Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 08:23   #21
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Pisalo se o Golf dvojki 1.6D ukradenoj '96. s nekih 140tkm friško uvezenoj iz Italije. Našli je nakon 18 ili 20 godina, nisam siguran u Crnoj Gori s 600 ili 800tkm.

Autoru teme sretno u potrazi za autom.
Možda za ove VW šta se najviše kradu sa diesel motorima. Ovaj sa teme je sigurno 1.9 sdi ili tdi.

Naljepit iza oznaku 1.4 mpi ili 1.2 htp i nema teorije da ga netko ukrade.

Edit:

Pardon javno-dostupno je na netu:

Vozilo s registarskom oznakom ZG4326FR, marka VOLKSWAGEN, POLO, 1.4 TDI, šasija WVWZZZ9NZ7D001195 je na dan 21.05.2017 bilo osigurano kod osiguravajućeg društva: EUROHERC OSIGURANJE D.D..
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:33   #22
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ne boli njih kurac samo za aute. Isto je za manijake (dok netko ne strada), provale (doživio, jebote mjesto istrage istražili su sve naćine da istragu obustave), vandalizme i tko zna što još

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
Policija - Sigurnost i povjerenje
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:35   #23
@crazy_mustang jesi ovu provjeru radio preko one aplikacije HR Auto Info ili preko neke druge, jer meni ova ne radi zadnjih par tjedana. Piše samo nije moguće kontaktirati server...
energyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 11:02   #24
https://www.huo.hr/hrv/provjera-osiguranja/11/

Preko ovog linka je radio. Datum uvijek stavis neki par dana prije i to je to...
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 11:07   #25
Znam tu stranicu, ali na njoj ne mogu random aute pregledavati. Ova app na mobu mi je super jer me ponekad zanima godište ili vrsta motora pa samo upišem regu i on mi izbaci sve podatke.
energyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 11:30   #26
Ne kuzim zasto nebi mogao random aute...
Pa isto samo upises registraciju, lupis bzvz neki datum i voila, imas sve podatke koje ti je kolega mustang tu iskopirao...

Cak imas i broj police s kojim mozes provjeravati dal je bilo kakvih steta i tako to. Ali kako su pocela dupliciranja bonusa i slicne stvari, na toj stranici zna biti svakakvih podataka...

Sad sam pogledao za svoj auto i stvarno nema ni oznake motora ni nista. Samo je oznaka modela i broj sasije. Izgleda da sve ovisi o tome koji je sluzbenik upisivao podatke
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 11:35   #27
Meni za oba kaže što je, čak za Golfa i DSG i opremu ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 11:45   #28


Dok sam prije nekoliko godina isprobavao tu stranicu, uredno mi je izbacivalo oznaku motora. Opremu mislim da nije ni onda.

Znam da sam provjeravao nekoliko auta sa tom stranicom i uvijek je pisala oznaka motora, zasto sad ne pise
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 11:46   #29
Quote:
energyman kaže: Pogledaj post
@crazy_mustang jesi ovu provjeru radio preko one aplikacije HR Auto Info ili preko neke druge, jer meni ova ne radi zadnjih par tjedana. Piše samo nije moguće kontaktirati server...
meni isto
frenchkey is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 12:17   #30
Meni je za moj izbacio i motor.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 12:23   #31
aplikacija ne radi vec dulje vrijeme

ovaj gore link mi izbaci i motor i opremu.
vjerujem da to ovisi sto vam pise u prometnoj...ako u prometnoj pise i jedno i drugo onda ce to pisati i na ovom linku jer na tehnickom prepisuju iz prometne podatke.
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 13:17   #32


Izgleda da si u pravu. Isto piše na HUO stranici i pod točkom "model vozila" u prometnoj. Bar kod mene.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 13:19   #33
malo komplicirano za na mobitel, ali funkcionira OK
frenchkey is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 13:46   #34
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Možda za ove VW šta se najviše kradu sa diesel motorima. Ovaj sa teme je sigurno 1.9 sdi ili tdi.

Naljepit iza oznaku 1.4 mpi ili 1.2 htp i nema teorije da ga netko ukrade.

Edit:

Pardon javno-dostupno je na netu:

Vozilo s registarskom oznakom ZG4326FR, marka VOLKSWAGEN, POLO, 1.4 TDI, šasija WVWZZZ9NZ7D001195 je na dan 21.05.2017 bilo osigurano kod osiguravajućeg društva: EUROHERC OSIGURANJE D.D..



ma nije se taj usrećio radi se o 1,4 tdi sa 3 cilindra, 51 kw ilit kosilici kako je svekar rekao


ali da, ekipa operira oko trga francuske kod parkinga tako da budete na oprezu...
__________________
by tyaa--tak mi i zgledaš I sigurno ti treba košara naprijed, blatobrani nazad, zvonce u obliku cvijeta sa nekom milozvučnom muzikom, i uspravno sjediš
by Blackheartgirl--Naravno da jesam. Tražim partnera, a ne krumpir za ručak.
Junona 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:54   #35
Ma nije mi ništa izbacivalo jer sam na svoju regu upisao zadnja dva slova registracije ovog vozila koje je ukradeno

Uglavnom, da radi sve ko i na aplikaciji samo mi je nju puno lakše koristit u pokretu.
energyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 17:16   #36
Quote:
Junona 88 kaže: Pogledaj post
ma nije se taj usrećio radi se o 1,4 tdi sa 3 cilindra, 51 kw ilit kosilici kako je svekar rekao


ali da, ekipa operira oko trga francuske kod parkinga tako da budete na oprezu...
Ne brini. Ta kosilica se kvari i pase na cijeli koncern. Ibizu, fabiju, polo i ko zna gdje ga sve nisu trpali.

Nekaj pase i na 1.9tdi pd. A osim motora sajbi,podizaca, sjedala.. samo set kotaca s gumama je 500eur bar. malo listaj njuskalo pa odes na koji otpad. Pitas za sjedala dezen ovo ono.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.