Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2015., 18:43   #121
meni bi bilo žao micat ovu lavovsku između očiju, od djetinjstva ju uzgajam. dođe mi kao os simetrije.

al mi je dobra ova logika da se lovu od beskorisnih krema čuva za servise.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 19:02   #122
ja volim retinol. i on voli mene.
kiseline i ja se ne slažemo baš ali nakon retina nisam ni pokusala ići dalje od nekih basic kiseliš kremica.
jesu li ono BHA protiv bora?


ja van idem nakon aplikacije korektora, pudera, iluminatora, dva sjenila minimum, olovke za oči, ajlajnera i maskare.
maksimum šminke za usta mi je sierra bees rdeči labelo.
obrve su mi partizanske, nema potrebe za farbanjima.


zvuči kao puno ali stavljam samo male količine pa se tješim da nisam prepiturana.
i nakon svega toga izgledom bacam na nomakeup make up.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 20:24   #123
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ne stavljam puder nego obavezno rumenilo, maskara i neki neutralni ruž svaki dan .za to mi treba 5 min. za druge prilike se više šminkam.

nisam mislila da je šminkanje građanska dužnost nego po meni žena iznad recimo 20-e izgleda zapušteno bez nekog minimuma.
ja napišem esej, a ti sve u par rečenica to ti je mladost


Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Vazno je na vrijeme poceti stititi kozu dok se jos bore niti ne naslucuju. Isplati se. Hormoni i godine utjecu na stanje koze.
Potpisujem - koža sve pamti i ono što smo je zakinuli u mladosti, vidimo tek puno kasnije. Ja se njegujem od 16te, sad imam 47 i bore gotovo da nemam, malo sam zgužvana oko očiju - izuzetak:
kak mal' slabije vidim, ponekad se zabuljim i smrknem - pa imam jednu duboku boru između obrva ali sam na lijevoj strani - kak je neka od nas napisala - bora simetrije
Vjerovali mi ili ne, ja to niti ne primijetim - iako bih je jako rado napunila filerom, bocnula samo to mejsto botoxom ili ... baš me briga za sada.

Mislim da nemam bora zbog tog mog ružičastog tena, ono pojačana mikrocirkulacija pa se to sve usporilo.

I zato - živjele zelene podloge, BB i CC kreme, tekući i svi puderi moje kremice, serumi, lotioni, esencije - volim vas i uvijek ću vas voljeti.
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 00:42   #124
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
samo prati ovu temu, procitaj par desetaka stranica unatrag, svi najnoviji trendovi su ti tu.

ja godinama kopam po netu i imam neke svoje preferencije i prioritete, al obavezno dodjem i ovdje provjeriti i usporediti.
preskakala sam malo te postove jer mi je lijeno i misliti morat ću se jedan dan tome posvetiti.

Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Eto vidiš, a ja sam nekidan otišla popodne kao samo do frendice, u starim trapericama, neuredne kose i bez kapi šminke, kod nje me od glave do pete izljubilo njezino pseto, a nakon toga smo otišle u grad, među ljude, bivajući subverzivnima na najjače. Došla kuć' u 5 ujutro.
ja sam jednom otišla u grad u trenerci ali tad nisam bila tašta.

trackam se isto od puberteta, masna sam i u familiji dobro stojimo s borama. čak mi i baba izgleda bar 10 godina mlađe, a ta se "samo sapunom prala". al' onda se opet sjetim da mi sve žene u obitelji imaju sise, a ja nemam, pa me panika opere. kasno sam počela s puderima i težom šminkom, ali opet je činjenica da učestalo koristim pun kufer proizvoda.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 00:53   #125
Quote:
stacy kaže: Pogledaj post
Ja imam suhu kožu i moji favoriti i preporuka su: Merz maska za područje oko očiju (ima je za kupiti samo u Mulleru, 10-tak kuna košta, a sigurno je ima za isto toliko korištenja), Clinique all about eyes rich (skuplja, ali odlična), a u nešto jeftinijem rangu mi je bila dobra od Afrodite kamilica za područje oko očiju. Proguglaj si malo, te kreme imaju jako dobre recenzije.

Ja trenutno testiram Dermalogicu i pas mater dobra mi je. A košta.
Imam trenutno Merz, nije dovoljno. Prije sam koristila All about eyes i bila mi je dobra, no Merz mi je bolji, a on mi više nije dovoljan.
Na Afroditinu kamilicu za lice sam odreagirala loše, mislim da je bilo alergijski.

Hvala svejedno .

Koristi li netko ELDW za podočnjake? S tako suhim područjem oko očiju nemam filing da li me isušuje. Znam da sam od omiljenog max factora odustala još prije puno godina, a sad sam godinama na ovom. Možda je vrijeme za nešto lakše.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 00:59   #126
Quote:
countrywoman kaže: Pogledaj post
potpis na clinique i afroditu - nisam koristila, ali kam god odem sa citanjem, naletim na preporuke za njih.

mislim da i kiehl ima dobre okoloocne stvari, vise vrsta.

osobno koristim manje poznate marke, trenutno verso i odlican mi je, samo mi je trebalo par tjedana da se naviknem i da prestane peckati (retinol).

najbolja stvar koju sam u zadnje vrijeme probala bila mi je odacite, doslovce sam nakon nekoliko tjedana vidjela rezultate (gladja i svjetlija koza ispod ociju), al sam potrosila tester a u medjuvremenu mi je stigao verso pa nisam opet narucivala. malo mi je i komplicirano jer ih narucujem iz usa pa sam odlucila prvo isprobati verso i vidjeti kako ce djelovati. verso mi je dobar ali svakako negdje u buducnosti planiram opet naruciti odacite, i to full size pa mozda rotirati ili svaki drugi dan, jer mi pase i retinol.
Onda ne bi znala koliko traje ova odacite? Jer skupa je.

Ovdje je bila nedavno raspravica da li je retinol ok za oko očiju, a nakon rasprave sam od nečeg petog imala jaku iritaciju očiju tako da ne želim blizu oka ništa slično. I Merz me počeo peckati malo.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 00:59   #127
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni bi bilo žao micat ovu lavovsku između očiju, od djetinjstva ju uzgajam. dođe mi kao os simetrije.

al mi je dobra ova logika da se lovu od beskorisnih krema čuva za servise.
Nisi ti ni blizu onoga kaj sam ja imala, izgledala sam permanentno namršteno, nadrkano.
Takva mimika.
Još dok sam bla klinka mi je mama govorila da kaj se mrštim.
Kaj ja znam. Nisam toga bila svjesna.

Nemrem ja to kontrolirat.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 09:33   #128
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Onda ne bi znala koliko traje ova odacite? Jer skupa je.

Ovdje je bila nedavno raspravica da li je retinol ok za oko očiju, a nakon rasprave sam od nečeg petog imala jaku iritaciju očiju tako da ne želim blizu oka ništa slično. I Merz me počeo peckati malo.
odacite sam narucila tester, neki putni kompletic. trajao je tjednima i tjednima, imam osjecaj da bi mi full size tim tempom trajao godinu dana. skoro svaki vikend imaju akciju 15-20-25% na sve proizvode pa ako probas loviti te dane, ispadne dobra prilika, cak i s postarinom. meni je najgora tlaka sto dostavljaju nekim od ovih firmi fedex ili stovec pa moram ic u 3pm po njih .

inace je kozmetika 100% prirodna, krema djeluje blaga, neutralna i jako njezna, bas mi je ostala u dobrom sjecanju i stalno sam mislila kako to moram negdje registrirati. e, da, i dnevna mi je bila preodlicna (sad se sjetih), bas mi je lice bilo nekako sretno i zadovoljno od nje.
imaju neku baznu kremu u koju mozes dodavati njihove ciljane serume, njih mozes naruciti i u eu (ovdje i ovdje - tu imaju testere seruma (placaju se); imaju i neki za oko ociju, to nisam ni znala).

za ovaj verso sam se zapiknula jer ga koristi par blogerica koje pratim, dnevna krema me ocarala nakon prvog nanosenja, a za ovaj okoloocni serum sam bila spremna da cu mozda odreagirati. peckanje je trajalo tjedan-dva ali samo par sekundi/minuta nakon nanosenja, nakon toga je bilo sve ok. pazila sam da ne stavljam preblizu oka i to je to. sad vise uopce ne pecka a cini mi se da dobro djeluje. okoloocje mi je sretno i veselo
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 09:36   #129
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Imam trenutno Merz, nije dovoljno. Prije sam koristila All about eyes i bila mi je dobra, no Merz mi je bolji, a on mi više nije dovoljan.
Na Afroditinu kamilicu za lice sam odreagirala loše, mislim da je bilo alergijski.

Hvala svejedno .

Koristi li netko ELDW za podočnjake? S tako suhim područjem oko očiju nemam filing da li me isušuje. Znam da sam od omiljenog max factora odustala još prije puno godina, a sad sam godinama na ovom. Možda je vrijeme za nešto lakše.
Loko Oko, bogata, hranjiva, jeftina

Ili Ziaja kozje mlijeko
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 13:54   #130
Happy Hemp, divna kremica od cannabisa (sativa ), svega par desetaka kuna a divna. Uzela sam ju izmedju dvije skuplje kreme, kao prijelaz, pa se u nju zaljubila. Stvarno je jako dobra, blaga za kožu, a djelotvorna vrlo.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 17:55   #131
Danas sam u wc-u vidjela curu kako stavlja flomaster na usta i pitala je gdje ga je, pobogu, našla i tko to još proizvodi. Seventeen. Pa eto, ako tko to voli i zna gdje nać.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 19:13   #132
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Koristi li netko ELDW za podočnjake? S tako suhim područjem oko očiju nemam filing da li me isušuje. Znam da sam od omiljenog max factora odustala još prije puno godina, a sad sam godinama na ovom. Možda je vrijeme za nešto lakše.
koji?

ovaj:




ili ovaj:



ja imam ovaj drugi, to je više iluminator.

prvi je baš concealer (imala sam ga jednom ili dvaput - bila sam zadovoljna, vjerojatno ću ga opet kupovati), jako su dobri jedan i drugi.
meni ne isušuju kožu.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2015., 21:03   #133
I ja imam taj drugi.
Koristim ga za podocnjake i za sve kaj treba pokriti, kao korektor.
Meni je dosta dobar. I jako, ali jaaako dugo traje. Kao da je nepresusan.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 10:32   #134
Giving up booze for new year is better than Botox! It banishes wrinkles and gets your youthful glow back in DAYS
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 15:00   #135
I ubija zabavu pa dobiješ bore od mrzovolje...meh...
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 15:55   #136
Ja čak ni ne pijem
Osim čaše crnog jednom u mjesec dana, a to se valjda ni ne računa.
Mislim da bi bila zdravija da sam redovito pila, kažu mi žene koje redovito prakticiraju da opušta
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 16:48   #137
Butelja skoro svaku večer i mamurluk skoro svako jutro?

Da, sigurna sam da se čovjek preporodi kad prestane biti višemanje stalno pijan.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 17:17   #138
Hvala za sve odgovore za kremice!

aryna, mislila sam na ovaj prvi. Nisam ni znala za ovaj drugi. Vjrojatno je ovaj drugi lakši?
Da, korektor je i jako dugo traje. Da nisam uzela netom prije novi veliki, uzela bih neki manji koji se pojavi na nekakvoj akciji čisto zbog higijene aplikatora.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 17:18   #139
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Happy Hemp, divna kremica od cannabisa (sativa ), svega par desetaka kuna a divna. Uzela sam ju izmedju dvije skuplje kreme, kao prijelaz, pa se u nju zaljubila. Stvarno je jako dobra, blaga za kožu, a djelotvorna vrlo.
Kako neočekivana kombinacija!
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 17:26   #140
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Butelja skoro svaku večer i mamurluk skoro svako jutro?

Da, sigurna sam da se čovjek preporodi kad prestane biti višemanje stalno pijan.
Ahaha tek sam sad vidla koje količine spominje.
Da, fakat stvarno čudno da se preporodila.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.