Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2014., 22:55   #181
Aha, ok. Imate li preporuke za bend do 1000E?
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 21:34   #182
Nazalost nemam, moji nisu bili iz Bjelovara i kostali su 1800 EUR.
Iz Bjelovara sam kontaktirala samo Slipere, oni su bili oko 10.000 kn.
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 23:16   #183
svadba Koprivnica

Dakle malo da oživim temu i oprostite ako je bilo već negdje navedeno mi može netko dati svježe info .

Moj dragi i ja bi voljeli zbaviti naše svateke u hotel Picok u Đurđevcu pa ako ima tko kakva iskustva nek podjeli s nama ,inače kaj se preporuča u Koprivnici a da je povoljno i kaj ide u toj ponudi sve. Koliko prije ste počeli sa rezervacijama i pripremama i kad se krene sa slanjem pozivnica i sl nek e netko educira
JazzyArtCorner is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 00:07   #184
Iskreno ne znam kakve su ponude u Kc jer se meni ne sviđaju baš mjesta na kojima možeš tamo imati svadbu, ali mislim da vam je picok
Pretpostavljam da su oni dosta bukirani u high sezoni svatova (peti, šesti, deveti i deseti mjesec) pa ga (ukoliko vi planirate svadbu u tom nekom periodu) rezervirajte što prije. Mi smo svoju salu zakaparili godinu dana prije the datuma, ali naš datum nije baš u vremenu kada je navala.

Velim, nema baš nekog određenog pravila osim "probajte salu, bend i fotografa zakaparit što prije" .

Za pozivnice se ne brini. To se počinje dijeliti oko 2 mjeseca prije svadbe.
Tinkerbell... is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 15:03   #185
Dobro pazite u koprivnici u Slatkim delicijama u goričkoj kakvu tortu naručujete, meni su izdali katastrofu od torte, naručena i dogovorena sasvim deseta, a dobila živi užas....
mariposakc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 16:09   #186
Kakvi su svatovi kod Kudumije?
MaliTrol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 08:23   #187
Pozdrav svima,

Razvili smo slike dim 13x18 cm sa naseg vijencanja u DM-u. U Osijeku bas i nema izbora za foto albume na umetanje slika te dimenzije (ne lijepljenje).

Znate li mozda gdje ih ima za kupit ili narucit na internetu ?

Hvala
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 15:12   #188
Molim vas preporuku gdje naručiti svadbene kolače (sitni kolači, kremasti, torta)? Koprivnica i okolica, sve osim Slatkih delicija.
JellyK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:32   #189
Mi smo bili na jednim svatovima u okolici Koprivnice gdje su imali kolace iz Zlatnog Zrna iz Trnovca. I bili su prefini.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:14   #190
Quote:
may@ kaže: Pogledaj post
Mi smo bili na jednim svatovima u okolici Koprivnice gdje su imali kolace iz Zlatnog Zrna iz Trnovca. I bili su prefini.
Čula sam za Zlatno zrno i nemam nikakvu zamjerku osim cijene, poprilično su skupi. Srećom saznala sam za slastičarstvo Šercer u Donjem Kraljevcu te sam tamo naručila kolače i tortu. Kolači su im prefini i cijenom su i više nego pristupačni te preporučujem svima
JellyK is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2019., 11:27   #191
Poklanjam

Poklanjam brojeve za stolove s Wisha 1-20 ali nedostaje broj 7!
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2022., 09:58   #192
Jel ima netko preporuku za najam vozila za svadbe ?


Po oglasnicima su uglavnom limuzine, ako netko ima još nekakav prijedlog; samo pucajte
Svadba je na području Bjelovara
hrd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2022., 16:17   #193
Limuzine Pale ti mogu auto dopeljati gdje god želiš ne znam doduše koja je onda cijena, jer čini mi se da su iz Krapine ili Kumrovca. Za Zg znam da ne dižu cijenu. Ja sam kod njih uzela crveni Cadillac iz 1959

Poslano sa mog JNY-LX1 koristeći Tapatalk
LeaLeic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 11:24   #194
Dogovoreno, Cadillac rezerviran. Hvala ti
hrd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.