Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Pogledaj rezultate ankete: dali vjerujete u moje price??
da vjerujem ti? 83 54.97%
ne nevjerujem ti? 68 45.03%
Glasovatelji: 151. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2015., 19:10   #1121
A mene ubija ta empatija.
Nemogu gledati nevolju i ne pokusati pomoci. Pogotovo ako mogu.
Takav sam...
93
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 19:15   #1122
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Therion, baš si lijepo ovo gore objasnio, posebno šta si ponudio pomoć, svaka čast.
Samo, moram te upozoriti, nema dobrog psihologa ispod 300 kuna sat.
Ako ti je zbilja potreban i ako je novac problem, dogovorimo se gdje ces ici, ja cu podmiriti racun.
Siguran sam da bi se pronasla dobra dusa kada bi meni bila potreba.
93
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 00:13   #1123
Hvala, Zvijerko, ali s njima sam ja davno završio. S psihijatrima isto. Bar za te stvari možemo reći da je lijek u nama. Moram priznati da si najsimpatičniji Telemit kojeg sam upoznao.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 01:01   #1124
.....Ahhhh...ljubav...nije li to prekrasno


Zvijerko

Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 10:44   #1125
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
.....Ahhhh...ljubav...nije li to prekrasno


Zvijerko

Prekokrasno :klap:

therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 12:10   #1126
pa bolje ljubav nego ono što je vas nekolicina izvela na Enochijani.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 12:14   #1127
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
pa bolje ljubav nego ono što je vas nekolicina izvela na Enochijani.
Sto to?
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 15:22   #1128
evo vidiš kako je lijepo vidjeti i osjetiti kada se energije polako sljubljuju, nema više oštrih bockanja i napada..... energija je počela strujiti

Namaste

https://youtu.be/YcgNJ7cgDVs
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 15:28   #1129
Quote:
Golden lily kaže: Pogledaj post
Valjda nisam fulala mjesto za ovo... Necak mi ima 4 godine i ima neobjasnjivi strah od hodnika u svom stanu. Sve je zapocelo dok mu je jos bilo dvije godine i primjerili smo to tako da je puzajuci uvijek zatvarao vrata svih soba cak i ako su najmanje otvorena. Kad je prohodao i progovorio postalo je jos gore. Kroz hodnik je jedino pretrcavao i uvijek je drzao sva vrata zatvorena. Jednu vecer prije spavanja njegova mama je ostavila vrata otskrinuta, kad je to ugledao vrisnuo je i poceo je histericno govoriti kroz suze da zatvori vrata. Njegova treca godina je bila najgora, doslo je do toga da je plakao ako mora sam proci kroz hodnik. Nikad nikome nije rekao sto vidi, samo bi rekao "gleda me". Sada kad vidi otvorena vrata samo se ustane i bez rijeci ih ode zatvoriti i nastavi se igrati kao da se nista nije dogodilo. Inace ie jako osjetljiv i ukipi se kad cuje da se stariji raspravljaju ili sl. (ako to ima kakve veze)... Je li ima tko kakvu ideju koji k on vidi? Neke scene su bile poprilicno neugodne pa ako netko zna nesto...
To što on vidi je stvarno, mislim da je Therion dobro objasnio.... Potražiti pomoč nekog dobrog duhovnog iscjelitelja, šamana, maga .... neka očisti taj prostor, i malo podrži tog malog Anđela, malo ga očisti i podigne energiju, očisti auru.... malo popriča sa njim.... iznenadili bi se koliko su ti mali Anđeli pametni.....
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 16:08   #1130
Pozdrav!

Ne znam da li je već netko imao takav problem, pa ću napisati. Dakle imam problem sa lucudnim snovima jako dugo, već sam se navikla, ali ovo ljeto sam prvi puta vidjela i osjetila duha. Spavala sam na leđima, i počeo je lucidan san, kako uvijek vidim prostoriju i sebe kako spavam, tako sam sada vidjela na kaču kako sjedi "čuvjek" sav u crnom te nekakvu energiju oko njega, rubovi nisu bili bistri, uspjela sam se probuditi iako jako teško, te sam osjetila u pravom smislu rječi što znači smrtni strah. Nisam puno pažnje obraćala na to. Proslo je par tjedana, i opet sam ga sanjala ali ovaj puta je stajano na ulazu u sobu, isto sav u crnom, magla oko njega, bio je jasno vidljiv, strah je bio jak, iako sam uspjela osvjestiti da je to san (nekao sam mislili da mi želi nešto napraviti, već bi) uspjela sam se otrgnuti iz sna vrlo brzo. To se više nije ponavljalo, sve dok nisam pričala prijateljima o tom događaju, čak sam i sjela na kauč da im pokažem kako je on sjedio, nakon toga me strah zaspati, prije nisam imala takve probleme. Iako sam imala često lucisni snove više ga nsiam viđala, već sam samo osjetila njegovu prisutnost, ali mislila sam da sam ga se rješila, sve do prije par dana. Zaspala sam navečer, iako mi je u podsjesti da ne spavam na leđima, nekako sam ujutro spavala na leđima i opet sam ga sanjala, nisam ga vidjela ali samo ostjetila njegovu snagu, gušio me u snu, jako teško sam se probudila, dečko me budio jer sam se borila za zrak, ali uspjela sam mu se nekako otrgnuti i da vam budem iskrena, strah me zaspati, vjerujem da taj moj strah njemu daje snagu. Nisam neki vjernik, počela sam prakticirati molitvu prije spavanja, ali mislim da taj duh skuplja snagu. Molim Vas ako mi možete nekoga preporučiti, jer ne znam kaj da napravim, palim svjeće, molim se ali ne pomaže, osječam da je u stanu...
Hvala
Nor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 13:33   #1131
Hm, draga Nor, vidim da ti za ovo vrijeme nitko nije odgovorio, imaš još nekih desetak dvanaest sati do počinka, vremena je sve manje, kako bi rekao Goribor, pa ću ti ja uletit sa jednim bapski savjetom. U Dalmatinskoj Zagori, gdje sam često, kažu da treba staviti oštar predmet (iglu, nož, improviziraj) ispod jastuka. Probaj, ništa ne košta.
Možda se sad jave upućeniji forumaši pa ti daju ipak malo ozbiljniji savjet, jer:
Moj se odnosi na "morilje" i od nekoliko sam ljudi (među kojima i dva čista nepatvorena ateista i skeptika) čuo da ovaj recept s t v a r n o djeluje.
Ugodni snovi djevojko.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 21:04   #1132
Quote:
Nor kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ne znam da li je već netko imao takav problem, pa ću napisati. Dakle imam problem sa lucudnim snovima jako dugo, već sam se navikla, ali ovo ljeto sam prvi puta vidjela i osjetila duha. Spavala sam na leđima, i počeo je lucidan san, kako uvijek vidim prostoriju i sebe kako spavam, tako sam sada vidjela na kaču kako sjedi "čuvjek" sav u crnom te nekakvu energiju oko njega, rubovi nisu bili bistri, uspjela sam se probuditi iako jako teško, te sam osjetila u pravom smislu rječi što znači smrtni strah. Nisam puno pažnje obraćala na to. Proslo je par tjedana, i opet sam ga sanjala ali ovaj puta je stajano na ulazu u sobu, isto sav u crnom, magla oko njega, bio je jasno vidljiv, strah je bio jak, iako sam uspjela osvjestiti da je to san (nekao sam mislili da mi želi nešto napraviti, već bi) uspjela sam se otrgnuti iz sna vrlo brzo. To se više nije ponavljalo, sve dok nisam pričala prijateljima o tom događaju, čak sam i sjela na kauč da im pokažem kako je on sjedio, nakon toga me strah zaspati, prije nisam imala takve probleme. Iako sam imala često lucisni snove više ga nsiam viđala, već sam samo osjetila njegovu prisutnost, ali mislila sam da sam ga se rješila, sve do prije par dana. Zaspala sam navečer, iako mi je u podsjesti da ne spavam na leđima, nekako sam ujutro spavala na leđima i opet sam ga sanjala, nisam ga vidjela ali samo ostjetila njegovu snagu, gušio me u snu, jako teško sam se probudila, dečko me budio jer sam se borila za zrak, ali uspjela sam mu se nekako otrgnuti i da vam budem iskrena, strah me zaspati, vjerujem da taj moj strah njemu daje snagu. Nisam neki vjernik, počela sam prakticirati molitvu prije spavanja, ali mislim da taj duh skuplja snagu. Molim Vas ako mi možete nekoga preporučiti, jer ne znam kaj da napravim, palim svjeće, molim se ali ne pomaže, osječam da je u stanu...
Hvala
Jesi li radila kakve gluposti, prizive, zazive, citanja iz kave gledanja u karte ili sl pizdarije prije nego sto je pocelo? I jeli takvo sto rađeno u tvom stanu? Jesi li se izrugivala s nekom osobom? Daj mi informaciju koncizno jasnu i tocnu pa cu ti reci sto ti je ciniti. Mozes tu ili u privatnoj poruci ako ti je nelagodno, meni je svejedno. Ugl rijesit cemo. Mora postojat okidac takve stvari se ne desavaju bezveze. Nesto se desilo mozda necija smrt kome si bila na piku? Razmisli dobro i javi mi.
therion666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2016., 22:45   #1133
Evo kaj mi se sad dogodilo Zapravo, čak nisam uplašena nego.. Ne znam. Naime Mama je bila na putu i vratila se maloprije, no pola sata prije me nazvala i zamolila da joj stavim u mikrovalku jelo pa da pojede kada dođe. I jesam. Pet min prije nego je došla stavila sam to na stol bla bla, napravila sebi sok i izašla van. To se sve izdešavalo u min-dvije tak da nisam gasila svjetlo u kuhinji, niti ga imam naviku gasiti :rasipnica: I tak ja vani, pogledam prema kuhinji kad ono - svijetlo ugašeno Ja sam, poznavajući sebe, 100% sigurna sa ga nisam ugasila, ali kada sam došla u kuću za svaki slučaj sam pitala baku je li ga ona slučajno ugasila i veli da nije.

Mislim, nije mi to nešto novo jer se to već događalo puno puta otkako smo kod bake. Ne samo meni nego i mami. I ne samo gašenje svijetla nego, vjerovali ili ne, nismo mogle ugasiti dedekov radio. Ni-ka-ko! Nejde i nejde! Znači gasile smo ga kao inače i pomaknuo se onaj gumbić, ali radio je i dalje radio Ma da ne pričam kaj je sve bilo jer sam na mobitelu i ne da mi se tipkati, ali čudno jako. Ne bojim se jer ne osjećam lošu energiju ovdje. Čak mislim da je to deda naš, ali ko će ga znat. Mislim da je deda jer nam se prošle zime dogodilo to da smo pas i ja bili vani, a on ima šal za zimsko vrijeme haha i kak smo se vratili stavila sam šal na sredinu ormarića što znači da nije mogao pasti. Mama, baka, pas i ja bili smo u dnevnom, a kada sam krenula u kuhinju šal je bio nasred hodnika!!! A moj djed nije volio tog psa tj., to kaj sam ga udomila, a vjerojatno mu nije ni draga pomisao da pas živi s nama u njegovoj kući unutra haha. Eto. Ahhh

Zadnje uređivanje Depeche E. : 30.05.2016. at 00:00.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 09:49   #1134
Quote:
Nor kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ne znam da li je već netko imao takav problem, pa ću napisati. Dakle imam problem sa lucudnim snovima jako dugo, već sam se navikla, ali ovo ljeto sam prvi puta vidjela i osjetila duha. Spavala sam na leđima, i počeo je lucidan san, kako uvijek vidim prostoriju i sebe kako spavam, tako sam sada vidjela na kaču kako sjedi "čuvjek" sav u crnom te nekakvu energiju oko njega, rubovi nisu bili bistri, uspjela sam se probuditi iako jako teško, te sam osjetila u pravom smislu rječi što znači smrtni strah. Nisam puno pažnje obraćala na to. Proslo je par tjedana, i opet sam ga sanjala ali ovaj puta je stajano na ulazu u sobu, isto sav u crnom, magla oko njega, bio je jasno vidljiv, strah je bio jak, iako sam uspjela osvjestiti da je to san (nekao sam mislili da mi želi nešto napraviti, već bi) uspjela sam se otrgnuti iz sna vrlo brzo. To se više nije ponavljalo, sve dok nisam pričala prijateljima o tom događaju, čak sam i sjela na kauč da im pokažem kako je on sjedio, nakon itoga me strah zaspati, prije nisam imala takve probleme. Iako sam imala često lucisni snove više ga nsiam viđala, već sam samo osjetila njegovu prisutnost, ali mislila sam da sam ga se rješila, sve do prije par dana. Zaspala sam navečer, iako mi je u podsjesti da ne spavam na leđima, nekako sam ujutro spavala na leđima i opet sam ga sanjala, nisam ga vidjela ali samo ostjetila njegovu snagu, gušio me u snu, jako teško sam se probudila, dečko me budio jer sam se borila za zrak, ali uspjela sam mu se nekako otrgnuti i da vam budem iskrena, strah me zaspati, vjerujem da taj moj strah njemu daje snagu. Nisam neki vjernik, počela sam prakticirati molitvu prije spavanja, ali mislim da taj duh skuplja snagu. Molim Vas ako mi možete nekoga preporučiti, jer ne znam kaj da napravim, palim svjeće, molim se ali ne pomaže, osječam da je u stanu...
Hvala
jednom mi se desilo isto kao kod tebe s pocetka posta samo mene nije strah, lucidno spavam na boku...ono kad znas da spavas ali kao da imas oci otvorene i gledas po vlastitoj sobi iz svoga tijela, pa tako ugledam slicnu crnu prikazu kako sjedi na kaucu preko puta i 'prodaje zjake', u momentu kad je prikaza skuzila da ju vidim i gledam naglo se leteci zaletjela na mene s namjerom da me preplasi i kad nije uspjela istom brzinom je odletjela u suprotnom pravcu van kroz zatvoreni prozor, probudila sam se u cudu sto sam to vidjela
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 20:14   #1135
Question Rad u noćnoj smjeni na odjelu u bolnici (duhovi, utvare itd.) PRIČE

Naime, studiram sestrinstvo. I prilikom obavljanja prakse na odjelu tjekom pauze sam sa jednom starijom sestrom došao na temu toga kako je raditi na odjelu tijekom noćne smjene, i sve je vodilo na kraju do čudnih priča o duhovima, o pomicanju predmeta dok si sam na odjelu, o sjenama na kraju hodnika itd. Čak je jedna sestra rekla da je dok je ostala sama, vidjela čudnu figuru kako silazi niz stepenice. Pošto su bolnice mjesta čudnih nesreća i nažalost, umiranja nije čudno da se takve stvari događaju. Nisam naišao na niti jednu sličnu temu na forumu. Pa eto, kolegice, kolege ako imate neku zanimljivu priču za prepričati slobodno ju natipkajte ovdje
inmymindinmyhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 22:35   #1136
E svašta ćeš ti još kao sestra proći. Možeš li reći o kojem se odjelu radi?
osa-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 13:52   #1137
Kakve posljedice mogu nastati gatanjem iz kave, graha, tarota?
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 00:27   #1138
Nikakve....hm, možda sa Tarotom bi se mogle dogoditi posljedice da stvari ok sebe počneš gledati više simbolički i da lakše pronikneš u prirodu stvari. E to bi bila opaka posljedica
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 12:05   #1139
Ne znam gdje bih postavio ovo pitanje, pa sam se odlučio za ovu temu. Imam jednu čudnu situaciju. Radi lakšeg tumačenja, napomenut ću da se iz dnevne sobe prelazi na balkon. Već neko vrijeme, u dnevnoj sobi kod prozora, tačnije kod prozora do zida, u samom uglu, se čuje zvuk. Najsličniji je nekom pijukanju, kao da se ptica glasa. Najsličnije patki, ali nije ni patka. Dok sam sa prijateljem sjedio i pričao, čuli smo taj zvuk koji sam ja čuo već 2-3 puta. Obojica smo osluškivali zvuk i složili se da najviše liči glasanju neke ptice. On je izašao na balkon da vidi da se nije zavukla ptica na balkonu, pa da odatle dolazi zvuk, ali kada je izažao, ništa nije čuo, dok sam ja i dalje jasno čuo pijukanje, a bio sam u dnevnoj sobi. Ne znam od čega to može da bude, kao da je u drvetu od prozora neka ptica, ili negdje u uglu. Da napomenem da se taj zvuk primjećujem od 10 do 12 sati popodne. Navečer ne boravim mnogo u toj sobi, pa možda zato ne čujem.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 10:24   #1140
Instalacije? Plin ili voda. Ili crvi u drvu. Ili dolazi do nekog trenja u zidu.
Da je duh imao bi valjda više događaja.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.