Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2016., 21:09   #501
Ovako, idem u srijedu na razgovor za posao u Hep toplinarstvo Miševečka ulica...zna li tko jel ima tamo kakav parking?
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 22:18   #502
pa možeš ostaviti auto na savskom nasipu, polju, uparkirati u nečiji plastenik, ostaviti čak i na ulici bilo gdje - savica je selo pokraj zagreba tak da..
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 22:36   #503
ajd hvala,valjda cu anci neko polje
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 23:29   #504
JA ti platim parking, imas nekog da nam pomogne penetrirati u HEP, onako, zastalno?
imas godisnju kartu od mene za parking, ili zet, kaj ti draze.
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 17:52   #505
Tko, ja ma kakvi,poslao molbu i zvali me da dodjem na razgovor,nevjerujem da će išta bit od toga.
zbunjen87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 00:02   #506
Pučko otvoreno učilište u Vukovarskoj, cca 8:30 h ujutro, da li ima šansa za pronaći parking?

IMate molim prijedlog gdje u blizini parkirati na 4,5h? Problem je slati sms-ove dok si na testiranju za posao :-/

Hvala!
crni_sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 01:10   #507
Quote:
crni_sam kaže: Pogledaj post
Pučko otvoreno učilište u Vukovarskoj, cca 8:30 h ujutro, da li ima šansa za pronaći parking?

IMate molim prijedlog gdje u blizini parkirati na 4,5h? Problem je slati sms-ove dok si na testiranju za posao :-/

Hvala!
Ima ponešto divljih parkinga u blizini, ako nisi raspoložen za to opcije su:

1. Parking južno od NSB-a, 4. zona (10 kn/dan)
2. Nešto bliže je javna garaža u Čazmanskoj (odmah iza hotela Interational) koja je 8 kn/h. http://www.lux.hr/hr/lokacija-3/
Neki Deseti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 15:25   #508
Imam dvorište ali oko moje kuće je naplata parkinga,često imamo goste pa ja svoj auto izvezem srećom vecinom u večernjim satima tako da nemoram plaćati ali zanima me ako bih skidao tablice s auta sto mogu ocekivati?Poruku od komunalaca?Pauk?Znam sad ce te svi reci plati parking jednostavno ali necu jer ulica nam je kaos,obracali smo se gradu vise puta i onda jos nabiju naplatu kroz nju iako moze sluzit samo kao poligon za testiranje ovjesa,radije bih platio 300kn policiji za voznju bez tablica ako me i vide,nego tih par kuna za parking.
vandamme is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 08:08   #509
Tu i tamo koristim bicikle Nextbike, kao pomoć pri parkiranju, tj. Parkiram u blizini jedne nextbike stanice, pa biciklom odem do druge u blizini odredišta. Ako netko ne zna, godišnje uplatite oko 80 kn, pa imate besplatno 30 min dnevno vožnje.
Goximus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 09:03   #510
mirogoj parking, je li besplatno ili se placa? ima li vremenskog ogranicenja? to je aleja hermanna bollea, ali mi izbacuje i 17,27 itd.. koji broj da upisem da me dovede navigacija na glavni ulaz? i ima li parking odmah do ulaza blizu? hvala!
quo vadis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:52   #511
...

Zadnje uređivanje hypnosis : 24.05.2017. at 11:32.
hypnosis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:57   #512
Na parkingu Arena Centra?
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:16   #513
Dolazim iz Rijeke, nikad nisam vozila po Zagrebu, koliko sam vidjela u 2. zoni se može ostati najviše 3 sata na parkingu, a meni će trebati bar 4. Znači dobit ću za kaznu platiti dnevnu kartu? Nije problem, ali zanima me gdje se plaća ta kazna jer vjerojatno neću 2 mjeseca dolaziti ponovo u ZG? Bandić je najavio da se prva kazna neće naplaćivati, jel to vrijedi i u ovom slučaju i ako da kome se treba žaliti da mi to uvaže? Inače trebam u Jagićevu.
Kritsina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:38   #514
3h ti je max što daje automat/SMS. Plati 3h na automatu, samo se moraš sjetiti pred istek plaćenog vremena poslati SMS za dodatni sat.

Dnevna karta ti dođe pod brisač u obliku opće uplatnice, ali besmisleno ju je plaćati kad postoji način za platiti samo iskorištena 4 ili kolikoveć sati.

Možeš auto ostaviti i malo niz prugu na divljem parkingu (ulaz iz Magazinske).
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:08   #515
ne slusaj ga jer ces sigurno dobit kaznu (tj. dnevnu kartu).
mozes parkirat u jednoj od garaza pa tramvajem ili iskusaj srecu pa parkirat uz prugu, magazinska ulica (to ti je dobro rekao). skrenes iz adzijine ulice u magazinsku pa s desne strane (skrenes na neasfaltiranu cestu uz prugu pa tu negdje).
ja bi na tvom mjestu parkirao u garazi na starcevicevom trgu pa onda tramvajem br. 2 do jagiceve

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 01:07   #516
Vidim to divlje parkiralište u Magazinskoj. Samo što volim imati sve pod kontrolom jer što ako ne nađem tu parking, nikad nisam vozila po Zagrebu, vjerojatno ću se uspaničiti, zato volim sve isplanirati da znam 100%.

Nije meni ni problem platiti dnevnu kartu, samo da je sigurno, to je sad jednom i tko zna kad opet. Glavno da ne moram ići ju negdje u Zagrebu plaćat. Znači pauk ne odvozi te koji ostanu na parkingu duže od dopuštenog?
Kritsina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 11:16   #517
pauk ne smije odvest vozilo koje je uredno parkirano na oznacenom parkirnom mjestu pa cak ni da tamo auto ostavis mjesecima (ako ti nije istekla registracija).
dnevnu parkirnu kartu mozes, ako hoces, kupit i unaprijed i platit je kreditnom karticom. odes na web stranicu zagrebparkinga, nadjes gdje je njihov "webshop", registriras se i kartu platis preko neta. npr, u nedjelju kupis kartu za utorak. pazi samo da odaberes dobar datum, a ne da prihvatis ono sto ti oni ponude (a to je trenutno datum).
ako postoji mogucnost da ce ti trebat parking jos koji dan u narednih max. 7 dana, onda odmah uzmi tjednu kartu

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 11:37   #518
Quote:
Kritsina kaže: Pogledaj post
Dolazim iz Rijeke, nikad nisam vozila po Zagrebu, koliko sam vidjela u 2. zoni se može ostati najviše 3 sata na parkingu, a meni će trebati bar 4. Znači dobit ću za kaznu platiti dnevnu kartu? Nije problem, ali zanima me gdje se plaća ta kazna jer vjerojatno neću 2 mjeseca dolaziti ponovo u ZG? Bandić je najavio da se prva kazna neće naplaćivati, jel to vrijedi i u ovom slučaju i ako da kome se treba žaliti da mi to uvaže? Inače trebam u Jagićevu.
Ovo je informacija od kontrolora ZG parkinga. Ako parkiras u drugoj zoni gdje je dopušteno zadržavanje max. tri sata, a potrebno je duže vrijeme ostaviti auto može se nakon isteka trećeg sata, kada više ne dopušta prouživnaje za drugu zonu, platiti parking za prvu zonu nakon čega se, po isteku tog plaćenog sata u prvoj zoni, može ponovo tri sata plaćati u drugoj. Govorimo naravno o plaćanju putem SMS-a. Jednom prilikom sam tako ostavio parkiran auto 6 sati u drugoj zoni.
SnakeDoc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:55   #519
Prošlu jesen mi je fora s automatom i SMSovima uredno prolazila. Ne znam jel se što mijenjalo obzirom da više nisam u ZG.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:04   #520
Sljedeci pon imam neki seminar od 17:00 do 21:00 u prior inženjeringu na Savskoj cesti. Znaci trebam parking u trajanju 5h... Sto imam najblize?
Prob1em is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.