Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2014., 16:23   #761
Hvala na lijepim željama.
Jeli to za Božić?
Od karika će me bolit rame.Pardon,ramena.Ionako me bole. U stvari,upaljena je tetiva duge glave bicepsa,pa u stvari ne znam više šta me u ramenu boli ali to je to. to mi je od Luka. u stvari,lukova,jer pucam iz oba. prednja ruka stoji malo čudno,lopatica ide naprid,pa njen donji dio malo unutra. Rezultat - uklještenje i upala duge glave mišića za plažu. Bicepsa. Ja isto pucam. Udaram neprijatelja isto kao i on mene.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 17:46   #762
Sretan Vam i Blagoslovljen Božić Svima !
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 14:49   #763
također se pridružujem čestitkama za blagdane...nadam se da će slijedeća god. biti bolja od ove i da ćemo imati
više rasprava,razmjena informacija i laprdanja TU na forumu :-) pooooooooooz.
MAKI,pamet u glavu :-)
SUB ? ajde sada malo u more (na ribu) hehehe... jesi kad išao u ovo doba?
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 09:48   #764
Slabo ti ja idem u periodu od 11-tog do 3-ćeg miseca. Imam "peticu",odijelo od 5 milimetara i to mi je i radno i paradno.Znači,s njim sam u moru i u 8-mi misec a i,kad i ako idem,po ledari.Dobro,navučem još jedno preko,jaketa okidanih rukava i kapuljače.Drži,može se stat uru vrimena.Smrznu se stopala i šake,daleko su od srca.Pogotovo desna ruka koja drži pušku.Najveći je problem izić vanka i skinit se.E,to je doživljaj ! Prije dvi godine sam bija 28.12. i 02.01.!!! Lani,mislim,15.01. Triba bit vedro,čim je sunčano,bolji je osječaj.Samo,kod nas sunčano znači i Buru,pa triba pri izlasku bit zaklonjen od vitra,inače upala nekih unutrašnjih organa je siguran ulov.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 08:53   #765
poooz.
eto,lagano ekipa izlazi na trim staze(bez majica) i nastavljaju sa trenkanjem po šipkama,štangama i ostalim "metalima" :-)
zima je bila TERETANA u igri,a sada "bodyweight"...
buđenje je završilo,kreće se u "akciju"...bok
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 08:46   #766
evo,taman 2 mjeseca kontinuiteta u treningu,forsiranje vratila i JA ZADOVOLJAN...
ekipe koliko hoćeš,treninzi se odrađuju i napredak se vidi.
znači: treniranje na otvorenom,navalite ljudi...
pooooz.
P.S. di ste SUB,MAKI ? javite se,pišite...
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 14:24   #767
ovak, bildao sam u gymu, malo BW dodavao i caliesthetics

sad sam iskljucivo vani, sve šipke/pizdarije ima. jel normalno to da mi je 1 krug (chin up, jumpin jacks, pull ups, wide chin ups, inclined wide pull up, explosive chest pull) full naporan? 3-4 podizanja..
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 13:42   #768
Be real,pozdrav tebi momčino ! A i onom zaljubljenom ili zaposlenom maky-ju. Ovako,trenira se malo,radi se puno,kako i priliči živahnom starčiću mog uzrasta. Ostavija sam se redarskog posla,nije ro više za mene.Ma,nije nikad ni bilo ako ćemo iskreno,nisam ja to nikad volija ali bila je prilika za zaradit koju Kunu,pa... A i tih Kuna je sve manje,počelo se slabije plaćat posa nego prije 10 godina. E pa,ako mi fali novaca,ne fali mi principa. Odradit ću još možda "Ultru",da mi kćeri ne kupuju karte (mater im jeben na šta one idu) i to bi moga bit moj oproštaj.
Ponovo radim sa ovom mojom ekipom iz "Tepih centra",mojom zadnjom firmom prije mirovine.Našli su neku šemu kako me plaćat,to ovih proteklih godina nije bilo moguće ali sad kad radim s njima,dobijem neku kintu.Je to posa postavljača tepisona,cili dan čučuš,klečiš ali to je meni drago radit,pa...
Trenira se jednom do dva puta tjedno,koliko stignem.Imat ću više vrimena kad padne posa.Ovako,kad dođem kući u 5-6 popodne,ne da mi se baš ić na trening.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 19:46   #769
bravo,SUB,drago mi je da se nešto radi,kao i da se "nešto sitno" trenira.
Maki nam je izgubljen...auto utrke,borilački,bodyweight,CURA...,faks,novi posao od(8-16),blabla.
Šta je od toga u pitanju? ŠTETA za njega.
Samo naprijed,nikad nazad.
POOOOZ svima na forumu.
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 09:08   #770
pooooz ekipa,evo da malo dignem temu,kao što sam i prije pisao,ta bodyweight subkultura lagano kod nas izbljeđuje,ima par klanova,trenira se i u principu to nema potvrdu sporta,malo se skupe ljudi,druže,naprave polutrening,više od pola treninga pričaju i imaju tijela samo od zgibova,sklekova i dipseva.
nikakve teretane...zabluda...po zimi se ide u teretanu,ne ide se na natjecanja,kod nas je to na niskoj razini,doduše prije 5,6 godina se nešto i naziralo na bolje,izgradilo se dosta parkova po lijepoj našoj i to je to,dođe ko hoće,trenira se i to je lijepo,ali ekipa priča kad ih se pita kojim sportom se bave inače,oni se uvrijede...kako mislite INAČE? pa bavimo se bodyweightom,to je naš sport...hehehe. pisao sam prije 3 godine da će srušiti i devastirati SVETICE,maknuti sprave,pa su rekli da je to nemoguće,rekli su još da će pisati vpeticiju "ne damo Svetice",i pisali su iiii???? ništa od toga,ne mogu se obični smrtnici boriti sa velikim divovima. odmah se znalo da će na Sveticama biti nogometna akademija. bodyweight,jadan i nemoćan pokret,čast iznimkama,ali neki naši "u tome prvaci" vise po teretanama,stoje na rukama i ništa ne rade u životu. dobro je dok ih još mogu roditelji financirati. pooooz svima,odoh radit zgibove hehehehehe.
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 15:45   #771
Ajde da se bar neko javija. Mislija san već da ste u Irskoj ili Njemačkoj... Budi pozdravljen be real.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2018., 10:37   #772
hello

di ste ekipa...kao što sam i mogao predvidjeti prije 3 godine,raspao se bodyweight pokret u Hrvatskoj,samo pomisao o opstanku Svetica Zagreb gdje je sve počelo,pa Kušlanova boysi,pa Trnovščica...ništa...nula...svetice devastirane,oni neki pokušaji ekipe da zadrže svetice su neslavno završili,jer unaprijed se znalo da su svetice završena priča. jel ima tko od starih forumaša da se javi,da piše barem nešto o tome "sportu",makar to i nije sport,nego puka rekreacija,kod nas tako stvari stoje,ja još uvijek vježbam,klasika,ali sve je manje ljudi na štangama,tamo su po 2,3 sata,a ukupno naprave 50 zgibova i 50 dipseva. strava. pooooz
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2020., 08:35   #773
što se dogodilo sa nekad aktivnom temom na forumu,nestalo je
"bodyweightera",nažalost,to sam dobro predvidio,jer uvidio sam
da to neće dugo trajati,taj "pokret"...
isto kao CRO dance 90-tih
šteta...ljudi su govorili da to nije sport,nego samo dopunska rekreacija,
zgibovi,dipsevi,sklekovi itd...i na kraju ispada tako. jbg.
pooozzz ekipa (ako to uopće sad neko čita)
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2020., 00:04   #774
Pa... nisu ni falili. Ja odem u teretanu 2 puta tjedno,uz ne jako teški trzaj,nabačaj,vučenja i čučanj odradim malo BW. Opet glavnina treninga utezi. U stvari i nisu. Glavni trening je streličarstvo. Tu sam 4-5 puta tjedno. Ali u njemu se natječem,jebiga. Nisam najbolji,šta sa 52 godine i ne bi trba bit ali nisam uopće loš. Ekipna medalja u olimpijskom luku prije dvi godine,šesti u složenom lani. Treniraš li ti šta? Bićete se i poženili u ovih p
par godina.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2020., 10:03   #775
ej sub,ajde drago mi je da pičiš na veliko po streli i lagano po utezima,
plus malo bw... mi se razasuli na sve strane,umrtvio se forum.
tko zna šta je sa Makijem...
oženio se sigurno
eto,ja isto lagano,boks 2 puta tjedno(samo vreća)i 3 puta tjedno zgibovi,
sklekovi,leđnjaci i trbuh...
to je to...
utezi 0 bodova.
ovako mi najbolje odgovara...
60 % od onog što sam radio prije cca 6,7,8 pa i više godina.
to mi je skroz ok.
dovoljno.
eto,nema nam tu više nikog,bilo je to u povojima,pa doseglo vrhunac u zg pogotovo i tzv. "bodyweight pokret" se ugasio.
Slabo je to kod nas,ništa...ima tih parkova,sprava po ZG,ali dođe ekipa,malo
odvježbaju,70 % vremena pričaju i to je to. bezveze.
vidite da to ipak NIJE sport,samo dodatna aktivnost,prije je bila ekipa svugdje,dođu vježbati,zagrijavaju se i ja ih pitam sa kojim se sportom bave...oni u čudu kažu,pa bodyweihtom!
hahaha,a to uopće nije sport. zabluda.Šteta.
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2020., 10:54   #776
krenulo je. Svetice u ZG su ponovno otvoreni (lijepi bodyweight park),mnoštvo novih sprava,
otvorenje je bilo prije 10-ak dana...
pomalo se skuplja ekipa,vježbača sve više i više...da je barem proljeće,pa bi se do
ljeta skupila konstantna ekipa...kada kod prođem tamo iza posla oko 15.30 sati,
tamo ih ima uvijek minimalno barem 10-ak...
ekipa,dolazite,vježbajte,družite se...
every workout counts!!!
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2020., 22:45   #777
Do Prolića malo digneš formu,da se možeš skinit gol do pasa. Ono,jeli,da se vidi...
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2020., 14:34   #778
pooooz SUB,drago mi je za streličarstvo,samo naprijed.
Jel redariš još?
ovo sa bodyweight sportom i novim parkom u ZG je smiješno,daleko
od prije 4,5 godina kad se nešto događalo i koliko-toliko treniralo.
dođu,,malo odtreniraju, i blebeću sat vremena.
polurekreacija u odnosu prije 4,5,6 godina cca. ja napravim svoje vježbe
i to je to...
ništa od toga.
pooooz SUB i ekipa
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2021., 11:38   #779
kao što rekoh,bodyweight je zamro. čisto da pozdravim ekipu koje više nema.
moja prognoza da je taj "bodyweight pokret2 kratkoga vijeka bila je točna.
možda,ako ima netko?
__________________
believe...always believe...and keep the faith ... !
be real is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.