Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2011., 17:27   #1
Bomba u hrvatskom veleposlanstvu i Josipović u Njemačkoj (zbirno)

Veleposlanstvo Republike Hrvatske u Berlinu danas oko 13 sati primilo je eksplozivan paket!


Na adresu Ahonstrasse 4, gdje se nalazi predstavništvo Hrvatske u glavnom gradu Njemačke, stigao je paket u kojem su službenici otkrili ručnu bombu. Odmah je pozvana policija, koja je preuzela i deaktivirala eksplozivnu napravu. Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija izvijestilo je kako je paket u veleposlanstvo stiglo dostavom.

Zbog ručne bombe u paketu Ahonstrasse, koja se nalazi u berlinskoj četvrti Schoeneberg, bila je nakratko zatvorena za promet. Pozadina ove opasne pošiljke još nije poznata, kao ni koliko je ručna bomba u njoj doista bila opasna. Njemački mediji spekuliraju da bi cijela stvar mogla imati veze s posjetom hrvatskog predsjednika Ive Josipovića Berlinu, koji u glavni grad Njemačke stiže u srijedu, kada će ga primiti predsjednik Bundestaga Norbert Lammert. Josipović se sastaje s kancelarkom Angelom Merkel u četvrtak.

Ovo je drugi slučaj u nekoliko mjeseci da se događa napad na hrvatsko diplomatsko predstavništvo u Njemačkoj. U prvom je napadnut hrvatski konzulat u Düsseldorfu, i to molotovljevim koktelima, a kao razlog se spominjalo suđenje hrvatskim generalima u Haagu.

U ovom slučaju nitko se nije oglasio u vezi poslane ili dostavljene ručne bombe veleposlanstvu u Berlinu, no treba napomenuti da je HČSP najavio prosvjede tijekom Josipovićeva posjeta Njemačkoj, zbog navodnih agenata UDBA-e koje, smatraju čisti pravaši, hrvatska država i danas štiti od kaznenog progona.

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet...oslanstvu.html
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:35   #2
Već isproban potpis: UDB-a
__________________
A što reći? Dobro je.
aquilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:38   #3
Quote:
aquilla kaže: Pogledaj post
Već isproban potpis: UDB-a
U kratko
__________________
Živi!
početnik do srži is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:42   #4
Quote:
aquilla kaže: Pogledaj post
Već isproban potpis: UDB-a
Ja ipak mislim da su to ustašoidi iz HČSP-a.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 18:52   #5
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Ja ipak mislim da su to ustašoidi iz HČSP-a.
Naravno, isti potpis kao i 90.-ih na židovskom groblju. I tada se napadalo "ustašoide" ali je akciju izvela i osmislila "dobrotvorna udruga" UDB-a.


Oni na taj način potpisuju i u pravo vrijeme na pravom mjestu može se iščitati njihovo pisanje. "Ustašoidi" su prenaivni i oni se odmah hvale. Dakle, neiskusni su pa policija nema problema da ih pronađe.

UDB-a je sa iskustvom (nekoliko desetljeća) i rezultatima.
__________________
A što reći? Dobro je.
aquilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 17:31   #6
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Ja ipak mislim da su to ustašoidi iz HČSP-a.

ja ipak mislim da si ratardirani bolid,i provokator kao da si Pilslu ispao iz čmara
__________________
Vidje Hrvatska svakojakih čuda al ne pronađe štrika za toliko juda!!!
croking is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 17.01.2011., 19:43   #7
Quote:
aquilla kaže: Pogledaj post
Već isproban potpis: UDB-a
A neeeeeeee...to ti je bila višestruko obrnuta psihologija.
Neoustaše su to smišljeno napravili zato da bi svaki normalni hrvatski hiperdomoljub optužio UDBU.
__________________
...ja sam opušten i relaksiran...welcome to america...
rockyxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 20:15   #8
Quote:
aquilla kaže: Pogledaj post
Već isproban potpis: UDB-a
x
__________________
Oprosti mi tata.. za sve grube riči..

Ignore lista: McAucliffe
Kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 21:44   #9
Quote:
aquilla kaže: Pogledaj post
Već isproban potpis: UDB-a
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:47   #10
Quote:
mau123 kaže: Pogledaj post
Ovo je drugi slučaj u nekoliko mjeseci da se događa napad na hrvatsko diplomatsko predstavništvo u Njemačkoj. U prvom je napadnut hrvatski konzulat u Düsseldorfu, i to molotovljevim koktelima, a kao razlog se spominjalo suđenje hrvatskim generalima u Haagu.

U ovom slučaju nitko se nije oglasio u vezi poslane ili dostavljene ručne bombe veleposlanstvu u Berlinu, no treba napomenuti da je HČSP najavio prosvjede tijekom Josipovićeva posjeta Njemačkoj, zbog navodnih agenata UDBA-e koje, smatraju čisti pravaši, hrvatska država i danas štiti od kaznenog progona.

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet...oslanstvu.html
zle Ustase bacaju bombe zbog pravednih sudenja, zapravo stvar nema veze s time, ali eto ovako ljepse zvuci.

Pitanje je kao i uvjek, zasto neko spominje generale, Hrvatsku, pa preko Ustasa dode i do samog vraga ako treba, al nespomene da se radilo o Kosovaru koji je htio malo utjecati na birokraciju
__________________
You either die a marasovac, or live long enough to become a mod.
=Nadimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:54   #11
Quote:
=Nadimak kaže: Pogledaj post
zle Ustase bacaju bombe zbog pravednih sudenja, zapravo stvar nema veze s time, ali eto ovako ljepse zvuci.

Pitanje je kao i uvjek, zasto neko spominje generale, Hrvatsku, pa preko Ustasa dode i do samog vraga ako treba, al nespomene da se radilo o Kosovaru koji je htio malo utjecati na birokraciju
Zato što je to modus operandi ljevice ?Pa pogledaj samo onu pucnjavu u Arizoni i vidjet ćeš kako su ljevičari povezani svojom glupošću i sklonosti laganju i izvrtanju činjenica bez obzira na nacionalnost.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 18:50   #12
Klasična udbaška metoda čiji cilj je diskreditirati kritičare hrvatsko - srpske suradnje. Nije ni slučajno da se to događa upravo u Njemačkoj, tamo su udbaški teroristi i ubojice najviše djelovali prije devedesetih i ubijali hrvatske emigrante, a ne treba zaboraviti da Njemačka traži izručenje udbaških ubojica koje danas Hrvatska štiti i skriva.
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:07   #13
http://dalje.com/hr-hrvatska/josipov...-naloga/332880

Mladi Perković dobro uči od starog

ustašoidi
balls_of_steel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:12   #14
Tko god je ovo poslao treba ga slikovito rečeno "polomit" ... Idiot.

Nadam se samo da nije netko od ovih neoustaških šupaka jer ih onda uistinu treba zakonom zabranit.
__________________
Fact of the month: Hrvati u BiH izvoze vise od cijele Crne gore, proizvode vise struje, i dvostruko su brojniji od etnickih Crnogoraca u CG.
PCM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:17   #15
Quote:
PCM kaže: Pogledaj post
Nadam se samo da nije netko od ovih neoustaških šupaka jer ih onda uistinu treba zakonom zabranit.
Mislim da je neto od UDB-aških šupaka, koji vladaju RH i nikome ne pada na pamet da ih zabrani zbog protuhrvatskog djelovanja i likvidacija kako u YU tako diljem svijeta.

UDB-a je naša sUDB-a
__________________
A što reći? Dobro je.
aquilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:13   #16
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post
http://dalje.com/hr-hrvatska/josipov...-naloga/332880

Mladi Perković dobro uči od starog

ustašoidi
Uhidbeni nalog,to se odnosi na Perkovića ubojicu?

Mislim da Josipović nikada nije bio sretniji što Hrvatska nije u EU.

Zamisli da malom Saši izruče tatu u švabiju,pa Ivo ne bi mogao mirno spavati.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 09:10   #17
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
Uhidbeni nalog,to se odnosi na Perkovića ubojicu?

Mislim da Josipović nikada nije bio sretniji što Hrvatska nije u EU.

Zamisli da malom Saši izruče tatu u švabiju,pa Ivo ne bi mogao mirno spavati.
Prisjeti se kako su svi u vrhu vlasti bili sinkronizirani kad se lovilo Gotovinu. Da je bio u Hrvatskoj isporučili bi ga u roku odmah. Perkovića se ne da. Jedini razlog zbog kojeg Josipović ide u Njemačku je taj da se slučaj izručivanja bivših udbaških ubojica europskim pravosuđima (pogotovo njemačkom) ne bi ponavljali kada budemo dijelom Europske Unije. Jer to neće biti lijepa slika o njemu, koji takve ubojice, s ostatkom udbaške paravlasti iste brani.
Lončar, poznati zadarski OZNA-aš, je ipak stvar hrvatskog pravosuđa. Njega uhititi već danas.
TheCNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 09:21   #18
Quote:
TheCNK kaže: Pogledaj post
Prisjeti se kako su svi u vrhu vlasti bili sinkronizirani kad se lovilo Gotovinu. Da je bio u Hrvatskoj isporučili bi ga u roku odmah. Perkovića se ne da. Jedini razlog zbog kojeg Josipović ide u Njemačku je taj da se slučaj izručivanja bivših udbaških ubojica europskim pravosuđima (pogotovo njemačkom) ne bi ponavljali kada budemo dijelom Europske Unije. Jer to neće biti lijepa slika o njemu, koji takve ubojice, s ostatkom udbaške paravlasti iste brani.
Lončar, poznati zadarski OZNA-aš, je ipak stvar hrvatskog pravosuđa. Njega uhititi već danas.
Titove ubojice nažalost neće dočekati suđenje,nisu to Hrvatski branitelji,ovi imaju simpatije elita,čak i puno više
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 09:35   #19
Pa ovo je po svemu sudeći došlo iz ureda predsjednika, fino izrežirano, i to jednim udarcem barem dvije muhe, prvo, na sve okupljene koji će demonstrirati gledat će se kao na potencionalne teroriste.
Time se riješava vanjski" problem, a dobija se i izgovor za nastavak Njemačke blokade u pristupnim pregovorima za ulazak u EU, više neće predsjednik i vlada morati objašnjavati zašto je ta blokada od Njemačke, sad će tvrditi da je to zbog ovakvog "terorističkog" akta, perković stariji će biti u zavjetrini i potencirat će se ovaj događaj kao glavni razlog Njemačke blokade.

Druga muha, tko je ovih dana počeo dizati glavu u Hrvatskoj ? Branitelji, koga će se onako izokola okriviti za slanje te bombe ? Možda nekog "prolupalog" branitelja ? o da, u to ne treba nimalo sumnjati, jeste digli glave ? jesmo ! što bi sad i ruke makli s leđa ? Bi ! E nemože bagro ustaška. Dole glave i ruke na leđa !!

Treća muha,treća muha bi bila kad bi se "našao" krivac koji bi bio "prolupali" branitelj i član HČSPa, to bi onda bilo to, mission completed !

Zadnje uređivanje NINJA 07 : 18.01.2011. at 10:02. Reason: tipfeler
NINJA 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 19:30   #20
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post
http://dalje.com/hr-hrvatska/josipov...-naloga/332880

Mladi Perković dobro uči od starog

ustašoidi
Ovo je genijalno.Josipović: Nisu stečeni uvjeti za izručenje udbaških ubojica jer Hrvatska nije članica EU.
Robert Warren is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.