Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 15:46   #201
uzo bih uz pokučni i evo tv...

https://www.tele2.hr/tko-spoji-taj-i-stedi/

pa me zanima jel tih 204 konačna cjena
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 15:59   #202
Još tele2 router i evotv prijamnik (jednokratno ili mjesečno na rate).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 16:50   #203
to ispada + 25kn još za uređaje i ukupno 230 kn mjesecno...opet povoljnije a triput bolje od ukakane optime

jel ima kakva ponuda za uzeti neki uređaj tipa mobitel ili xbox povoljnije ako ovo uzmem?

koji je router preporuka za uzeti?

sad imam optitv zanima me jeli slika od evo tv barem u rangu sa optimom?
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 20:22   #204
Ima li tko da je otvarao u Huawei modemu portove,meni je radilo od 25.04 do danas,pod virtualni poslužitelj imao otvoren port za spajanje izvana,ne znam šta se tu da napraviti?
kesonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 23:10   #205
Da i ja kažem svoje dojmove...
Ispočetka bio oduševljen, sa optiminih 3,5 mbs prešao na Tele2 i 20+, tako je barem bilo prvih par dana.
Kasnije brzine tokom dana oko 13, rano ujutro čak 33 mbs.
Tokom dana nemoguće gledati na 2 uredjaja nešto.
Kodi zapinje čak i na zicu...
Playstation gameing lagga dok je cura na mobu.
Par puta tokom dana nestane signala i ne dolazi par minuta, iako na mobitelu sasvim solidno radi 4g, isto Tele2.
{Danas me prekinulo na PS usred multiplayer matcha, i nakon toga baca NAT Type 3(tko igra znat će sta je), ne moram ni spominjati da kasnije nije bilo moguće igrati.}
Evo maloprije opet pukao net, morao dovrsit neke mailove preko mobitela.
Dal' je do routera ili će stalno bit tako ne znam, a u službi su toliko nesposobni da je to strasno

Sent from my SM-N920G using Tapatalk
neci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 23:21   #206
Quote:
murof7 kaže: Pogledaj post
to ispada + 25kn još za uređaje i ukupno 230 kn mjesecno...opet povoljnije a triput bolje od ukakane optime

jel ima kakva ponuda za uzeti neki uređaj tipa mobitel ili xbox povoljnije ako ovo uzmem?

koji je router preporuka za uzeti?

sad imam optitv zanima me jeli slika od evo tv barem u rangu sa optimom?
Koliku brzinu ti isporučuje optima? Ja bih u svakom slučaju pričekao još kratko na optimi i malo pratio kako će tele2 mreža odgovoriti na povećani promet korisnika, 3G/4G nije adekvatna zamjena za fiksnu liniju osim u slučaju da su brzine na adslu mizerne.
Europium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 01:02   #207
Imam 10mbit ....pricekat cu ipak jos malo pa vidit hvala
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 17:21   #208
Jeli moguće otkazati pokučni u roku 30 dana ako nisi zadovoljan uslugom ,padovi brzina,nestanak interneta...?
kesonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 20:56   #209
"Korisnici koji aktiviraju jednu od Tele2 tarifa iz ovih Uvjeta korištenja imaju pravo na
pet dana probnog perioda"

Ukoliko si ugovor sklopio na daljinu (webshop ili teleprodaja) onda možeš raskinuti ugovor u roku od 14 dana.
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 14:08   #210
Quote:
kesonja kaže: Pogledaj post
Jeli moguće otkazati pokučni u roku 30 dana ako nisi zadovoljan uslugom ,padovi brzina,nestanak interneta...?
Meni ista stvar, i bas bih raskinuo ugovor...al treba onda nastavit plaćati modem i antenu koje neću trebati

Sent from my SM-N920G using Tapatalk
neci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 16:43   #211
Kakve su šanse da se raskine,ja uzeo modem i xbox,ja bi to plačao ali ne bi pretplatu?
kesonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 00:55   #212
Možeš ti raskinuti bez problema, jedino eto plaćaš ono što si uzeo...ogradili su se pa moraš i platiti punu cijenu proizvoda koje si dobio jeftinije, ako si dobio jeftinije.
Ja recimo za modem i antenu dajem 20kn/mj, a puna je cijena 849+199 kn.

Sent from my SM-N920G using Tapatalk
neci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 02:36   #213
Koristim router Huawei B315s-22 i pri većem opterećenju veza s internetom mi pukne u roku pola sata. Katkada profunkcionira samo od sebe kroz minutu-dvije, ali uglavnom moram resetirati router jer ne pomaže niti funkcija conect/disconect putem sučelja. Probao sam sim karticu u USB sticku i radi bez problema. Ima li možda tko sličan problem?
__________________
"Time is an illusion. Lunchtime doubly so."
Mr. Generator is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 12:34   #214
Meni su portovi blokirani več 3 dana i ne pomaže ništa,zvao ih ali nikako da se jave riješe to
kesonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 15:15   #215
Ma taj router od tele 2 je banana.Treba ipak ulozit u minimalno dlink dw921 za oko 900kn da bi radilo bez pucanja.To bum ja napravio kad uzmem tele 2 pokucni i antenu iskru p54
ares01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:58   #216
Ja ću zamrznuti ugovor sa teletom na 6 mjeseci,valjda će se do tada popraviti neke stvari.Jedini problem je što ti produže ugovor za tih 6 mjeseci što kod optime ne rade,ne produžuju ugovor zbog 3 mjesečnog isključenja.
kesonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 10:45   #217
Quote:
FOTM kaže: Pogledaj post
Nema ograničenja, sve radi ko podmazano. Imam KODI na Android TV-u i Android playeru i radi super. Kad koristim utorrent preko Android platforme (bilo na mobitelu, TVu ili Android playeru), brzine su ovisne samo o broju seedova (meni u prosjeku 2 do 6 Mb/s).
portforwarding radi normalno?
kaj "vele" torrenti, jel si "spojiv", na primjer torrent.hr
Gargamell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:59   #218
Vidio sam da se pricalo o antenama pa da pitam, sta mislite o anteni s linka:
https://goo.gl/RERbdi

koristila bi se u kombinaciji s Huawei e5372 za tele2 pokucni ili internet dan od t-mobile. Rijec je o otoku, bazna stanica je blizu ali kuca je u "rupi" pa je slab signal, a liti kad je puno turista mreza bude preopterecena.
slavenSLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 01:48   #219
Quote:
slavenSLA kaže: Pogledaj post
Vidio sam da se pricalo o antenama pa da pitam, sta mislite o anteni s linka:
https://goo.gl/RERbdi

koristila bi se u kombinaciji s Huawei e5372 za tele2 pokucni ili internet dan od t-mobile. Rijec je o otoku, bazna stanica je blizu ali kuca je u "rupi" pa je slab signal, a liti kad je puno turista mreza bude preopterecena.
uzmi iskru p54 ili 56 iz kermana i adapter zs spojit na ruter
http://www.kerman.hr/index.php?page=...mart&Itemid=64 i adapter ti je
http://www.kerman.hr/index.php?page=...mart&Itemid=64

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
ares01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 09:52   #220
Moze, onda cu tako uciniti!
slavenSLA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.