Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 10:52   #181
http://www.sobol.hr/dobrodosli.html
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 19:44   #182
Dakle ovo:

http://www.ruralna.hr/?page=client&id=368
i
http://www.sobol.hr/fotogalerija-eksterijer.htm

Hvala na dosadašnjim prijedlozima!
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 10:20   #183
Ovako... Mene zanima Gorski kotar kao destinacija koja će razviti zimski turizam. Htjela bih uložiti neku ušteđevinu i kupiti kućicu u Gorskom kotaru, kojoj bi bila namjena iznajmljivanje. E, sad... Zanima me turizam u Gorskom kotaru. Ne mogu pronaći podatak o posjećenosti, a i voljela bih čuti iz prve ruke. Isplati li mi se ili ne?
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 12:17   #184
Pozdrav. Kako je na Kvarneru temp. zraka i mora postala poprilično nesnosna, razmišljam jedan dan otići na kupanje do Kupe. Kako sam do sada bila samo u Brodu na Kupi, zanima me ima li i nizvodnije nekih mjesta s okej plažama (da voda ipak zađe u 20 celzija), a da i cesta koja do njih vodi nije makadam. Kakvo je stanje u Severinu na Kupi? (Mislim da ne bi išla dalje od toga za jedan dan)

Ali stvarno ne kužim kako naši ne iskoriste prirodne ljepote koje imamo na raspolaganju... A Slovenci u svakom drugom mjestu uz Kupu imaju kamp, i to još kakav... Ah, Hrvatska...
__________________
If ignorance is bliss, why aren't there more happy people in the world?
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 14:43   #185
U Severinu, odmah iza frankopanskog dvorca, imaš novoasfaltiranu cestu koja vodi do Kupe. Kod ruševina starog mlina se ljudi najviše kupaju, čak ima tamo i proširenje za ostaviti par auta.
Jako je lijepo i par km dalje, u Damalju, samo tamo moraš pustiti auto na početku sela, jer nemaš gdje parkirati.
Super je i u Kavranima (to je uzvodno od malograničnog prijelaza Sodevci-Blaževci), tamo već godinama nitko ne živi a super je za kupanje.

Na svim spomenutim mjestima je voda topla, mi smo se tamo kupali već sredinom lipnja.
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 15:15   #186
Super, puno hvala! Svakako ću istražiti sve navedeno.

Jedva čekam pravo osvježenje, a ne ovaj cur od mora.
__________________
If ignorance is bliss, why aren't there more happy people in the world?
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 17:16   #187
evo i par slikica:

Kavrani (moj favorit)


Damalj, dođe se do kraja ceste, gdje je nečije "imanje", mi smo se kupali na livadi ispod


Severin na Kupi
__________________
Restart and reboot yourself
Prolaznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 17:36   #188
kupa ili mrežnica?
koja je bolja?
pozicije za kemp, voda...?
doživljaj?
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 18:00   #189
To ti je kao da pitas koji ti je prst na ruci draži...najbolje obje rijeke izviditi
Kupa ima nešto hladniju vodu, a Mrežnica ljepše slapove
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 17.07.2015. at 18:11.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 10:09   #190
Divne slike!
Na kraju sam bila samo do Broda, voda predivna osvježavajuća (čak nas je i kiša uhvatila), ali mogla bi ovaj tjedan i malo dalje. Vrućine ionako ne jenjavaju. Pa kad se već vozim, mislim da ću usput svratiti do Kamačnika.
__________________
If ignorance is bliss, why aren't there more happy people in the world?
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 01:06   #191
Da li je oko Severina voda duboka ili je plitko? Nije problem ako se kupamo na samoj granici?
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 13:11   #192
Zna li netko nudi li se na Lokvarskom (Omladinskom) jezeru mogućnost iznajmljivanja kajaka i koliko to košta (2-3 sata me zanima)?
Ako nema tamo, vjerujem da ima na nekom od jezera u okolici Fužina (Bajer) pa mogu i informacije za tamo, makar mi Lokvarsko djeluje najzanimljivije.
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 10:07   #193
Ne znam kakva je situacija ove godine, reći ću ti kako je bilo za prošlu (na žalost, sumnjam da se išta promijenilo). Na Omladinskom je bilo nekih kajaka poslaganih na plaži, nisam sigurna da su bili za iznajmljivanje, ugl nitko se nije 'vozio' po jezeru. Na Bajeru nije bilo. To je bilo u prvom tjednu 8.mjeseca.
__________________
Etno je moja furka
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 17:09   #194
Šteta ako je tako :/
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 08:39   #195
Dan, molio bi cjenjene forumase za preporuju smjestaja za svoje odraslih, nesto kvalitetnije.
Zahvaljujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 20:18   #196
što znači kvalitetnije? hotel, privatni smještaj, kuća za odmor, bazen, jacuzzi?
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 12:49   #197
Quote:
Imoen kaže: Pogledaj post
što znači kvalitetnije? hotel, privatni smještaj, kuća za odmor, bazen, jacuzzi?

Privatni smjestaj, nesto na tragu www.sobol.hr, zahvaljujem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:38   #198
Uu najs izgleda. Svejedno ima i jeftinijih kuća, isto lijepih, na Airbnb-u. Konkretno za ovu Sobol tamo piše niža cijena nego ijedna cijena navedena u njihovom cjeniku na webu.
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 09:50   #199
Planiramo pocetkom 10og mjeseca u gorski kotar na par dana(3-4). rentali bi kucu, nesto malo udaljeno od civilizacije, a opet dovoljno blizu da mozemo do trgovine/restorana. Imamo dijete od 2 godine. Koji dio GK bi bio najbolji da gledamo? recimo da ima u blizini rijeka, jezera mozda nesto za dijete da bi bilo zanimljivo(ako ima nesto sa zivotinjama). Pretpostavljam da se moze i voziti biciklom, pa bi gledali da kuca koju rentamo ima bicikle.
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2019., 18:35   #200
jel ima tko iskustva sa kupanjem na jezerima oko Fužina. jel ima uređenih plaža ili je sve na divljaka ? ima li iznajmiti kajak na njima? Navodno će se jezero Bajer isprazniti ove godine ?

Išli bi na ljetovanje u Fužine pa molim tko ima info da javi. Hvala
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.