Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2012., 22:10   #41
2012. je tek počela, ali ova tema je komotno već sad razočaranje godine


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 22:08   #42
Dobio sam neke dobre vijesti po ovoj temi.
Zasad neću ništa detaljnije dok se autor ne složi, a on nije toliko često ovuda pa bi moglo potrajati.
Ali svi vi koji ste iščekivali, da znate.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 14:18   #43
hvala svima a najvise onima koji su htijeli pomoci, zao mi je sto nisam bio tu, da budem iskren bio sam tu al na ovu temu nisam isao, mislio sam da ce mi stizati neke obavijesti o temi al toga ovdije nema pa sam se poprilicno iznenadio vasim odgovorima... da se vratim na temu... dakle nisam se nasao s njom, jednostasvno sve je krenulo u pogresnom smijeru, ona kao da je izbijegavalo to da se nadjemo a mislim da je jedini problem sto sam premlad za nju.. pogledajmo vecinu cura- svaka trazi starije decke dvije,tri godine preko... jbt kako bi je samo povalio uhh, ja sam prvi odustao od toga i sada mi se nekad javi ali nasao sam drugu ''ribu'' (haha kako ja to kazem) ova ima 17 godina, nismo u vezi niti planiramo biti... imamo jedan cudan odnos dakle imam s njom sex kad to hocu, kada je zovem uvijek je tu i pored nje barim i druge cure.. paa kud bi bolje hah.. jos jednom hvala svima
najo1993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 15:17   #44
Samo se nemoj javljat kad pokupiš neku bolest od neke "ribe".
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 20:03   #45
Quote:
Conphas kaže: Pogledaj post
ljubav na prvi pogled je ipak mit
Može netko reći da je ljubav na prvi pogled rijetkost, bar danas, kada nam za svaku reakciju treba najprije na kalkulatoru proračunati, ali taj izvorni dar ima svoju povijest između svih ljubavnih recepata. Predlažem da se za svijetli primjer uzme književnik August Šenoa, koji se zaljubio na prvi pogled u mladu rasnu turopoljsku ljepoticu Slavu. A koliko je ona zavoljela njega, imamo povjesni trag. Živjeli su zajedno samo 13 godina jer je on umro 1881. a ona ga nadživjela 63 godine ne udavši se ponovno, nego čitajući njegova ljubavna pisma iz vremena udvaranja. Ovo za poklon svima zaljubljenima kao motiv za sutrašnje Valentinovo .
Jezikbezdlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 20:35   #46
jel to lana jurcevic?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.