Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2015., 17:15   #1221
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Par dana nakon što je izašao.
Mislim da tada nije bio nikakav patch, ili eventualno jedan, zaboravio sam.
Onda nemoj govoriti da je igra puna bugova
Jedinica je bila još gora ka je tek izašla.

Masa toga se promjenilo od onda i igra radi kako treba.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 18:21   #1222
Ok, speglana je.
Meni su dijalozi i quest line, kao i nepostojanje jačih itema dovoljan razlog da se držim originala.
Ali Bože moj....ukusi su različiti.
Treba sve isprobat.
Ja jesam jednom i to mi je sasvim dovoljno.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:06   #1223
Igrati original umjesto EE nema baš nikakvih prednosti. Extra likove možeš ignorirati, a dodatne opcije i rezolucije i UI poboljšanja su svi samo poboljšanja.

Original se može s modovima isto napraviti OK, ali to traje satima dok EE samo instaliraš jednostavno i igraš.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 14:35   #1224
Uf, igram 2EE, tj, ne igram nego se jebem sa AI skriptama zadnjih tjedan dana....puna mi je kapa mikromenađmenta, ocu da se ekipa fajta automacki i pobijedi....Skuzio sam da je ful lako cheatati....dovoljno je svugdje u skripti gdje pise spell, editirati i staviti ApplySpell, nije potrebno imati memoriranu, a ako se koristi ReallyForceSpell, onda ih pici nekoliko komada ko irenicus na promenadi, bez delaya, takodjer nije potrebno imati memorirano....Ukratko, sa par promjena u skripti, mozete se prosetati kroz igru....Sad se trenutno jebem da pokusam napravit da na "legalan" nacin rasturimo protivnike, a jos sam si zadao i da napravim samo jednu skriptu koja bi pasala svima. Vec imam potrosenih 200h, a nisam jedan kvest rijesio u igri....dok skripta bude gotova, mogao sam sve proc sa mikromenedjmentom

Sluzim se nearinfiinty-em, dltcep-om i scriptw alatima sa sorcerers.net
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 14:38   #1225
Kak si ti lud lol. Poanta tih Infinity Engine igara je micro management. Ako želiš igru koja više manje igra sebe radije igraj Dragon Age Origins, Pillars of Eternity ili čak ovaj novi Sword Coast Legends.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 10:29   #1226
http://s000.tinyupload.com/index.php...13247376149912

Cijeli dan jucer i cijelu noc nocas sam tandrkao po skripti....fali gomila spellova, nema upotrebe potiona zasad, ali bit ce u nekoj buducoj verziji....

testirao sam sa sorcererom solo u TOB i full party sorcerera u BLACK PITS 2...spelovi za sve toonse su autopick-ani...

solo u tob sam koknuo onu prvu tetu, prvi challange u pocket plane-u i one strazare koji me docekaju kad odem u prvi grad...

sa party-em sorcova u black pits 2 smo prosli prva tri challenga bez kupnje iti jednog jedinog ajtema, samo drmajuci spelovima...

pa ako imate volje probati, go ahead, ali imajte u vidu da je ovo tek prva verzija...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 18:11   #1227
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Kak si ti lud lol. Poanta tih Infinity Engine igara je micro management. Ako želiš igru koja više manje igra sebe radije igraj Dragon Age Origins, Pillars of Eternity ili čak ovaj novi Sword Coast Legends.
sword coast legends je nevidjeno smece, dragon age inkvisition takodjer....obje sam probao prije tjedan dana....POE je fenomenalna game, ali nazalost nije po d&d pravilima...jebo sam se sa solo potd prelaskom igre i na kraju zakljucio da je balans igre los i da bez ajtema ne mos kurca napravit, pogotovo kao wizard...nisam uspio dobit vise od 56 deflectiona u startu igre, a treba imati oko 140 da te nitko ne moze udariti...cak i ako sve nabacis na deflection, koljes uzasno sporo i ranjiv si na drugim podrucjima....baldur je po tom pitanju daleko optimiziraniji, i vec popeglan sa d&d pravilima....

krivo mi je sto ce radnja iduceg nastavka biti izmedju ove dvije igre, ja sam se nadao visim levelima igraca u nekoj novijoj prici...

no mozda bude i to kasnije....

a dotle namjeravam rijesit skriptu, tako da ne moram pauzirat usranu igru i davat naredbe svaki put kad naletim na sugavog kobolda...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 19:55   #1228
A di sam ja spomenuo Dragon Age Inquisition?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 19:55   #1229
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
A di sam ja spomenuo Dragon Age Inquisition?
nigdje, ali origins je prastar, i presao sam ga odavno... expanzije za baldur 1 i 2 i ove ee dodatke nikad nisam odigrao...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 01:41   #1230
Jedno lagano pitanje.
Prije par godina sam na preporuku frenda prešao BG2, i to mi je ostala jedna od najdražih igara ikad. Sad sam uzeo na Steamu EE na popustu, ali ne želim ga početi igrati jer želim prvo završiti prvi Baldur's Gate.
Za one koji su igrali obje igre, mislite li da se isplati odnosno da je bolje iskustvo ako prvo završiš Baldur's Gate?
Ako se na varam, postoji neka opcija da se prebaci lik iz prve igre u drugu?
__________________
.
Test1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 02:53   #1231
Quote:
Test1 kaže: Pogledaj post
Jedno lagano pitanje.
Prije par godina sam na preporuku frenda prešao BG2, i to mi je ostala jedna od najdražih igara ikad. Sad sam uzeo na Steamu EE na popustu, ali ne želim ga početi igrati jer želim prvo završiti prvi Baldur's Gate.
Za one koji su igrali obje igre, mislite li da se isplati odnosno da je bolje iskustvo ako prvo završiš Baldur's Gate?
Ako se na varam, postoji neka opcija da se prebaci lik iz prve igre u drugu?
Svakako je bolje iskustvo, ali BG1 je teški slog. Fokus je na exploringu i zna bit jako zamorno. Dvojka je puno bolja. I da, možeš prebacit lika.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 11:26   #1232
Quote:
Test1 kaže: Pogledaj post
Jedno lagano pitanje.
Prije par godina sam na preporuku frenda prešao BG2, i to mi je ostala jedna od najdražih igara ikad. Sad sam uzeo na Steamu EE na popustu, ali ne želim ga početi igrati jer želim prvo završiti prvi Baldur's Gate.
Za one koji su igrali obje igre, mislite li da se isplati odnosno da je bolje iskustvo ako prvo završiš Baldur's Gate?
Ako se na varam, postoji neka opcija da se prebaci lik iz prve igre u drugu?
Bg1EE ima više focus na istraživanju wilderness. I sada će uskoro izaći nova ekspanzija koja će pokriti vrijeme između Bg1 i Bg2.
Preporučam da se odigraš. Bg1EE je još uvijek jedan od boljih RPG koji se može igrati (makar je dosta lakše od Bg2 jer neprijatelji nemaju tako dobar caster AI). I BG1EE je na BG2 enginu što znači da izgleda jako slično i imaš pristup svim rasama i klasama koje imaš u Bg2 plus one koje su dodali za EE verziju.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 20:17   #1233
Tx bros
__________________
.
Test1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 20:21   #1234
što se tiče istraživanja = clairvoyance...uvijek...nema mi gore stvari nego kad mi ostane crna mrlja negdje gdje ne mogu doprijet s likom...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 09:25   #1235
Igra li tko Bg2ee?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 15:04   #1236
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Igra li tko Bg2ee?
Ja sam počeo EET (Enhanced Edition Trilogy) mod ali je na čekanju malo, nema se vremena.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2023., 21:58   #1237


Zid u mom ''gejming roomu''

Konačno, danas svježe postavljeno, dugo sam razmišljao koju tapetu točno da stavim, ali mapa iz Baldur's Gate-a, jednostavno budi posebne nostalgične uspomene.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.