Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2011., 23:29   #1661
Meni nije jasna jedna stvar,kada hoču promijeniti ime na facebooku u Robert De Niro automatski mi odbaci i ne da mi da promijenim,stavio sam da mi first name bude Robert a Last name De Niro,jeli tu nešto krivo?
Cruces is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 23:49   #1662
Lako moguće da imaju blacklistu slavnih imena.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 23:56   #1663
ja više općenito ne mogu mjenjat ime
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 00:00   #1664
Imaš limit,vjerovatno si previše puta promijenio ime pa više ne možeš.
Cruces is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 02:02   #1665
Quote:
cruces kaže: Pogledaj post
Imaš limit,vjerovatno si previše puta promijenio ime pa više ne možeš.
OK hvala
BTW gdje u postavkama mogu namjestit da stvari tj poveznice i/ili slike koje lajkam se ne pojavljuju na naslovnici ljudi koji me imaju za prijatelja?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2011., 13:24   #1666
nemožeš
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:53   #1667
kako izbrisati nešto sa svoga wall-a što ja nevidim ? kad uđem u PROFILE ja zbog greške na facebooku ne vidim taj post koji je prijatelj stavio na moj zid a svi ostali vide i htio bi to ukloniti !
ako se to nemože kako onda izbrisati cijeli wall,sve postove tako da krenem ispočetka,hoću li išta deaktivacijom i onda opet aktivacijom postići ?
zaforum1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 00:38   #1668
moći ćeš obrisati tek kad ti se to ponovno pokaže ili ako to prijatelj obriše.. a cjeli zid možeš obrisati jedino tako da brišeš stvar po stvar.
deaktivacija i aktivacija ti neće ništa pomoći u ovom slučaju..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 19:58   #1669
Ja sam nekako slučajno ukinula bockanje onima koji mi nisu na friend listi.

Sad bih to vratila nazad

Ali ne sjećam se i pokušavala sam nešto među postavkama privatnosti ali ne ide
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 10:59   #1670
Pitanje: Zašto mi Facebook ne dozvoljava da izađem iz mreže? Naime, ušao sam u jednu mrežu i kada pod Korisnički račun -> Mreže kliknem na Leave Network izbaci mi sljedeće: "Nemate dovoljno prava da možete to napraviti."
Jim32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 15:00   #1671
Quote:
Jim32 kaže: Pogledaj post
Pitanje: Zašto mi Facebook ne dozvoljava da izađem iz mreže? Naime, ušao sam u jednu mrežu i kada pod Korisnički račun -> Mreže kliknem na Leave Network izbaci mi sljedeće: "Nemate dovoljno prava da možete to napraviti."
A mreže su?
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 15:52   #1672
Quote:
Ikstomi kaže: Pogledaj post
A mreže su?
Korisnički račun -> Postavke korisničkog računa -> Mreže
Jim32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 16:27   #1673
imam jedan problem, posudio sam laptop prijatelju na 2 dana i danas mi ga je vratio, kad sam se išao ulogirati na facebook u adress baru mi se pojavila ova adresa (http://zynga002.t35.com/zynga.php) i vratilo me na pocetnu stranicu facebooka i nikako me ne želi ulogirati... pokusao sam sa chromeom, mozillom i IE!!!
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 17:23   #1674
Molim vas neko pomogne neko ko je ima sličan problem.kazu mi da mi fb racun onemogucen zbog laznog imena.jel ima rjesenja da ga ozivin?
ciu ciu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 18:56   #1675
Quote:
kamiondzija kaže: Pogledaj post
imam jedan problem, posudio sam laptop prijatelju na 2 dana i danas mi ga je vratio, kad sam se išao ulogirati na facebook u adress baru mi se pojavila ova adresa (http://zynga002.t35.com/zynga.php) i vratilo me na pocetnu stranicu facebooka i nikako me ne želi ulogirati... pokusao sam sa chromeom, mozillom i IE!!!
zynga inače ima igre tipa farmville, texas holdem, cityville, itd itd ...

otvori mozillu-> alati-> očisti nedavnu povijest-> stavi u sve kvačicu-> očisti sad

to bi trebalo biti to

e sad..ako te vratilo na početnu stranicu facebooka a ti si se išo ulogirat i nije ti se ulogiralo iz više pokušaja tj nije reagiralo (nije izbacilo ekran za krivu lozinku ili tako nešto) to bi mogla biti fake facebook straica ...s tim ti je frend došao do tvojih podataka za facebook
Plavoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 19:00   #1676
Quote:
Plavoki kaže: Pogledaj post
zynga inače ima igre tipa farmville, texas holdem, cityville, itd itd ...

otvori mozillu-> alati-> očisti nedavnu povijest-> stavi u sve kvačicu-> očisti sad

to bi trebalo biti to

e sad..ako te vratilo na početnu stranicu facebooka a ti si se išo ulogirat i nije ti se ulogiralo iz više pokušaja tj nije reagiralo (nije izbacilo ekran za krivu lozinku ili tako nešto) to bi mogla biti fake facebook straica ...s tim ti je frend došao do tvojih podataka za facebook
ako je tako kako se mogu ja ponovo logirat na accaunt???
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 19:15   #1677
facebook. com ...upiši svoj email nemoj lozinku klikni login i izbacit če ti polje di če ti pisat tvoj email i dolje pass, a iznat toga če ti bit crveno polje e tam klikni reset my password i sljedi upute...nikako nemoj da ti šalje novi pass ili reset za novi pass na email ako su ti email pass i face pass bili isti ..ako jesu isti onda makni onaj gore email koji je označen i dalje sljedi upute koje ti daje facebook...
nadam se da sam bio od pomoći
Plavoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 19:18   #1678
Hm, danas mi je Facebook podilkanio...konkretno: neke poruke su mi nestale, sistem pokazuje - Dogodila se greska pri prikupljanju podataka. Molimo pokusajte kasnije.
Jos nekom?
KlasaOptimist is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 19:21   #1679
Quote:
Plavoki kaže: Pogledaj post
facebook. com ...upiši svoj email nemoj lozinku klikni login i izbacit če ti polje di če ti pisat tvoj email i dolje pass, a iznat toga če ti bit crveno polje e tam klikni reset my password i sljedi upute...nikako nemoj da ti šalje novi pass ili reset za novi pass na email ako su ti email pass i face pass bili isti ..ako jesu isti onda makni onaj gore email koji je označen i dalje sljedi upute koje ti daje facebook...
nadam se da sam bio od pomoći
upisem samo email, te onda kliknem login i pojavi mi se opet http://zynga002.t35.com/zynga.php
ja san usa sa laptopa i prominia pasword, a sad cu prominit i mail... jel moze bit nesto u kompjuteru???
ja san ga sad pita i reka mi je da je instalira neke zynga programe na komp, nesto ono da ti miri postotak jacine karata!!!
kamiondzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 19:56   #1680
to za postotak jačine karata to je ugrađeno nutra u samu igicu kolko ja znam. znači ne zahtjeva dodatnu instalaciju...skini spybot s&d instaliraj , updateaj , odi na imunize to na pravi 2x, zatim search i destroy na vrhu i pokreneš da traži, pustiš nekih sat - sat i pol zavisi od brzine kompa da ga skenira i ak nađe nekaj klikneš kasnije repair...sljedeče kaj možeš je otić u mozzilu (ak nju koristiš) pa tamo na add-on iliti dodaci i tam na priključci i proširenja i sve sumnjive deinstaliraj (nemoj deinstalirat priključke java , adobe, microsoft, shockwawe, silverlight, windows media player, mozzila itd.)

onad možeš odvrtit antivirusni neki , možda nešto nađe..zatim možeš pogledat u add/ remove programs tam isto neke sumnjive deinstaliraj ( toolbare) ako nađeš koje


mali warning !!
opet kruži scam neki na facebooku tipa pogledajte kak čete izgledati u budučnosti--NE klikajte to ..izbrišite to sa zida, samo od sebe se kopira drugima na zid
Plavoki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:41.