Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2008., 13:43   #41
Quote:
Nefertiti111 kaže: Pogledaj post
Onda ću mu staviti taj tanki. Thanks!
trudnjacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2008., 13:45   #42
Quote:
leola kaže: Pogledaj post
Gdje ste kupile te tanke vreće?
Ja sam ti neki dan kupila svojoj curki vreću u turbo limachu sad su na sniženju..doduše to su zimske..ali imaš u getrou full tankih vreća i jako su lijepe i povoljne pa pogledaj tamo..pozz
trudnjacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2008., 00:20   #43
slazem se sa Lali,najzdravije spavanje je na ravnom...i nama bi bilo bolje da mozemo bez jastuka(a ja sam pravi primjer ovisnice o jastuku hehe).moja mala ima 2 god i nema jastuk iako ga je pocela trazit ponekad.mislim da je to zato sto vidi mene,jos uvijek ignoriram njene prohtjeve,,,zapricam je u nekom drugom smjeru i zaboravi.Pokusavam otegnuti to sto je kasnije moguce
anapipius is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:01   #44
Dižem temu :-)
Zanima me jel prerano da joj sa 17 mjeseci stavim nekakav jastuk tanji? Često završi s nama u krevetu i baš uvijek se legne na jastuke naše, baš ih traži i nekad cijelu noć prespava na njima...
E sad, mislim se možda je bolje da joj kupim neki tanji antialergijski/skuplji/nemampojma kakav?
Jel štetno da u toj dobi spava na jastučiću nekakvom?
I di bi joj kupila kvalitetan jastuk? Jel zna tko šta doktori misle o tome?
klarah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:06   #45
dobro da si dignula temu
i moja se poželjela jastuka od spavanja s nama - ima 2,5 godine, prešla je u svoj krevet i ona bi sad jastuk.
malo mi je bed, znam da je bolje da su što dulje na ravnom..al ona se zapravo navali na taj jastuk, bude pola nje na jastuku..ali prek noći zna i skliznuti pa baš glavom samo leži na njemu
savjeti - kakav da joj jastuk dam?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:21   #46
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
dobro da si dignula temu
i moja se poželjela jastuka od spavanja s nama - ima 2,5 godine, prešla je u svoj krevet i ona bi sad jastuk.
malo mi je bed, znam da je bolje da su što dulje na ravnom..al ona se zapravo navali na taj jastuk, bude pola nje na jastuku..ali prek noći zna i skliznuti pa baš glavom samo leži na njemu
savjeti - kakav da joj jastuk dam?
I moja tako. Pogotovo pri uspavljivanju, potrbuške se navali na jastuk. A po noći nekad i sklizne, ali nekad i cijelu noć je na jastuku. Tvoja je starija pa ti je manji bed ako joj i staviš...
Baš me zanima šta fizijatri misle o jastuku...
klarah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:22   #47
moji od samog početka spavaju na jastuku.... specifični...nisu htjeli na ravnom....
ja sam im u početku povisila madrac ali konstantno su se derali.....pa sam im nakraju tokom njihovog prvog mjeseca života stavila jastuke....neke tanke i mir i tišina.....tako da moji imaju jastuke praktički od samog rođenja....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:33   #48
i spavaju cijelu noć i na jastucima su...ne vrte se preveč po krevetu....ako se i provrte ne siđu s jastuka..... a i vole ih.... baš se ušuškavaju u njih.....

eh sad... na ravnom je zdravije ali jbg..... nije išlo....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:36   #49
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
moji od samog početka spavaju na jastuku.... specifični...nisu htjeli na ravnom....
ja sam im u početku povisila madrac ali konstantno su se derali.....pa sam im nakraju tokom njihovog prvog mjeseca života stavila jastuke....neke tanke i mir i tišina.....tako da moji imaju jastuke praktički od samog rođenja....
I moji od rođenja spavaju na jastucima, mala mi ima 5 godina a mali 3,5 mjeseca i niš im ne fali...
__________________
19.02.2006. - rodila se naša ALESSANDRA

13.08.2010. - rodio se naš GABRIEL
Nina2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:46   #50
2g i 9mj i jos nema jastuk. najcesce se okrene na stomak i tako bi joj jastuk tako i tako smetao.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:48   #51
Quote:
klarah kaže: Pogledaj post
Baš me zanima šta fizijatri misle o jastuku...
fizijatar kod kojeg smo mi išli (dr. polovina) kaže da jastuk do negdje školske dobi nije potreban. zato mi i je bed.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:48   #52
Gdje i kakav jastuk kupiti? Jel ima možda za djecu onaj anatomski
__________________
Gledam te dok spavaš, slušam kako dišeš....
Nespavalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 11:56   #53
mi imamo dva ovakva tanka



i spava na njemu od kad nije u jastuku (ampideklu)
spava na boku, i nikad nije mrdala taj jastuk pod glavom
sad ce 9 mj
pikuleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 12:39   #54
Quote:
pikuleta kaže: Pogledaj post
mi imamo dva ovakva tanka



i spava na njemu od kad nije u jastuku (ampideklu)
spava na boku, i nikad nije mrdala taj jastuk pod glavom
sad ce 9 mj
Ovaj mi se čini super. Gdje ga ima za kupiti i koliko novaca? Jel znaš možda koliko je otprilike debeo?
__________________
Gledam te dok spavaš, slušam kako dišeš....
Nespavalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 12:49   #55
moja je poželjela jastuk kad je prešla u svoju sobu u veliki krevet s 2,5 god
kupila sam joj u adaxu neki za novorođenčad (tako mi je žena objašnjavala, znam - glupost), ugl debeo je možda 1 cm i to mi je bilo prihvatljivo, jer sam je planirala puno duže držati bez jastuka.

e, sad, bio je super dok ga nisam prvi put oprala.. malo mu se nagrudalo punjenje makar piše da se pere u mašini. sad stoji u ormaru bezveze, a mala je u međuvremenu otela mm-u dio iz njegovog anatomskog jastuka (ima dodatan 1-2 cm debeli umetak za povisiti jastuk) i to je otprilike isto kao i ovo sranje iz adaxa, ali nema se što nagužvati unutra
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 12:57   #56
Quote:
klarah kaže: Pogledaj post
Dižem temu :-)
Zanima me jel prerano da joj sa 17 mjeseci stavim nekakav jastuk tanji? Često završi s nama u krevetu i baš uvijek se legne na jastuke naše, baš ih traži i nekad cijelu noć prespava na njima...
E sad, mislim se možda je bolje da joj kupim neki tanji antialergijski/skuplji/nemampojma kakav?
Jel štetno da u toj dobi spava na jastučiću nekakvom?
I di bi joj kupila kvalitetan jastuk? Jel zna tko šta doktori misle o tome?
meni je fizioterapeut rekao barem do godinu dana bez jastuka, ako se ne bude bunio bit će i duže.
maalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 12:58   #57
Ja sam negdje sa bebačevih 6 mjeseci isto kupila ovaj Chicco jastuk i spavao je na njemu do negdje jedne godine, a onda ga je sam počeo izbacivati i tako eto ne spava na jastuku jer je to sam tražio, a sad je prošao 2 g. Sad mu ga više niti ne nudim.
Kolu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 13:49   #58
ja sam ga htjela kupiti kad su bili dani mama,beba i trudnica tj iskreno neznam dal je to baš taj jastuk ugl bio je oko 100kn i poslije sam išla tražit u njihovom dućanu i nisu ga imali tj uopće ga nemaju sad neznam dal su ga u međuvremenu dobili...ja sam jučer u kiki gledala isto jastuk za malog i ima baš lijepo skroz tankih...iako ja spavam na dva jastuka,skoro u polusjedećem položaju,hehe ali uhhh nekad se znam probudit strgana...
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 13:50   #59
Kvragu nećete vjerovati baš danas kupila jastuk...za bebu koja je još u buši...
Vodila se iskustvom sa prvim djetetom.On je od prvog dana spavao na tom baby tankom jastuku,debljine prsta.Sjećam se i da je patronažna gledala i obračala pozornost baš na sami jastuk u krevetiću,i rekla da je ok.I tako on spava već 4 god. na tom jastuku.I niš mu nije....Čak sam i za jaslice,kupovala isti takav tanki jer nam je teta rekla da zbog sanitarne ispekcije moraju imati jastuke na spužvama i krevetićima.Iz higijenskih razloga.A tak sam se i ja vodila za doma,jastučnicu sam mu skoro svakodnevno mijenjala zbog znoja,bljuckanja i sl...
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 14:04   #60
Moj je ove jeseni (3 i pol godine) počeo sam tražiti jastuk i kupila sam mu jedan antialergijski koji ima cif sastrane i izvadila sam dosta punjenja i vraćat ću punjenje po potrebi...
Curica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:48.