Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2016., 15:46   #141
Meni se čini da je krenulo finalno čišćenje, pitanje je samo koliko će ih odvući za sobom ili kako sam već rekao dobiti izlazni fee za mirnu mirovinu.
TK...
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 15:47   #142
s obzirom na europarlamentarce pa sad i ovo od Jandorkovića:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/j...ti/898352.aspx

Nisam baš sasvim siguran da će do opoziva Oreškovića uopće doći...tj. moglo bi se dogoditi da ga opozovu SDP-ovci, a ne HDZ-ovci...
denijama is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 15:48   #143
jadno..

Jadna smo li mi drzava, svaka cast Mostu na ovoj namjernoj izazvanoj krizi....
inowator is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 15:54   #144
Ovo se moze nazvati puc u HDZu.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 15:55   #145
Quote:
denijama kaže: Pogledaj post
s obzirom na europarlamentarce pa sad i ovo od Jandorkovića:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/j...ti/898352.aspx

Nisam baš sasvim siguran da će do opoziva Oreškovića uopće doći...tj. moglo bi se dogoditi da ga opozovu SDP-ovci, a ne HDZ-ovci...
sdpovci bi trebali ostat suzdrzani, onda bi se vidjelo koliko je ustvari snazan hdz kod ovog pitanja
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 15:57   #146
Smile

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ovo se moze nazvati puc u HDZu.....
Već je odavno bilo vrijeme za to, dragi moj kolega...ovo čak kasni prema mojim visokim očekivanjima...
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:08   #147
Quote:
inowator kaže: Pogledaj post
Jadna smo li mi drzava, svaka cast Mostu na ovoj namjernoj izazvanoj krizi....
Mostu svaka čast, jer ak uspiju razjebat ovaj i ovakav HDZ to bu povijesni uspjeh...
još ak nas zauvijek riješe i Karamarka onda im treba dignut i spomenik


A onda u preslagivanje i novu vladu sa SDP-om i Milanovićem, da ponove gradivo
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:11   #148
Nema tu preslagivanja kolega s SDPom, crveni vragovi ostaju OUT u bilo kojem novom preslagivanju.
Većina ostaje, samo je pitanje u kojem obliku.
Jedino nada su im novi izbori.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:20   #149
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Nema tu preslagivanja kolega s SDPom, crveni vragovi ostaju OUT u bilo kojem novom preslagivanju.
Većina ostaje, samo je pitanje u kojem obliku.
Jedino nada su im novi izbori.
nece sdp sa mostom niti most sa sdp, ali kako misli most rasturiti sdp kako sada radi hdz ako na novim izborima omjer snaga bude hdz-50 mandata, sdp-56 mandata a most-10 mandata i zivizid-8 mandata, kako misli most istu stvar napraviti i sdp da pokusaju vladu pa ih raskrinka kao lopove i kriminalce kako je uradio sa hdz..
__________________
...
ivan.iv is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:25   #150
Quote:
ivan.iv kaže: Pogledaj post
nece sdp sa mostom niti most sa sdp, ali kako misli most rasturiti sdp kako sada radi hdz ako na novim izborima omjer snaga bude hdz-50 mandata, sdp-56 mandata a most-10 mandata i zivizid-8 mandata, kako misli most istu stvar napraviti i sdp da pokusaju vladu pa ih raskrinka kao lopove i kriminalce kako je uradio sa hdz..
Karamarka će pozvat u sjedište stranke i izbost ga ka Cezara i MOST će onda opet koalirat sa "čistim" HDZ-om.
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:26   #151
Quote:
ivan.iv kaže: Pogledaj post
nece sdp sa mostom niti most sa sdp, ali kako misli most rasturiti sdp kako sada radi hdz ako na novim izborima omjer snaga bude hdz-50 mandata, sdp-56 mandata a most-10 mandata i zivizid-8 mandata, kako misli most istu stvar napraviti i sdp da pokusaju vladu pa ih raskrinka kao lopove i kriminalce kako je uradio sa hdz..
Kojim novim izborima?
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:28   #152
........

Na današnjoj sjednici Vlade razriješeni su dosadašnji članovi Nadzornog odbora INE i od strane RH su predloženi novi (Dario Čehić, Luka Burilović i Damir Vanđelić). Nadzornom odboru INA Industrija nafte d.d. predloženo je imenovanje Damira Vanđelića za predsjednika Nadzornog odbora iz reda članova Nadzornog odbora društva. Tomislav Panenić određen je predstavnikom Republike Hrvatske u Glavnoj skupštini INE.

Pitanje je: je li Tomislav Karamarko sudjelovao u raspravi, glasanju i donošenju ove odluke na bilo koji način?
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:32   #153
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
Karamarka će pozvat u sjedište stranke i izbost ga ka Cezara i MOST će onda opet koalirat sa "čistim" HDZ-om.
I biti će mir, mir nitko nije kriv.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:34   #154
Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Na današnjoj sjednici Vlade razriješeni su dosadašnji članovi Nadzornog odbora INE i od strane RH su predloženi novi (Dario Čehić, Luka Burilović i Damir Vanđelić). Nadzornom odboru INA Industrija nafte d.d. predloženo je imenovanje Damira Vanđelića za predsjednika Nadzornog odbora iz reda članova Nadzornog odbora društva. Tomislav Panenić određen je predstavnikom Republike Hrvatske u Glavnoj skupštini INE.

Pitanje je: je li Tomislav Karamarko sudjelovao u raspravi, glasanju i donošenju ove odluke na bilo koji način?
Očito nisu Karamarkovi ljudi upli o NO. Pa to je bilo prije par tjedana u medijima da su oni izabrani, dogovorom Orešković-Kolinda-MOST.
boske94 is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:38   #155
Quote:
boske94 kaže: Pogledaj post
Očito nisu Karamarkovi ljudi upli o NO. Pa to je bilo prije par tjedana u medijima da su oni izabrani, dogovorom Orešković-Kolinda-MOST.
To je sve rekla kazala. Je li Karamarko danas sjedio na Vladi i raspravljao i glasao o toj odluci?

Ili je kad je ova točka dnevnog reda došla na red ustao i izašao vani uz riječi: "zbog potencijalnog sukoba interesa, ja neću biti prisutan kod rasprave i glasanja"?
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 16:57   #156
Kao što sam mislio, Kolinda je sredila Karamarka. Nije to lako, ali ona to dobro hendla i ona će očistiti Hrvatsku od mulja. Jaka je ovdje udbaška mafija, ali ipak su to sitne ribe u odnosu na svjetske igrače koji su ih odlučili maknuti.
A izbori i demokracija? Pa gospodo, svojevoljno ćete izabrati one koje bude želio najbogatiji igrač zainteresiran za igre oko Hrvatske.
Argentinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 17:18   #157
jedna zamolba,ima li kakav link sa jučerašnjom konferencijom Karamarka,mislim cijeli snimak.hvala unaprijed.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 17:22   #158
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ovo se moze nazvati puc u HDZu.....
Blasfemija,brate!
Živjeli!
__________________
Starboard side ,u 3 ......!!!
Bark is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 17:27   #159
njegova prva zadaća bila da instalira nekog čovjeka u SOA-i, koji nije ispred HDZ-a,http://tris.com.hr/2016/06/hdz-rusi-...ra-oreskovica/ evo,jedino ovdje sam našao izjavu u cijelosti,vjerno prenesenu,a to je bit svega,to je ono zbog čega karamarko traži smjenu oreškovića,a i ovdje je to tek na kraju članka,ne bih se začudio da se i tu izbriše taj dio izjave.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 17:29   #160
da li
je moguće da nam u SOA-i smiju raditi samo ljudi koji su u HDZ-u?
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:08.