Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas > Poljoprivreda

Poljoprivreda Kako privređivati plodovima zemlje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2013., 22:05   #1
Sadnja češnjaka

Ovako imam 18 godina i zavrsavam 4 razred.Pošto vidim kakvo je stanje mislio sam posaditi češnjak pa me zanima jer ga mogu saditi i na proljece ili moram čekati jesen i isto tako bih vas molio ako imate neke dobre savjete!!!

Hvalaunaprijed i lijep pozdrva!!!!
pehi95 is offline  
Old 17.12.2013., 01:28   #2
evo teme

https://www.forum.hr/showthread.php?t=656596&page=22
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 06.02.2014., 08:49   #3
Kako uspijeva jesenski kultivar češnjaka posađen na proljeće ?
Ima tko kakva iskustva ?
theorema is offline  
Old 10.02.2014., 10:14   #4
Ja cu probati posaditi ovaj mjesec jesenski pa cu vidjeti ali mislim da ce biti samo malo manje glavice!!
pehi95 is offline  
Old 10.02.2014., 10:45   #5
Nisam baš sigurna da je pametno jesenski češnjak saditi u proljeće. Ako se uzme u obzir da jesenski češnjak
u zemlji treba, mora provesti 11 mjeseci, da bi se potpuno razvio i dozrelio, čisto sumnjam da ga se uopće isplati saditi u proljeće...ovo ne pišem napamet jer ga sadim svake godine i točno znam da ako ću ga posaditi u proljeće, nažalost nikakve koristi od njega, jednosatvnije rečeno, to je samo tračenje vremena...

A zašto jednostavno ne posadite proljetni češnjak? Manje mu treba i prije sazrije.

Mogu samo reći za sve koji planiraju ipak posaditi jesenski češnjak u proljeće...nemojte ostati razočarani kad od njega, umjesto lijepih velikih glavica češnjaka dobijete " buhice" ili špekulice...
__________________
Da je život lijep, ne bismo na ovaj svijet došli plačući!
Betty12 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.