Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2007., 18:05   #41
Samo još jedna napomenica.Ti ne možeš pobrat pare od Zagreba pa onda otić nekam, ne sjećam se sad točno pravila ali znam da je jedan od uvjeta bio da je dijete prijavljeno u zg do 6 god il tak nekaj, al to se ne tiče onih 1360 kn il tak nekaj za opremu novorođenih već onih para kaj si prije dobivao od grada 100 kn na mj za 1. dijete i tak do 6 god,a sad su to ukinuli i daju ti odjednom neznam 3 soma kn, ali pod uvjetom da dijete i živi u zg, ak se mijenja prebivalište onda kolko znam ti moraš vratit pare. Imaš na stranicama grada sve potanko objašnjeno
maivmi7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 13:20   #42
Naknada za bebu

Koliki je vremenski rok da oni to isplate? Čekam ih ko ozebo sunce pa mi je to već sumnjivo..
hvala na ogovoru..
gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 13:36   #43
Mislim da je 90 dana!
Ja sam dobila uplatu već sljedeći mj!
luna_08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 14:00   #44
ja mislin da je meni žena tamo rekla čak misec dana!ja san pridala početkom 12.i dobila 18.12.čini mi se i tako mi je ona i rekla da ću dobit.
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 15:57   #45
kada sam predavala papire, teta u HZZO-u je rekla da obično isplate kroz dva mjeseca, a meni su novci sjeli kroz dva tjedna
ja se sve iznenadila, ali ugodno
nelly.nelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 02:27   #46
Quote:
gama kaže: Pogledaj post
Koliki je vremenski rok da oni to isplate? Čekam ih ko ozebo sunce pa mi je to već sumnjivo..
hvala na ogovoru..
malo je Kosorka u banani pa su i bolovanja kasnila, tj. komplikacije - pa će ti i oprema možda kasniti, naglašavam možda sudeći po bolovanju. ali eto , porodiljno šalje uredno
ja sam isto tu opremu nešto brzo dobila nakon predaje papira
kate17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 21:35   #47
ja sam dobila odmah sljedeci mjesec isti dan kad i porodiljni.sorry,možda glupo pitanje,ali da li si predala uredno papire,mislim djetetov rodni list?
Magaivago is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 21:38   #48
ja sam isto dobila sljedeći mjesec od kako sam predala, skupa sa porodiljnim
dabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 22:09   #49
i ja dobila sljedeći mjesec
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 23:09   #50
ja danas sve predala, i teta mi kaže da će sjesti ovaj mjesec skupa s porodiljnim....
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 15:21   #51
koliko se to dobije novaca
__________________
Doći će i mojih 5 minuta.Kad - tad!!!
tajči13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 15:25   #52
2300 i nešto kuna - meni sjelo idući mjesec, par dana iza porodiljnog!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 16:24   #53
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
2300 i nešto kuna - meni sjelo idući mjesec, par dana iza porodiljnog!
Budući da sam davno dobila novce za opremu bebe bila sam zaboravila ko to uopće isplaćuje...dakle ovih 2300 kn nema nikakve veze s onim što nam isplaćuju gradovi ili mjesta..konkretno nama u Osijeku 4000kn?
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 16:33   #54
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Budući da sam davno dobila novce za opremu bebe bila sam zaboravila ko to uopće isplaćuje...dakle ovih 2300 kn nema nikakve veze s onim što nam isplaćuju gradovi ili mjesta..konkretno nama u Osijeku 4000kn?
nema veze jedno s drugim , ovo je hzzo, a od grada 4000, županije 500 i sl. banke 50kn dobiješ čestitke na kućnu adresu
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 16:34   #55
Quote:
nary kaže: Pogledaj post
ja danas sve predala, i teta mi kaže da će sjesti ovaj mjesec skupa s porodiljnim....
jesi predala i potvrdu o preivalištu- to mi je idiotski sad po novom što treba
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 16:38   #56
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
nema veze jedno s drugim , ovo je hzzo, a od grada 4000, županije 500 i sl. banke 50kn dobiješ čestitke na kućnu adresu

Hvala...i zamislite još je i moj gazda..privatnik donio odluku o isplati 3700 kuna svakoj rođenoj bebi u poduzeću, a baš nas i nema malo..pa da privatnici ne valjaju
KatarinaRi is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 19:43   #57
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
jesi predala i potvrdu o preivalištu- to mi je idiotski sad po novom što treba
da, vračala sam se u policiju....
jer sam imala potvrdu za marka,a ne svoju....
tamo pa mup, pa nazad....
bez veze
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 21:36   #58
Quote:
Tatsha kaže: Pogledaj post
nema veze jedno s drugim , ovo je hzzo, a od grada 4000, županije 500 i sl. banke 50kn dobiješ čestitke na kućnu adresu
i od zupanije i od banke?
wow!
kako se to dobije?
treba li slati kakve papire ili obavijest?
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 22:06   #59
Quote:
Tajwy kaže: Pogledaj post
i od zupanije i od banke?
wow!
kako se to dobije?
treba li slati kakve papire ili obavijest?
sve stigne kući i to brzo - u pon sam rodila u petak stiglo od županije, a tjedan poslije od grada čestitka- s tim i dokumentima koji ti pišu ideš u slavonsku banku i beba dobije štednu s tom lovom
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 23:29   #60
Ja sam predala prije sdam dana, bas me zanima kad cu dobitit! Nisam znala da cu dobiti nesto od zupanije ili grada dubrovnika, gdje to mogu provjeriti zna li tko? i ima li veze sto smo momak i ja prijavljeni na razlicitim adresama?? u opcini u kojoj sam ja prijavljena su mi rekli da mi nece isplatiti jer sam ja u zupi dubrovackoj a momak je mokosica,a to sve spada pod dubrovnik,al eto ko zna njihova pravila, bas je to glupo, beba je rodjena i sta ima veze gdje zivi mama ili tata, nek posalju obavjest od mamine opcine u tatinu da je isplacena naknada u jednoj tako da ne bi uzeli na dva mjesta..
__________________
Life is simple. Breathe in. Breathe out. Repeat.
AnaPi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.