Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2014., 10:30   #141
Jel planira netko ić na koncert il Linkin Parka il One Republica ili čak Katy Perry? Vidim imaju organizirano s polaskom i povratkom u Zagreb, pa ako netko solo ide, nema ekipu za to kao i ja nek se javi...da odemo ...inače 20 mi je godina

P.S. Znači nije klasičan oglas...ne tražim curu niti išta slično nego nekoga ko sluša nešto od gore navedenog, pa da odemo na koncert...svejedno mi dali si muškog ili ženskog roda
Charlie Winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 21:58   #142
Ajd' da probamo ponovo.
Musko, 28g, visok, smedji, ambiciozan, drustven (mada to nekad ovisi i o samom drustvu), uvijek za setnje, biciklizam, izlaske u kina, otvoren i za putovanja. Ne pijem, ne pusim, ne izlazim u klubove, ne volim cajke i slicnu primitivnu glazbu.

Trazi se zensko koje zna kaj zeli i ne boji se tome pristupiti. Nije sramezljiva, slobodna, ima iste ili bar slicne interese kao i ja, i ono najbitnije da nije ograniceno na prijateljstva jer mi frendica ne manjka.
Godine, 29+, preferiram u 30im i 40im.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 15:42   #143
Wink Hello girls!

Round 3, or as they say third luck

Dakle traži se cura s navedenim karakteristikama od kojih bi one podebljane bile osnovne, a one koje nisu bi bile opcionalne:

1.) Zgodna - nah, ne moraš biti supermodel (iako se neću bunit ako jesi ), ali nećemo se zavarat, moraš biti ugodna mojim očima (dakle da imaš lijepo lice i dugu kosu) te da nikako nis pretila (pri tom ne mislim na ugodnu popunjenost od nekih 10-ak kila viška)
2.) Inteligentna - pod ovim smatram da moraš biti u mogućnosti o svemu pričat sa mnom ili bar o većini tema koje mene interesiraju
3.) Da imamo dosta toga zajedničkog - ovo se nadovezuje na 2. točku, tj. poželjno je da si donekle geek/alternativa, dakle da možemo raspravljat o science fictionu, fantasyju, PC/console igrama i dobroj muzici sa naglaskom na rock i metal (inače slušam i sve drugo što nisu cajke i što mi se svidi)
4. ) Dobra/Iskrena/Normalna - jedna od možda najvažnijih točki pod kojoj bi se osim već navedenih stvari (poput iskrenosti), podrazumijevalo da nisi umišljenja, da nisi manipulatorica, da nisi posesivna, da nemaš psihičkih problema i da ne glumiš hard to get ice cold princezicu
5.) Da si čista i uredna - mislim da nemoram posebno objašnjavat zašto mi je ovo važno
6.) Da voliš sex - sorry, ali ne želim mrtvo puhalo niti drvenu mariju pored sebe u krevetu (or anywhere else)
7.) Da nemaš pretjeran broj pircinga i/ili tetovaža - mogu preć preko neke omanje tetovaže, pa čak i par takvih, ali preko hrpe različitih tetovaža preko cijelog tijela baš i ne. Što se pircinga tiče tu sam još rigorozniji i više od jednog do dva pircinga nikako ne toleriram (s tim da su mi pircingi na usnama totalni turn off, kao i oni na bradavicama ili klitorisu).

...i naredne točke su one manje važne, ali također poželjne...

7.) Da voliš izlaske i partijanje (pritom mislim na one all night long)
8.) Da voliš popit (ali ne tolko da se ubiješ ko majka i povraćaš uokolo)
9.) Da znaš skuhat ponešto
10.) Da voliš putovat
11.) Da voliš jest meso (dakle po mogućnosti da nisi vegetarijanka ili još gore veganica)
12.) Da nisi baš preljena (dakle bilo bi lijepo da se barem nekim hobijem baviš, ukoliko nisi zaposlena)

Eto, mislim da bi to više manje bilo sve što tražim ili bih želio od cure. Sad bi bio red da kažem nešto o sebi:

- nisam pretjerano visok, već sam prosjek (cure kojima je to ''veliki problem'', mogu slobodno prestat čitat ovaj oglas)
- nemam mišiće, ali nisam bogme ni debel (mršavije sam građe)
- imam tamnosmeđu poludugu kosu i tamnosmeđe oči
- nisam trenutno zaposlen (no radim razne honorarne poslove in the meantime i u konstantnoj sam potrazi za stalnim poslom), niti sam bogat trenutno (to ne znači da uskoro neću biti oboje )
- nemam svoj stan, nemam auto, ni vozački (što opet ne znači da neću imat sve to uskoro)
- volim izlazit, volim popit, volim partijat
- volim science fiction, volim fantasy, volim igrat igre na PC-u/konzolama
- volim dobru mjuzu (pogotovo rock i metal)
- kažu mi da sam zabavan, iskren, dobar, pošten, pomalo opičen..., ali to ću ostavit vama na procjenu
- povremeno pišem romane/pjesme, slažem i skupljam makete i sl.
- volim putovat
- volim posjećivat restorane i fast food
- volim sex

etc.

To bi bilo sve za početak, rekao bih i više nego dovoljno. Za kraj ću samo napomenut da bi bilo poželjno da nakon nekog vremena razmijenimo slike te da se nakon toga prebacimo na skajp i nakon nekih tjedan dana ili max. dva tjedna dopisivanja da izađemo na kavu/pivu/u MC ili negdje u šetnju tako da se bolje upoznamo

Napomena: Sve cure kojima je želja da se beskrajno i besciljno dopisuju neka se klone mog inboxa. Ista stvar je s onima koje traže isključivo tzv. muške frendice. Niti imam vremena, niti imam volje za takve gluposti s toga ću molit bez zavlačenja te nepotrebnih izvlačenja da se ne možemo vidjet i sl. Rađe mi reci direktno da ti se ne sviđam, i nakon toga ćemo korektno prekinut komunikaciju, nego da me zavlačiš konstatnim izgovorima kako se ne možemo nać, ili da me pak skroz izgnoriraš i nestaneš bez objašnjenja. So don't be cowardly petaq and just say to me what you need to say


P.S. Želim sretnu potragu i svima ostalima na oglasniku za partnericom/partnerom and to all free girls wich fulfill my basic standards I say that my inbox awaits you

P.P.S. I'm giving initial advantage to girls from foreign countries (especially to those from distant east like for example China, Japan, South Korea...) If you need translation of this whole post feel free to ask me
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 16:32   #144
Vruć oglas za vruće dane.

Studentica, 26 godina, optimist, voli majmuniranje koliko i ozbiljne teme, voli život.
To sam ja!

A bilo bi dobro da si ti:
- osoba koja se ne boji novih ljudi i novih iskustava, ljubitelj prirode, živih bića, ali i neživih (kamen npr)
- netko s kim bi mogla otići na Sljeme, Medvedgrad, u kamp, na Mars
- zgođušan
- dušica s kojom mogu pretresati sve teme, a ne fiksirati se samo na određene
- ljubitelj flima, festivala, pop-rock scene i ostalih urbanih svinjarija
- drag i realan

Puno toga znam i volim. Evo, demonstirat ću.
Znam pomust kravu i izbaviti nas iz šume ako se izgubimo (mahovino, volim te)
Znam očistit ribu i uskladiti boje.
Znam svirati gitaru i skuhati odlične ćufte.
Znam spiskat 1000 eura u pola sata.

I sva sam smeđa.

I za kraj, smajlić koji dokazuje da sam miroljubiva i staložena:
Pjegavi poriluk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 00:26   #145
Procitajte prvi post.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 20:30   #146
Nemam nekakvih ocekivanja od ovoga ali ajde pokusat cu

24 god, 195cm plavih ociju zeljnih tudih pogleda, mogu razglabat o bilo cemu a najvise o glupostima, radim.
__________________
Druga recenica je istina, prva recenica je laž.
povrijeden is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 01:01   #147
Pozdrav svima.

Malo o meni, dolazim iz Zagreba, imam 20 godina i studiram.
Zadnjih nekoliko godina odmaknuo sam se od društva s kojima sam često išao van pa tražim osobe (muške ili ženske, svejedno) koje vikendom (ili preko tjedna ) izlaze negdje van. Preferiram narodnu glazbu s obzirom da u zadnje vrijeme jako rijetko posjećujem ta mjesta jer ljudi s kojima sam ostao u kontaktu istu ne slušaju .
Ne mogu si pomoći, to zlo neukusa jednom mjesečno mora izaći iz mene milom ili silom pa shodno tome tražim ekipu ili pojedinca kojemu takva glazba godi i koji se znaju zabaviti tijekom izlaska.

Naravno, ne tražim da se odma ide na takva mjesta, cugica na klupicama, razgovor, i tako... samo, eto, da volite takvu vrstu glazbe jer se na ovom forumu posebno ističe kada nekom smeta takva glazba pa sam osjećao potrebu naglasiti to.

Znači, normalna sam osoba, nisam nikakva seljačina (i molim da mi se takvi ne javljaju), otvoren za sve vrste razgovora a u slučaju ženskog društva ne tražim primarno vezu ili nešto više (naravno, ako se dogodi u međuvremenu neka kemija, onda da ali o tom potom)

Eto, ukratko, ako se netko pronašao u postu neka se slobodno javi na PM

Zadnje uređivanje animator0 : 11.08.2014. at 01:49.
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 22:47   #148
Lijepi pozdrav

Dečko iz Zagreba,22 god,visok,srednje građe traži žensku osobu (godine nebitne) za razgovor,a kasnije možda i odlazak na kavu ako odlučimo

Eto,ako ima koja voljna tipkanja slobodno se javi u privatne poruke
sky9418 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 13:09   #149
Lightbulb PAZ VAMO!!!!

slobodan hercegovac-zagrebčan katolik srednje dobi, nježan i osiječajan, traži skromnu i vitku ženku za druženje i razonodu... od 18 do 88 godina.

volim povjest, umjetnost i geopolitiku, stripove i indie-sevdah.

snaše! javte se slobodno-nečte požalit!
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 02:32   #150
Exclamation

Quote:
maki300 kaže: Pogledaj post
Oglas;

Zg, M 24g, 186cm 82kg, crnokos, tamnije puti, dipl. dio studija, radim, u slobodno vrijeme bavim se sportom, volim otići u kino, šetnje prirodom, šetnje gradom, plivanje, squash, kad zatopli odbojka na Jarunu, jurnjava s automobilom...

Muško društvo koje imam oko sebe pomalo mi je dojadilo, a žensko pretežno su sve u sretnim vezama i provode vrijeme sa svojim "dragim", tako da ovim putem tražim neko žensko/žemsko/curu/djevojku, sličnih interesa, za po mogućnosti gore navedene aktivnosti!
Opet.
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 21:30   #151
Poštovane djevojke,

ovim putem vam prenosim jednu lijepu vijest, okupljam neku ekipu za druženje, šetnje, kave, izlaske i sve ostalo... sve to u suradnji s budućim novostečenim prijateljima i mnogobrojnim sponzorima!
Budući da za sad novoosnovanu ekipu čini pretežno muško društvo bilo bi lijepo da nam se pridruži i koja djevojka.

Broj mjesta je ograničen, zato požurite i osigurajte svoje mjesto!

p.s. kao dokaz da je ovo ozbiljan oglas svaki novi član dobije čokoladu!
Tomy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 13:31   #152
Imam 33 godine i tražim neku djevojku za dopisivanje .
dac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 20:01   #153
33 godine. Za izgled ću reći: nešto bolje od prosjeka.
Nosim naočale.
Trenutno nisam zauzeta poslom, pa imam nešto više vremena da nekoga ovdje bolje upoznam.
Prije svega tražim osobu koja voli razgovarati, voli glazbu i putovanja, voli lutanja po gradu, promatrati oko sebe.
Tražim društvo u kojem ću se ugodno osjećati.

Često mi se recimo ide negdje po gradu, ali samoj mi nije ugodno.
Teško je naći osobu koju zanimaju iste stvari, pa s takvom provesti nekoliko sati. Tih nekoliko sati mogu biti početak nečeg dubljeg, ne nužno veze, već trajnijeg prijateljstva (kažu da u mojim godinama toga baš i nema).
Volim ako je osoba informirana i zna mnogo toga, a nadasve voli dijeliti ono što je naučila.
Volim i ambiciozne osobe (suprotnost od mene) koji imaju moć vuči ostale neodlučne sa sobom.

Ne mora to biti muška osoba. Važno je jedino da nam zajedničko vrijeme prolazi na obostrano zadovoljstvo.
__________________
Imagine the frame - blog
loloch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 11:39   #154
Tražim nekoga/neku za dopisivanje. Ps3, knjige, puzzle, hobiji, stripovi i slično.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 13:28   #155
Hoće neko ići sa mnom u petak u Masters?
https://www.facebook.com/events/7748...ilter=upcoming
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 16:55   #156
Trazim srodnu dusu, dinosauricu, da zajedno mastamo i kujemo kraj sisavaca...

Glazbena podloga za citanje ovog oglasa
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 18:34   #157
Bok svima

Evo i mene u potrazi za novim prijateljima, jer prijatelja nikad dosta! Imam 27 godina, radim i živim u Zagrebu. Novi frendovi su uvijek dobrodošli, ja sam inače dosta društvena, ali u zadnje se ponekad osjećam malo usamljenom, fali mi društvo za dubokoumne razgovore uz čašu vina do sitnih sati, odlaske u kino ili neke dobre izložbe, šetnje i slične stvari..

Volim čitati, provoditi vrijeme u prirodi, na moru.. prilično sam svestrana - zanima me meditacija, poker, kuhanje i još puno nepovezanih stvari

Neću nikog isključiti, ali ipak malu prednost imaju cure.. Trenutno nisam u fazi za nikakva upucavanja i flertove, pa molim da me osobe kojima je do toga izbjegavaju..
__________________
Izmislili su milijun načina da vrijeme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nije neko vrijeme za zaustavljanje.
cicibela86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 16:03   #158
Tražim sisatu plavušu za dopisivanje, razgovore o smislu života i prijateljstvo.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 23:58   #159
Bok svima!

Prije svega, ne tražim vezu, niti ljubav jer dečka imam, pa na takve poruke neću ni odgovarati.

U takvom sam nekom periodu, nemam baš puno ljudi za druženje pa tražim osobe s kojima bi se mogla dopisivati, a ako si pašemo, i naći se uživo, družiti itd. Našla sam se u zadnje 2 godine tek sa 2 ljudi sa interneta ali to je ok
Imam 23 godine pa bi bilo ok da je tu negdje dob. ZG, studentica, nezaposlena, volim pse, u sretnoj sam vezi, slušam rock, jako volim ići u kino i kazalište, i jesti finu (junk) hranu... I tako dalje, ako vas nešto zanima slobodno se javite, spol nije bitan.

Lilias is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 03:50   #160
Bok svima. Ja sam Pero. Ovo pišem jer bi htio s nekime malo porazgovarati o svemu i svačemu, zajedničkim interesima, problemima, svemu. S obzirom na to da muško društvo imam na poslu onda bi ovdje radije s nekom djevojkom pričao. Nisam baš u potrazi za nekom vezom, nekom ljubavnom romansom ili tako nešto, samo bi se malo dopisivao i razgovarao. Ostalo što dođe, dođe, ne treba ništa siliti. Dobro dođe netko za razgovor.

Ako je nekome to bitno onda ima moja slika tamo kod Razno - Baš razno - Slike sadašnjih forumaša - str. 73.
Petas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.