Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2014., 01:13   #3421
aritmija, istina je sto kazu. kad krenes s jednom, nece ti bit zadnja.. ja imam jednu i sad vec planiram sljedece 3
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 01:55   #3422
ispričavam se na invade-anju topika, ali pošto je jedini aktivni podforum za tetoviranje moram jer imam jedno pitanjce hehe. dakle pošto mi neki djelovi tetovaže nisu dostupni rukom (na leđima je), a moram je mazati, trebam savijet kako bi mogao dosegnuti to mjesto. jel se može štapićem za uši maybe?
pretorian86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 11:29   #3423
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
aritmija, istina je sto kazu. kad krenes s jednom, nece ti bit zadnja.. ja imam jednu i sad vec planiram sljedece 3
ooo definitivno ... ja imam dvije i već razmišljam gdje staviti treću
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 13:04   #3424
da, meni samo ideje padaju na pamet i da idem sve izrealizirat bila bih tetovirana cijela, a to mi je ipak gadno pa se moram zauzdati i dati si vremena za razmisljanje.

sto zapravo nije lose jer onda u glavi ispravljam kako bi tetovaza izgledala, mogu dugo razmisljati o njoj i vjerujem da kad je stavim necu zaliti
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 22:30   #3425
Quote:
pretorian86 kaže: Pogledaj post
ispričavam se na invade-anju topika, ali pošto je jedini aktivni podforum za tetoviranje moram jer imam jedno pitanjce hehe. dakle pošto mi neki djelovi tetovaže nisu dostupni rukom (na leđima je), a moram je mazati, trebam savijet kako bi mogao dosegnuti to mjesto. jel se može štapićem za uši maybe?
Nikad nisam razmišljala o tome jerbo sve mogu dohvatiti.
Nemaš nekoga da ti pomogne mazati?
Štapić za uši, kuhača, susjeda, poštar
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 01:28   #3426
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
aritmija, istina je sto kazu. kad krenes s jednom, nece ti bit zadnja.. ja imam jednu i sad vec planiram sljedece 3
E pa ako se na kraju i navučem, nemam ništa protiv toga!
Samo što ću sve te buduće tetovažice morati skrivati kao zmija noge zbog budućeg posla, i to me živcira
aritmija01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 11:24   #3427
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Nikad nisam razmišljala o tome jerbo sve mogu dohvatiti.
Nemaš nekoga da ti pomogne mazati?
Štapić za uši, kuhača, susjeda, poštar
pa nemam u svakom trenutku, zato sam se morao snać. prvo sam koristio štapić za uši, poslije smo patentirali kuhaču sa papirnatim ručnikom zavezanim s gumicom na sebi (patent pending) hahha

hvala na pomoći
pretorian86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 23:19   #3428
Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
Ja sam dugo imala faze želim tetovažu-ipak ne želim tetovažu, i to je razlog zbog kojeg se još uvijek nisam tetovirala, odlučila sam to napraviti kad baš budem sigurna da želim i kad nađem nešto što će mi se svidjeti.
Jedino u što sam uvijek bila sigurna je da ne želim veliku tetovažu. I stalno sam se mislila oko dvije pozicije: stražnja strana vrata, ili lijeva strana rebara (ispod bočne linije grudnjaka, nezz kako da dobro objasnim )

Sad sam se odlučila za rebra, odlučila sam se i kakav tip tetovaže želim, još samo da prevladam strah od boli i možda bude nešto od toga.
Ja ju imam na stražnjoj strani vrata i mala je i frendice su me uvjeravale da to boli jer kao kičma i sve to. Iskreno ja nisam bol osjetila ni jednom. Više me smeta vađenje krvi.

I kao što su svi rekli imam tu jednu i planiram još jednu. Samo nisam još 100% sigurna što želim pa dok to ne smislim čekam malo.
Purple_Sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 12:40   #3429
Ja već odavno imam 1 tetovažu,nju bi čak malo prekrojila,makar to nije bitno...razmišljala sam na leđa još jednu dosta veliku staviti i tu valjda stajem,makar u zadnje vrijeme mi znaju biti fora ove sleeve tetovaže,ili možda neki polusleeve...samo to je kasnije teže sakriti tako da ipak ne bih...Inače nisam fan hrpu sitnih tetovaža i napisanih citata,to mi osobno kasnije sveukupno ne izgleda baš dobro
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 20:57   #3430
Quote:
pretorian86 kaže: Pogledaj post
ispričavam se na invade-anju topika, ali pošto je jedini aktivni podforum za tetoviranje moram jer imam jedno pitanjce hehe. dakle pošto mi neki djelovi tetovaže nisu dostupni rukom (na leđima je), a moram je mazati, trebam savijet kako bi mogao dosegnuti to mjesto. jel se može štapićem za uši maybe?
ja sam svoju mazala štapićem za uho (iz straha da mi čiste, svježe oprane ruke nisu nikad dovoljno čiste ;OCD: ) i niš mi nije bilo
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 00:44   #3431
ja sljedecu planiram na ledjima i isto me to mucilo kak cu je mazati. malo sam citao po netu i uglavnom kazu da je najlakse/najbolje uzeti cistu zlicu i sa suprotnom stranom razmazati mast
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 01:22   #3432
Quote:
evelyn kaže: Pogledaj post
Ja već odavno imam 1 tetovažu,nju bi čak malo prekrojila,makar to nije bitno...razmišljala sam na leđa još jednu dosta veliku staviti i tu valjda stajem,makar u zadnje vrijeme mi znaju biti fora ove sleeve tetovaže,ili možda neki polusleeve...samo to je kasnije teže sakriti tako da ipak ne bih...Inače nisam fan hrpu sitnih tetovaža i napisanih citata,to mi osobno kasnije sveukupno ne izgleda baš dobro
ja bas takve volim

sve to moze izgledati dobro ako poslusas savjet tattoo majstora... vjerujem da on to moze uklopit da dobro izgleda
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 01:50   #3433
Vjerujem da može dobro izgledati,čak neki citati su mi fora,ali kada vidim na tijelu baš ono hrpu sitnih porazbacanih tetovaža,nekako mi to ne liči na ništa,pogotovo izdaleka,kao hrpa mrlja
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 23:45   #3434
e tako meni izgledaju ljudi s ogromnim tetovazama i sa cijelim tetoviranim tijelima...
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 22:04   #3435
Quote:
aritmija01 kaže: Pogledaj post
Sad sam se odlučila za rebra, odlučila sam se i kakav tip tetovaže želim, još samo da prevladam strah od boli i možda bude nešto od toga.
ja imam na desnoj strani i nije baš nešto bolno

što se tiče tetovaže na leđima, ja sam svoju između lopatica mazala bez problema
moj je problem bio u pranju kose koja je u to vrijeme bila preduga
__________________
Life goes on.
LuNa_LOVEGOOD is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 02:11   #3436
Bok, mislim tetovirati ovo ozada na triceps, znači mala tetovaža, što manja, to bolja, ali da je razumljiva i da se lipo vidi izbliza
http://www.abaenglish.com/blog/wp-co...Im-In-Love.jpg
Ovaj zadnji čovječuljak (petak) koji je u zraku okružen srcima, bez ovoga natpisa iza i okvira, znači samo čovječuljak i srca, pa me zanima kod koga bi to mogao napraviti u st i kolika bi bila cijena?
Također me zanima i ova slika http://www.brandchannel.com/home/ima...2f11%2fobf.jpg Znači, kolike veličine bi morala biti tetovaža zbog ovih sitnih detalja?

Zadnje uređivanje kurt1904 : 04.02.2014. at 02:25.
kurt1904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 03:07   #3437
Hehe, prije nego krenete na tetoviranje - dobro razmislite kako će vam tetovaže izgledati ako se udebljate, omršavite, dobijete celulit, kad ostarite i koža vam se nabora...

[SLIKA OBRISANA]
zgabareto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 06:29   #3438
Quote:
zgabareto kaže: Pogledaj post
Hehe, prije nego krenete na tetoviranje - dobro razmislite kako će vam tetovaže izgledati ako se udebljate, omršavite, dobijete celulit, kad ostarite i koža vam se nabora...

[SLIKA OBRISANA]
Mislim da smo vec davno prodiskutirali tetovaze i starenje
Kad budemo stari i naborani biti cemo jednako ruzni ko i netetovirani a nije ni da ce biti bitno
Uostalom proguglaj fotke starih ljudi sa tetovazama, izgledaju jebeno (ne preljevaju se ko sto svi misle) a ujedno su i zadovoljni sobom.
Osim ofc ako imas fail tetovazu a to je ruzno pa kako god ti jebeno tijelo imao
__________________
You can't use butterfly language to communicate with caterpillars
serpentine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 11:26   #3439
a shit...kada budem stara babuskara naborane kože, visećih cica, guzice i upitne pokretljivosti, najviše će me brinuti moja tetovaža..
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 12:47   #3440
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
a shit...kada budem stara babuskara naborane kože, visećih cica, guzice i upitne pokretljivosti, najviše će me brinuti moja tetovaža..
hihihi... ne budi sigurna da neće nimalo
zgabareto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.