Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2017., 16:39   #1161
A vidiš ja jednostavno nisam takva osoba da napravim nekome samo zato jer je i meni ali me baš ljuti i živcira što se očito nema razumijevanja za moje vrijeme i što odgodim nešto drugo da bi se mogla naći s nekim tko me na kraju zezne.
I to ne radi samo jedna osoba.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 18:32   #1162
Nije stvar da to radiš jer si grozna, nego jer je to jezik koji razumiju.. dok to ne odradiš na njihovom jeziku ćeš vjerojatno dobivati takav tretman
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:02   #1163
Ne bi me čudilo da joj i dečka počnu birati, da.

I da, živi u obiteljskom domu.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:23   #1164
Zivcira me sto jedva mjesecno nadju vremena za nasa zenska okupljanja, ali se zato na tjednoj bazi stignu druziti s parovima s muzeve strane.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:24   #1165
forsiranje druženja u paru
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:28   #1166
:
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
forsiranje druženja u paru
Da. I kad je proslava Nove, Dana rada, Dana oslobodjenja ili bilo cega nema dileme da se to slavi s muzevim frendovima i njihovim druzicama
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:30   #1167
nemam takve bliske ljude, al' me redovno naživcira kad čujem
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:40   #1168
Živcira me kad čoporativno ženski idemo van pa idemo uvijek u istu birtiju gdje nas konobari znaju još od '98. i radi toga, a i zato što ćemo puno popit, puštat će nam šta želimo. Pa se slušaju prastare pizdarije kao da smo zapeli u vremenskoj petlji. Jebemu želim plesat na Shape of you, ne na Walking on sunshine. I Crno-bijeli svijet. Dopizdilo mi je to. Ulijem se ne zbog veselja nego da izdržim večer.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 22:58   #1169
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Zivcira me sto jedva mjesecno nadju vremena za nasa zenska okupljanja, ali se zato na tjednoj bazi stignu druziti s parovima s muzeve strane.
Najbolja frendica me izluđuje sa time otkad je sa ovim dečkom. A čak ni ne voli te ljude, pogotovo ne njihove cure. Po vlastitom priznanju.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:03   #1170
Joj, imam te neke frendove koji su valjda zapeli u vremenu i svemu. Svaki, ali svaki put kad se vidimo ti razgovori odu na pricanje o dobrim starim vremenima kad smo bili tinejdjeri. Stalno prezvakivanje istih dogadjaja Bilo mi je toga preko glave jos na faksu, pogotovo ljeti kad smo se vidjali svaku vecer, a sad pogotovo.

E i kad mi kazu Ti si se bas promijenila od srednje. No shit!

Usput, jedna od tih Joj, super sto si dosla, sad cemo se druziti osim sto me nijednom nije pozvala negdje kad sam tamo bila duze, a i zaboravila me pozvati na nesto vece na cemu je bilo dosta sire drustvo mi se nedavno javila da dolazi u grad u kojem zivim. Pitala je neke praktikalije, odgovorih, nikakav problem. Super, pa cemo se druziti. Naravno, nije se javila kad je eksli bila.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:04   #1171
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Najbolja frendica me izluđuje sa time otkad je sa ovim dečkom. A čak ni ne voli te ljude, pogotovo ne njihove cure. Po vlastitom priznanju.
Tocno to, nerijetko mi se zale na te ljude. Ali s njima se mora biti na tjednoj bazi, a mi ako se mjesecno skupimo to je uspjeh.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:06   #1172
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Tocno to, nerijetko mi se zale na te ljude. Ali s njima se mora biti na tjednoj bazi, a mi ako se mjesecno skupimo to je uspjeh.
Isto je i s mojom frendicom. Identicno
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:10   #1173
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Isto je i s mojom frendicom. Identicno
Pa stvarno, koji im je klinac?
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:12   #1174
Skupljaju se godine a frendova sve manje
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:16   #1175
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Pa stvarno, koji im je klinac?
Nejasan mi je taj fenomen.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:24   #1176
Mozda je i to dio podredjenog zena majka kraljica zrtva identiteta.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 23:49   #1177
U slučajevima koje ja poznajem (a nisu moje frendice u pitanju) radi se o tome da se one žele što više dopasti partnerovim prijateljima i društvu.

Jedna je u partnericama njegovih prijatelja pronašla svoje nove BFF, počela se ponašati kao one itd. Bilo mi je zanimljivo kad su se krenule ponašati kao detektivi, skupe se na kavi i krenu prepričavati jedna drugoj što im je dragi ispričao u vezi posljednjeg divljeg izlaska. Valjda provjera jel se priče poklapaju, izvlačenje dodatnih informacija. Grozno..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 22:08   #1178
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Mene isto zivcira sto se vidjamo jako slabo, bas se pokusalo nemoguce dogovoriti. Je da smo sad sve s bebama, ali mi se nesto cini da drugima u istoj situaciji to i nije toliki problem ili mi se samo cini...

I onda se povremeno bombardiramo fotkama ili video zapisima djece u grupi na Viberu, malo mi je to sve bezveze i isprazno postalo. Vec vidim za tjedan dana slike djecice s jajima...joj sto je slatka...

Znam da zvucim grozno, ali trenutno sam malo ogorcena na to sve...
Nije ni dosao Uskrs, vec se obistinilo sto sam prognozirala, vec sam obasuta skikama klinaca s obojenim jajima.

Ide mi na neku stvar sto su nam odnosi skori spali na odrzavanje kontakta Viberom. A i tu imam dojam kao da je rijec o nekakvom nadmetanju, koja ce see u boljem svjetlu i s boljim fotkama pokazati
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 14:18   #1179
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Aha. Ne cijepamo atome ako se dogovaramo oko izleta.
Nisu me dodavali u grupe za izlet, ali jesu za proslavu NG. Ja sam znala gdje i kada se trebamo naći drugo me nije interesiralo. Dodali su me u jednu grupu kolega s posla za koju ne znam što joj je bio cilj i poanta, niti sam ikada saznala :-). Onda u neku grupu preko koje je jedna poznanica prodavala parfeme i kozmetiku, onda grupa s ciljem dogovora oko poklona jednoj koja je dobila bebu i tako. Ima ih sigurno još. Da, i grupa u kojoj su ljudi s kojima sam bila na seminaru, pa prerpostavljam kao da ostanemo u kontaktu.

Drago mi vidit da u ovo vrijeme netko osim mene ne koristi whatsapp ili viber. Samo obicne poruke ili pozivi.
Meni su te aplikacije obicni chatovi, ok možeš mi poslati neku sliku preko toga i ništa više.
__________________
bmw 330xd
gtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 15:37   #1180
Naravno, poruka više znači ako platiš.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.