Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 19:30   #241
Ako je park trebalo urediti postoji neka kvartovska samouprava s prijedlogom, pa javni i transparentni natjecaj i tako redom.
Pitao sam poglavarstvo za uređenje dijela nogostupa kod mene u kvartu, uputili me na gradsku četvrt, oni na neki mjesni odbor, a oni mi rekli da nemaju love u proračunu za to jer treba riješiti imovinsko-pravne pa projekte, natječaj... I nikom ništa - hodaj po cesti 100 metara s djecom, kolicima i sl. A za preuređenje parka se odjednom u gradu nadje silne milje kuna i ne treba javni natječaj.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:06   #242
Zanimljivo je to što je od zabijanja table do početka radova prošlo par sati.
Zanimljivo je to što je posao dobila firma koja postoji tek 3 mjeseca.
Zanimljivo je to što nigdje nije bilo ni riječi o tom projektu. Tajnost à la Area 51.

Očito su tu neki drugi interesi u igri i pošto-poto se tamo trebalo radit... nešto, bilo što, samo da se okrene novac.
S vremenom ćemo doznat što. I tko. I zašto.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 01:05   #243
Krkiju to očito nije zanimljivo jer zna pošto ni ne živi tamo.

Nije "valjda" Krki.
Nisu htjeli, Krki.
I ne, nije trebalo, ni moralo, park je ko zelena površina davno uređen i baš nam je lep takav kakav je, zelen i travnat u velikom dijelu, Krki.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 10:55   #244
Park je bio idealan, moglo se samo obnoviti/proširiti postojeći sadržaj za djecu al onda nema kruha za rođake i mafiju. Sigurno se tih 15 milja može uložiti u druge projekte koji su potrebniji.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:19   #245
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Park je bio idealan, moglo se samo obnoviti/proširiti postojeći sadržaj za djecu al onda nema kruha za rođake i mafiju.
to. točno.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:51   #246
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Park je bio idealan, moglo se samo obnoviti/proširiti postojeći sadržaj za djecu al onda nema kruha za rođake i mafiju. Sigurno se tih 15 milja može uložiti u druge projekte koji su potrebniji.
A jebiga, nazalost je to tako kod nas, no ovaj boldani dio, mislim da, prije bilo kakve estetike, fontanam, spomenika i sta sve ne gradi banditos, treba urediti ono sto nam je potrebno za zivotno funkcioniranje, to jest stvari sto koristimo svaki dan.

Po meni hitna "modernizacija" cesti i pjesackih staza, te javnog prijevoza, pa kada to "zavrsimo" onda moze doci doljepsavanje grada+parkici i sl. stvari.

Jebote kod nas u centru grada si u opasnosti si da "izgubis kotac" putem. Brzina javnog prijevoza i nacin na koje nas voze, necu ni komentirati. Te neke dijelove zagreba gdje ni nema pjesackih staza. Gdje ljudi moraju hodati po fucking cesti. Sramotno.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:56   #247
Dobro kaže solar. 30 godina ne mogu urediti nogostupe u blizini vrtića i škola, a za manje od 2 mjeseca smisle da bi Disneyland izgradili.

Za Savicu treba kupiti traktorsku kosilicu i par ljuljački postaviti. Eventualno ograditi neke dijelove i to je to.
Nadam se da ćemo se konačno riješiti tog lopova uskoro.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:55   #248
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Ne znam u cemu bi sada bio problem narod (barem neki) se bunio da nece crkvu pa su valjda htjeli da nesto bude na tom mjestu... zar je trebalo ostaviti da bude za istovar pasa po danu i okupljaliste narkomana po noci?
I upravo je na ovakve kao što si ti Bandić računao, zavadi pa vladaj... Moderna politika može samo naučiti od ovog hercegovačkog majstora, kak' se dela ne?
Kako vas se lako može kupiti, za nepovjerovati...

Po meni uopće nije stvar u tome da li park treba urediti ili ne i na koji način to treba ili ne treba izvesti. Stvar je u tome da je ovo odrađeno jako podlo (čista "osveta" Bandića ekipi koja je bila protiv gradnje crkve)

Meni se čak i ova prezentirana ideja sviđa (-trim staza jer je nasip praktički preko puta idealan za tu aktivnost, sa više zelenila i prirodnom travom), ali odbijam način na koji se ovo sve odvija, praktički pod "okriljem noći", potpuno ne transparentno...

Bitno da kukamo kako je država u banani, kako su političari korumpirani, a čim vam isti bace malo kosti odma skačete i dahćete od sreće... sramite se i zaslužili ste ovakvu žabokrečinu od države...
Strepite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 20:59   #249
http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...no/964956.aspx

Smrdi poput Jakuševca
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 09:45   #250
http://www.index.hr/vijesti/clanak/d...ma/965433.aspx

Kameni organizira napad u svitanje dana kao apaši! Dok normalan cvijet spava ovaj kreten potajice prikriven mrakom organizira raskapanje parka mimo volje korisnika istog. Dobro, slažem se nisu svi za postojeće stanje ali u normalnim zemljama se organiziraju skupovi, rasprave, dogovor i tek onda željom većine se ide u akciju. Ovaj mafijaš je očito dogovorio veću lovu kao pinki pa pošto poto mora odraditi jer je lovu već spremio!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 10:24   #251
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/d...ma/965433.aspx

Kameni organizira napad u svitanje dana kao apaši! Dok normalan cvijet spava ovaj kreten potajice prikriven mrakom organizira raskapanje parka mimo volje korisnika istog. Dobro, slažem se nisu svi za postojeće stanje ali u normalnim zemljama se organiziraju skupovi, rasprave, dogovor i tek onda željom većine se ide u akciju. Ovaj mafijaš je očito dogovorio veću lovu kao pinki pa pošto poto mora odraditi jer je lovu već spremio!
Ne događa se ništa čudno. Sve je uobičajeni PS. Ja se pitam odakle ovim leizlebovićima lova da mogu čuvati park
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 10:25   #252
početak radova pod okriljem noći zaslužuje upravo to:
da bude pokopan od strane naroda.
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 11:45   #253
Quote:
Jo_Munja kaže: Pogledaj post
početak radova pod okriljem noći zaslužuje upravo to:
da bude pokopan od strane naroda.
Znači nema veze što bi projekt značajno podignuo kvalitetu života u tom kvartu?
Glavno da smo protiv:klap::klap::klap:
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 11:49   #254
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Ne događa se ništa čudno. Sve je uobičajeni PS. Ja se pitam odakle ovim leizlebovićima lova da mogu čuvati park
A kolika to lova treba nekome tko je trenutno slobodan (penzić, bez posla, kućanica…..) pa da iz stana ide u park koji je ispred njegove zgrade? Nije ti čudan postupak našmrkanog kamenjara nego te brinu oni koji su za nekakve društvene regule!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 11:54   #255
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Znači nema veze što bi projekt značajno podignuo kvalitetu života u tom kvartu?
Glavno da smo protiv:klap::klap::klap:
Da projekt koji je donesen odlukom pojedinca navečer a radovi su počeli rano ujutro! Čudna razmišljanja imaš ili imaš poteškoća u sagledavanju činjenica! Poanta je u svjetlosnoj brzini u donošenu (samoinicijativno) odluke, odabiru izvođača i početku radova. Tebe je to sve normalno?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 11:58   #256
ne nasjedaj na riječkog trola koji se pravi da ne vidi srž problema, neg glumi muju u kontra smjeru po autobahnu..

inače, znam neke iz inicijative (upravo sam ih neki dan zamolio da me skinu s mejling-liste jer nemam više snage to čitat) i radi se o normalnim obiteljskim ljudima, slabije i bolje imovinske moći, višegodišnjim žiteljima savice čija djeca npr. s mojom idu u školu itd. nikakvi urotnici samog crnog vraga, aktivisti i sl.
al, i to opet neki flejmeri ovdje bolje znaju ko su pa nećem dalje, stop, ne zaslužuju spuštanje na tu razinu.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:08   #257
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Da projekt koji je donesen odlukom pojedinca navečer a radovi su počeli rano ujutro! Čudna razmišljanja imaš ili imaš poteškoća u sagledavanju činjenica! Poanta je u svjetlosnoj brzini u donošenu (samoinicijativno) odluke, odabiru izvođača i početku radova. Tebe je to sve normalno?
Projekt se razvijao dva mjeseca, tvoj je problem što misliš da moraš biti obajvšten o svemu
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:09   #258
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
ne nasjedaj na riječkog trola koji se pravi da ne vidi srž problema, neg glumi muju u kontra smjeru po autobahnu..

inače, znam neke iz inicijative (upravo sam ih neki dan zamolio da me skinu s mejling-liste jer nemam više snage to čitat) i radi se o normalnim obiteljskim ljudima, slabije i bolje imovinske moći, višegodišnjim žiteljima savice čija djeca npr. s mojom idu u školu itd. nikakvi urotnici samog crnog vraga, aktivisti i sl.
al, i to opet neki flejmeri ovdje bolje znaju ko su pa nećem dalje, stop, ne zaslužuju spuštanje na tu razinu.
Da...ne paše crkva, ne paše park ali bi recimo da "stanari" ondje izglasaju Lidl e to bi pasalo
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 12:11   #259
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Projekt se razvijao dva mjeseca, tvoj je problem što misliš da moraš biti obajvšten o svemu
Ajde trolu, to dokumenttiraj konkretnostima!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 13:24   #260
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Projekt se razvijao dva mjeseca, tvoj je problem što misliš da moraš biti obajvšten o svemu
građani moraju biti obaviješteni što se i kako planira i radi s njihovim novcima.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.