Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2017., 20:54   #1
Exclamation InstaPic je prestao raditi

Kopiram s drugog pdf-a.

Imam problem s uploadanjem slika preko InstaPica. Donedavno je mjesecima radio, ali sad, nakon što prođem etapu cropanja, dodavanja filtera i hashtagova, i kad stisnem "Post", piše "Unable to upload photo". Primijetila sam da je InstaPic (kojeg koristim na kompu) prestao raditi, tj. šalje tu poruku o nemogućnosti uploadanja fotke negdje u isto vrijeme kad sam Instagram App skinula na svoj mobitel. Ne znam ima li veze s time. Ne tagiram nikoga niti dodajem lokaciju, što nisam činila ni prije, ali slike su tada svejedno nalazile svoj put do Instagrama. A i slike koje želim postati nisu veće od 5 MB (oduvijek koristim istu unaprijed pripremljenu crnu pozadinu na koju slike lijepim u Photoshopu). O čemu je riječ, tj. zašto imam ovaj problem?
Pročešljala sam net i tuđe upite, ali nisam našla rješenje koje bi mi pomoglo.
Ne mogu niti ne želim postati slike s mobitela jer takve fotke su naprosto niske kvalitete ili mobom fotkam samo neke nebitne svakodnevne i intimne situacije. Fotke koje na Instagramu pokazujem su mi sve na kompu, tako da mi je InstaPic potreban.
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 14:19   #2
pa prebaci sliku sa kompa na mobitel i onda ju postavi na instagram...tako i ja radim
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 15:37   #3
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
pa prebaci sliku sa kompa na mobitel i onda ju postavi na instagram...tako i ja radim
Prekomplicirano mi je to, imam jako puno slika i bezveze mi je tu ogromnu količinu prebacit na mobitel, koji također koristim za fotkanje (ali ne fotki za instagram), i time ga opterećivati, a prebacivanje po 2-3 slike svaki dan također oduzima vremena. Zanima me zašto je Instapic prestao raditi i koje su alternative, postoji li neki drugi jednostavan program za postanje slika na Instagram s PC-ja.
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 00:59   #4
nisi ti mene shvatio..
sliku koju zelis stavit na instagram..samo nju si prebacis na mob..
pa nije vrag da 100 slika dnevno postavis na instagram?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 22:14   #5
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
nisi ti mene shvatio..
sliku koju zelis stavit na instagram..samo nju si prebacis na mob..
pa nije vrag da 100 slika dnevno postavis na instagram?
Sve sam shvatila. Stavim 2-3 dnevno. Nije bitno, snađoh se. Hvala
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.