Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2006., 17:01   #101
Quote:
Adonia kaže:
uuuuuu... a bracna noc? kaj, j...s vozaca koji nije proso na crveno? ili ste oboje toliko mrtvi da vam se zivo j...?
Kike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:07   #102
nista zlonamjerno.
pitam ozbiljno, ja ne prakticiram sex za vrieme menge (medicinarka sam, higijenski razlozi) a tradicija nalaze da tada... hm.. grr.. eeemm.. "izgubimo djevicanstvo.."?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:17   #103
Quote:
Adonia kaže:
nista zlonamjerno.
pitam ozbiljno, ja ne prakticiram sex za vrieme menge (medicinarka sam, higijenski razlozi) a tradicija nalaze da tada... hm.. grr.. eeemm.. "izgubimo djevicanstvo.."?
ni ja ne prakticiram, a djevičanstvo je hmmm... davno izgubljeno!
Kike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:17   #104
Adonia Ako nisi dosad izgubila neces ni tad Nisam jos nikoga cula ko je prvu bracnu noc iskoristio sexom, imala zena mengu ili ne. Poslje cijelog tog stresa i dana vjencanja nije niko imao snage za sex. Kad su u rane jutarnje sate dosli doma su se dobro mogli skinit i otusirat..
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:57   #105
pa to si i ja mislim. inace, prigorka sam, a to se zna sto znaci.. mogu se ja vjencati i samo kod maticara, ali bliza i dalja porodica ce sama ako treba napraviti festu i plesat ce se "drmes" cijelu noc..
nakon toga vjerujem da mi sex nece biti na kraju pameti..
e, jos nesto, sto se datuma tice, iapk je to tema- puno puta se desilo da netko otkazuje svadbu jer padne na vazan datum.. pogodite koji.. TEKMA!
Da, da.. ima i toga.. razumijem ako netko nedaj Boze umre, pa ono, nije ok, ali tekma?
Kvalifikacija, finale.. i onda svi muski nabrijani na svadbi traze tv ko ludi..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 18:06   #106
Bila sam dva put na vjencanju kad je bila tekma. jednom nije bilo strasno, samo su par muskih otisli u gostionu kraj sale gledat. al ovaj drugi put je igrala hrvatska na SP, bila je to ona tekma kad smo osvojili 3.mj. (sa holandanima misilim) i ovi neki su uveli veliku televiziju usred sale.. ljudi poredali stolice ko u kinu i svi sjeli i gledali cijelu tekmu... i bend sa njima.. za vrijeme pauze su svirali, gosti se rasplesali i onda se drugo poluvrijeme opet gledalo... uzas. tako mi je bilo zao mlade... zato kad bi bilo SP onda garant nebi tad pravila svadbu. mislim cijelu trud djabe.. onda radje menga i svako pol sata mjenjat o.b. nego to
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 18:09   #107
Kriste Isuse.. a... nebi oni meni to napravili.. ne ne ne..
vidli bi oni.. a mladenac pogotovo..
a i bend koji je placen.. i konobari.. uf.. al bi bio show..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 18:12   #108
i ja bi posizila :2up:
al ova u tom trenu nije nikako reagirala.. pustili su muziku sa linije i plesali malo okolo.. a to tako tiho da nebi slucajno koji komentar tekme odmaknio navijacima
Uopce ne znam kako so tu sa bendom i restoranom rijesili. od mene nebi ni centa vidili... tj. feniga - onda
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 21:27   #109
Quote:
Mischa kaže:
ja sam rekla da bih se voljela udati na 13..nije bitno koji mjesec, samo da je 13-ti..jer mi je to sretan broj..a jedini 13 uskoro pada 13.09.2008. u subotu mora mladozenju do tada naci
Mischa, možeš se pridružiti meni u ideji koju sam danas dobila na poslu i zbog koje sam službeno proglašena nenormalnom - udati se na petak 13-i..

... provjerila sam datume 2008. godine jer mislim da prije toga nema šanse da krenemo u planiranje - 13.06.2008. je petak.. Možda sam pronašla svoj datum
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 08:19   #110
Quote:
MaLo kaže:
Prema mengi !?! Ma, kaj got!
Mi smo htjeli proljeće 5. ili 6. mjesec ove godine, pa smo odabrali onaj najraniji 06.05.2006. i bilo je suuuuuupppeeerrr!
Pa i da mi je i bila menga taj dan, zadnja stvar na svijetu!!!
Baš tako!
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 11:41   #111
Quote:
Magg kaže:
Adonia Ako nisi dosad izgubila neces ni tad Nisam jos nikoga cula ko je prvu bracnu noc iskoristio sexom, imala zena mengu ili ne. Poslje cijelog tog stresa i dana vjencanja nije niko imao snage za sex. Kad su u rane jutarnje sate dosli doma su se dobro mogli skinit i otusirat..
mi smo i prvi put i drugi put (svadba i festa mjesec dana kasnije) plesali do 6 ujutro i mrtvi umorni, malo pripiti dosli doma i naravno da cu se sexat. pa ipak je prva bracna noc...
srecom nisam imala mengu
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 11:52   #112
ja cu radit bebu 2 mjeseca prije svadbe tak da izbjegnem mengu ...hehe
Mi smo salu birali prvenstveno po broju gostiju kojih ce bit cca 200-250 i naravno muzici. I da nam datum bude u neko normalno godisnje doba. Naravno tu je sudjelovao i moj ukus jer sam velikaaaa picajzla i sve mora bit kak si zacrtam
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 12:56   #113
nebi se stela mjesati ali..
kazes
"tu je SUDJELOVAO i moj ukus"
a kasnije
"SVE MORA BITI KAK SI ZACRTAM"
hm..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 15:45   #114
Quote:
Adonia kaže:
nebi se stela mjesati ali..
kazes
"tu je SUDJELOVAO i moj ukus"
a kasnije
"SVE MORA BITI KAK SI ZACRTAM"
hm..
Pa da .... pa ne zelim neku žnj salu kao npr. Bunčić, jer nije lako naci salu koja prima cca 200-250 ljudi a da nije puna u 6 ili 9 mjesecu 2007 i da stolovi budu okrugli za 10 ljudi i sa bijelim presvlakama na stolicama..... to nisu neki prohtjevi ali ocito i jesu jer su danas sve sale po istoj sabloni i neke usluge ne mogu izvrsiti , zato sam i izabrala na kraju jedno veliko privatno imanje
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 19:21   #115
ja bi draze da je 5 ili 6 ili 7mj., ali kod mene je problem sto sam u njemackoj. Vecina od moje blize rodbine su isto u njemackoj, tako da se gleda da budne svadba u vrijeme godisnjeg, i to je vecinom 8mj. na poslu od moje mame oni moraju 4tj. godisnjeg uzet u 8mj. tako da je jedina mogucnost 8mj. imam 4 subote u 8mj, a navise mi se svida 18.8 nadam se da sa taj termin nac salu koja mi se svida.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 21:32   #116
Quote:
Wedding kaže:
Pa da .... pa ne zelim neku žnj salu kao npr. Bunčić, jer nije lako naci salu koja prima cca 200-250 ljudi a da nije puna u 6 ili 9 mjesecu 2007 i da stolovi budu okrugli za 10 ljudi i sa bijelim presvlakama na stolicama..... to nisu neki prohtjevi ali ocito i jesu jer su danas sve sale po istoj sabloni i neke usluge ne mogu izvrsiti , zato sam i izabrala na kraju jedno veliko privatno imanje
cujem da je u onom.. kak se zove.. Antunovic! Da, cujem da je tam stvarno divno. Okrugli stolovi, ob uceni stolci, bijeli til i sl.
Znate li ikoga da se vjencao u 12. ili 1. mj? Kad je zestog snjieg? Ili se neki mjeseci ipak izbjegavaju?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 21:46   #117
Quote:
Adonia kaže:
cujem da je u onom.. kak se zove.. Antunovic! Da, cujem da je tam stvarno divno. Okrugli stolovi, ob uceni stolci, bijeli til i sl.
Znate li ikoga da se vjencao u 12. ili 1. mj? Kad je zestog snjieg? Ili se neki mjeseci ipak izbjegavaju?
Tako jesvejedno u kojem mjesecu ces se udavat. Kako vama pase Jedino ako ces crkveno mislim da se za vrijeme korizme ne vjenca..

Edit:
Mogla si bar moje pravopisne/gramaticke greske ispravit kad si me vec quotirala u potpisu
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 09:19   #118
Quote:
Adonia kaže:
cujem da je u onom.. kak se zove.. Antunovic! Da, cujem da je tam stvarno divno. Okrugli stolovi, ob uceni stolci, bijeli til i sl.
Znate li ikoga da se vjencao u 12. ili 1. mj? Kad je zestog snjieg? Ili se neki mjeseci ipak izbjegavaju?
Ima ih...... ma gle sve ti ovisi kako se tebi svidja, neki se bas zele udat u zimi i tu nema nista lose, dapace, bar ces nac salu i muziku
Novi Antunovic je prekrasan...ja ga isla gledat i znam da je pun do 10 mj. 2007 ima jos 2 petka slobodna u 6 mjesecu i 2 petka u 9, ali za zimske termine ne znam ali ako trebas mob od covjeka koji je sef sale mogu ti ga poslat na mob . Meni njihovi termini nisu na zalost pasali
Cijena aranzmana je 49 € sa time da se placa i parking 3 kune po satu ali se moze dogovorit da se plati i pausalno unaprijed. I 5 parkirnih mjesta dobijes gratis + veliki apartman za mladence.
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 09:26   #119
ma ja pricam ne samo o novom nego i o Antunovicu u Sesvetama.
meni jos, na zalost, ne treba.. al ima ljudi kojima treba pa vjerujem da ce ti se javiti.
Zapravo, svadba u zimi je ok, svi smo tada nabrijani za party-e pa tako i svadbe, to je taj neki duh,mozes se fino putem zagrnuti, a sale su NADAM SE grijane.
Ne kazem da nije moguce, vjerujem da ima mnogo parova koji se tada vjencaju samo ja eto, slucajno nisam bila na niti jednoj, a bila sam ih na.. masu..
bas bi voljela i to iskusit!
to bi mi bila prilika da obucem svoje omiljene cizmice hehehe
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 09:39   #120
Quote:
Adonia kaže:
ma ja pricam ne samo o novom nego i o Antunovicu u Sesvetama.
meni jos, na zalost, ne treba.. al ima ljudi kojima treba pa vjerujem da ce ti se javiti.
Zapravo, svadba u zimi je ok, svi smo tada nabrijani za party-e pa tako i svadbe, to je taj neki duh,mozes se fino putem zagrnuti, a sale su NADAM SE grijane.
Ne kazem da nije moguce, vjerujem da ima mnogo parova koji se tada vjencaju samo ja eto, slucajno nisam bila na niti jednoj, a bila sam ih na.. masu..
bas bi voljela i to iskusit!
to bi mi bila prilika da obucem svoje omiljene cizmice hehehe
Ja sam bila na nekoliko takvih zimskih svadbi i bilo je ocaravajuce, a najbolje je to sto je bilo snijega pa je ugodjaj bio nenadmasan... sve oko tebe bijelo , a fotke od mladenaca u snijegu ... Ima tu i mana jer je hladno ali je dozivljaj do bola Da zatrudnim udavala bi se bez razmisljanja po zimi
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.