Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2015., 16:53   #1
Pribor za crtanje - gdje nabaviti?

Pozdrav,
zanima me gdje bi mogao nabaviti pribor za crtanje. Naime zanimaju me bojanke za odrasle. I gdje mogu nabaviti pribor za bojanje istih i same skice?

Ne znam da li ima set gel kemijskih olovaka, kao ove:
http://m.ebay.com/itm/262158473639?_mwBanner=1

Ima, kao što vidite na ebayu, ali cifra je morska (poštarina). Ili ovakve crayola bojice:
http://www.amazon.com/Crayola-Count-...rds=30+crayons

Možda da mi netko tko se time bavi preporuči što bi bilo najbolje za početak? Drvene bojice, flomaster, gel olovke...?

I molio bi vas ako možete reći gdje mogu sav pribor nabaviti? Po mogućnosti velikoj u Rijeci. Ili neki web Shop. Ja nisam našao ništa

Eto, hvala na odgovorima.
Steur is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2015., 18:59   #2
Ja sam kemijske naručila preko Ebaya, sedam komada različitih debljina za 35 kuna. Sketchbook imaš u Eurotrade-u na Korzu preko puta Kraša

mislim da bi prvo trebao počet crtat s olovkom pa onda laganini ubacivat ostalo
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 00:24   #3
Hvala ti na pomoći i savjetima. Na kraju sam uzeo one crayola olovke sa ebaya, iako su me odrali 250 kn. Bio sam ljen otići i tražiti olovke po gradu. Ali mislim da je bolje početi sa olovkama kako ti kažeš nov sam tu ionako hehe
Steur is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 12:48   #4
kasno sam procita ali ti preporucujem za crtanje , moji doduse nisu koh i nor ali grafit je super

http://www.amazon.de/KOH-I-NOOR-Prog...s=graphitstift
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 23:04   #5
Imate preporuke za bojanke s debljim listovima, da se gel kemijske olovke i flomasteri ne preslikavaju na drugu stranu?
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 23:20   #6
Ima li netko pojma gdje kupiti dobar štafelaj, a povoljan, onako da je omjer cijene i kvalitete realan? Je li itko kupio onaj iz jyska - vidjeh za 170 kn stolni, l to mi malo onak čudno djeluje....?!? također savjet ako netko od nekud kupuje ostali pribor povoljno, a da nije ebay ili amazon ili tako nešto, nego kod nas? ajde...pomoć...novi sam Kandinsky
__________________
Past has no future.
Pocahontas01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 14:19   #7
Quote:
Pocahontas01 kaže: Pogledaj post
Ima li netko pojma gdje kupiti dobar štafelaj, a povoljan, onako da je omjer cijene i kvalitete realan? Je li itko kupio onaj iz jyska - vidjeh za 170 kn stolni, l to mi malo onak čudno djeluje....?!? također savjet ako netko od nekud kupuje ostali pribor povoljno, a da nije ebay ili amazon ili tako nešto, nego kod nas? ajde...pomoć...novi sam Kandinsky
Ima nekoliko modela u BAUHAUS-u...znam da nije mesto za takve kupnje, al jbg svašta se nađe
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 20:29   #8
ja imam taj mali stolni iz bauhausa i ne mogu rec da je los. bit ce ti ok. kad pocnes prodavat slike po Kandinskyevim cijenama onda si kupi neki smensi fensi skup ko vrag
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 00:58   #9
trebo bi sketchbook A5 velicine, ima di u zagrebu nesto ili se isplati vise preko neta narucit(a da nije preskupo, na ebayu kvalitetniji su iz amerike tj min 30$ postarine)
sjor Bepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 21:26   #10
zna li netko gdje u st mogu kupiti boje za staklo?
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 00:30   #11
Question

Jel mozda zna itko di kupiti sketchbook sa debljim papirom ili papir za vodene boje u zagrebu? Ne na internetu
iLlamaLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2018., 03:18   #12
Quote:
iLlamaLover kaže: Pogledaj post
Jel mozda zna itko di kupiti sketchbook sa debljim papirom ili papir za vodene boje u zagrebu? Ne na internetu
Ima kod frankopanske ulice Prosvjeta koja prodaje Cansonove biljeznce (oko 100kn, tvrde korice) koji ima 96g/m^2 i ja korsitim vodene u njemu. Nabora se istina bog, al ne strasno. Za biljeznicu meni fakat ok.
Imaju i vecih formata i bas spiralne blokove s papirom za vodene.
beastfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 17:06   #13
Zanimaju me preporuke za ugljen za crtanje. I za papir na kojem se crta ugljenom. Hvala.
Thasunke Witko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.