Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2007., 13:35   #221
Quote:
hrast kaže: Pogledaj post
Vrijeme za dokup
NE buju oni više love od mene dobili!!!
__________________
Ništa nije maleno što je učinjeno iz ljubavi!
Occultis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 21:55   #222
A ja ne kužim tu prašinu oko kd-a. Čitao sam da su jaki u slo i nešto po europi...ono neka sigurnosti i to....ali nije mi jasno kako su se učmarili u banke npr. u kovanici (nije mi baš draga), ali nema veze daju lombardne kredite na udjel u fondovima ali samo kd?

što im daju proviziju ne kužim...

nisu oni u rh 100 god pa da su najsigurniji...veće prinose imaju zbaktiv, aureus, ilirika etc...i sve je to manje više novo - par godina pane znam što se tom kd-u daje toliko važnosti?
dadozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 22:03   #223
ni ja to baš nisam shvatio
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 22:08   #224
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
ni ja to baš nisam shvatio

znaš li daje li neka banka lombardne na ulog u fondu...?
dadozd is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 10:29   #225
probaj u vabi i prebaci se na ovaj topic
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 23:54   #226
Da se ja malo ubacim, kupovao sam nešto kd i nikad mi nije jasno šta to oni pretvaraju kune u eu pa kupim udjele pa ih te iste pretvaraju u kune? Dal je tako i pri prodaji? Ako stignem na nulu ! kakva su vaša predviđanja hoče se popraviti da dođe na 69?
robert5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 00:11   #227
sad je na 60,24, do 69 je 15%

načekat ćeš se, par mjeseci
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 19:42   #228
A ja ih kupovao i po 69,00! sad !
robert5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 13:32   #229
Nisi kupovao po 69 (osim ako si pribrojio i ulaznu naknadu)
najvisa vrijednost u prosloj godini je bila 67,7205 (30.07.)
Imas na njihovim stranicama -izracuni - arhiva vrijednosti... prikazano sve od osnutka fonda (http://www.kd-group.hr/index.php?ndx...lst&t=&f=arhiv)
A prvo pitanje? kune i euri? Ne kuzim sta te zanima. Uplatu si napravio u kunama i ta uplata se preracuna u udjele. I isplata ce biti u kunama. A preracunavanje u eure je samo informativno po dnevnom tecaju da bi se lakse usporedjivali s drugim fondovima
syrius1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 20:35   #230
pa da imaš pravo, 67i sitniš.Za ta preračunavanja me zanimalo, da znam šta im znači ti eu jer nije mi bilo jasno! hvala !!
robert5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 14:41   #231
Gdje li je EmanuelleIII. da se pohvali s KD Viktorijom? Mogla bi poletjeti obzirom da joj 28,82% portfelja čine hotelijerstvo i turizam.
nulakuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 10:52   #232
KD fondovi? Jedno od boljih ulaganja.

Kaže jedna židovska poslovica da je najsigurniji način da udvostručiš svoj novac, taj da ga presaviješ i staviš natrag u džep ali Peter Drucker na to još bolje odgovara da je najveći rizik u životu ne prihvatiti nikakav rizik.
financijski igi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.