Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2007., 11:29   #21
Quote:
gloweson kaže: Pogledaj post
ja ću par dana

a onda
kam bežiš?
GrayWolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 15:54   #22
Jedno početničko..

Da li je moguće prošetat se među fondovima HPB investa bez ulazno/izlazne naknade?
nick4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 18:53   #23
Quote:
GrayWolf kaže: Pogledaj post
kam bežiš?
u mali slatki Perspektivni JuuuupiJIE

ah, moje prvo povlačenje

gloweson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 23:24   #24
p.s. ali ne mrdam iz Dioničkog.

I da se objasnim; ne bježim zbog politike već skupljam novčiće za prospektus a dinamik mi se našao na spisku za odstrijel, iako mi je srcu drag, a evo i zašto;

02.04.07. Dinamitni +6.70 %
02.04.07. Dionički +10.35 %
02.04.07. Pasiv +6.87 %

thats life!
gloweson is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 01:05   #25
Jebem ti radikale i onog idiota njima na celu, kostao me 500 kuna u Dynamicu, u 2 dana!

Mislim da cu out, dok ne zgubim jos vise!
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 01:27   #26
Quote:
Baron Samedi kaže: Pogledaj post
Jebem ti radikale i onog idiota njima na celu, kostao me 500 kuna u Dynamicu, u 2 dana!

Mislim da cu out, dok ne zgubim jos vise!

Ajd popi nešto, dobro te i koštao! Neki gube po više tisuća po danu...kaj da oni piju?
Renta10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 10:12   #27
Quote:
Renta10 kaže: Pogledaj post
Ajd popi nešto, dobro te i koštao! Neki gube po više tisuća po danu...kaj da oni piju?
Preko 6% je gubitak na njihovoj burzi, a to ce ici i jos vise dolje. Kome se da neka izlazi iz tih fondova jer cete tek u narednim danima vidjeti gubitke i preko 2% po fondovima.

Meni se neda jer je red u HPBu uvijek oko 1-2 sata.

Gdje mogu vidjeti tko ulaze u sto? Ali doslovno u koje dionice.
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 18:18   #28
Quote:
Renta10 kaže: Pogledaj post
Ajd popi nešto, dobro te i koštao! Neki gube po više tisuća po danu...kaj da oni piju?
Je, ja danas!

1680 kn!

Kad sam otvorio ujutro fond i vidio kako lete dolje, istog casa sam prodao! Samo me jos zahvaca danasnji dan!

Mater Nikolicu mu cetnicku, da B-g da imao kurva pa nemao tu stolicu na kojoj je sad!
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 13:04   #29
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Preko 6% je gubitak na njihovoj burzi, a to ce ici i jos vise dolje. Kome se da neka izlazi iz tih fondova jer cete tek u narednim danima vidjeti gubitke i preko 2% po fondovima.

Meni se neda jer je red u HPBu uvijek oko 1-2 sata.

Gdje mogu vidjeti tko ulaze u sto? Ali doslovno u koje dionice.
Spasila te ljenost, Belex u plusu 12%.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 13:08   #30
znači dinamični i dionički u ponedjeljak svaki po 2% u plusu?
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:03   #31
Quote:
lonicera kaže: Pogledaj post
znači dinamični i dionički u ponedjeljak svaki po 2% u plusu?
Nebih znao, ne ulažem u fondove nego direktno u dionice.

Moram reći da u večinu Srpskih dionica koje se spomenu na Mojnovac forumu ulazi HPB i Hypo.

Najviše posto su ušli u Alevu.


abusaef, http://www.belex.co.yu/ kada odabereš neku dionicu, klikneš "Ostalo", zatim "Centralni registar HoV ", i tamo vidiš tko je unutra
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 14:15   #32
Quote:
lonicera kaže: Pogledaj post
znači dinamični i dionički u ponedjeljak svaki po 2% u plusu?
Dinamit da, ali Poštar NE,- Makedonija završila na -3,02!. Vidiš da je i danas dionički zveknuo zbog jučerašnjeg MBI10, -4.8.Samo je primjerice Granit jučer bio na -10, a to je Dioničkom glavna uzdanica u Makedoniji. Dolje još imaju Tutunsku banku TNB, Telekom, Prilepsku pivarnicu, Beton Skopje, Feršped...Danas još nisu objavili promjene po dionicama pa ne možemo prognozirati. HPB Global je isto značajno u Makedoniji, Dinamit zanemarivo.
ružica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2007., 21:58   #33
Quote:
Baron Samedi kaže: Pogledaj post
Je, ja danas!

1680 kn!

Kad sam otvorio ujutro fond i vidio kako lete dolje, istog casa sam prodao! Samo me jos zahvaca danasnji dan!

Mater Nikolicu mu cetnicku, da B-g da imao kurva pa nemao tu stolicu na kojoj je sad!
padaju zbog izbora... ali dići će se.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 01:39   #34
Jeli, jel' netko zna HPB DYN-ov presjek ulaganja? Ali ne ono iz statuta, nego u koje to dionice ulazu i koliko...
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2007., 15:39   #35
Evo link...

http://www.hrfondovi.info/fond/61/
Patton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 17:11   #36
Quote:
Baron Samedi kaže: Pogledaj post
Jeli, jel' netko zna HPB DYN-ov presjek ulaganja? Ali ne ono iz statuta, nego u koje to dionice ulazu i koliko...
Gle, da si samo pročitao stranicu 1 ovog topica vidio bi moj post s detaljnijim infom o strukturi ulagana Dinamita. Iz prve ruke. Već mi je blesavo taktično i dozirano ekipi davati info o HPB ovim fondovima. Iskusniji valjda već kuže da diskretno pokušavam podijeliti ono što ne bute baš našli po netu ili u polugodišnjim tiskovinama. Daj, čitajte.
ružica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 11:18   #37
Ima li netko informaciju da se mijenja statut i da ce se moci uloziti 100 kkn bez ulazne i izlazne?
Mislim da je neki pecaros sa silkom to objavio.
Zna li netko kad taj statut stupa na snagu jer me imam 100 kkn koje me jako svrbe.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 23:27   #38
Quote:
Blagajnica kaže: Pogledaj post
Ima li netko informaciju da se mijenja statut i da ce se moci uloziti 100 kkn bez ulazne i izlazne?
Mislim da je neki pecaros sa silkom to objavio.
Zna li netko kad taj statut stupa na snagu jer me imam 100 kkn koje me jako svrbe.
Zahvaljujem HPBu za ovaj poklon. Sada imam besplatan ulaz i izlaz. Imam novi cash fond.

I aktivno ću osluškivati događanja u Srbiji i na Kosovu. Ako se stvari zakomplicijraju, idem ja iz njega u dionice. Ciljat ću samo jednu: CASH-R-A
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 18:38   #39
Quote:
Zafashan kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem HPBu za ovaj poklon. Sada imam besplatan ulaz i izlaz. Imam novi cash fond.
i ja sam se poveselio cash fondu, zvao sam ih, i ćorak - naknade se ukidaju samo od 100k po transakciji, a ne kumulativno ok, dali su nam mogućnost besplatnog bijega, ali to ionako nemam u planu, ja mislio povremeno dodavati po 20-30 k
immanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 20:19   #40
Sviram povlačenje! Prestrojavanje u tijeku..
Pitanje: Da li je dovoljno samo faxirati zahtjev za prodaju ili je potrebno i jedan primjerak poslati poštom( kao što je navedeno u prosp. i stat.) ??

hvala..
nick4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.