Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2013., 11:45   #61
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Mene muči ozbiljan životni problem. Izgleda da ću napustiti svoju struku, a ako se to dogodi, to će biti zauvijek. S jedne strane, osjećam da bih skinula 100 tona tereta s leđa, a s druge, ja imam problem sa zatvaranjem životnih poglavlja, jer me prolaznost jaaako rastužuje.
Zanima me je li to dugoročno dobra odluka?

Možda sam ja skrenula, ali iz nekog razloga, moj prizemljeni, racionalni "bivši muž", je došao na ideju da mi pomogne da krenem svojim putem, koji nije baš put građanskog zanimanja. Šokirala me ta inicijativa. Ali nije on jedini.
Situacija je takva da ja na starom više ne mogu ostati, "više sile" opstruiraju te moje pokušaje već duže vrijeme, a istovremeno nešto me gura u drugom smjeru, ulaze mi u život prilike i ljudi koje kao da je Bog poslao.
Tesko je reci da li bi to bilo dobro ili lose. Ne govoris nista koje su struke u pitanju, tako da se ne moze vidjeti sto bi vise odgovaralo strukturi tvoje licnosti i tvojim nekakvim urodjenim talentima. Ono sto se moze vidjeti je da ti Uran radi aspekte na Mjesec (par stupnjeva od egzaktnog kvadrata) i na Sunce (par stupnjeva od egzaktne opozicije). Dakle, zelja za radikalnim promjenama (Uran) na podrucju karijere (Mjesec u 10. kuci, suvladar 10. kuce) i na podrucju planova o buducnosti (Sunce vladar 11. kuce).

Tvom Mjesecu u 10. kuci je bitan drustveni ugled, priznanje, odobravanje drugih itd., dakle ako krenes nekim manje utabanim putem (koji nije toliko cijenjen/priznat od strane drustva) moglo bi se dogoditi da ne budes sretna.

Uran se sad krece retrogradno, pa ce ti napraviti egzaktni kvadrat na Mjesec tek u proljece 2014., te ces tada vjerojatno jos jace osjecati te porive da nesto promijenis na planu karijere i opcenito zivotnih ciljeva.

Dodatno sad ti je Jupiter u 10. kuci, pa vjerojatno jos i jaca zelja za ekspanzijom i idealiziranjem karijere...

Mozda da pricekas i trezveno razmislis o svemu, jer ove napete uranovske energije mogu biti prolaznog karaktera......
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Old 03.10.2013., 15:16   #62
Pozdrav! Zanima me ljubavni odnos s muškarcem, Vagom. Jučer smo prekinuli ljubavnu vezu koja je trajala od kraja šestog mjeseca. On je cijelo to vrijeme imao i djevojku "na daljinu", (zbog nje smo i prekinuli), a sada odlazi na dugi poslovni put. Moji osjećaji prema njemu nisu se promijenili, a smatram da i on i dalje gaji osjećaje prema meni. Zanima me hoćemo li ponovno biti zajedno, ovaj put bez treće osobe tj. nje.
http://tinypic.com/r/2ebajjd/5
RibaRibica is offline  
Old 03.10.2013., 22:15   #63
Lijepi pozdrav!

Zanima me ljubav, sama sam, zadnja veza počela u 12 mj 2010, a završila u 2mj 2012.
Hvala.
http://tinypic.com/r/20szo29/5
lasta 45 is offline  
Old 05.10.2013., 12:41   #64
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Tesko je reci da li bi to bilo dobro ili lose. Ne govoris nista koje su struke u pitanju, tako da se ne moze vidjeti sto bi vise odgovaralo strukturi tvoje licnosti i tvojim nekakvim urodjenim talentima. Ono sto se moze vidjeti je da ti Uran radi aspekte na Mjesec (par stupnjeva od egzaktnog kvadrata) i na Sunce (par stupnjeva od egzaktne opozicije). Dakle, zelja za radikalnim promjenama (Uran) na podrucju karijere (Mjesec u 10. kuci, suvladar 10. kuce) i na podrucju planova o buducnosti (Sunce vladar 11. kuce).
Najprije, hvala ti na odgovoru.
E sad...hodanje utabanim putevima me očito i dovelo do ovoga gdje sam sad, i više me nije briga što će tko misliti o mom životnom putu. To je već dugo tako, Uran tada nije bio u igri, a sad valjda pomaže provesti te ideje u djelo.
Sa mojom strukom (pravo) još me nitko nije uspio baš povezati. A ovo u što bih sad krenula je u simbolici serije 12 i odvijalo bi se doma. Mjesec, ako će biti priznat, neka to bude kao Mjesec u Raku. Znači, kroz takvo neko zanimanje gdje pomaže ljudima. U društvenom ugledu koji je sam sebi svrha, ne vidim više baš nikakav smisao. Uostalom, da je to ono što ja tražim, vjerujem da bih ostala u odvjetništvu.
Zapravo sam već donijela odluku. Iako je to više "poziv". To je nešto što ja moram napraviti.
magic potion is offline  
Old 05.10.2013., 16:57   #65
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Najprije, hvala ti na odgovoru.
E sad...hodanje utabanim putevima me očito i dovelo do ovoga gdje sam sad, i više me nije briga što će tko misliti o mom životnom putu. To je već dugo tako, Uran tada nije bio u igri, a sad valjda pomaže provesti te ideje u djelo.
Sa mojom strukom (pravo) još me nitko nije uspio baš povezati. A ovo u što bih sad krenula je u simbolici serije 12 i odvijalo bi se doma. Mjesec, ako će biti priznat, neka to bude kao Mjesec u Raku. Znači, kroz takvo neko zanimanje gdje pomaže ljudima. U društvenom ugledu koji je sam sebi svrha, ne vidim više baš nikakav smisao. Uostalom, da je to ono što ja tražim, vjerujem da bih ostala u odvjetništvu.
Zapravo sam već donijela odluku. Iako je to više "poziv". To je nešto što ja moram napraviti.
Ako je u igri pomaganje ljudima i slicna simbolika Mjeseca u Raku, onda ima smisla. Sretno!
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Old 07.10.2013., 08:55   #66
Pozdrav...zanima me ljubav...bila sam u vezi od 6mj. 2006.. u 3.mj 2013..smo se vjencali...sredinom prošlog mjeseca sam se odlucila razvesti zbog konstantnih svađa i ogromnih razlika u mišljenjima,željama,pogledima na život...sad me zanima što moja natalna kaže za ljubav...da li cu se ikada ponovno zaljubiti, udati,ako da kada...ili ce se situacija sa suprugom popraviti i doci do pomirenja jednog dana...? Ne želim nikome dosađivati ali jako bi cijenila odgovor...puno vam hvala unaprijed...
Evo karte http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
Anabella93 is offline  
Old 08.10.2013., 18:56   #67
pozdrav svima zanima me da li ima što novo na polju ljubavi. Slobodna sam gotovo već 3 godine, a posljednja veza je trajala pola godine. Unaprijed hvala

http://astro.horoskop.hr/cgi-bin/gra...=-1.00&lang=hr
oiprocks911 is offline  
Old 08.10.2013., 22:17   #68
Da li cu se pomiriti sa bivsim veza trajala od 25.10.2011 do 13.08.2013 I raskinuta bez nekog jasnog razloga I povoda I da li ima nesto drugo u izgledu, inace sam razvedena od 2005 godine?
mirjana77 is offline  
Old 09.10.2013., 09:49   #69
http://i43.tinypic.com/119qxbc.gif

molila bih info hoće biti bilo kakve promjene, zadnji posao je trajao od cca 2-5 mjeseca 2008., nakon toga sam išla na porodiljni i diplomirala kako bi se bavila drugačijim poslom nego do tada. hvala.
tamtam00 is offline  
Old 09.10.2013., 14:15   #70
Pozdrav . Zanimam se da li cu se u skorije vreme zaposliti?

Poslednji posao je bio prosle godine i od decembra , nemam nikakav posao. Inace dupli sam rak, a kako je jupiter u znak raka, trebalo bi neki boljitak se oseti, ali bas suprotno...

Natalna karta : http://i39.tinypic.com/2i0ck6e.gif

Hvala najlepse
umetnik88 is offline  
Old 09.10.2013., 19:06   #71
Smile

Dragi astro forumaši,

Moje pitanje je vezano uz posao: vidi li se u mojoj natalnoj karti promjena posla, odnosno vidi li se u poslovnom aspektu života promjena na bolje?

Trenutna situacija je sljedeća: nesretno sam zaposlena ....

...na sadašnjem radnom mjestu zaposlena sam od početka 6. mjeseca 2012. (prije toga sam bila nezaposlena skoro godinu dana tj. od 7. mjeseca 2011.), a ovo što trenutno radim na tom radnom mjestu radim od kraja 6./ početka 7. mjeseca do danas. Nezadovoljna sam tretmanom nadređenih, plaćom, organizacijom.... ma gotovo svime i već sam nekoliko mjeseci potištena, počela sam se buditi po noći u panici... uglavnom, ozbiljno razmišljam o promjeni posla. U zadnjih cca mjesec dana ukazale su se neke prilike za novi posao, ali još ništa konkretno, a u 7. mjesecu ove godine sam bila na natječaju za jedan posao koji sam jako željela, ali nisam prošla na natječaju.

Hvala...

http://tinypic.com/r/2jdet6d/5
tara5 is offline  
Old 10.10.2013., 15:06   #72
Quote:
Amry kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav!

Zanima me da li ima uskoro nesto konkretno na polju ljubavi kod mene? Desava se nekih stvari, ali nista znacajno . Trenutno sam slobodna. Zadnja veza je pocela u novembru 2012. godine, a zavrsila u junu 2013. godine.

Hvala unaprijed

Natalna

http://tinypic.com/r/2nb555d/5
Ovdje je natalna kombinacija trostruko fiksna (vodenjak/škorpion/vodenjak). Vladar 7. polja (partnerstva) je Venera nalazi se u 5. polju (ljubavne veze) i koja je natalno izložena napetim aspektima (kvadrata na Saturn, Uran i Neptun). Takav govori o naporima osobe da se realizira u tom području života.

Ovdje je osoba već duže vremena pod uplivom Uranova tranzita preko natalne Venere/vladara 7. polja. On će još jednom biti egzaktan od polovine studenog ove godine do polovine siječnja iduće godine pa su u tom periodu moguće i avanture i turbulentne veze koje naglo započinju i imaju dosta uzbudljiv (ali i "nepredvidiv") karakter.

Prilike za ljubavnu vezu kreću u periodu od listopada 2014. kada Jupiter iz lava ulazi u trigon na natalnog vladara 5. polja. Taj tranzit je dugorajan (ima "prekid" od veljače 2015. do druge polovine lipnja 2015.) a egzaktan krajem srpnja 2015. Ta "toplina dugotrajnosti" Jupiterova tranzita ovdje "godi" jer je treba da se stvari pokrenu (vladar 5. polja je Mars koji radi 0º Saturn/Uran).
Fish 1968 is offline  
Old 10.10.2013., 16:16   #73
Quote:
tara5 kaže: Pogledaj post
Dragi astro forumaši,

Moje pitanje je vezano uz posao: vidi li se u mojoj natalnoj karti promjena posla, odnosno vidi li se u poslovnom aspektu života promjena na bolje?

Trenutna situacija je sljedeća: nesretno sam zaposlena ....

...na sadašnjem radnom mjestu zaposlena sam od početka 6. mjeseca 2012. (prije toga sam bila nezaposlena skoro godinu dana tj. od 7. mjeseca 2011.), a ovo što trenutno radim na tom radnom mjestu radim od kraja 6./ početka 7. mjeseca do danas. Nezadovoljna sam tretmanom nadređenih, plaćom, organizacijom.... ma gotovo svime i već sam nekoliko mjeseci potištena, počela sam se buditi po noći u panici... uglavnom, ozbiljno razmišljam o promjeni posla. U zadnjih cca mjesec dana ukazale su se neke prilike za novi posao, ali još ništa konkretno, a u 7. mjesecu ove godine sam bila na natječaju za jedan posao koji sam jako željela, ali nisam prošla na natječaju.

Hvala...

http://tinypic.com/r/2jdet6d/5
Ne brini imat ćeš uskoro prilika za novi posao, sa saturnovim povratkom... tako da očekujem najmanje dvije mogućnosti za posao, a u periodima od 12 mj ove godine, zatim 2 i 3 mj zatim 6 mj te konačno 9 i 10 mj 2014 godine

Dakle u tom periodu bar dvije različite ponude koje se mogu odmah realizirati, ali i ne moraju, jer se može realizacija odvući najkasnije do jeseni 2014 ( 9 i 10 mj )...

U svakom slučaju prati navedene periode...

No to neće umanjiti tvoje emocionalno nezadovoljstvo ili tvoje eventualne probleme s drugim ljudima, jer si u sredini procesa emocionalnih promjena koje se odražava na polju odnosa sa drugim ljudima, što mogu biti i emocionalni odnosi u pitanju... period traje do kraja 2014 godine a u tom periodu mijenjaš vlastiti stav prema odnosima i/ili drugim ljudima... no to je neka druga tema...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 10.10.2013., 19:26   #74
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Ne brini imat ćeš uskoro prilika za novi posao, sa saturnovim povratkom... tako da očekujem najmanje dvije mogućnosti za posao, a u periodima od 12 mj ove godine, zatim 2 i 3 mj zatim 6 mj te konačno 9 i 10 mj 2014 godine

Dakle u tom periodu bar dvije različite ponude koje se mogu odmah realizirati, ali i ne moraju, jer se može realizacija odvući najkasnije do jeseni 2014 ( 9 i 10 mj )...

U svakom slučaju prati navedene periode...

No to neće umanjiti tvoje emocionalno nezadovoljstvo ili tvoje eventualne probleme s drugim ljudima, jer si u sredini procesa emocionalnih promjena koje se odražava na polju odnosa sa drugim ljudima, što mogu biti i emocionalni odnosi u pitanju... period traje do kraja 2014 godine a u tom periodu mijenjaš vlastiti stav prema odnosima i/ili drugim ljudima... no to je neka druga tema...

hvala ti Saša na odgovoru!

u kojem periodu dvije ponude? moram priznati da nisam baš shvatila odgovor- jel to znači bar dvije nove mogućnosti kroz ovaj period od 12. mjeseca 2013. do 9. -10. mjeseca 2014.ili po dvije mogućnosti u svakom od navedenih razdoblja?

ono što mene muči je da li novi posao znači i bolji posao u smislu mog općeg zadovoljstva? i da li to znači i značajnije promjere u pravcu kojim će moja karijera ići, odnosno promjena područja na kojem radim?

još jednom, hvala...
tara5 is offline  
Old 10.10.2013., 20:26   #75
Quote:
volimdaljine kaže: Pogledaj post
Kada će me proći period emocionalnog nezadovoljstva koji traje već duže vrijeme? http://tinypic.com/view.php?pic=2zqsfb5&s=5 Hvala unaprijed.
U tijeku je dugotrajniji period Saturnova tranzita preko Jupitera (vladara ASC-a) pa bih prije rekla da se radi o nekoj vrsti apatije i smanjenom optimizmu koji je ovdje osobi jako svojstven (ASC strijelac, Mars/dispozitor Mjeseca u strijelcu). Taj tranzit završava u drugoj polovini siječnja.
Fish 1968 is offline  
Old 10.10.2013., 20:59   #76
Quote:
tara5 kaže: Pogledaj post
hvala ti Saša na odgovoru!

u kojem periodu dvije ponude? moram priznati da nisam baš shvatila odgovor- jel to znači bar dvije nove mogućnosti kroz ovaj period od 12. mjeseca 2013. do 9. -10. mjeseca 2014.ili po dvije mogućnosti u svakom od navedenih razdoblja?

ono što mene muči je da li novi posao znači i bolji posao u smislu mog općeg zadovoljstva? i da li to znači i značajnije promjere u pravcu kojim će moja karijera ići, odnosno promjena područja na kojem radim?

još jednom, hvala...
Bolji i stabilniji posao... da... mislim na cijeli period od 12 do 9 mj najmanje dvije ponude/mogućnosti...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 10.10.2013., 21:10   #77
Quote:
romyo kaže: Pogledaj post
Pozdraf, opet ja...

Ponovno ista priča, opet se nema posla, nekakav status je 'čekanje'.
Minus je kao crta pretjecanja na Jadranskoj magistrali, doslovno sam na milosti i nemilosti.
Zovem, molim, kumim, ali sve je na tome da se 'strpim', kao oni kažu.
Zovem i tražim i druge, pa čak i potpuno nove kombinacije posla i sredine, ali sve je na 'strpite se'.
Nemam više ni volje ni živaca kumiti i zivkati, pa več 20 godina kukumačem....

Hoče li me stara firma ponovno zvati ?
Možda neka druga, bar privremeno ?
Da se to ustali, da budem na miru napokon....

Sve drugo je u redu.

Dakle, Lav, rođen 1-8-1970.

POZZZ


http://img859.imageshack.us/img859/2087/romyo.gif
Ovdje je karakter trostruko fiksni - lav/bik/lav. Vladar 6. polja (posao, uvjeti rada) je Merkur koji radi sekstil s Jupiterom u 6. polju, dok je vladar MC-a (profesionali uspjeh) Saturn.

Ovdje još traje Saturnov turbodug i naporan tranzit 6. poljem, ali uskoro doista izlazi (polovinom prosinca ove godine) tako da će se nakon toga sigurno osjetiti olakšanje kada se osoba oslobodi tog Saturnovog bremema koje je pritiskalo to područje života.

S druge strane Jupiter ulazi iduće godine u srpnju u znak lava i za osobu će se definitivno stvari pokrenuti prema svjetlijoj budućnosti (stelij u lavu Sunce/Mjesec/Mars). No na žalost ne mogu davati neke jako dugoročne nade jer u budućnosti predstoji još jedna kriza, u periodu kada Saturn radi kvadrat na natalnog vladara 6. polja (tranzit kreće krajem studenog 2014.). Sretno.
Fish 1968 is offline  
Old 10.10.2013., 21:27   #78
Quote:
inabetterworld kaže: Pogledaj post
dobro vecer ja bih zeljela znati dali cu naci uskoro posao, ali u struci, trazim vec 2.5 godine.
i dali ce to biti u inozemstvu negdje sjevernje gdje isto mislim traziti ili tu gdje vec jesam. u biti vec jesam vani ali trazim dalje negdje drugdje, pa bih htjela znati kakve su mi sanse ili mi je to gubljenje vremena?
znam da mi je mjesec u strijelcu i to govori o inozemstvu, putovanjima etc. pa me zanima jel se to odnosi na to da vec zivim vani ili nesto drugo (odselila sam s 11 godina van) .....muci me taj mjesec..pa zato pitanje dali se nesto i u vezi toga moze vidjeti. sto tocno govori taj moj mjesec o mojoj buducnosti?

http://tinypic.com/view.php?pic=33z5g6p&s=5
Natalna kombinacija osnovnog karaktera je lav/vaga/strijelac. Vladar 6. polja (posao) je Neptun koji radi 0º Mjesec/vladar MC-a u strijelcu tako da je u tom području života generalno istaknut taj faktor "traženja". Značajne pomake u tom području možeš očekivati od druge polovine rujna iduće godine kada Jupiter bude ušao u tranzit trigona ovoj konjunkciji. Uran sve to podržava trigonom iz ovna, nema da omaneš. Radi se ponajprije o nečemu novome i zapravo iznenadnom, ali prosperitetnom rekla bih u struci (aktivacija i vladara 6. polja i vladara MC-a).
Fish 1968 is offline  
Old 11.10.2013., 02:34   #79
http://oi44.tinypic.com/309jwaf.jpg
ovog puta u pristojnom formatu, kao sto mi savjetovaste

muke po horoskopu:
vec nebrojeno puta cuo sam kako mi govore, ili da se govori, da sam izuzetno inteligentan i da imam veliki potencijal. neskromno ali iskreno priznajem da to jest istina, ali odvec sam pasivan i neangaziran da bi se to manifestiralo u mom zivotu. imam dojam da se velika promjena mora desiti iznutra (kao sto se zbivala i ranijih faza u zivotu) da bih se pokrenuo, uz ogromnu volju i samodisciplinu (kako bih se oslobodio ove grozne rutine) a to mi se sve doima prevelikim zalogajem. moze li se tomu vidjeti razloga u ovoj gore karti, ima li izgleda da to stanje nadvladam ili su svi napori uzaludni, pa da je preodredeno da provedem zivot u prosjecnosti, s vremena na vrijeme zaleci sto nisam ispitao svoje maksimume i potencijale koji se nisu ni u kojem smislu odmaknuli dalje od mastarija.

veoma zahvaljujem na odgovoru
Konkvistador is offline  
Old 11.10.2013., 16:32   #80
Quote:
pidzameta kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zadnja veza je trajala od augusta 2009. do maja 2013., pred kraj te veze se pojavio drugi muskarac s kojim sam dozivjela samo razocarenje, jos se oporavljam Zanima me kada mi stoji nesto stabilnije, dugorocnije, zadovoljavajuce, ili brak, i kakav bi muskarac to mogao biti?

http://www.dodaj.rs/f/Y/PP/3qexStsp/mojnatal.jpg

Hvala
Još jedna ista kombinacija - lav/vaga/strijelac. Vladar 5. polja (ljubavne veze) je Neptun a vladar 7. polja (partnerstva, bračne veze) je Mars. Oni se nalaze u aspektu trigona što označava skladan spoj, u prijevodu to je aspekt koji podržava to da osoba u svom partneru nađe i ljubav.

S druge strane vladar 5. polja je u steliju s Saturnom i Uranom, a cijeli stelij u opoziciji na Jupiter pa su ljubavne veze (do one "prave", realizacija 2016./2017.) dosta razočaravajuće (Neptun/Saturn 180º Jupiter - razočarenje).

Prosperitetan ljubavni period kreće tek od druge polovine kolovoza 2015. kada Jupiter ulaskom u znak djevice tranzitira natalnog vladara 7. polja (partnerstvo), Uran u to vrijeme radi egzaktni 120º na natalni Mjesec pa se radi o vezi u kojoj su emocije "naelektrizirane".
Fish 1968 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.