Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2017., 22:23   #1
Voditelj racunovodstva u osnovnoj skoli ????

Pozdrav svima. Ako sam negdje drugdje trebao da ubacim temu, ja se ispricavam, neka moderatori spoje ali molim da se ne brise jer mi je ovo jako vazno.

Dakle necu sada da Vas davim sa mojim burnim zivotom, ali ispalo je da sam zavrsio fakultet koji uopce nisam volio vec sam ga zavrsio spletom okolnosti (mladost, ludost) zavrsio sam Ekonomski fak. prije par godina, zavrsio sam ga kao izvanredni student, vecinom su to bila neka bubanja gdje zaboravis sve nakon sto prodjes ispit. Nisam imao gotovo nikakve prakse a nakon fakulteta sam radio samo na strucnom osposobljavanju ali odmah da vam kazem, kako to vec ide kod nas, nisam apsolutno nista povezano sa ekonomijom radio. O drugim poslovima poslije strucnog da i ne pricam.

Sa brojevima nisam nesto vjest, dakle nemam ni dana radnog iskustva u ekonomiji a evo otvorila mi se jedna prilika da dobijem posao (privremeno) kao voditelj racunovodstva u jednoj OS..

I naravno sad imam milijun upitnika nad glavom, istina je da sam jako marljiv i da bi se stvarno potrudio oko toga, ali me uzasno strah da ne osramotim i sebe i osobu koja mi je spremna dati priliku.

Dakle zanima me bas sve, sta bi tocno ja radio, da li se to moze brzo nauciti, ima li netko da mi malo podrobnije sve objasni?

Stanje u Hrv je takvo da se ne mogu birati poslovi, ali ja se jako bojim ovoga i sve ovo vam pisem najiskrenije sto mogu. Nemojte me osudjivati i ako je ikako moguce, pokusajte da mi pomognete nekim savjetom, iskustvom itd...

Topel
Topel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 23:15   #2
Znam jednu curu što je tako otišla radit s par mjeseci iskustva. Ugl. spika je da trebaju nekog sa VSS kao voditelja, ali vjerojatno od tebe ne očekuju ništa
marko špranjić is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 23:41   #3
uci
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP

Zadnje uređivanje Danube wind : 01.05.2017. at 00:14.
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 23:49   #4
Pa računovodstvo ko računovodstvo, nije kvantna mehanika. I to još u školi, preživjet ćeš
marko špranjić is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 14:16   #5
počni proučavat obračun plaće, zakone o računovodstvu, pravilnike, porezne zakone koji se tiču škole, joppd, podnošenje izvještaja itd. da ne dođeš baš da ništa ne znaš, ali ćeš naučit sve kad se bude radilo, sve se nauči, računovodstvo je proces koji se ponavlja iz mjeseca u mjesec tako da tu nema neke velike filozofije
runaway88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.