Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2009., 12:24   #41
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post

I njegovo opravdanje je ono koje je uvijek općeprihvaćeno kao normalno- NIJE DALA DOVOLJNO PIČKE.


ne budi ti smijesna... kao da je sama kolicina picke uvijet da te tvoje musko ne prevari


problem sa vecinom prevara je sto ljudi ne komuniciraju o svojim potrebama, pa te potrebe prazne negdje drugdje. makar manjak njeznosti u vezi pretorili u divljacki sex sa blagajnicom iz supermarketa

zasto prije ne prekinu vezu kada vec neznaju iskomunicirati sto im smeta?
zato sto smo ljudi i volimo komfor i sigurnost, ma kakva ona bila.
da li je to u redu prema prevarenim partnerima? naravno da nije.

i nikada nesmijemo podcijeniti moc ljudskog samoopravdanja, barem u njihovoj glavi.

napomena - ne podrzavam varanje, ali sam u proslosti i sam bio taj koji je varao, a bio sam i prevaren.

iz tih lekcija sam podosta naucio, pa to danas ne zelim nikome priustiti. mozda cak me vishe bilo sjebalo kada sam sam varao. jer sam to ucinio osobi do koje mi je bilo jako stalo. zasto? neznam ni sam. znatizelja, servirana situacija na pladnju, (znam da glupo zvuci) alkohol i dosta drugih faktora je bilo u igri. ne opravdavam se, ali eto desilo se bilo.

i zbilja jesam naucio lekciju. tako da mi na neki nacin, nije zao.
4fun is offline  
Old 13.02.2009., 12:26   #42
Quote:
dragonheart kaže: Pogledaj post
Evo jedan primjer iz aktualnog posta. Zena vara muza jer mu se nejebe cesto namisto da ga napusti ili da to rijesi razgovorom.

I svi napadaju njega kako je on kriv za sve i kako je moze jebati tako rijetko i da je ona normalna...

Cak i ona sama pise da je on kriv za to sto je ga varala. Evo i link. Da nebi opet neko tvrdio da nije tako.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=18754485&postcount=78

To su jako bolestni i zli ljudi koji tako razmisljaju i oni koji ih podrzavaju.
ne zaboravi da ima najmanje dvadeset razloga (više manje dobrih) za ostanak u toj zajednici .... a tek jedan za razlaz .... kako žene razmišljaju glavom a ne pičkom ... tih dvadeset uvijek prevlada ... (kad žena počne razmišljat pičkom obavezno razjebe brak i sve oko sebe) .... samo muškarac je u stanju ostaviti obitelj samo zato jer mu ona druga božanski puši kurac i guta i jebe se u guzicu ..... zaboravlja da će ta ista jednako tako božanski pušiti kurac nekom drugom u vrlo dogledno vrijeme .....
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Old 13.02.2009., 12:31   #43
zene se ne bi smjele ponasati kao muskarci zato jer su zene i svojim ponasanjem diktiraju ponasanje drustva i kulturu.
ovo s emocionalnim sranjima i prevarom je i za mene cisti izgovor za nedostatak karaktera koji je unisten losim odgojem (roditelji), losim drustvom, seksanjem sa po XX partnera (ili troznamenkasitm ponekad) i sveopcim kaosom u drustvu.
Muskarci koji varaju svoje zene su isto beskarakterne osobe, vjerojatno nezadovoljne samim sobom, uglavnom zbog nedostatka paznje tokom odrastanja.
U svakom slucaju osudujem jedne i druge podjednako, al mozda malo vise zene, ne zato jer sam musko, vec zato jer bi zene trebale biti savrsenije od muskaraca.
bosonogi is offline  
Old 13.02.2009., 12:36   #44
.... samo muškarac je u stanju ostaviti obitelj samo zato jer mu ona druga božanski puši kurac i guta i jebe se u guzicu ..... zaboravlja da će ta ista jednako tako božanski pušiti kurac nekom drugom u vrlo dogledno vrijeme .....[/QUOTE]



Ne podrzavam varanje ni zbog kojeg razloga, jer ni jedan razlog nije dovoljan za to. ne mozes reci da ti se dogodilo. kaj, spotaknuo si se i pao direkt u nju, ili si lezala sirom otvorenih nogu, a on je slucajno pao na tebe, i eto, desilo se. ali nisam htio/htjela. to nije nista znacilo. e, ta recenica mi je najdraza.
Lali2007 is offline  
Old 13.02.2009., 12:37   #45
Quote:
sex-addict kaže: Pogledaj post
Kaj tebe pere, kaj žene varaju?

Pa varaju odkad je svjeta i vjeka, i varat će.. Prilagodi se..

Nmoj pljuvati po njima, čemu.. Rađe si nađi jednu takvu i jebi ju.. I bolje su takve nego neke lažne moralistice, i kao osobe..
Neradi se o tome sto varaju to i muskarci radi (ko vise ko manje...ja tvrdim one vise)

Nego radi se o tome....ma mrsko mi procitaj pocetni post kad nisi skuzijo!
dragonheart is offline  
Old 13.02.2009., 13:30   #46
Quote:
Mrežni kaže: Pogledaj post
ne zaboravi da ima najmanje dvadeset razloga (više manje dobrih) za ostanak u toj zajednici .... a tek jedan za razlaz .... kako žene razmišljaju glavom a ne pičkom ... tih dvadeset uvijek prevlada ... (kad žena počne razmišljat pičkom obavezno razjebe brak i sve oko sebe) .... samo muškarac je u stanju ostaviti obitelj samo zato jer mu ona druga božanski puši kurac i guta i jebe se u guzicu ..... zaboravlja da će ta ista jednako tako božanski pušiti kurac nekom drugom u vrlo dogledno vrijeme .....
istina!!!!!!!!
annie25 is offline  
Old 13.02.2009., 13:34   #47
Muškarac je kriv kad vara a i kad žena muškarca vara jer joj ne posvećuje dovoljno pažnje.To je samo kako bi se opravdale...
zeljko_ri is offline  
Old 13.02.2009., 13:45   #48
Quote:
annie25 kaže: Pogledaj post
istina!!!!!!!!
Znaci za tebe je bolje to sto zene (bez obzira na razlog) ostaju s partnerom i ako ga varaju nego sto muskarci (bez obzira na razlog) napustaju zenu kad je vec varaju?

Po meni je postenija druga varijanta. Nedaj boze da se namirim na neku koja misli tako "pametno" glavom ko ove koje bi zadrzale sigurnost veze i uz to jos malo sevile na stranu...
dragonheart is offline  
Old 13.02.2009., 13:48   #49
Quote:
dragonheart kaže: Pogledaj post
Sve vise primjecujem da zene prebacuju krivnju za osobnu prevaru na svoje partnere.

Danas izgleda postoji svakakvo opravdanje za zensku nevjeru..
-neobraca mi dosta paznje
-nije njezan dovoljno
-previse je njezan
-nije dovoljno grub
-previse je grub
-nehebe me dovoljno
-samo se zeli hebati
-previse mi paznje obraca
-itd...

Sve te razloge za zensku prevaru sam vec procitao tu. Sto je najzalostnije jest da mnoge zene a i neki cudni muskarci te cure koje takav razlog navedu podupiru kao da su u pravu. Mislim kao da su zene neka izumiruca vrsta koju se treba zastititi i koja netreba preuzimati odgovornost za to sto cini...

S druge strane muskarci u vecini slucajeva priznaju da su "zasrali" i kazu da su bili napaljeni, desilo se, pijani itd. A i neprimjecujem da se precesto muska prevara brani ili opravdava.

Mislim po mojoj logici je uvjek taj kriv koji vara i nepostoji nikakav izgovor za prevaru. Odvratnije od same prevare mi je kad netko nema hrabrosti priznati da je kriv i preuzeti odgovornost za svoja djela.
Pa branite se nitko vam to nije zabranio.Po tebi nije uredu imati razloge kao žena ali ti je uredu imati muške razloge za prevaru?
spring7 is offline  
Old 13.02.2009., 13:49   #50
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Muškarac je kriv kad vara a i kad žena muškarca vara jer joj ne posvećuje dovoljno pažnje.To je samo kako bi se opravdale...
O tome se i radi. To je postalo drustveno prihvatljivo. Pogledaj samo koliko jedna drugu podrzava u tom opravdanju. Plus joj neki mamlazi ih podrzavaju. Tako da jedino muskarac moze biti po toj "logici" kriv za svoje i za tudje varanje...
dragonheart is offline  
Old 13.02.2009., 13:49   #51
Quote:
proljeće7 kaže: Pogledaj post
Pa branite se nitko vam to nije zabranio.Po tebi nije uredu imati razloge kao žena ali ti je uredu imati muške razloge za prevaru?
odakle ti takav zakljucak izvukla ?
4fun is offline  
Old 13.02.2009., 13:52   #52
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ne budi smiješan!

Pa žene se uvijek, baš uvijek pribija na stup srama kad to učine.
Naziva ih se droljama, kurvama, neke postanu čak i žrtve batina, ubojstva...
A muškarac? Muškarca se u najgoru ruku nazove- preljubnikom.

I njegovo opravdanje je ono koje je uvijek općeprihvaćeno kao normalno- NIJE DALA DOVOLJNO PIČKE.


E jeste... Bas bih volela da vidim frajera koji ce da bude pun razumevanja ako mu riba kaze da ga je prevarila jer je bila pijana...
Zamisljam scenario: riba na putu, upucava joj se ultra zgodan dasa, popili malo i zavrse u krevetu... decko/muz sazna i ona mu kaze:" znas, bila sma pijana, bila sam u danima kada sam extra napaljena, morala sam, jace od mene..."
Pih, sve se bojim da bi taj decko/muz sazvao konzilijum svojih drugara i sa njim trazio razloge sta ne stima u vezi, zasto ga je prevarila, itd. Nego bi je istog momenta proglasio droljetinom koja ne zna da se kontrolise i krenuo bi da krese prvu koja mu naidje... Kad bolje razmislim, bilo bi bolje da se i mi zene tako ponasamo, dakle kad nas prevari doticni, nazovemo ga kurvarom koji ne zna da se kontrolise i odemo sa drugim...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 13.02.2009., 13:53   #53
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
Kad bolje razmislim, bilo bi bolje da se i mi zene tako ponasamo, dakle kad nas prevari doticni, nazovemo ga kurvarom koji ne zna da se kontrolise i odemo sa drugim...
ja sam mislio da je to normalni postupak oba spola
4fun is offline  
Old 13.02.2009., 13:55   #54
Quote:
proljeće7 kaže: Pogledaj post
Pa branite se nitko vam to nije zabranio.Po tebi nije uredu imati razloge kao žena ali ti je uredu imati muške razloge za prevaru?
Kao prvo nisi skuzila sta sam rekao ili si zlonamjerno interpretirala pogresno moju izjavu.Mada neznam kako bi se ta izjava mogla interpretirati tako. Zenski sovinizam...sta ces

Neradi se o pravu da se mi branimo. Ali meni neide u glavu kako neko (danas vecinom zene) moze pravdati svoju prevaru i cak prebaciti krivnju na prevarenog.

Zar se ta osoba nebi trebala kajati i zar joj nebi trebalo biti zao, zar se nebi trebala osijecati lose?
I ako se vec tako ne osijeca kako onda moze biti toliko pokvarena, hladnokrvna, zla, nemoralna i "zvijerska" osoba da se osudi krivicu prebaciti na prevarenog?

I koliko pokvaren moras sam biti da tako nesto podrzis?

Zar nije svaka prevara za osudu bila muska ili zenska?

Zato necu nikad razumiti tu zensku "solidarnost" i te muske mamlaze koje stanu na stranu varalice kad kaze "pa falilo mi nesto u vezi i on je kriv sto sam ga varala"

To je moje pitanje.
dragonheart is offline  
Old 13.02.2009., 13:57   #55
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
Pih, sve se bojim da bi taj decko/muz sazvao konzilijum svojih drugara i sa njim trazio razloge sta ne stima u vezi, zasto ga je prevarila, itd. Nego bi je istog momenta proglasio droljetinom koja ne zna da se kontrolise i krenuo bi da krese prvu koja mu naidje... Kad bolje razmislim, bilo bi bolje da se i mi zene tako ponasamo, dakle kad nas prevari doticni, nazovemo ga kurvarom koji ne zna da se kontrolise i odemo sa drugim...
To je sve problem ljudske needuciranosti. Kad si sjela s roditeljima ili npr. u skoli i bila educirana o tome sto je veza, kako se ponasati, sto ocekivati u vezi i sl. Zasto je zivot skola za to? Pa to je preskupa skola na taj nacin.
bosonogi is offline  
Old 13.02.2009., 14:07   #56
Quote:
bosonogi kaže: Pogledaj post
To je sve problem ljudske needuciranosti. Kad si sjela s roditeljima ili npr. u skoli i bila educirana o tome sto je veza, kako se ponasati, sto ocekivati u vezi i sl. Zasto je zivot skola za to? Pa to je preskupa skola na taj nacin.
Covece, gde mene nadje!!! Pa sigurno me nije mama sela ispred sebe i rekla:"Dete, znas, pravara je OK, slobodno ti varaj, a i muz ako vara to je super, prava stvar da bude u kondiciji!"

Generalno, ko god da vara, prevara je pokazatelj da u vezi nesto ne stima, i to je problem koji treba resavati. Svaljivanje krivice i alibi su samo prikrivanje pravog uzroka... A uzrok je kukavicluk najcesce. Vidis da ti veza ne stima, i umesto da je popravis, odes kod druge/drugog...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 13.02.2009., 14:11   #57
Quote:
Ewanna kaže: Pogledaj post
A uzrok je kukavicluk najcesce. Vidis da ti veza ne stima, i umesto da je popravis, odes kod druge/drugog...
Kukavicluk? Daj, mene bi bilo strah imati ljubavnicu sto zbog grijeha bludnicenja, sto zbog eventualnog fizickog obracuna s ostecenima
Definitvno ne kukavicluk. Da se ljudi boje, ne bi to radili. Mislis valjda ljenost.
bosonogi is offline  
Old 13.02.2009., 14:15   #58
Quote:
bosonogi kaže: Pogledaj post
Kukavicluk? Daj, mene bi bilo strah imati ljubavnicu sto zbog grijeha bludnicenja, sto zbog eventualnog fizickog obracuna s ostecenima
Definitvno ne kukavicluk. Da se ljudi boje, ne bi to radili. Mislis valjda ljenost.
Pa i kukavicluk i lenjost, dobro si me podsetio.
Kukavicluk, npr ako su u nekoj vezi koja im oboma donosi neki "profit", npr imaju lep stan, zajednicku kasu, drustveni status, pa se boje to raskinuti da ne ostanu bez toga, a lenjost jer je popravka veze ipak naporan posao koja trazi malo razumevanja ljudske prirode, psihologije, taktiziranja, truda generalno....Onda je vecini valjda lakse otici kod drugog/druge, napraviti izlet i ponovo se vracati u vezu...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 13.02.2009., 14:23   #59
Quote:
dragonheart kaže: Pogledaj post
.......
Mislim po mojoj logici je uvjek taj kriv koji vara i nepostoji nikakav izgovor za prevaru. Odvratnije od same prevare mi je kad netko nema hrabrosti priznati da je kriv i preuzeti odgovornost za svoja djela.
uvijek postoji razlog za sve što čovjek radi....i uvijek se sve može dogoditi prvi put....slažem se sa drugim dijelom posta-priznati da si kriv, ali samome sebi....i preuzeti odgovornost)
a ponekad nije potrebno ništa priznavati ako izvučeš pouku iz počinjenog...prevara? ok, big deal...
vidio, prošao,naučio...
ajmo dalje...

eto tak ja na to gledam..bez toomuch patetike i cendranja...to je intima jednog čovjeka a ne para...ak se nemožeš nosit s time a smatraš da si zaje...., onda shame on you..
p.s.ovo je općenito..ne ide nikoga ovdje...
majica_2008 is offline  
Old 13.02.2009., 14:26   #60
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
uvijek postoji razlog za sve što čovjek radi....i uvijek se sve može dogoditi prvi put....slažem se sa drugim dijelom posta-priznati da si kriv, ali samome sebi....i preuzeti odgovornost)
a ponekad nije potrebno ništa priznavati ako izvučeš pouku iz počinjenog...prevara? ok, big deal...
vidio, prošao,naučio...
ajmo dalje...

eto tak ja na to gledam..bez toomuch patetike i cendranja...to je intima jednog čovjeka a ne para...ak se nemožeš nosit s time a smatraš da si zaje...., onda shame on you..
p.s.ovo je općenito..ne ide nikoga ovdje...
I ovo ima smisla, vazno izvuci pouku iz svega... Ako to nisi izvukao/kla, dzaba sve...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger