitno je da znaš da si probala..i ja sam u takvoj situaciji-možda čak i goroj ali ne planiram dozvoliti da netko drugi kroji moju sreću..tvoja je sreća ono što ti odabereš..jednom se živi..i tvoj život živiš samo ti i nitko drugi..pa onda napravi ono najbolje iz njega..samo pozitiva..
aj mi molim te reci nešto gore od ovoga?
Kleo20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.