Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2012., 16:29   #201
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Pa vjerujem da onaj koji zna što radi, i koji radi na tome može pokupiti makar 5 brojeva tokom izlaska. Čak i forumaši su znali pisati i o većem broju dobivenih brojeva. Ajde neka je 1 od toga kava to je 5 mjesečno(odnosno 5 osoba koje sam upoznao više nego sada)
Ma tko ima vremena upoznavati i ići van sa 10 novih ljudi svaki mjesec
A i došlo bi vrlo brzo do zasićenja i opterećenja

Meni se to isto malo čine kao bajke.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 16:51   #202
Quote:
Galen Marek kaže: Pogledaj post
@ Nike20
Momak te promatra, odmjerava, ponekad ti se i nasmješi...ali ne prilazi jer je sramežljiv, nesiguran? Ako mu je toliki bed da ti priđe, onda bi trebao imati ono barem malo kulture da ti odgovori na poruke koje mu šalješ. I ja sam jako sramežljiv prema ženama, ali bih našao vremena da odgovorim na poruku. Tolika ljuštura ipak nisam. Idi pa ga strefi.
Hvala Galen, ma brijem da je ljut na mene jer ga je jako lako naljutit, predomišljala sam se stalno itd, ali prvom prilikom je moj Nego, kako ona tvoja kolegica? Jesi je zbario?
__________________
Proud to be SELJAK :D
Nike20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 17:42   #203
I dalje ništa
Galen Marek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 17:46   #204
Eto npr klub vidiš tu cure luduju,kako prići.Čopor cura njih 4,E sad moraš nagovorit ostalu trojicu da i oni pristupe.Sam nemožeš jer ta djevojka u društvu ne smije pričat s nepoznatim muškim bez dozvola ostalih članica čopora
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 18:00   #205
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Eto npr klub vidiš tu cure luduju,kako prići.Čopor cura njih 4,E sad moraš nagovorit ostalu trojicu da i oni pristupe.Sam nemožeš jer ta djevojka u društvu ne smije pričat s nepoznatim muškim bez dozvola ostalih članica čopora
O, evo nam i morskog vuka nazad

Vuče, a je li tebi ikad palo na pamet naći neki drugi sadržaj u životu kad te već neće s tim klubovima. Tamo si očigledno neuspješan, pa umjesto da lupaš stalno glavom o zid i ljutiš se, možda da promijeniš strategiju?
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 18:24   #206
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Pa vjerujem da onaj koji zna što radi, i koji radi na tome može pokupiti makar 5 brojeva tokom izlaska.
Da se to desi, tip bi morao ići na par različitih mjesta (jer nećeš imati uspjeha kad u istom klubu ideš od jedne do druge), i na svakom mjestu upasti curi kojoj će biti zgodan, koja će biti raspoložena za upoznavanje, s kojom će priča dobro ići, koja će mu posvetiti više vremena tokom večeri, i na kraju dati broj. I onda to sve ponoviti još 4 puta. Uspješno.

Kolika je vjerojatnost za to?
Znači, već prvi ili drugi ulet u tom klubu mora biti uspješnica, + zbroji vrijeme koliko mu treba da je obrlati, + zbroji vrijeme koliko ti treba od jednog kluba do drugog (pogotovo ako nema parkinga, pa koliko izgubiš vremena dok parkiraš), dok se smjestiš u klubu, naručiš piće, snimiš malo situaciju itd.


Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Eto npr klub vidiš tu cure luduju,kako prići.Čopor cura njih 4,E sad moraš nagovorit ostalu trojicu da i oni pristupe.
Da, ako društvo pristupi, to je puno bolje. Možete se zezati i neopterećeno pričat.

Quote:
Sam nemožeš jer ta djevojka u društvu ne smije pričat s nepoznatim muškim bez dozvola ostalih članica čopora.
U krivu si. Ona NE ŽELI pričat. A to je bitna razlika.

Moraš shvatit da cure ne idu van prvenstveno i jedino da bi našle dečka. Neke čak i ne žele tražiti dečka vani. Sad ćeš ti dati odgovor 'neka onda doma i imaju lezbo ples sa čoporom' , ali kažem ti unaprijed da to jednostavno nije TO. Nekad im i nije do pretjerane priče, ni s tobom, ni prijateljicama, već se samo žele zabavit.

A nekad se dogodi i to da su druge prijateljice zauzete i onda nije pristojno niti fer da se npr. ja idem upoznavati s nekim likovima, pa oni tu dovlače svoje prijatelje i sl. Onda tu svoje prijateljice stavljam u nezgodan položaj, a kad već moram birati između prijatelja i random likova - naravno da biram prijatelje. I to ti je ta filozofija.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 21:49   #207
@ruralna, ja ne znam koliko je moguće, ali ne bih sa svakom od tih 10 išao po kavama(u množini), vjerujem da bi to bila samo jedna kava s većinom. A koliko je realno skupiti ih 10, ne znam, dosad nisam na cugu išao s deset cura ukupno(ili ako i jesam, nisam puno više), a sam nisam ni otišao na cugu s curom kojoj bih prišao. S druge strane, ima dosta osoba koje u prepunom klubu pozdravljaju skoro sve redom Tako da mi i zbog toga ne izgleda nemoguće Al svog iskustva po tom pitanju nemam.

Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Da se to desi, tip bi morao ići na par različitih mjesta (jer nećeš imati uspjeha kad u istom klubu ideš od jedne do druge), i na svakom mjestu upasti curi kojoj će biti zgodan, koja će biti raspoložena za upoznavanje, s kojom će priča dobro ići, koja će mu posvetiti više vremena tokom večeri, i na kraju dati broj. I onda to sve ponoviti još 4 puta. Uspješno.
Ja mislim da isti vikend mogu uletjeti makar dvjema-trima u istom klubu(da ulijećem). Neke osobe su pričale da bi već deset-petnaest minuta trebalo biti dovoljno da ona zna želi li mi dati broj


Quote:
Kolika je vjerojatnost za to?
Znači, već prvi ili drugi ulet u tom klubu mora biti uspješnica, + zbroji vrijeme koliko mu treba da je obrlati, + zbroji vrijeme koliko ti treba od jednog kluba do drugog (pogotovo ako nema parkinga, pa koliko izgubiš vremena dok parkiraš), dok se smjestiš u klubu, naručiš piće, snimiš malo situaciju itd.
Mjesta na koja izlazim udaljena su 10-15 minuta pješačenja, nema potrebe za autom. Osim dok sam izlazio s frendicom kojoj je i na wc bilo daleko pješke

Onda su šanse još manje... Jer zamisli, kako od 100 s kojima odem na kavu i recimo 20 se nastavim družiti makar nekoliko kava naći 5-6-7-8 za neku vezicu i jednu onu pravu
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 22:25   #208
Ja mislim da je za bilo kakvu pasivnost kriv naš mozak , pa to bilo sad pitanje samoće ili bilo čega drugog . Dok sami sa sebom ne raščistimo mislim da su nam uzalud savjeti drugih jer ćemo se i dalje zbog svoje pasivnosti branit protuargumentima , dodatnim analiziranjima ....
Momak1909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 01:09   #209
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da isti vikend mogu uletjeti makar dvjema-trima u istom klubu(da ulijećem). Neke osobe su pričale da bi već deset-petnaest minuta trebalo biti dovoljno da ona zna želi li mi dati broj.
Jedino ako su dovoljno očajne pa im ne smeta šta si prije uleta njima dobio par odjeba.

Ma daj, nakon 10-ak minuta da ti daju broj? Druga je stvar šta ona MISLI, ali tako brzo ti ga sigurno neće dat. Jer žele da se ipak malo potrudiš.

Quote:
Mjesta na koja izlazim udaljena su 10-15 minuta pješačenja, nema potrebe za autom.
Aj super onda, kad ćeš isprobat teoriju velikih brojeva?

Quote:
Jer zamisli, kako od 100 s kojima odem na kavu i recimo 20 se nastavim družiti makar nekoliko kava naći 5-6-7-8 za neku vezicu i jednu onu pravu.
Uh, čak 8 za vezu? To je dobar omjer.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 15:54   #210
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ne kužiš ti mene. Ono šta ti želim reći je kad upoznaš tu jednu koja ti je baš ono, wooooow, onda više tu neće biti još neka koja ima više ili manje šansi. Jer će sve šanse imati ova prva. Ali to se očito nije još dogodilo.
Da, tako je, slažem se
Secret is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 17:17   #211
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Jedino ako su dovoljno očajne pa im ne smeta šta si prije uleta njima dobio par odjeba.
Pa znalo je biti situacija gdje su ljudi mislili da sam nekome prišao kada sam zapravo samo išao neku frendicu pozdraviti
Quote:
Ma daj, nakon 10-ak minuta da ti daju broj? Druga je stvar šta ona MISLI, ali tako brzo ti ga sigurno neće dat. Jer žele da se ipak malo potrudiš.
Iskreno, ne znam. Ne znam kad sam zadnji put dobio broj, 2008. ili čak i dulje ima(mislim da tražim broj, pa ga dobijem, ne onda kada mi se neka javi, ili kada mi ga netko drugi da)

Quote:
Aj super onda, kad ćeš isprobat teoriju velikih brojeva?
Pa vjerovatno ne, dok ne počnem često prilazit. A to neću dok ne znam da sam makar ok u tome.
Quote:
Uh, čak 8 za vezu? To je dobar omjer.
A gle, opet razlika u rječniku Ja nisam mislio na ozbiljnu vezu, ali i kratkoročne odnose(koji ipak potraju neko vrijeme) smatram vezom. Kada bi se ipak nešto promijenilo, vjerujem da nije puno očekivati da u idućih 4-5 godina makar trećinu vremena budem zauzet

edit:

Quote:
Secret kaže: Pogledaj post
Da, tako je, slažem se
Ne znam, ali kako ćeš znat koja ti je wooow, ako prilike za to viditi imaš svake prijestupne, pa ti je wow cura koja ti stavi ruku na rame

Ja ne tražim wow curu, jer postoji velika šansa da će i wow zbog sajko stanja biti strpana u koš"bolje išta nego ništa"(ako pomislim da mi je super jer sam dugo bio sam, i jer mi je bolje nego dok sam bio solo)
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 17:39   #212
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
O, evo nam i morskog vuka nazad

Vuče, a je li tebi ikad palo na pamet naći neki drugi sadržaj u životu kad te već neće s tim klubovima. Tamo si očigledno neuspješan, pa umjesto da lupaš stalno glavom o zid i ljutiš se, možda da promijeniš strategiju?

Nemam toliko slobodnog vremena da mogu upisivati razne tečajeve,teretane ,razne udruge di bi mogao upoznat nove ljude i možebitno curu.Radim,a također imam nešto i privatnog posla,tako da sam slobodan najviše u noćnom terminu.
Nemojte govorit da promjenim posao,jer znate li kakva je situacija,ljudi nedobivaju plaću ili im kasni tako da to ne dolazi u obzir.
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 17:56   #213
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Da se to desi, tip bi morao ići na par različitih mjesta (jer nećeš imati uspjeha kad u istom klubu ideš od jedne do druge), i na svakom mjestu upasti curi kojoj će biti zgodan, koja će biti raspoložena za upoznavanje, s kojom će priča dobro ići, koja će mu posvetiti više vremena tokom večeri, i na kraju dati broj. I onda to sve ponoviti još 4 puta. Uspješno.

Kolika je vjerojatnost za to?
Znači, već prvi ili drugi ulet u tom klubu mora biti uspješnica, + zbroji vrijeme koliko mu treba da je obrlati, + zbroji vrijeme koliko ti treba od jednog kluba do drugog (pogotovo ako nema parkinga, pa koliko izgubiš vremena dok parkiraš), dok se smjestiš u klubu, naručiš piće, snimiš malo situaciju itd.



Da, ako društvo pristupi, to je puno bolje. Možete se zezati i neopterećeno pričat.


U krivu si. Ona NE ŽELI pričat. A to je bitna razlika.

Moraš shvatit da cure ne idu van prvenstveno i jedino da bi našle dečka. Neke čak i ne žele tražiti dečka vani. Sad ćeš ti dati odgovor 'neka onda doma i imaju lezbo ples sa čoporom' , ali kažem ti unaprijed da to jednostavno nije TO. Nekad im i nije do pretjerane priče, ni s tobom, ni prijateljicama, već se samo žele zabavit.

A nekad se dogodi i to da su druge prijateljice zauzete i onda nije pristojno niti fer da se npr. ja idem upoznavati s nekim likovima, pa oni tu dovlače svoje prijatelje i sl. Onda tu svoje prijateljice stavljam u nezgodan položaj, a kad već moram birati između prijatelja i random likova - naravno da biram prijatelje. I to ti je ta filozofija.

Pa sad da se u nekom klubu ne priča čak i s prijateljima glupo je,pa nećeš plesat cilu večer to je dosadno,monotono.
S druge strane kako to da ti te prijateljice stavljaš u nezgodan položaj,jadno je i to društvo koje ti brani da pričaš i upoznavaš se,nedaju ti da pričaš s njima ,brane ti da se upoznaješ s nepoznatim ljudima,pa to nije društvo to su horde zla.Neko pravilo i sad se svi moraju držat tog pravila da se društvo ne raspadne,eto to je mana čopor-društva gomile kompromisa.Nemožeš ići di želiš jer ako se drugima ne sviđa ta grupa ili misto ne možeš ići,ne smiš upoznavat nove ljude jer tobože njih si zapustila,moraš stajat na jednom mistu u disku,jer se njima ne šeta,moraš plesat s njima iako ti se ne pleše,a st klubovi nisu za ples zbog gužve jer uvik guraš ostale ljude,Najlakše je ulit glavu pa plesat s frendicama u gužvi kluba gurajuči ostale ljude.Pleše se u plesnom klubu ili parku di ima dovoljno prostora.Disko služi za popit piče,pričat s društvom,slušat izvođaća i muziku i eventualno upoznat se s nekom osobom.Plesat se može jedino ako je disko poluprazno,u gužvi nikako ne jer ometaš druge ljude
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 00:29   #214
U disku se ne pleše????? Bože dragi, od kuda si ti pao??
Vi niste čuli za ''slobodu kretanja''? Pa svako radi što hoće, dakako da moraš imat obzira i prema društvu, al nije sad da se ne smiješ maknuti od njih. U kafiću se sjedi, u disku se pleše, zafrkava, (možeš sjesti da odmoriš malo). Ne znam ni sa kakvim se ljudima družite ako se ne možete dogovoriti nešto.. pff
__________________
Proud to be SELJAK :D
Nike20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 04:52   #215
Quote:
Nike20 kaže: Pogledaj post
U disku se ne pleše????? Bože dragi, od kuda si ti pao??
Vi niste čuli za ''slobodu kretanja''? Pa svako radi što hoće, dakako da moraš imat obzira i prema društvu, al nije sad da se ne smiješ maknuti od njih. U kafiću se sjedi, u disku se pleše, zafrkava, (možeš sjesti da odmoriš malo). Ne znam ni sa kakvim se ljudima družite ako se ne možete dogovoriti nešto.. pff
Govorim za st klubove tropic,vanila i kauri koji nemaju podija,a uvik su krcati,ne samo što nemoš plesat,jedva i piće moš pit od gužve.Drugo su klasične diskoteke poput misisipija koji imaju podij koji služi za ples osim ako nije prevelika gužva.I u cafe klubovima moš plesat ako nije gužva u suprotnom gazaš ljude.Evo npr tri cure ulile glavu i međusobno plešu u gužvi,pola diska su gazale tako da ljudi imaju rane od njiovih štikli
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 08:02   #216
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Eto npr klub vidiš tu cure luduju,kako prići.Čopor cura njih 4,E sad moraš nagovorit ostalu trojicu da i oni pristupe.Sam nemožeš jer ta djevojka u društvu ne smije pričat s nepoznatim muškim bez dozvola ostalih članica čopora
Kako ti se da? Daj mi rei, kako ti se i dalje da pisat jedno te iste gluposti?

Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Jedino ako su dovoljno očajne pa im ne smeta šta si prije uleta njima dobio par odjeba.
Zašto bi žena kojoj ne smeta što je tip dobio par odjeba prije nego je njoj prišao, bila očajna? Dakle, pričamo o par odjeba, ne 15.


Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne znam, ali kako ćeš znat koja ti je wooow, ako prilike za to viditi imaš svake prijestupne, pa ti je wow cura koja ti stavi ruku na rame
Krterije je teško održavati, veliš?

Quote:
Ja ne tražim wow curu, jer postoji velika šansa da će i wow zbog sajko stanja biti strpana u koš"bolje išta nego ništa"(ako pomislim da mi je super jer sam dugo bio sam, i jer mi je bolje nego dok sam bio solo)
To što je ti ne tražiš, ne znači da nećeš naletjet na nju. Tako da tražio il ne, jednaka je šansa da će žena, ni kriva ni dužna, završit u krivom košu.

No, ja ne vjerujem u toliku emotivnu sjebanost i neprepoznavanje wow momenta poradi nekakvih povreda iz prošlosti. To može trajat neko vrijeme. Ne zauvijek.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 11:18   #217
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Krterije je teško održavati, veliš?
Ako ćemo bit jako zlobni, može se i tako reći. Ja kriterije nisam na osnovu čega imao ni postaviti. A ako 5 dana ne jedeš ništa, 6 dan ti ukusno izgleda i grašak sa krvavicom, nakon kojega trebaš preštijati susjedov vrt(Skužit ćeš analogiju, pretpostavljam, iako loše strane nisu u vezi ni blizu toliko dominantne naspram dobrih <ili makar onih koje se dobrima čine>). A teško je i imati neke kriterije ako ne znaš što ti odgovara, a što ne(osim da ti je s nekim osobama ugodno, a s drugima nije)

Quote:
To što je ti ne tražiš, ne znači da nećeš naletjet na nju. Tako da tražio il ne, jednaka je šansa da će žena, ni kriva ni dužna, završit u krivom košu.
Pa da, naletjet ću na nju, bila ona prava ili kriva Dosad su mnoge ionako završavale u krivom košu(Mislim na ove cure s kojima sam se bezuspješno pokušao upoznati, da ne ponavljam zadnjih par stranica)

Quote:
No, ja ne vjerujem u toliku emotivnu sjebanost i neprepoznavanje wow momenta poradi nekakvih povreda iz prošlosti. To može trajat neko vrijeme. Ne zauvijek.
Ako ja curu odjebem nakon 3-4 mjeseca, ili 6, možda godinu, zbog toga što mislim da nisam time sasvim fer prema njoj, jer ja ne znam je li ona wow, ili je meni samo lijepo opet ne biti sam. To nije dugo razdoblje. Odnosno, puno dulje traje kad si solo(subjektivno). Kada iza sebe pogledam, 2-3 mjeseca soliranja puno dulje traju nego prva godina dana veze. Ona mi je proletjela
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 12:16   #218
Quote:
morski vuk kaže: Pogledaj post
Govorim za st klubove tropic,vanila i kauri koji nemaju podija,a uvik su krcati,ne samo što nemoš plesat,jedva i piće moš pit od gužve.Drugo su klasične diskoteke poput misisipija koji imaju podij koji služi za ples osim ako nije prevelika gužva.I u cafe klubovima moš plesat ako nije gužva u suprotnom gazaš ljude.Evo npr tri cure ulile glavu i međusobno plešu u gužvi,pola diska su gazale tako da ljudi imaju rane od njiovih štikli
E pa to je sad već drugi par opanaka
Ja nisam iz Splita pa ne znam kako se ponašaju kod vas vani, ali kod nas je sasvim normalno. Slažem se s time da kad se netko napije pa se glupira i tako ''gazi po svima'', ima i kod nas takvih, najradije bi ih odalamila da se 300 puta zavrti oko sebe, nije da već nisam
A ovo što se društva tiče, nemoš sad cjelu noć pričat sa nekim nepoznatima a društvo zanemariti, drugo je ako se svi složite pa se zezate, to je po meni u redu. Prije sam sa jednom frendicom išla van, i nikad nije prošla subota a da nismo nekog upoznale, ili da smo bile same, sad je došla i njena seka, i isto nam je super. Sve u svemu, treba se opet znat ponašat di god dođeš
__________________
Proud to be SELJAK :D
Nike20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 23:02   #219
Niko ne govori da cilo vrime moraš pričat s nepoznatim,ali tu i tamo možeš.Društvo ne smije ti prigovorit nego te poticat,i njih ćeš upoznat s dotičnim i tako.Normalno da sad recimo izašla si s jednom frendicom vanka i da sad samo s nepoznatim momkom pričaš nije u redu,malo češ pričat s njim,malo s njom i sve rješeno.

U disku kad je gužva da igla ne može stati a onda divljački ples u pijanom stanju,pola ekipe je izgazano,a pola na podu.Drugo je normalni ples u klubu koji nije pun,a drugo divljački u punom,nažalost sve je više ovo drugo,cure se opiju i divljački plešu i gaze druge,čak i čaše razbijaju,tako da izbacivač mora reagirat,šta gužva veća to agresivnji ples
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 19:28   #220
Sa prvim djelom se slažem, tako meni i frendici obično i bude
A što se plesa tiče, živciraju me cure koje glupiraju udarajući sve oko sebe samo da bi privukle neku pažnju na sebe, ono, nemaju obzira prema nikome.. sinoć je bilo par takvih situacija i popizdila sam, umalo sam ih išla tuć, i to zato jer se cura namjerno razmahala, i pukne me nečim u leđa koja sam nedavno operirala, pa jbt daj imaj obzira, oko tebe ima ljudi! nemoš se tak ponašat..
__________________
Proud to be SELJAK :D
Nike20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.