Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2009., 01:31   #261
Quote:
Emerald123 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto za što jednostavnije, ne želim uopće komplicirat s time...a poći ću do cvjećare kraj DTS-a, čula sam da su ok, i vidit ću šta ona ima od pozivnica i konfeta i da mi sredi crkvu isto što najednostavnije....a salu mi moraju oni iz hotela okitit, baš sam danas bila do Palaca. Cijena onih kao zdjela s vodom i cvijećem (znat će na što mislim) je 120,00 kn po jednom stolu...hm
120 kn po stulu u palaceu ma oni nisu normalni...meni je rekla da ovisi o cvijeću, da cvijeće određuje cijenu..hm, hm..
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 11:59   #262
Quote:
Emerald123 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto za što jednostavnije, ne želim uopće komplicirat s time...a poći ću do cvjećare kraj DTS-a, čula sam da su ok, i vidit ću šta ona ima od pozivnica i konfeta i da mi sredi crkvu isto što najednostavnije....a salu mi moraju oni iz hotela okitit, baš sam danas bila do Palaca. Cijena onih kao zdjela s vodom i cvijećem (znat će na što mislim) je 120,00 kn po jednom stolu...hm
120 kuna, ma nisu normalni. Najbolje je staviti crkvenu snijecu u sredini. hahaha
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 12:02   #263
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
120 kn po stulu u palaceu ma oni nisu normalni...meni je rekla da ovisi o cvijeću, da cvijeće određuje cijenu..hm, hm..
Bolje ti to provjeri. To oni izmisljaju cijene kad je vjencanje, to je tako i mi tu nista ne mozemo.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 12:03   #264
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Koliko je Kike skupa?

I koliko košta buket cca.?

Znam da stavku podiže uređivanje sale i eventualno crkve...
Ne stvarno. Od koliko se buketi krecu?
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 12:11   #265
Ja bila tamo i ženska mi rekla, otprilike 2-3 cvijeta i vaza s vodom je oko 120,00 kn...i zamislite 20 stolova , izađe me preko 2.000,00 kn cvijeće samo u sali s time da je aranžman ispred mladenaca besplatan.
__________________
31.10.2009.
Emerald123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 12:28   #266
Quote:
Emerald123 kaže: Pogledaj post
Ja bila tamo i ženska mi rekla, otprilike 2-3 cvijeta i vaza s vodom je oko 120,00 kn...i zamislite 20 stolova , izađe me preko 2.000,00 kn cvijeće samo u sali s time da je aranžman ispred mladenaca besplatan.
Pretpostavljam da ce "aranzman" imati jedan cvjetic.
Ma zazam se. Da li su ti barem pokazali kako bi sve to trebalo iszgledati?
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 13:11   #267
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da ce "aranzman" imati jedan cvjetic.
Ma zazam se. Da li su ti barem pokazali kako bi sve to trebalo iszgledati?
ja sam bila kad sam dogovarala i razgovarala sm sa dekoraterkom u vezi cvijeća. i ona mi je rekla da možeš glavni i stolove kako hoćeš napraviti, pa kad je glavni stol besplatan ja ću reći što bogatije...1001 ruža
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 13:20   #268
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ja sam bila kad sam dogovarala i razgovarala sm sa dekoraterkom u vezi cvijeća. i ona mi je rekla da možeš glavni i stolove kako hoćeš napraviti, pa kad je glavni stol besplatan ja ću reći što bogatije...1001 ruža
mene nekako ti bogati cvjetni aranžmani podsjećaju na sprovod i groblje (bože mi prosti )
ja bi se radije odlučila za nešto elegantno i jednostavno, a opet da ne izgleda jadno i siromašno
na lanjskom sajmu u Imperijalu bile su neke zlatne ribice u vazama baš je ljepo izgledalo, ili neki plutajući lumini to mi je supač
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 13:37   #269
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
mene nekako ti bogati cvjetni aranžmani podsjećaju na sprovod i groblje (bože mi prosti )
ja bi se radije odlučila za nešto elegantno i jednostavno, a opet da ne izgleda jadno i siromašno
na lanjskom sajmu u Imperijalu bile su neke zlatne ribice u vazama baš je ljepo izgledalo, ili neki plutajući lumini to mi je supač
ovo za 1001 ružu je bila šala

zlatne ribice??? uffff!!! kad bude hvatanja ribica po sali

ja ću imati male aranžmane na stolovima, ništa puno i svijeće u čaši (4 na svakom stolu) našla sam ih u ikei u grazu i tamo ću ići kupiti bile su nešto jeftino!! na glavnom sam mislila jedan aranžman onako četvrtasti duži a da ne ide puno u širinu (a za svijeće na glavnom nisam još smislila) ali kod mene se svaki dan nešto mijenja što se tiće tog cvijeća i ukrasa
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 13:42   #270
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
mene nekako ti bogati cvjetni aranžmani podsjećaju na sprovod i groblje (bože mi prosti )
ja bi se radije odlučila za nešto elegantno i jednostavno, a opet da ne izgleda jadno i siromašno
na lanjskom sajmu u Imperijalu bile su neke zlatne ribice u vazama baš je ljepo izgledalo, ili neki plutajući lumini to mi je supač
Ribice lijepo zvuci, ali u neke ure gosti bi mogli poceti "hraniti" ribice pivom i vinom.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 13:49   #271
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ovo za 1001 ružu je bila šala

zlatne ribice??? uffff!!! kad bude hvatanja ribica po sali

ja ću imati male aranžmane na stolovima, ništa puno i svijeće u čaši (4 na svakom stolu) našla sam ih u ikei u grazu i tamo ću ići kupiti bile su nešto jeftino!! na glavnom sam mislila jedan aranžman onako četvrtasti duži a da ne ide puno u širinu (a za svijeće na glavnom nisam još smislila) ali kod mene se svaki dan nešto mijenja što se tiće tog cvijeća i ukrasa
Ustvari, svidja mi se ta ideja sa svijecama. Jesi li uzela samo bijele ili........, ustvari, sad mi je palo na pamet, svaki drugi stol bijele svijece i svaki drugi (roze, crvene) ili koja vec druga boja dominira. Hmmm, hvala na ideju, bas cu malo razmisliti i o toj opciji.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 13:51   #272
ma na kraju ko da će ko gledat šta je na stolu čuj 120 kuna za komadić nečega na stolu
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 13:54   #273
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ma na kraju ko da će ko gledat šta je na stolu čuj 120 kuna za komadić nečega na stolu
Ja isto mislim da je to malo previse, radje cu za te pare imati malo vise pica i jela.
Bas cu malo pogledati po internetu i vidjeti ako ima slika s nekim jednostavnim idejama.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 14:27   #274
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Ustvari, svidja mi se ta ideja sa svijecama. Jesi li uzela samo bijele ili........, ustvari, sad mi je palo na pamet, svaki drugi stol bijele svijece i svaki drugi (roze, crvene) ili koja vec druga boja dominira. Hmmm, hvala na ideju, bas cu malo razmisliti i o toj opciji.
mislim da će biti bež..al bilo je tad svakih boja..super je i ta kombinacija...MM mi ih tad nije dao da kupim kao bit će to i u 6-7 mj. pa se nadam da hoće i znam da su 4 čaše koštale 1 euro. u nas je to puno skuplje..bilo je i raznih veličina pa sam mislila ako budu za glavni stol staviti one malo veće...ne znam smislit ću nešto..

ciganche imaš pravo!! ja isto nedam toh 120 kn, nema šanse..pa čovjeće cijeli buket cvijeća toliko košta!!!
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 15:08   #275
ma slažem se skroz s vama...preskupo je stvarno! zato ti lijepo mare18 pošto si malo prije mene ostavi sve svoje meni
__________________
31.10.2009.
Emerald123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 15:40   #276
Quote:
Emerald123 kaže: Pogledaj post
ma slažem se skroz s vama...preskupo je stvarno! zato ti lijepo mare18 pošto si malo prije mene ostavi sve svoje meni
hehehe, može!!! ionako oni svo to cvijeće i dekoracije ponovo iskoriste
ti nađi metodu kako održati cvijeće mjesec i po dana svježim i ja ti dam svoje...e a mogla si moje cvijeće osušiti i imati dekoracije sa suhim cvijećem, a?
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 21:22   #277
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
mislim da će biti bež..al bilo je tad svakih boja..super je i ta kombinacija...MM mi ih tad nije dao da kupim kao bit će to i u 6-7 mj. pa se nadam da hoće i znam da su 4 čaše koštale 1 euro. u nas je to puno skuplje..bilo je i raznih veličina pa sam mislila ako budu za glavni stol staviti one malo veće...ne znam smislit ću nešto..

ciganche imaš pravo!! ja isto nedam toh 120 kn, nema šanse..pa čovjeće cijeli buket cvijeća toliko košta!!!
Cure, pogledajte par ideja za ukrasiti centar stolova. Ima nekih dobrih ideja, neke i nisu bas neke, ali ignoriraj te ih

http://www.youtube.com/watch?v=_QkOy4DBTyo
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 00:23   #278
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Cure, pogledajte par ideja za ukrasiti centar stolova. Ima nekih dobrih ideja, neke i nisu bas neke, ali ignoriraj te ih

http://www.youtube.com/watch?v=_QkOy4DBTyo
hvala..ima odličnih
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 08:29   #279
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
hvala..ima odličnih
Nema na cemu. Jesi li pogledala i one na desnoj strani ekrana, ima ih dosta, ne vjerujem da sam prosla kroz sve.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 09:15   #280
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Nema na cemu. Jesi li pogledala i one na desnoj strani ekrana, ima ih dosta, ne vjerujem da sam prosla kroz sve.
jesam neke, al još ću kroz koji dan, nisam stigla sve
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.