Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2008., 23:53   #101
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
a meni je sada još nešto palo na pamet. s čime se onaj njihov kučak sa slika hrani?
Pa veganski, svi pravi prijatelji životinja hrane svoje pse i mačke samo povrćem.

Nećemo uplitati druge rasprave u ovu.

Herp

Zadnje uređivanje Herp : 05.10.2008. at 23:59.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 23:58   #102
Quote:
Pharmacist's Daughter kaže: Pogledaj post
a cime se ti ljecis? ili nisi podlozan bolestima? celicis se u sumi?

edit: ja mislim da ce za neko vrijeme otic zivit negdje gdje je to "normalno" - zemlje dalekog istoka.
povezanost s prirodom, duhovnost.. bla bla...
ionako nitko nece poduzet nis...

Zadnji put sam popil tabletu prije nekih 5-6g.Doma imam tromjesečnu prašinu a vani udišem ispušne plinove i jedem hranu iz kauflanda.ako mi neka hrana padne na pod ja je dignem i pojedem,baš ko i malo dijete.
Moramo se prilagoditi ovom okolišu u kojem živimo.ako čovjekov imunitet ohrabruješ tabletom on neče stvoriti svoj prirodni.
Imunološki sistem je prva linija fronte i on mora biti jak.
vani je betonska džungla koja napada sa svih strana.Ako si mekušac izumrjet češ,jer bit će gore nego je sad.
dicbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 00:05   #103
Quote:
dicbe kaže: Pogledaj post
Zadnji put sam popil tabletu prije nekih 5-6g.Doma imam tromjesečnu prašinu a vani udišem ispušne plinove i jedem hranu iz kauflanda.ako mi neka hrana padne na pod ja je dignem i pojedem,baš ko i malo dijete.
Moramo se prilagoditi ovom okolišu u kojem živimo.ako čovjekov imunitet ohrabruješ tabletom on neče stvoriti svoj prirodni.
Imunološki sistem je prva linija fronte i on mora biti jak.
vani je betonska džungla koja napada sa svih strana.Ako si mekušac izumrjet češ,jer bit će gore nego je sad.
erm.. kao prvo svaka ti cast i bolje da ne trebas tablete i slicno, ali....
tromjesecna prasina? hrana ti padne na takvu podlogu i ti pojedes?
oke, dosta sale
btw maloj djeci se nedaje hrana s poda. zato ih valjda roditelji i drze na oku, da ne pojedu neko smece.
ako ti jacas svoj imunitet ziveci u par cm debelom sloju prasine i jeduci stvari s poda.... oke
ja sam mekusac. i umrijet cu.
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 00:13   #104
meni je fascinantno ono iz članka da je saško naučio ljudima namještati kosti (?) i da oni dolaze i daju mu donacije
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 00:25   #105
Quote:
Pharmacist's Daughter kaže: Pogledaj post
erm.. kao prvo svaka ti cast i bolje da ne trebas tablete i slicno, ali....
tromjesecna prasina? hrana ti padne na takvu podlogu i ti pojedes?
oke, dosta sale
btw maloj djeci se nedaje hrana s poda. zato ih valjda roditelji i drze na oku, da ne pojedu neko smece.
ako ti jacas svoj imunitet ziveci u par cm debelom sloju prasine i jeduci stvari s poda.... oke
ja sam mekusac. i umrijet cu.

pa zato i jesu djeca bolesna od malena,roditelji ih drže pod staklenim zvonom.
ne prste u usta.to bekino.
dicbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 00:27   #106
Quote:
miss l on the road kaže: Pogledaj post
meni je fascinantno ono iz članka da je saško naučio ljudima namještati kosti (?) i da oni dolaze i daju mu donacije
da namještati tako da kad nekome izađe kost na nozi sa mjesta on ju okrene da prsti budu odiza a pete od naprijed.
nebi mu dao da mi namješta kosti da mi plate
mrgixyz* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 00:31   #107
Quote:
dicbe kaže: Pogledaj post
pa zato i jesu djeca bolesna od malena,roditelji ih drže pod staklenim zvonom.
ne prste u usta.to bekino.
slazem se s tim da ne treba djecu drzati pod staklenim zvonom, al ne treba pretjerati. a ovaj slucaj je pretjerivanje. cisto pretjerivanje.

@ mrgi
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 00:45   #108
kakve kosti nebi mu dao blizu da mi pridje da me napadne vojska usi i pacova iz one prasume na glavi, sve se bojin da bebi iz kose upada gamad u usta kad joj pokazuje ekolosku papriku koju je upravu ubrao na njihovoj farmi isprid satora..."hih bebo vidi paprika crvena....i zelena..i pacov!!!!"
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 00:51   #109
Sta ste se raspisali.
Meni se cini da ce oni prebrzo od toga odustati, cim se temperatura spusti oko nule.
I meni je zao bebe, vjerujem da bi ona, kad bi mogla birati, odabrala biti na toplom i suhom i da ju se pere pod toplom i tekucom vodom.
Ali, ne valja odmah raditi tragediju.

Ajmo se kladit dokle ce izdrzat?
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 00:52   #110
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
kakve kosti nebi mu dao blizu da mi pridje da me napadne vojska usi i pacova iz one prasume na glavi, sve se bojin da bebi iz kose upada gamad u usta kad joj pokazuje ekolosku papriku koju je upravu ubrao na njihovoj farmi isprid satora..."hih bebo vidi paprika crvena....i zelena..i pacov!!!!"
možda bebi da feferone

Zadnje uređivanje mrgixyz* : 06.10.2008. at 02:16.
mrgixyz* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 01:00   #111
Quote:
mrgixyz* kaže: Pogledaj post
možda bebi da feferne

tesko da ce te u sumi uzgojit, ja ih uzgajan u pitarima, kad je zima stavin ih u apartman i upalin grijanje jer su ka i beba osjetljive i par dana na buri ih ubije
jedino da ode do konzuma pa kupi dvi-tri tegle
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 01:05   #112
Quote:
Pharmacist's Daughter kaže: Pogledaj post
slazem se s tim da ne treba djecu drzati pod staklenim zvonom, al ne treba pretjerati. a ovaj slucaj je pretjerivanje. cisto pretjerivanje.

@ mrgi
Ma nije ništ strašnoga živeti u šumi ako si se dobro pripremil za to,samo kolko ja vidim po tim slikama oni sa sobom nisu ništ donesli.tip valjkda ni sekirće nema.a ako ima,jako je loš graditelj.
Ti znaš da je Chuck Norris rodjen u kućici koju si je sam napravil?
dicbe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 01:07   #113
Quote:
miss l on the road kaže: Pogledaj post
meni je fascinantno ono iz članka da je saško naučio ljudima namještati kosti (?) i da oni dolaze i daju mu donacije
Ma, kaj namješta valjda "prijateljima" tj. jednom je nekom svom sličnom alternativa-anarhija-vegi-skvoteru možda kakti namjestio uganutu nogu i sad je čovjek doktor medicine i šaman.

Pogledao sam fotografije.Jebote, Bolje da nisam.
Prvo, Sašku bi trebalo pasti na pamet da bi mu bilo lakše održavati higijenu u onakvim uvijetima da se ošiša na kratko ili do kraja i da nema četničku bradu.

Kada im izgleda kao da se netko posrao i popišao u njoj, i kad se tome doda prljavština koja se isprala sa njihovih tijela dobije se ona lijepa boja "kišnice". I sad se oni u tom peru

Lena navodno ima 28 godina, a izgleda kao da ima najmanje 35. Ali o tom potom, bolje da ne čačkam da se osjetljive duše ne osjete napadnutima

Pater familias je fizički zakržljan, žgoljav, a kako i ne bi bio kad jede to što jede. A možda je i pokupio kakvog parazita, trakavicu, gliste ili kaj već

A šator... ajme koji tupan. Valjda je vidio u westernima da tako rade indijanci
Samo što mu je promaklo da je kod njih drveni okvir prekrit debelom kožom bizona i još koječim. A kad su već odlučili živjeti u šumi mogli su barem prije nabaviti literature o survivalu, flori i fauni... Bar ih danas ima.

Dobra stvar je što su izabrali istarske šume jer bi ih sjevernije pojeli krpelji.

hahaha sad sam vidio da i piše da su se razočarali svijetom koji robuje znanosti Prvo, ne robuje znanosti. Znanost je samo instrument. A da i robuje, i da je to pogrešno, čemu bi onda trebao "robovati"? Pokretu za svjesnost Krišne, viva la revolucion & Che Guevarra fantazijama
Dajem jedan testis da barem jedno od njih brije na ta sranja.
I desnu ruku.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 01:09   #114
ja mislin da je ispod kade vrica trave, tj pola vrice
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 01:14   #115
Quote:
dicbe kaže: Pogledaj post
Ma nije ništ strašnoga živeti u šumi ako si se dobro pripremil za to,samo kolko ja vidim po tim slikama oni sa sobom nisu ništ donesli.tip valjkda ni sekirće nema.a ako ima,jako je loš graditelj.
Ti znaš da je Chuck Norris rodjen u kućici koju si je sam napravil?
kako ne. pa donesli su si par krpa da naprave onaj viseci lezaj (ili sta god) di uspavljuju malu. pa nisu nasli krpe u sumi. jedino ako nema odlagalista u blizini.

chuck norris
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 01:21   #116
Ne želim davati nikakve ishitrene izjave kako ovaj par nije normalan i kako im je jadno dijete, ali niti izjave da je to sve super i vau. Pitam se smo gdje ste u članku pročitali da dijete nije cijepljeno i da neće ići u školu ili kod doktora, da nikada ne napuštaju šumu i sl. Ja sam, evo, dvaput pročitala članak i nisam naišla na takve informacije. Mislim da svi pušete na hladno i nadam se da će i na tome ostati! Ali nije ni čudno, ovdje večina ljudi ne može zamisliti da ostane par dana bez interneta, a kamoli bez struje i tople vode.
__________________
Follow the yellow brick road!
SBorovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 01:30   #117
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Ma, kaj namješta valjda "prijateljima" tj. jednom je nekom svom sličnom alternativa-anarhija-vegi-skvoteru možda kakti namjestio uganutu nogu i sad je čovjek doktor medicine i šaman.

Pogledao sam fotografije.Jebote, Bolje da nisam.
Prvo, Sašku bi trebalo pasti na pamet da bi mu bilo lakše održavati higijenu u onakvim uvijetima da se ošiša na kratko ili do kraja i da nema četničku bradu.

Kada im izgleda kao da se netko posrao i popišao u njoj, i kad se tome doda prljavština koja se isprala sa njihovih tijela dobije se ona lijepa boja "kišnice". I sad se oni u tom peru

Lena navodno ima 28 godina, a izgleda kao da ima najmanje 35. Ali o tom potom, bolje da ne čačkam da se osjetljive duše ne osjete napadnutima

Pater familias je fizički zakržljan, žgoljav, a kako i ne bi bio kad jede to što jede. A možda je i pokupio kakvog parazita, trakavicu, gliste ili kaj već


dodajem samo da meni dijete izgleda onak nekak... zlo

i najviše od svega me zapravo zanima di peru odjeću od bebe? u potoku? i jel im redovito dostavljaju pampersice ili majka svaki dan iskuhava pelene u loncu nad ognjem? ili beba ima lišće pod guzicom?

Quote:
SBorovnica kaže: Pogledaj post
Pitam se smo gdje ste u članku pročitali da dijete nije cijepljeno i da neće ići u školu ili kod doktora, da nikada ne napuštaju šumu i sl. Ja sam, evo, dvaput pročitala članak i nisam naišla na takve informacije. Mislim da svi pušete na hladno i nadam se da će i na tome ostati! Ali nije ni čudno, ovdje večina ljudi ne može zamisliti da ostane par dana bez interneta, a kamoli bez struje i tople vode.
a ti bi voljela da su te odgajali u šumi i prali u potoku, a noću te tjerali da spavaš na otvorenom?

a ako i idu doktoru, koja im je onda poanta preseravanja s robinzonskim životom ako ipak tu i tamo odluče koristiti blagodati zle civilizacije od koje su pobjegli?
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 02:21   #118
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post

Pater familias je fizički zakržljan, žgoljav, a kako i ne bi bio kad jede to što jede. A možda je i pokupio kakvog parazita, trakavicu, gliste ili kaj već
nisu to paraziti on živi u simbiozi sa njima
mrgixyz* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 02:26   #119
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
ja mislin da je ispod kade vrica trave, tj pola vrice
imaš pravo to je on ovo ljeto uzgajao cannabis sativu u šumi a sad čeka da se urod osuši na buri a ovaj bijeg od civilizacije je samo paravan za to.

a kad mu dijete neda spavat onda joj skuha čaj od cannabisa da se smiri


Zadnje uređivanje mrgixyz* : 06.10.2008. at 02:38.
mrgixyz* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 02:32   #120
Quote:
SBorovnica kaže: Pogledaj post
Ne želim davati nikakve ishitrene izjave kako ovaj par nije normalan i kako im je jadno dijete, ali niti izjave da je to sve super i vau. Pitam se smo gdje ste u članku pročitali da dijete nije cijepljeno i da neće ići u školu ili kod doktora, da nikada ne napuštaju šumu i sl. Ja sam, evo, dvaput pročitala članak i nisam naišla na takve informacije. Mislim da svi pušete na hladno i nadam se da će i na tome ostati! Ali nije ni čudno, ovdje večina ljudi ne može zamisliti da ostane par dana bez interneta, a kamoli bez struje i tople vode.
evo ti šta piše u članku ispod slike :


Ne posjećuju liječnika, a bolesti liječe hraneći se sirovim povrćem

mrgixyz* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.