Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 20:48   #41
U RBA banci prolazi Tip top kredit bez problema ako je Hrok uredan,i naravno, ako si kreditno sposoban. Samo osobna treba
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 11:12   #42
Uvjet je i radni odnos na neodređeno sa minimalnim trajanjem 6 mjeseci kod posljednjeg poslodavca.
Pogledajte ostale uvjete kreditiranja.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 23:50   #43
Quote:
Fliper99 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!


Samo da se kratko javim - otišao u RBA vezano uz ovu kampanju "TIP-TOP kredit" i - prošao! Potpuno isti uvjeti.
Rba nema ni slicnosti sa ADICO. ja došao pred novu god.ADICO. sa osobnom smuljat primanja i dobio isti tren a žen. Mi tako 2mj. Prije mene...u RBA mi se smijali kad čuli visinu mirovine....
dadomiti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 12:11   #44
zar nije to Hypo Sanader banka?
mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 15:43   #45
Quote:
dadomiti kaže: Pogledaj post
Rba nema ni slicnosti sa ADICO. ja došao pred novu god.ADICO. sa osobnom smuljat primanja i dobio isti tren a žen. Mi tako 2mj. Prije mene...u RBA mi se smijali kad čuli visinu mirovine....
Zato sada traže platnu listu.
U svakom slučaju, ako kasniš sa ratom oni ti izvade dokumente iz arhiva i čačkaju, što znaći da zovu poslodavca i ako utvrde problem (muljanje) ide ti kaznena prijava i naravno otkaz ugovora i sve ostalo što to povlači za sobom.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:55   #46
Sumnjam da ce u to ici. Aktiviraju prisilnu naplatu ako mogu (ako je ovjerena izjava i zaduznica), ak nije neznam kak se naplate, šalju jehovine svjedoke

vjerovanto prodaju loan sharkovima, i opet imaju zaradu s tim haircutom..zanimljivo u svakom slucaju.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 11:07   #47
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ce u to ici. Aktiviraju prisilnu naplatu ako mogu (ako je ovjerena izjava i zaduznica), ak nije neznam kak se naplate, šalju jehovine svjedoke

vjerovanto prodaju loan sharkovima, i opet imaju zaradu s tim haircutom..zanimljivo u svakom slucaju.
pa mogu pokrenuti prisilnu naplatu i bez zadužnice, podnesu prijedlog za ovrhu bilježniku kao da se radi o npr. nepodmirenom minusu po tekućem. a kaznenu mogu eventualno ako si lagao da si u radnom odnosu, a nisi, ili da si lagao o visini primanja.
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 18:42   #48
Prosle godine u 9mj sam imala neurednost, medutim ni blic ni restart kredit mi ne prolazi, navodno svako svoju pricu vodi mene zanima dal da se ceka godina dana pa proba ponovno kredit ili 3g
helena1605 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 15:42   #49
Quote:
helena1605 kaže: Pogledaj post
Prosle godine u 9mj sam imala neurednost, medutim ni blic ni restart kredit mi ne prolazi, navodno svako svoju pricu vodi mene zanima dal da se ceka godina dana pa proba ponovno kredit ili 3g
Dvije godine sto se tice Addiko banke
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 10:15   #50
Pozdrav, molio bih pomoc ako netko zna, zena bi isla u addiko banku da digne blic kredit u iznosu od 40.000kn na 5god, prije mj dana je dobila ugovor na neodređeno radi za minimalac, nema kreditnih kartica, kredita niti minusa, ali ja u RBa imam kredit na 7god, hoce li joj dati s obzirom na moj kredit i to sto je ona na minimalcu? Hvala unaprijed
barricade is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 11:47   #51
Za blic kredit je uvjet da postoji već jedan kredit u urednoj otplati, znači da ako nema već postojeći kredit, neće joj proći blic. Eventualno ako prenese primanja u njihovu banku.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 11:52   #52
Quote:
voditeljica1 kaže: Pogledaj post
Za blic kredit je uvjet da postoji već jedan kredit u urednoj otplati, znači da ako nema već postojeći kredit, neće joj proći blic. Eventualno ako prenese primanja u njihovu banku.
Ona nema nikakav kredit na sebi, kazem ni minus ni kreditne kartice, tako da joj nije problem prebacit primanja kod njih, znaci da bi tako mogao proci? Oko 840kn bi rata bila na 5god 40.000kn a ima placu 2600
barricade is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 13:33   #53
Najbolje da posjeti poslovnicu. Prilikom isplate trebati će ovjerena platna lista, bez obzira što je kredit samo uz osobnu iskaznicu.
E sad, plaća bi mogla biti problem jer se obično gleda da, nakon svih obaveza ostane cca 2200 kn za život, sa strane od plaće. U tom slučaju bi mogla dobiti kredit, ako joj plaća nije ispod njihovog minimuma, da mjesečna rata iznosi ne više od razlike potrebne za život i iznosa plaće, iliti 2600-2200.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 13:57   #54
Quote:
voditeljica1 kaže: Pogledaj post
Najbolje da posjeti poslovnicu. Prilikom isplate trebati će ovjerena platna lista, bez obzira što je kredit samo uz osobnu iskaznicu.
E sad, plaća bi mogla biti problem jer se obično gleda da, nakon svih obaveza ostane cca 2200 kn za život, sa strane od plaće. U tom slučaju bi mogla dobiti kredit, ako joj plaća nije ispod njihovog minimuma, da mjesečna rata iznosi ne više od razlike potrebne za život i iznosa plaće, iliti 2600-2200.
Hvala ti puno na informacijama. A ja gledam ostajalo bi joj vise od 2/3 place, sad ne znam hoce li sta raditi razliku ili problem sto ja imam kredit.. Svakako planira sutra ici do poslovnice.. i da prosli mj je dobila ugovor na neodređeno, hoce li to biti problem jer sam negdje cuo da mora biti 6mj najmanje na neodređeno da dobije.. i jos jedno pitanje sorry sto sam naporan, u pbz banci je klijent vec 4god, u slucaju da ovo ne upali jel bi se moglo nesto kod njih realizirati ako mozda znas?
barricade is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 19:43   #55
To ćeš najbolje znati tako da odeš u PBZ i pitaš..
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 16:21   #56
bila u rba za taj tip-top kredit, od ponedjeljka me zavlače, nemam apsolutno ništa u HROK-u, dizala sam kredit još prije 100 godina, nema ničega i sad zavlače i sutra idem po potvrdu da kredit nije realiziran i onda u addiko banku pa da vidim kod njih. Pa mislim nikada nisam dizala nikakve kredite, nemam kartice i očito je u tome problem.

i da zaposlena sam dugi niz godina na neodređeno, poslodavac država, plaća uredna, priložila sam i platnu listu, ali očito nisam dobrodošla jer nemam apsolutno ništa u HROK-u

Zadnje uređivanje neprikosnovena : 24.08.2017. at 16:24. Reason: dodata
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:04   #57
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
bila u rba za taj tip-top kredit, od ponedjeljka me zavlače, nemam apsolutno ništa u HROK-u, dizala sam kredit još prije 100 godina, nema ničega i sad zavlače i sutra idem po potvrdu da kredit nije realiziran i onda u addiko banku pa da vidim kod njih. Pa mislim nikada nisam dizala nikakve kredite, nemam kartice i očito je u tome problem.

i da zaposlena sam dugi niz godina na neodređeno, poslodavac država, plaća uredna, priložila sam i platnu listu, ali očito nisam dobrodošla jer nemam apsolutno ništa u HROK-u
a kaj su ti rekli? da nisi bila uredna s plaćanjima po hroku?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:09   #58
Quote:
ray of light kaže: Pogledaj post
a kaj su ti rekli? da nisi bila uredna s plaćanjima po hroku?
pa ja nemam hrok-a, nema ničega, nemam nikavih zaduženja, kredita, kartica, očito u tome i je problem što je moj hrok prazan
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:35   #59
To će ti biti problem i u Addiko banci. Meni su isto rekli da je potrebno imati barem jedan vidljiv (uredan) kredit u HROK-u inače ništa.
To su očito krediti za one zadužene da se dodatno (pre)zaduže.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 19:10   #60
svašta, sutra ću vidjeti što će reći, neće ni oni onda dati ako mi je sve prazno
ispada da netko mora imati masu kredita i da opet i opet može dobivati kredite, a onaj tko nema apsolutno ništa, e taj neće dobiti kredit

Zadnje uređivanje neprikosnovena : 24.08.2017. at 19:13. Reason: dodatak
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.