Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2012., 16:30   #21
Ako sada ne utrpaš, nećeš nikada.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 16:32   #22
alo Ribo ode gradele
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 16:48   #23
Quote:
xAragonx kaže: Pogledaj post
Napisati 10 redaka bez interpunkcijskih znakova i velikih slova? Na razini sedmogodisnjeg djeteta!
ma u redu je. ne piše zadaću iz hrvatskog. a ovakvi frajer će sigurno imat tajnicu u budućnosti koja će to sve ispravljat
Conphas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 16:49   #24
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Ako sada ne utrpaš, nećeš nikada.
ma momak je mlad, utrpat će on puno toga...
Conphas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 19:09   #25
Quote:
najo1993 kaže: Pogledaj post
upoznao sam ribu na fejsu i dopisujemo se nekih 2 mjeseca pokazao sam se kao odlican prijatelj i ona me cijene kao takvog, zaljubljen sam u nju a neznam kako da joj to pokazem, nismo se jos upoznali uzivo al dogovaramo spoj, ja imam 18 godina a ona 25 valjda sam se zato toliko zaljubio... riba je prezgodna cudim se kako je do sad nije osvojio neki frajer najvise se bojim da cu dobiti nogu a to nikako ne bih zelio, neznam hocu li joj odma na prvom spoju reci da mi stalo do nje, ima decka ali priznala mi je da je nesretna s njim, kada sam vidio da je u vezi rekao sam joj da mi je s jedne strane drago zbog toga a s druge strane zao, ona me pitala zasto ja sam odgovorio da mi je drago zbog nje da je nasla decka a da mi je zao zato sto se mozda mi necemo naci, to je bila fora i pala je na to i pristala da se nadjemo sad samo treba da odredimo kad sad je ono najvaznije i tu nikako ne zelim zeznuti zato trazim pomoc starijeg i iskusnijeg prijatelja u obzir dolaze i djevojke, one najbolje znaju sta zele.. hvala
ma daj je*o te fejs
jedan_popisivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 20:02   #26
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
alo Ribo ode gradele
Koja si ti legenda,majke ti!

Jel' ovo topic za sprdat se?
Lucky Strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 20:06   #27
Quote:
Lucky Strike kaže: Pogledaj post
Jel' ovo topic za sprdat se?
Autor topica je prvi počeo!
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 23:34   #28
Ova tvoja situacija me podsjeca na moj problem.Slicno se meni desilo samo nije bila u pitanju starija cura od mene.Nisi zaljubljen u nju i da to je nekako djetinjasto kao sto je i kod mene bilo samo sto je u mom slucaju nakon sto sam ju vidio to postao ozbiljan problem koji mene i dan danas muci

Snizi si ocekivanja da se previse ne razocaras
danijel0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 00:45   #29
Ahaha... koja tema ahahaha
__________________
sHE´S brOKen
GirlConverse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 11:08   #30
Riba se čini kul, samo uleti broah. Javi kako je prošlo. S ribom. I šta je rekla. Riba, naime.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 16:04   #31
Quote:
BetweenWorlds kaže: Pogledaj post
Što će ti savjeti,pa ti si očarao "ribu" od 25 koja + svega ima decka
Možeš ti to
javi kak je prošlo
__________________
never a failure, always a lesson
shehaznotime is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 16:43   #32
Zeznuti su ti izlasci sa starijim curama, nema kod njih cile-mile. Sa toliko mlađim dečkima se ne nalaze radi mijenjanja sličica Životnjskog carstva, već radi trpanja. Ali ako dođeš preplašen i ne budeš "Jack", piši kući propalo. Ostat ćeš suh kao vjetar u pustinji. Čak i ako doneseš "čudnovatog kljunaša" koji joj fali da popuni album.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 16:46   #33
neces prezivjeti


Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 17:52   #34
Quote:
najo1993 kaže: Pogledaj post
znaju sta zele.. hvala
I mi iskusna telad znamo što žele. Ova te želi iskoristit na sve moguće nacine pošto misli da si mlad i ne kuzis njezine željice.

Ali nezna da ti imas Jocker "Forum" i da ces ju preveslat.
Znaci odes vani s njom. Popijte što više cuge jer staru koku trebaš opustit iako ce ona mislit da to treba tebi. Primi ju za dupe i reci joj "idemo kod mene da se trijeznimo zajedno". Dalje ti je samo akcija do mile volje. Preporucam da doma pripremiš još malo bambusa. Imaš jeftini vranac za 13 kuna u konzumu jer kod bambusa nije ni bitno. A taj bambus ti služi za okrijepljenje i bolju potenciju. Uživajte gospodine i sretno.

PS: Veza ne dolazi u obzir !!!
Volimzivotne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:49   #35
Čet pobrisan.
Nemojte ga nastaviti.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 16:25   #36
O bože, zaboli me glava od teksta, ne zbog sadržaja, nego zbog oblika. Tam gdje ti živiš valjda još nisu otkrili točku.
U svakom slučaju, ako misliš da si dovoljno iskusan za curu koja je 7 godina starija od tebe, samo naprijed! U suprotnom, mani se čorava posla i nađi si neku "ribu" svojih godina.
Kasis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 16:28   #37
Ja želim znati što je dalje bilo s ribom s fejsa


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:15   #38
Starije cure su one od 30 +,a ne tamo neka od 25 godina
Danicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:22   #39
oh najo zaboravi je

nasla je k, a nije se nasla s tobom. takvih na chatu imas na stotine. ti im samo ispunis bez koristan dan ili gubi dan dok ne dode decko i opali joj ga

vjerujem ti da je zgodna i da si ti romanticar i ispunjavas joj crne rupe. godine te ne trebaju brinut.. jednostavno oboje imate dosta slobodnog vremena ali ona ga prima od drugog i ja ti kazem da trazis neku ''solo i samo solo'' na chatu

nijedna cura se ne zeli dati. pogotovo na chatu. imaju onaj izgovor ne poznam te a sve vibraju kad te cuju.... zato ti kazem ako je solo to se zna pretvorit u toliku zelju da ce te se na kraju i naci. ako ima nekog to ti upola smanjuje vjerovatnost

i vise od 2 mjeseca se nekim dopisivat a ne zeli se naci s tobom.. uvjek ima izgovore. brisi je s liste


i zapamti ovo ako je odjebes grubo nikad ti se vise nece javit. ako je ljepo mozda ti se javi nakon 6 mjeseci i pitate di si a ti sav u oblacima a od tog opet nema nista. to ti je vec 8 mjeseci. ja bi je grubo a ti kako zelis

Zadnje uređivanje MillionMan : 04.01.2012. at 17:50.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:25   #40
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
alo Ribo ode gradele
Kako slatko
Danicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.