Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 21:50   #1
Angry Paypal problem

Bok svima,

ne znam jel ja to imam problem sa PayPalom ili sam tupav.

Dobio sam dva refunda za neke stvari ali mi na PayPalu uvijek stoji ist balance, a refund sam prvi primio prije 5-6 dana. Gledao sam i na bankovnom računu da li je sijelo makar znam da ne sjeda tamo.

Screenshot:
http://prntscr.com/f7506p

Molim pomoć. Poz
NitroGenius is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 10:27   #2
Pošalji mail korisnickoj podršci paypala..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 11:43   #3
Quote:
NitroGenius kaže: Pogledaj post
Bok svima,

ne znam jel ja to imam problem sa PayPalom ili sam tupav.

Dobio sam dva refunda za neke stvari ali mi na PayPalu uvijek stoji ist balance, a refund sam prvi primio prije 5-6 dana. Gledao sam i na bankovnom računu da li je sijelo makar znam da ne sjeda tamo.

Screenshot:
http://prntscr.com/f7506p

Molim pomoć. Poz
Proslijedjeno na karticu kojom si placao. Potrebno cca 5 do 15 radnih dana da se proknjizi transakcija u banci. Ne brini - sve ce biti ok jer je refund primljen na paypal acccount. Samo strpljenja. Status je normalan i to je uobicajna procedura ako placas karticom, a ne iznosom na paypal accountu.
Nick Shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 08:28   #4
Quote:
Nick Shadow kaže: Pogledaj post
Proslijedjeno na karticu kojom si placao. Potrebno cca 5 do 15 radnih dana da se proknjizi transakcija u banci. Ne brini - sve ce biti ok jer je refund primljen na paypal acccount. Samo strpljenja. Status je normalan i to je uobicajna procedura ako placas karticom, a ne iznosom na paypal accountu.

Ziher i do 15 dana, mislio sam najvise 5-7 dana kojih je već prošlo.

Ok hvala puno na inf.
NitroGenius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.