Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 00:47   #41
Pa pametna žena, zaradit će lovu.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 00:47   #42
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
naravno, zato se jedva brani od silne mase zena koje ga opsjedaju.
Kad ga savjetuju "fine ženice koje okolišaju i povlađuju"...jer se boje reći što misle...katastrofa.

Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
... ima tih finih ženica koje okolišaju i povlađuju
Nazovimo to pravim imenom: "Fine" lažljivice bez karaktera.
Je li to ona ista "finoća" kad svršavaju uz tekst "Oooo, da, najbolji si!" kad ih frajer dotakne nožnim prstom po gležnju, a on misli da je jbn dobar ljubavnik? Super je to povlađivanje.
Vjerojatno su to iste one koje ljube zrak umjesto obraza kad se susretnu s nekim..mwa, mwaa...
Neš' ti finoće!

Quote:
... a bome ima i drskih babetina bez dlake na jeziku.
Naravno, one koje ne povlađuju i ne okolišaju moraju biti drske babetine.
Ako nekome hoćeš pomoći onda ga suočiš s istinom i ponudiš mu rješenje. Samo pičkica od muškarca neće znati prihvatiti realnost, a bit će ih sve više ako se nastavi ovaj trend "finoće".
Quote:
naravno i svih zona koliko hoćeš.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 01:54   #43
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ovo tek sad pročitao, daj me nemoj jebat

I ne pomišljaj na te idiotarije
Kad samo u Srbiji ima" Društvena dinamika u svezi zavođenja"
e al toga nema kod nas
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 03:13   #44
Dosta cesto zene kada govore kakvog muskarca zele, govore kakvog trebaju.
A trebaju dobrog, radisnog, vrijednog. Problem je sto trebati i zeljeti nije isto.
Takvog muskarca za njih zele njihove frendice te majke.
Kako ono kazu njega bi svaka majka pozeljela za zeta samo to ne zele njihove kceri.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 10:29   #45
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Kad ga savjetuju "fine ženice koje okolišaju i povlađuju"...jer se boje reći što misle...katastrofa.


Nazovimo to pravim imenom: "Fine" lažljivice bez karaktera.
Je li to ona ista "finoća" kad svršavaju uz tekst "Oooo, da, najbolji si!" kad ih frajer dotakne nožnim prstom po gležnju, a on misli da je jbn dobar ljubavnik? Super je to povlađivanje.
Vjerojatno su to iste one koje ljube zrak umjesto obraza kad se susretnu s nekim..mwa, mwaa...
Neš' ti finoće!


Naravno, one koje ne povlađuju i ne okolišaju moraju biti drske babetine.
Ako nekome hoćeš pomoći onda ga suočiš s istinom i ponudiš mu rješenje. Samo pičkica od muškarca neće znati prihvatiti realnost, a bit će ih sve više ako se nastavi ovaj trend "finoće".

uopće nisi shvatila poantu, ali to se događa kad smo osobno involvirani.

malo odmaka pa ćeš skužit
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 19:01   #46
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Pokušavam zamisliti kako bi to izgledalo da mi tip kaže da je uplatio ovakvu radionicu da me upozna.
zelis reci da nije bio ambiciozan i poduzeo korake da to ostvari?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 19:15   #47
Quote:
fajterina kaže: Pogledaj post
Kad samo u Srbiji ima" Društvena dinamika u svezi zavođenja"
e al toga nema kod nas
?
Bojim da te nisam skužio
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:31   #48
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Dosta cesto zene kada govore kakvog muskarca zele, govore kakvog trebaju.
A trebaju dobrog, radisnog, vrijednog. Problem je sto trebati i zeljeti nije isto.
Takvog muskarca za njih zele njihove frendice te majke.
Kako ono kazu njega bi svaka majka pozeljela za zeta samo to ne zele njihove kceri.
svaka žena je jedinka za sebe
sa svojim osobnim programima, projekcijama, naučenim ili urođenim obrascima ponašanja, umnim, intelektualnim kapacitetom, duhovnim, emocionalnim svijetom..nismo printane na neekom printeru pa da smo sve nalik jedna na drugu i da sve žene žele isto
nema tu odgovora...

evo ti dva primjera iz moje uže okoline, prekrasan muškarac, fizički zgodan, pametan, drag, super otac, nije papučar ni plačipičkica..neću secirati dalje...poznam ih pa nije projekcija, dakle muškarac za poželjeti..ostavila ga je radi robusnog, neuglednog bogataša zantno starijeg od nje, kojem je ona ne znam koja po redu već..

moja poznanica, dobrodržeća žena u četrdesetima, visoko obrazovana, na odličnoj poziciji odbila je jednog istog tako dobrodržećeg, bogatog muškarca koji većini žena u svojoj okolini orošava gaćice, nudio joj je brak i udala se za tihog, samozatajnog muškarca fizički tri koplja ispod nje, obazovanija od njega, bolje zarađuje do njega i još ima troje djece iz prošlog braka koji žive sa njima i odgaja ih kao svoju

šta žene žele?
kako koja jel
izabela f is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:46   #49
Svi su ljudi individua za sebe, sve zene su razlicite.
Nasi zivoti su amplitude i nasa stanja se vremenom mijenjaju.

NEMA PRAVILA NI PRAVIH SAVJETA
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:09   #50
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Koga bi jedan muškarac kojemu nejde sa ženama trebao po vama bolje poslušati, ženu ili muškarca koji je uspješan sa ženama?
No zanimljivo da savjeti neće biti isti pa ni približni kada će ga dati žena i muškarac.
Imamo u firmi jednog 'patnika' koji sam sebe žali kako mu ne ide sa ženama itd., no nema uspjeha prvenstveno jer izgleda za k, oblači se za k i sam sebe tako eksplicitno žali. A kolegice mu baš krasno savjetuju. Da mora prihvatiti sebe, da je karakterno baš dobrica, da bi i one htjele tak nekoga dobrog poput njega, da će već naći neku..jedino mu jedan kolega bez ustručavanja rekao da pusti bradu, nabaci mišića, postane 'drskiji' u pozitivnom smislu i da se počne bolje odjevat. Slažem se da bi zasigurno stvari krenule na bolje sa savjetima tog kolege nego kolegica.
To možemo vidjeti i na temama ovdje. Rijetko kada žena savjetuje nekom patniku da poradi na fizičkom izgledu, da bude 'prgaviji', uzgoji muda itd., već samo mlaki savjeti prihvati sebe, nemoj ništa mjenjat na sebi, ti si krasan takav kakav jesi, neke će htjeti dobricu poput tebe itd.

Evo pa npr. ovo

https://www.ivanastulic.com/sto-zene-zele

Radionica za muškarce da nauče kako biti uspješni sa ženama..uvjeren sam da sama voditeljica te radionice nema neko mišljenje o polaznicima i da sama voditeljica ne bi u startu dala šansu nekome od polaznika..korisnije savjete bi dao neki 'casanova' zasigurno..jer ovako to mi dođe kao neki paradoks, žena praktički savjetuje muškarce kako da je osvoje..da ne duljim više, što mislite o tome?
Najbolje će taj frend proći ako zamoli cure koje su ga odbile da mu ISKRENO vele zašto su ga odbile. Naglasak na iskreno, ne uljepšano.
Tada bi uostalom svi muški puno toga naučili.

Muškarac nikad neće moći shvatiti ženu i obrnuto. Jednostavno, nismo isti, nemamo isti način razmišljanja.

Stoga, rađe neka skupi petlje i pita cure koje su ga odbile zašto su to učinile, što ih je ohladilo, odbilo...
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:29   #51
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Najbolje će taj frend proći ako zamoli cure koje su ga odbile da mu ISKRENO vele zašto su ga odbile
Malo teže će mu to netko iskreno reći...
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:04   #52
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
.....

Muškarac nikad neće moći shvatiti ženu i obrnuto. Jednostavno, nismo isti, nemamo isti način razmišljanja.
......
Meni je ovakav način razmišljanja recept za loš odnos. Čemu komunikacija uopće između dvoje ljudi, ako si zacrtaš ovo gore? Previše puta sam vidjela varijante odmahivanja rukom na tuđe ponašanje samo zato što je stavljeno u kategoriju tipično muškog ili ženskog. Bez volje za razumijevanjem druge strane, odmah svrstavanje u ladice i presjecanje čvora, umjesto da ga pokušaš razvezati. Ne vodi nikud osim u udaljavanje.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:17   #53
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post

Stoga, rađe neka skupi petlje i pita cure koje su ga odbile zašto su to učinile, što ih je ohladilo, odbilo...
Jer naravno, kad dodje curi i pita 'e, zas si me odjebala' dobiti ce kvalitetan odgovor koji ce mu pomoci da poradi na sebi.

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:20   #54
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Malo teže će mu to netko iskreno reći...
Slažem se. Ali nije uvijek neizvedivo i nemoguće.

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Meni je ovakav način razmišljanja recept za loš odnos. Čemu komunikacija uopće između dvoje ljudi, ako si zacrtaš ovo gore? Previše puta sam vidjela varijante odmahivanja rukom na tuđe ponašanje samo zato što je stavljeno u kategoriju tipično muškog ili ženskog. Bez volje za razumijevanjem druge strane, odmah svrstavanje u ladice i presjecanje čvora, umjesto da ga pokušaš razvezati. Ne vodi nikud osim u udaljavanje.
Mislim da se nismo razumjeli. Nisam mislila u neg. kontekstu da smo drugačiji.


Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jer naravno, kad dodje curi i pita 'e, zas si me odjebala' dobiti ce kvalitetan odgovor koji ce mu pomoci da poradi na sebi.

Zato je naglasak na ISKREN odgovor.
Uostalom, uvijek može frenda/icu poslati da pita isto
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 03:11   #55
Mislim da je kolega jedan od onih koji traže posao a mole boga da ga ne nađu.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger