Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2017., 13:42   #4021
stare reklame

tko se ne sjeća starog dobrog Ornela omekšivača i karakteristične boce i one žene? zatim Lind, Čarli naravno, Sanitar WC, Coral deterđent za pranje modernih materijala - dralona, lycre, dacrona, diolena...Labudov Fjord mi je nepoznanica, Leut Magnetic za njegu muškaraca, izvrstan i kvalitetan lak za kosu Slap, Faks helizim (je l' znaju ljudi uopće kaj znači "helizim") i stručna prezentacija itd... i savršena dikcija nekadašnjih spikera i spikerica

@Cats

mozgala sam noćas malo i guglala, ali ništa ne mogu dozvat'; kad kažeš "kreker", na što točno misliš?
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:46   #4022
Na nešto slično ovome, samo bez tog posipa po površini, blijede boje i veličine cirka 8 x 8 cm

Boja slična ovome ali ujednačena blijeda.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:53   #4023
hvala, ničeg se zasad ne mogu sjetit', uglavnom smo tamanili slatke kekse
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 02:49   #4024
Adio, Ljubiša, davno bilo, sad se samo spominjalo...<3
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:11   #4025
Jedan od idola detinjstva moga!! Crni Rok pa Surda pa Tigar pa jos more super uloga u jedinim filmovima i serijama koje gledam i volim - Jugoslavenskim!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:08   #4026
ŠTAFETA DANAS U ZAGREBU

http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=ajj006lklk.jpg

HOĆE LI BITI MESA

http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=ajj006mdm.jpg

IZVOZ OSNOVA NAPRETKA

http://www.oldschool-samp.com/slike/?v=ajj006qsq.jpg
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 20:38   #4027
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:47   #4028
Ja se sjećam samo Vic krekera koji su bili jako slični današnjim Tuc krekerima ali oni su okrugli bili.
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 01:09   #4029
Dnevnik RTV Sarajevo 1980
https://www.youtube.com/watch?v=bCap9Nthy-I

Sport u 1983.
https://www.youtube.com/watch?v=tfpwMo2zNzU

JRT TV Beograd 1 - Loto (1985)
https://www.youtube.com/watch?v=2ecax2xATzs

Sport u 1986.
https://www.youtube.com/watch?v=JKJkanDZMBE
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 02:25   #4030
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
stare reklame

tko se ne sjeća starog dobrog Ornela omekšivača i karakteristične boce i one žene? zatim Lind, Čarli naravno, Sanitar WC, Coral deterđent za pranje modernih materijala - dralona, lycre, dacrona, diolena...Labudov Fjord mi je nepoznanica, Leut Magnetic za njegu muškaraca, izvrstan i kvalitetan lak za kosu Slap, Faks helizim (je l' znaju ljudi uopće kaj znači "helizim") i stručna prezentacija itd... i savršena dikcija nekadašnjih spikera i spikerica

@Cats

mozgala sam noćas malo i guglala, ali ništa ne mogu dozvat'; kad kažeš "kreker", na što točno misliš?
U zadnjoj reklami je nasa nekadasnja ves masina. Sluzila nas je preko 20 godina.
Quote:
Holly G. kaže: Pogledaj post
Ja se sjećam samo Vic krekera koji su bili jako slični današnjim Tuc krekerima ali oni su okrugli bili.
Vic je bio bolji. Bar meni. Ovi Tuc su nekako supljikavi, ak dobro pamtim.
A mozda se i Vic u medjuvremenu pokvario.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:16   #4031
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
U zadnjoj reklami je nasa nekadasnja ves masina. Sluzila nas je preko 20 godina.
ne sjećam se detaljno one prve koju smo imali u mom djetinjstvu, koja marka je bila, ali sve je to tu negdje, lako se prepoznaje vintage veš mašina

inače, uz Vic i Tuc, imamo i Jaffin Tak, nekoliko okusa

stare reklame2

Goran Višnjić u reklami za Saponijin Scarlet, totalno ga zaboravih (i Višnjića i parfem)

šamponi Slap, Berni u punom sjaju za Samanthu, Startas Borovo, Speedo, piće Polo i reklama koju smo milijun puta vidjeli nekad...

gdje su ta vremena...<3

Zadnje uređivanje ekaliopa : 11.09.2017. at 13:35.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:13   #4032
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post

inače, uz Vic i Tuc, imamo i Jaffin Tak, nekoliko okusa
Postoje i Bobi krekeri
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 14:47   #4033
Vic su mali i žuti, ovi su bili veliki i bijelji jel može bit da su se zvali Pic Nic ili nešto tako? I u pozadini mi titra neka kutija crveno bijela (ovo uzmite s rezervom pošto mi je memorija pamćenja za boje porazna ).
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:07   #4034
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Postoje i Bobi krekeri

ou jea, tenks

ne dozivam i dalje Cats-ine krekere, ali memorija je čudo, već smo pričali...kao nečeg se ne sjećaš, a ono samo čeka da iskoči iz nekog kutka (pri)mozga, samo se čeka okidač ili će doći samo od sebe, bilo u smislu vlastitog sjećanja ili nečije fotke artefakta barem kao sačuvane ambalaže...

kao recimo jučer, slušam na radiju nešto o čakovečkoj MTČ tvornici čija je zgrada ove godine nažalost srušena, a retrospektivu njenih fotografija u ruševnom stanju pod nazivom "Pogrebi i pomiriši" je napravio jedan čakovečki dizajner, i onda u jednom trenutku spikerica spomene majce koje su imale sliku voća na sebi i trebalo je pogrebati i pomirišati stoga i naziv izložbe; i instant me opali fleš, doduše bljedolik, ne sjećam se striktno da sam imala takvu majcu, ali moguće da jesam...

sjeća li se netko tih super atraktivnih majci nekad?
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:14   #4035
Isuse PiP to mi je bio horor kad su ih radili, jer su mi svi ti "mirisi" smrdili A i ružne su bile, neka bijela jeftinjara.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:18   #4036
to je ovo? ne bih se nikad sjetila i drugačije ih pamtim (jedina fotka koju trenutno nalazim):

ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:19   #4037
Takvih se ne sjećam, čini mi se da su bili kao neki crtani junaci u obliku tog voća, i pastelne boje. Ovo mi se čini puno modernije.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:33   #4038
Cats da li su ti krekeri bili onako lisnati? Ne znam kako objasniti, vic su mrvičasti. Ja se sjećam jednih koji su bili malo veći, obožavala sam ih. Nešto mi po tvom opisu govori da bi to mogli biti ti isti.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:35   #4039
Moglo bi se i tako opisati
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:40   #4040
Ja ih pamtim kao neko savršenstvo, nisu bili preslani, niti su bili masni. Imam sliku pred očima ali ne znam ni proizvođača ni ime.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.