Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2010., 10:35   #1061
Quote:
NessieM kaže: Pogledaj post
dobrodošla blue flower
za 300 ljudi mislim da ti idu:
-Palace
-Excelsior
-RIxos
-Radisson
-Adriatic (nisam sigurna?)

za Park nemam pojma , nisam ni čula da oni rade nešto puno svadbi ali tko zna, možda su super.
za oba benda sam čula, ja sam ti pak poklonica Talira za naše svadbe, ne moš fulat
eto sretno! i javi što saznaš za PArk
Cure, ne stane 300 ljudi u Excelsior, br prema informacijama na njihovim stranicama:

Kapacitet:

* Restaurant Salin 100 osoba
* Vrt palmi 150 osoba
* Laurea dvorana: 150 osoba
* Lavandula dvorana: 200 osoba

Eventualno:

Tvrđava Revelin: cca 450 osoba, na terasi Revelina piće dobrodošlice ili večera za cca 300 osoba

Ne znam jel tko spomenuo, čini mi se da su mi rekli da u Petki ima neka velika kongresna...ne znam kak izgleda, smao znam da im je meni od 250-290 kn...
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 15:03   #1062
vjencanje u Dubrovniku info

hej curke,
dugo nisam bila.
Aurorica hvala na ispravci, ja sam bila sigurna da u Ex stane 300 ljudi. hmmm. da Croatia u Cavtatu def prima toliko. revelin prima i 500 ali košta masu za iznajmit plus cijene menija su puuuuno skuplje od onih hotelskih jer je to catering. ali da izgleda vrhunski, to jest.

Livona, za harmonikaša njih treba bukirati doslovno godinu dana ranije, mi smo svog jedva dobili 1,5 god prije termina. ako bukiras bend oni ti mogu to odraditi vjerojatno pitaj ih. Bila na svadbi di je svirao Amadeus prije 3 mjeseca, apsolutna katastrofa, cijeli pir je bio loš radi njih. eto iskreno. nemaju više onu žensku koja im pjevva, sad su sve muski, totalno nabrijani i nimalo prijateljski nastrojeni ni prema mladencima ni prema gostima. nikako za preporuku. za bend računaj lokalni oko 1000€. Matko i Brane su top of the tops. Čula sam ih na više svadbi i drže sve na nogama cijelu noć. Doslovno. Ako imate para vrh vrhova je i Jole, apsolutno vrijedan svake lipe.
meni osobno su u Gradu najbolji Taliri, Teatar je super ali ne sviraju na HR svadbama više, samo strancima.

Eto to jem oj info iz rukava

happy planning cure
NessieM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 18:35   #1063
pozz Jelena,

Quote:
jelena68 kaže: Pogledaj post
Cao cure,

Procitala sam skoro sve poruke i vrlo su informativne!
Mi se planiramo vjencati polovinom 8. mjeseca, to ce biti malo vjencanje sa najblizim, oko 15-20 osoba. Posto zivimo vani, doci cemo u Du da sve sredimo. Samo,zvala sam maticni ured u Du i rekli su mi da ne trebam dolaziti ranije od 45 dana od dana vjencanja ali to nam je kasno jer moramo ipak rezervisati za veceru poslije na lijepoj lokaciji i naci fotografa ( i prevodioca).
Posto cemo imati samo gradsko vjencanje, znate li gdje je maticni ured?
Da li je u starom gradu ili ne?

Hvala!!!!
Tebi matičar može izaći na teren bilo gdje, ja sam bila u Vrtu palmi, H. Excelsior, bilo je predivno. Foto Adria je slikavala vjenčanje, sa albumom sam više nego zadovoljna, nešto moderno, za mene presavršeno. Tip izvrsno govori engleski, ako se misliš zbog prevoditelja taj si problem riješila jednim potezom
sany2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 16:27   #1064
Pozdrav! Ja se udajem nagodinu u 5mj...Zna li netko kakvi su hoteli President i Lacroma na Babinom kuku?
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 11:25   #1065
Quote:
vucica_100 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Ja se udajem nagodinu u 5mj...Zna li netko kakvi su hoteli President i Lacroma na Babinom kuku?
Znam da je Lacroma skupa jako..oko 500 kn meni...
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 19:16   #1066
Quote:
vucica_100 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Ja se udajem nagodinu u 5mj...Zna li netko kakvi su hoteli President i Lacroma na Babinom kuku?
informacije koje ja imam su ti da hotel Lacroma ne redi vjenčanja u svom hotelu, možda eventualno catering...
president ti je ok, sala je manja, ne znam koliko imaš uzvanika
manjgura2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 19:28   #1067
Hvala na odgovorima! Ma imat cu oko 80 ljudi...a mislim da u Presidentu primaju do 150 ljudi...Jel zna netko kakav je Dj vjeverica?
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 14:01   #1068
My dear...

jel šta znate o vjenčanjima, tj. svadbenim večerama u Dubravci na Pilama?

Čujem puno pohvala za njih....

Jel mislite da je prikladno za svadbenu večeru?

Pretpostavljam ako bi bili odjeljeni da bi bili u onom djelu koji gleda na zidine, nema šanse na more..

Što mislite?
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 21:38   #1069
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
My dear...

jel šta znate o vjenčanjima, tj. svadbenim večerama u Dubravci na Pilama?

Čujem puno pohvala za njih....

Jel mislite da je prikladno za svadbenu večeru?

Pretpostavljam ako bi bili odjeljeni da bi bili u onom djelu koji gleda na zidine, nema šanse na more..

Što mislite?
Bojim se da ti je lokacija malo prejavna, premalo intimna. Ne znam koliko imaš uzvanika, ali iako je lokacija jako lijepa i ima lijep pogled, nekako si previše otvorena i nemaš privatnosti dovoljno za sebe i svoje goste. Malo je nezgodno kad ljudi s ulice bulje u tvoje goste za stolom ili dok opušteno plešu...ako se odlučiš za vjenčanje tamo, zamoli ih da ti prostor ograde nekim paravanima.
BTW. iznenađujuće fina hrana i simpatična posluga
manjgura2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 09:27   #1070
Quote:
manjgura2 kaže: Pogledaj post
Bojim se da ti je lokacija malo prejavna, premalo intimna. Ne znam koliko imaš uzvanika, ali iako je lokacija jako lijepa i ima lijep pogled, nekako si previše otvorena i nemaš privatnosti dovoljno za sebe i svoje goste. Malo je nezgodno kad ljudi s ulice bulje u tvoje goste za stolom ili dok opušteno plešu...ako se odlučiš za vjenčanje tamo, zamoli ih da ti prostor ograde nekim paravanima.
BTW. iznenađujuće fina hrana i simpatična posluga
Ma znate što sam čula, da oni tako organizirane grupe koje žele biti same stave tj. ograde u onaj prostor koji gleda na zidine, tako da ih ljudi s puta niti itko može viditi....znači ne na onu terasu veliku, nego malu.... hm, to bi bilo, prema mojoj orjentaciji ravno iza slastičarne u "dvorišnom" natkrivenom prostoru...

Čula sam sve najbolje o njima.. i ne bi imali svadbu ni balalajku, nego večeru...nas cca 20-ak....tako nekako planiramo...
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 22:22   #1071
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
Ma znate što sam čula, da oni tako organizirane grupe koje žele biti same stave tj. ograde u onaj prostor koji gleda na zidine, tako da ih ljudi s puta niti itko može viditi....znači ne na onu terasu veliku, nego malu.... hm, to bi bilo, prema mojoj orjentaciji ravno iza slastičarne u "dvorišnom" natkrivenom prostoru...

Čula sam sve najbolje o njima.. i ne bi imali svadbu ni balalajku, nego večeru...nas cca 20-ak....tako nekako planiramo...
Onda super, to će ti biti lijepo.Sjetila sam se još i restorana Posat, na Pilama, on ima divnu taracu, super pogled.idealan za mala vjenčanja.
manjgura2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 10:47   #1072
Quote:
vucica_100 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovorima! Ma imat cu oko 80 ljudi...a mislim da u Presidentu primaju do 150 ljudi...Jel zna netko kakav je Dj vjeverica?
VUCICA, nikako DJ vjevericu, star je i nije baš flexibilan, imaš super mladih DJova, mogu ti poslati na pp ako hoćeš?

AURORICA, Posat ti je super za tako šta divna je hrana i usluga i vlasnik je full flexibilan s menijima i cijenama. Dubravka je vjerojatno jefitnija od njih ali za 20 pax sigurna sam da ih možeš tražiti i pogled na more iako ti je dio prema zidinama posebniji i privatniji.
__________________
10.06.2010.
NessieM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 11:49   #1073
Quote:
NessieM kaže: Pogledaj post
VUCICA, nikako DJ vjevericu, star je i nije baš flexibilan, imaš super mladih DJova, mogu ti poslati na pp ako hoćeš?

AURORICA, Posat ti je super za tako šta divna je hrana i usluga i vlasnik je full flexibilan s menijima i cijenama. Dubravka je vjerojatno jefitnija od njih ali za 20 pax sigurna sam da ih možeš tražiti i pogled na more iako ti je dio prema zidinama posebniji i privatniji.
Nessie,

nisam skontala misliš da bi Dubravku mogla tražiti pogled na more? Mislim da to nije upitno samo bi bili sa ostalih 100 gostiju na terasi :-)
iskreno, nisam bila na ovoj terasi što gleda na zidine...trebala bi ovo ljeto poći vidjeti.. svi mi hvale tu Dubravku....
Poslala sam upit i u Posat....iskreno, samo me muči tamo što moraš bit sa svim ostalim gostima....a i odmah ispod auti prolaze, buka... nije mi nekako romantično... il se varam?
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 22:42   #1074
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
Nessie,

nisam skontala misliš da bi Dubravku mogla tražiti pogled na more? Mislim da to nije upitno samo bi bili sa ostalih 100 gostiju na terasi :-)
iskreno, nisam bila na ovoj terasi što gleda na zidine...trebala bi ovo ljeto poći vidjeti.. svi mi hvale tu Dubravku....
Poslala sam upit i u Posat....iskreno, samo me muči tamo što moraš bit sa svim ostalim gostima....a i odmah ispod auti prolaze, buka... nije mi nekako romantično... il se varam?
Bila sam na jednom manjem vjenčanju na taraci Posata, ne brini za buku, ništa se ne čuje, restoran je nekako uvučen, mislim da se možeš dogovoriti da imaš samo za sebe jedan dio restorana, bez drugih gostiju, restoran je podjeljen na dvije tarace...i jako je lijep kao ambijent, svakako ga pođi pogledaj!
manjgura2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 08:42   #1075
Quote:
manjgura2 kaže: Pogledaj post
Bila sam na jednom manjem vjenčanju na taraci Posata, ne brini za buku, ništa se ne čuje, restoran je nekako uvučen, mislim da se možeš dogovoriti da imaš samo za sebe jedan dio restorana, bez drugih gostiju, restoran je podjeljen na dvije tarace...i jako je lijep kao ambijent, svakako ga pođi pogledaj!
Svakako hoću....mogu ti reći da mi je sad već na vrhu ljestvice

a jel o restoranu Orhan znate što?
http://www.restaurant-orhan.com/
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 12:41   #1076
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
Svakako hoću....mogu ti reći da mi je sad već na vrhu ljestvice

a jel o restoranu Orhan znate što?
http://www.restaurant-orhan.com/
Restoran Orhan ima sasvim drugu lokaciju, ako poznaš Pile, on je U Pilama, u maloj lučici, podno Lovrijenca, drugi ambijent,na samom moru, ribarski, "pilarski" u okruženju su male simpatične kućice lokalnog stanovništva,ne računaj na neku privatnost, bakice po prozorima, djeca i prolaznici se motaju oko restorana, ali nekad i to zna biti simpatično, ako ti naravno ne smeta......na žalost nisam davo tamo jela, ali nisam čula ništa loše, mali obiteljski restoran, super bi bilo da natkrivenu taracu ispred restorana imate za sebe...
manjgura2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 22:34   #1077
aperitiv

https://mail.google.com/mail/?ui=2&i...f_g87nak5s0&zw

ideja za aperitiv..

što mislite?
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 10:14   #1078
[QUOTE=Aurorica;26217589]https://mail.google.com/mail/?ui=2&i...f_g87nak5s0&zw

QUOTE]


ideja za aperitiv..

što mislite?[/

a recite jel što znate o hrani u Excelsioru i Argentini, za večeru?
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 20:37   #1079
Smile

Quote:
NessieM kaže: Pogledaj post
VUCICA, nikako DJ vjevericu, star je i nije baš flexibilan, imaš super mladih DJova, mogu ti poslati na pp ako hoćeš?

AURORICA, Posat ti je super za tako šta divna je hrana i usluga i vlasnik je full flexibilan s menijima i cijenama. Dubravka je vjerojatno jefitnija od njih ali za 20 pax sigurna sam da ih možeš tražiti i pogled na more iako ti je dio prema zidinama posebniji i privatniji.
NessieM šalji na pp!
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 22:13   #1080
[QUOTE=Aurorica;26223093]
Quote:
Aurorica kaže: Pogledaj post
https://mail.google.com/mail/?ui=2&i...f_g87nak5s0&zw

QUOTE]


ideja za aperitiv..

što mislite?[/

a recite jel što znate o hrani u Excelsioru i Argentini, za večeru?
Ne znam da li znaš, ali na svim ovim mjestima možeš organizirati kušanje hrane, to ti je uvijek najbolji način da odlučiš što ti je zaista dobro.
manjgura2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.