Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2012., 20:14   #481
preskočene su prve dvije epizode jer su već prikazane na novoj i doma tv. možda i bolje jer su ionako dosadne. prava priča počinje vjenčanjem
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:16   #482
gdje se mogu ostavljati komentari na novoj tv da im mogu je*at mater!!!???
kentaurica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:17   #483
Sta je ovo,koji je njima djavo,pa ima neko ko nije gledo,aaa ne mogu da vjerujem,mislim da od nove tv,moze se to ocekivati
__________________
Najbolji test karaktera nije u tome koliko toga znamo kad treba nešto učiniti, već kako se ponašamo kad ne znamo što treba učiniti.
~ John Holt
Fernada is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:17   #484
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
preskočene su prve dvije epizode jer su već prikazane na novoj i doma tv. možda i bolje jer su ionako dosadne. prava priča počinje vjenčanjem
Da, al di je scena kad Behlul prekrije amđinu glavu na slici u novinama da vidi kak si paše s Bihter? Ili kad ga Elif pita za nju a on odbrusi "kusta!" (zmija)? Pa scena na aerodromu kad joj se besramno pokušava uvaliti? Pa ono na farmi kad razgovaraju? Ili u bašti iza kuće a Deniz kasnije ćiri iz mraka?

Ma mislim
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 23.04.2012. at 20:37.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:17   #485
Što se mene tiče, neka tako nastave rezati sve scene iz kuhinje
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:18   #486
I koliko je serija išla,a oni već stavili reklamu..Osim toga, serija traje samo sat vremena, a s tim reklamama neće trajati ni 40 minuta
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:18   #487
Prvi put gledam seriju i stvarni bih voljela pogledati te prve epizode.Ovo mi je u po ničeg početak. Stvarno glupost! Ako neko može da mi pošalje link gdje mogu odgledati prve epizode i koja jeovo poredu?
__________________
Mamina princeza 27.11.2010.
ljubič@nstven@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:18   #488
Quote:
trnoruža kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče, neka tako nastave rezati sve scene iz kuhinje


Ni najavne špice. Pa majku mu!
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:19   #489
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
preskočene su prve dvije epizode jer su već prikazane na novoj i doma tv. možda i bolje jer su ionako dosadne. prava priča počinje vjenčanjem
Vi s nove tv ste hrpa kretena bez mozga, ovo je za oduzimanje koncesije.. sada mi je jasno zašto ništa ne gledam na toj bijedi od televizije jer sve moguće izmasakrirate idioti bijedni
Aragorn1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:20   #490
Quote:
ljubič@nstven@ kaže: Pogledaj post
Prvi put gledam seriju i stvarni bih voljela pogledati te prve epizode.Ovo mi je u po ničeg početak. Stvarno glupost! Ako neko može da mi pošalje link gdje mogu odgledati prve epizode i koja jeovo poredu?
Ima na Dailymotionu. Ovo je 4.-ta epizoda, ako se ne varam.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:22   #491
Aha, ušljiva Ćemile skužila minđušu. Uf, odvratna je
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:23   #492
Gledam što su napravili i ne vjerujem, bezobrazluk. edit: Pejker, haljina Tu grozotu nisam primjetila u prvom gledanju.
mints is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:24   #493
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Gledam što su napravili i ne vjerujem, bezobrazluk.
Nije mi jasno, pa ima ljudi koji ovo nikada nisu gledali. Ovo je ko da kreneš gledati npr. Ezela od pola.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:24   #494
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
možda i bolje jer su ionako dosadne. prava priča počinje vjenčanjem
Ne bih se složila.. Prava priča počinje pripremama za Pejkerino vjenčanje i 1. nastavkom serijom, ne 4.-5. - koji li je ovo već..

Ima ljudi koji nisu gledali od početka ili koji bi se željeli podsjetiti na početak, tako da mi stvarno nije jasan ovaj potez nove tv ..

Ipak najviše mi je žao što nisu ponovili scenu kada Adnan zaprosi Bihter pred Firdevs dok je ova mislila da se želi oženiti s njom ..
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:26   #495
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
preskočene su prve dvije epizode jer su već prikazane na novoj i doma tv. možda i bolje jer su ionako dosadne. prava priča počinje vjenčanjem

Preskočene su prve 4 epizode. Sada gledamo 5.epizodu. Nova TV je totalno neprofesionalna! Bezobrazluk!
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:26   #496
Strina
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:30   #497
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Strina
Fatalna?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:31   #498
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Pejker, haljina Tu grozotu nisam primjetila u prvom gledanju.
Blaža katastrofa.
Iako je kasnije imala kombinacija za pohvalu, ova je
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:32   #499
Lolita slazem se sa tobom,bas su izrezali dobre scene,a i sto se mene ticu nek rezu scene iz kuhinje
__________________
Najbolji test karaktera nije u tome koliko toga znamo kad treba nešto učiniti, već kako se ponašamo kad ne znamo što treba učiniti.
~ John Holt
Fernada is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 20:34   #500
Quote:
Loreanna kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila.. Prava priča počinje pripremama za Pejkerino vjenčanje i 1. nastavkom serijom, ne 4.-5. - koji li je ovo već..

Ima ljudi koji nisu gledali od početka ili koji bi se željeli podsjetiti na početak, tako da mi stvarno nije jasan ovaj potez nove tv ..

Ipak najviše mi je žao što nisu ponovili scenu kada Adnan zaprosi Bihter pred Firdevs dok je ova mislila da se želi oženiti s njom ..
Najbolje da kreteni sa nove tv odluče koje su epizode dovoljno zanimljive pa da samo njih prikazuju. Radovao sam se ponovnom gledanju serije,ali ovo mi je skroz uništilo doživljaj, totalno nepoštivanje gledatelja, ne bih se čudio da ponovno ukinu seriju nakon par epizoda. Korumpirani neprofesionalni uhljebi, ima li itko normalan na toj tv? Ljudi, molim Vas da pošaljete pritužbe u vezi nove tv i serije strasti Orijenta na http://www.e-mediji.hr/kontakt/prituzbe.php Znam da nema neke koristi,ali ako dobiju hrpu mailova možda se netko u toj agenciji zapita što rade ovi kreteni
Aragorn1950 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.