Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2011., 12:08   #61
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
Jel ovo zabrana da se usamljeni osjećaju usamljeno na Valentinovo i da drže do kog god kurca od blagdana hoće de facto ili de iure?

Zašto ne biste vas troje jednostavno unaprijed napisali forumašima njihove postove? Čisto da se ne bi događali incidenti sa usamljeničkim tražim-curu-ili bilo-šta-za-jebat postovi dok spavate?

Forum ionako nije predviđen za to da ljudi pišu ono što misle i kak se osjećaju, nego da zauzmu pro ili kontra stav u pogledu zadaćnice, u što više rečenica sa što više latinskih riječi, jel tak?
Nije zabrana svakako, kamon. Zapravo point je bio oraspoložit ljude i nekako im demistificirat to Valentinovo. A trust me, ima ljudi kojima to treba. Point je da se ne osjećaju neš posebno usamljeno taj dan jer se ostali utapaju u ljigavoćama i bijelim medvjedićima koji drže dva crvena srca. Jer nije dosta jedno, mora bit dva. I oba moraju bit veća od samog medvjedića.

Ako će netko bit usamljen i doć na ovaj topic (ili neki drugi) baš zbog Valentinova, normalno da ćemo probat oraspoložit čovjeka, ovo su usamljena srca zaboga, pa na svakoj temi pokušavamo bit konstruktivni i pomoć.

Jedino si me s ovim zadnjim pasosom zbunila, jel ti idemo nakurac nas troje (btw tko? ), US, ovaj reformirani US, ili forum općenito?
Nimoy is offline  
Old 25.01.2011., 12:09   #62
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Sad gledam na fejsu, frajer, koji je očito retardiran, priča kako mu se sviđa neka pička i kako se druže lejtli hardkor, te kako će je "ziher pozvat van negdje oko Valentinova".

Druga glupa pička u komentarima predlaže da "je pozove BAŠ na Valentinovo, ne oko istog."

Kao ono, touché. That will seal tha deal bro. You rule. Koje jebeno neinventivno dosadno dno moraš bit da na fejs napišeš da ćeš pozvat curu koja ti se sviđa na Valentinovo? 20 dana prije nonetheless.

Puca mi kurac za Valentinovo. Na taj dan ću možda jebat, možda ne, neću sigurno bit njinjinjanji oko ikakve pičke, čak i ako se zaljubim na najjače do tad. Dobro, onda ću možda bit čisto zato jer ću bit zaljubljeno glupo dno.
Za Valentinovo ti može pucat qurac ili ne, zavisi u kojoj si fazi - jesi zaljubljen ko tele ili si baš friško spušio nogu, samo jedno ne mogu više skužit..
..koji je tebi više kurac?

Čemu pljuvanje po svima kojima taj dan nešto znači?
Dečko iz tvog posta se očito zatelio i sav je na iglama i ne zna kako bi komadu pokazao da mu je spešl, pa misli da bi stvar moglo dodatno intenzivirat dejt na samo Valentinovo, što je zapravo veri kjut
Ne zato što Valetninovo više nešto predstavlja danas, nego zato što se dečko trudi smislit nešto posebno.. okej, mašta mu možda i po tvojim (budimo pošteni, ni po mojim) mjerilima nije nešto, ali daj za trud!

E sad dolazimo do tebe...
Čemu takva potreba za pljuvanjem onog što tebi nije po ćefu? Koja si ti jebena alfa i omega za dobar ukus i emocionalne uspjehe?

Kad ovako čitam kako ljude lako etiketiraš neinvetivnim emocionalnim dnom i nemaštovitim retardima jesi li svjestan da djeluješ kao isfrustrian i ogorčen seronja?
kiss me is offline  
Old 25.01.2011., 12:10   #63
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
što sad s tom ružom? smeta mi u rukama samo. šta s tim? :nevolicvijeće:
Thank you.
I sad.. u gradu ste, npr.. i ti moraš tu ruž(nu) nosati po gradu?
Ajd čokolada, to poždereš i dobro. Ali ruža..
E da, i uvijek imam fobiju da ću se ubost na trn, iako je kakti očišćena od te gamadi. Pa ju onda držim onako s 2 prsta, kao što bih držala govno. Da, kad bih držala govno, sigurna sam da bih ga tako držala.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 25.01.2011., 12:12   #64
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ja sam ove godine konačno zapamtila kojeg datuma je valentinovo.
14.2. ftw
Možda se i meni ureže u sive stanice, sad kad je čak i tema po tom pitanju otvorena.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Old 25.01.2011., 12:12   #65
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Nije zabrana svakako, kamon. Zapravo point je bio oraspoložit ljude i nekako im demistificirat to Valentinovo. A trust me, ima ljudi kojima to treba. Point je da se ne osjećaju neš posebno usamljeno taj dan jer se ostali utapaju u ljigavoćama i bijelim medvjedićima koji drže dva crvena srca. Jer nije dosta jedno, mora bit dva. I oba moraju bit veća od samog medvjedića.

Ako će netko bit usamljen i doć na ovaj topic (ili neki drugi) baš zbog Valentinova, normalno da ćemo probat oraspoložit čovjeka, ovo su usamljena srca zaboga, pa na svakoj temi pokušavamo bit konstruktivni i pomoć.

Jedino si me s ovim zadnjim pasosom zbunila, jel ti idemo nakurac nas troje (btw tko? ), US, ovaj reformirani US, ili forum općenito?
Pa ne znam baš. Možda je to bila prvotna namjera, al ne vidim da se itko osim mene javio kom Valentinovo nešto znači, s tim da sam ja dosta optimistična, a sad da se javi netko ko je fkt tužan što nema nikog na Valentinovo, a vi ga isprdate s ciljem da se osjeća bolje.. sumnjam.

P.S. Ne mora značit da svi koji vole Valentinovo vole plišane medvjediće i srca. Ja ih recimo mrzim. I ne smatram se romantičnom.
Patuljka is offline  
Old 25.01.2011., 12:14   #66
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
valentinovo je baš super,kaj serete,odete u kino i uzmete ljubavna sjedala,pokloniš ružu i tak
al "kaj" serete je vrh

Da, imaš pravo zapravo, ima i to šarma. Trešerija.
Nimoy is offline  
Old 25.01.2011., 12:16   #67
Quote:
Ajujana kaže: Pogledaj post
S kime i kome ako si sam? Ova tema obuhvaća samce koji su u kurcu jer su sami na taj dan, iako je još ne vidim takve ovdje, možda je autor htio potajno sebe prikriti
Činjenica je da ima dosta ljudi kojima to ima nekakvo značenje i inače, i onda ak su u kurcu 13.02., velika je vjerojatnost da će dan iza bit još malkice više u kurcu Nema tu niš čudno.
To će nekima doć i ko alibi, jer im je neugodno reć da su u kurcu 25.01., a 14.02. će to samo povod da izraze svoje nezadovoljstvo jer će moći reći da su u kurcu jer su sami na dan kad svi okolo guguću. I kaj sad, ne treba nikoga linčovat radi toga. Svako se nosi sa sobom kak najbolje zna, ako nekome treba alibi za bilo što, taj će ga i naći.

Zašto sad ovdje nema puno takvih individua koje će jasno i glasno reći da im taj dan nešto posebno znači i da ih je frka da će opet bit u bedu je valjda jasno. Dobili su po nosu i prije nego su provirili Sad bi neko mogao reći da zašto je njih briga što netko drugi kaže. Ako mu je stalo do tog dana, onda mu je stalo bez obzira na upise. Pa i je, stalo mu je, al nemaju svi želju svjesno se izlagat sprdanju većine.

Meni ne znači Valentinovo niš. Čak ni toliko da me muči zašto nekome to nešto znači.
aisling is offline  
Old 25.01.2011., 12:17   #68
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Thank you.
I sad.. u gradu ste, npr.. i ti moraš tu ruž(nu) nosati po gradu?
Ajd čokolada, to poždereš i dobro. Ali ruža..
E da, i uvijek imam fobiju da ću se ubost na trn, iako je kakti očišćena od te gamadi. Pa ju onda držim onako s 2 prsta, kao što bih držala govno. Da, kad bih držala govno, sigurna sam da bih ga tako držala.
isssssssssss samoubitćuse
Sniffy is offline  
Old 25.01.2011., 12:18   #69
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Thank you.
I sad.. u gradu ste, npr.. i ti moraš tu ruž(nu) nosati po gradu?
Ajd čokolada, to poždereš i dobro. Ali ruža..
E da, i uvijek imam fobiju da ću se ubost na trn, iako je kakti očišćena od te gamadi. Pa ju onda držim onako s 2 prsta, kao što bih držala govno. Da, kad bih držala govno, sigurna sam da bih ga tako držala.


Vajliiii
A ako dobiješ buket? Ono, fino zamotano, udobno za držat, ko štafeta

Jednom smo pokušali otići na dejt* za Valentinovo, onak, neplanirano. Dejt se pretvorio u vozanje po gradu i traženje BILO KAKVOG mjesta za sjest i pojest/popit nešto.
Sat i pol kasnije sjedili smo na parkingu McDonaldsa na Vrbanima i jeli Bigmek

Štaš, Valentinovo se MORA planirati, ono, rezervacije, kupovina ruže čiji su cvijet zapravo zarolane jeftine satenske gaćice


* dejt=dolazak po žensko, odlazak u restoran, aperitiv, klopa, desert, cuganje usput, cuga drugdje, fukić, doma
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Old 25.01.2011., 12:20   #70
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Pa ne znam baš. Možda je to bila prvotna namjera, al ne vidim da se itko osim mene javio kom Valentinovo nešto znači, s tim da sam ja dosta optimistična, a sad da se javi netko ko je fkt tužan što nema nikog na Valentinovo, a vi ga isprdate s ciljem da se osjeća bolje.. sumnjam.

P.S. Ne mora značit da svi koji vole Valentinovo vole plišane medvjediće i srca. Ja ih recimo mrzim. I ne smatram se romantičnom.
Give them a chance, tek je 25.1. Javit će se. Evo recimo, ti si se javila, jel te tko napao, vrijeđao, obrisao ti post, pojeo ti ručak i probušio gumu na bicikli?

Kamon ljudi. Uvodni post je vezan uz seriju "sami na _______" topica s kraja prošle godine, point je bio oraspoložit ljude. Ako će dvoje koji bi inače bili ubediraniji tad nego inače reć "ovo je pomoglo", super. A uostalom možemo diskutirat o Valentinovu.

Recimo, ja sam maloprije došao doma i čitam topic i mislim si ma nije valjda da su svi protiv, ja bih nekog tko voli Valentinovo da nam kaže vocap s tim i to (a poznavajuć forum i diskusijski potencijal uvijek će bit pro i contra argumenata i strana) da diskutiramo, ali bez gorčine jebote, ne znam otkud vam ovaj element gorčine tebi i Jevgeniji, kao mi ćemo sad ljudima srat jer su usamljeni. Napisao sam oko 600 postova na US-u u mjesec i pol, daj mi reci kad sam ekšueli napao usamljenog čovjeka.

Jebote bio sam konstruktivan s onim Davorinom koji je postao song lyricse i "" na kraju mjesec dana, i bio bez nade, jer ga je cura ostavila i on je neće nikad prebolit. A on je bio ekstrem ekstrema.

Imam osjećaj da ovo opet ima veze s projekcijama oko ćet topica.

Btw, čisto da naglasim o čemu se radi - pogledaj ton jevgenijinog posta i pogledaj moje kojima pojašnjavam situaciju, pa vidi tko bi kome pisao postove.

Dakle, podržavamo i primamo i sve one koji vole Valentinovo. Naravno.
Nimoy is offline  
Old 25.01.2011., 12:20   #71
Quote:
Su.incotenible. kaže: Pogledaj post
Al' ja ću se ipak dobro pojebat', ne bih željela da se novi malac osjeća nevoljeno na takav dan.
to je u duh ljubavi
kiss me is offline  
Old 25.01.2011., 12:21   #72
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post


Vajliiii
A ako dobiješ buket? Ono, fino zamotano, udobno za držat, ko štafeta

Jednom smo pokušali otići na dejt za Valentinovo, onak, neplanirano. Dejt se pretvorio u vozanje po gradu i traženje BILO KAKVOG mjesta za sjest i pojest/popit nešto.
Sat i pol kasnije sjedili smo na parkingu McDonaldsa na Vrbanima i jeli Bigmek

Štaš, Valentinovo se MORA planirati, ono, rezervacije, kupovina ruže čiji su cvijet zapravo zarolane jeftine satenske gaćice

jesi ti ja možda?
Sniffy is offline  
Old 25.01.2011., 12:21   #73
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post

jesi ti ja možda?


ček...
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Old 25.01.2011., 12:23   #74
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Dakle, podržavamo i primamo i sve one koji vole Valentinovo. Naravno.
samo ćemo ih popljuvat poslije
Sniffy is offline  
Old 25.01.2011., 12:24   #75
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post


ček...
fak
Sniffy is offline  
Old 25.01.2011., 12:25   #76
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Za Valentinovo ti može pucat qurac ili ne, zavisi u kojoj si fazi - jesi zaljubljen ko tele ili si baš friško spušio nogu, samo jedno ne mogu više skužit..
..koji je tebi više kurac?

Čemu pljuvanje po svima kojima taj dan nešto znači?
Dečko iz tvog posta se očito zatelio i sav je na iglama i ne zna kako bi komadu pokazao da mu je spešl, pa misli da bi stvar moglo dodatno intenzivirat dejt na samo Valentinovo, što je zapravo veri kjut
Ne zato što Valetninovo više nešto predstavlja danas, nego zato što se dečko trudi smislit nešto posebno.. okej, mašta mu možda i po tvojim (budimo pošteni, ni po mojim) mjerilima nije nešto, ali daj za trud!

E sad dolazimo do tebe...
Čemu takva potreba za pljuvanjem onog što tebi nije po ćefu? Koja si ti jebena alfa i omega za dobar ukus i emocionalne uspjehe?

Kad ovako čitam kako ljude lako etiketiraš neinvetivnim emocionalnim dnom i nemaštovitim retardima jesi li svjestan da djeluješ kao isfrustrian i ogorčen seronja?
Malo si preekstremno shvatila stvar. Da ti napišeš da je tebi užasno dno npr kad ljudi odu gledat Dinamo, ja bih ti rekao ok, jebiga, tvoj stav.

Ti recimo imaš potrebu ispravit krive drine i ugurat mi političku korektnost u grlo.

Nikad neću bit politički korektan, jebiga. Što ne znači da moj uvodni post treba shvatit doslovno, analno i lovit se "on je nazvao nekog neinventivnim ".

Sorry, meni je totalna retardacija to što je taj frajer napravio, ali ja ne mislim STVARNO da je on neinventivno dno općenito i da je dno od čovjeka kojeg treba zapalit il neš.

I pazi, ti mene zoveš isfrustriranim seronjom praktički, znači radiš isto, bacaš etikete i uvrede a meni kenjaš za isto. I to je ono gdje se većina vas koja uleti s kritikom zajebe.

Jer meni zamjeraš jači ton a onda napraviš IDENTIČNU STVAR.

Ja ostajem na svojem, ako je tebi ovo ogledalo frustracije, super, tvoje mišljenje, neću ga pokušavat silom ni milom ispravljat. Idem dalje s tim u srcu.
Nimoy is offline  
Old 25.01.2011., 12:25   #77
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post

Jednom smo pokušali otići na dejt* za Valentinovo, onak, neplanirano. Dejt se pretvorio u vozanje po gradu i traženje BILO KAKVOG mjesta za sjest i pojest/popit nešto.
Sat i pol kasnije sjedili smo na parkingu McDonaldsa na Vrbanima i jeli Bigmek
Ditto, samo je mjesto radnje brežuljak iznad Branimirove, uz željezničku prugu i nedopuštene supstance u cigaretnom papiru.

Je, jednom sam se na prvoj godini faksa odazvala na Valentinovo dejt, posudila od frendice štikle, glavinjala u njima da njega razveselim, sreli me frendovi iz srednje, smijali mi se, ja bila tužna malo, al sad znam da sam izgledala groteskno pa je i meni smiješno.
__________________
babe i dide uvik prde i to besramno ako su oni u blizini u tome je izlaz © PO LITRE
Nanuša is offline  
Old 25.01.2011., 12:27   #78
Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Give them a chance, tek je 25.1. Javit će se. Evo recimo, ti si se javila, jel te tko napao, vrijeđao, obrisao ti post, pojeo ti ručak i probušio gumu na bicikli?
Nije, al su me i svi izignorirali . Osim tog, mislila sam da si zapamtio da nemam bicikle
Patuljka is offline  
Old 25.01.2011., 12:27   #79
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
samo ćemo ih popljuvat poslije

Ma jok Ja neću.

Meni je recimo čak malo krivo da nisam tip koji pada na Valentinovo i slične fore. Nekak mi se čini da bi mi život nekad bio jednostavniji, možda se varam, al ono, nikad neću saznat

Tak da, ja zapravo u neku ruku malo i zavidim ljudima koji iskreno Vole Valentinovo, medeke, ruže, srčeka
aisling is offline  
Old 25.01.2011., 12:28   #80
Quote:
Sniffy kaže: Pogledaj post
samo ćemo ih popljuvat poslije
Nećemo. Gle ljudi, ako hoćete da vam se isključivo titra kurac i želite uberpolitičku korektnost i lizanje kite za sve, onda sorry ali forum nije za vas. Ne znam što ti drugo reć. Imaš druge potforume, forume? Mislim ne želim da se osjećaš napadnut(i)(o)m.
Nimoy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.