Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 11:27   #741
Jel netko možda od vas uzimao krovne nosače za vašu mazdicu i gdje i koje? Ak ima netko iskustvo s tim. Kolika je cijena uopće kod ovlaštenih autokuća i koje imaju u ponudi, thule?

Zadnje uređivanje zac013 : 24.05.2017. at 12:28.
zac013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 12:02   #742
Quote:
Brljator kaže: Pogledaj post
Ma ebeš rupice bitno da nehrđa,pa kad sam kupio novog accenta neko mi za tjedan dana povukao pola metra crtu,IMO sam onu bočicu pokrpo da nehrđa i gas dalje,bitno da auto ide i ide.Pišem iz Bolnice u Weizu ,kod Graca,smrskan zglob,vanjski prelom obje kosti zglob ošo kao Eduard u da silvi sličan slučaj pao sa 3 m visine al BiH za 3 dana trebao IC put kuće operacija uspjela budem pošto na rengenima jer stavili neke šarafe i pločice ,al budem ja to teroci sa gipsom
Tako i rođaku nedugo dok je preuzeo 2014. novu G120 Attraction dobio nečijim ključem ispod poklopca rezervara dužine 5-6 cm.

Sretan i brz oporavak pa u novu trojku.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 18:14   #743
Quote:
Orlov77 kaže: Pogledaj post
Tako i rođaku nedugo dok je preuzeo 2014. novu G120 Attraction dobio nečijim ključem ispod poklopca rezervara dužine 5-6 cm.

Sretan i brz oporavak pa u novu trojku.
Hvala,evo infuzija kapa a ja mislima doma,.
Najgore kad kupiš novi auto bi ga sam izgrebo da neboli kad ga netko drugi zgrebe
Brljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:20   #744
ma jebote novi auto, onak danas pregledavam malo, nema ničeg "ručnog rada", ali dole kod branika prednjeg onako na pregibu se vidi ko nešto da je sastrugano. jako malo tipa 1-2mm širine ali duljine 4-5cm , boja je tu i sve je tu, ali jako hrapavo.. wot d fak, a samo 4 tjedna je prošlo od isporuke.

wot
d
fak.
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 23:39   #745
Quote:
saiyadjin kaže: Pogledaj post
ma jebote novi auto, onak danas pregledavam malo, nema ničeg "ručnog rada", ali dole kod branika prednjeg onako na pregibu se vidi ko nešto da je sastrugano. jako malo tipa 1-2mm širine ali duljine 4-5cm , boja je tu i sve je tu, ali jako hrapavo.. wot d fak, a samo 4 tjedna je prošlo od isporuke.

wot
d
fak.
Znam osjecaj.. ali ne brini, nakon 3.-4. strugotine ili ostecenja ce te jednostavno prestat brinuti
scheje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 19:14   #746
Quote:
saiyadjin kaže: Pogledaj post
ma jebote novi auto, onak danas pregledavam malo, nema ničeg "ručnog rada", ali dole kod branika prednjeg onako na pregibu se vidi ko nešto da je sastrugano. jako malo tipa 1-2mm širine ali duljine 4-5cm , boja je tu i sve je tu, ali jako hrapavo.. wot d fak, a samo 4 tjedna je prošlo od isporuke.

wot
d
fak.
Dal je to bilo prilikom preuzimanja znaju u transportu se ostetit,kod istovara i utovara sa kamiona ,ja vozim aute pa znam
Brljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 20:28   #747
e kurac, sad kad sam proučio malo bolje "što se desilo"... primjetio sam da se radi zapravo o udubljenju u limu

dakle netko mi se očito naslonio / naguzio na auto polako i pritisno lim kod prednjeg lijevog kotača mamu mu jebem kretensku debilnu u pičku materinu.

i sad to izgleda onako "natečeno" tj... ko "iksić" onako malo je udubljeno (nigdje čudom zgrebano ili sastrugano) ali ono što me najviše strah je što je jako blizu far i onaj donji dio prema kotaču malo strši (tipa 0.5cm se pomaknuo u odnosu na defaultni položaj jer je gore iskrivljen lim).


pitanje - jel to fixaju na servisu i kolko oderu za tak neš? mislim da se to da lako fixat samo tako da se izbije prema van lim u normalni položaj, ali me zanima jel to ubace u garanciju ?

jebo me pas, mjesec dana star auto... jebo ti ja parkinge i sve u kurac.

p.s. evo slika:
http://imgur.com/a/UiVzl
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 00:09   #748
Koliko košta treći servis i šta rade? Di ste kupovali ulje, vi što ste nosili svoje?
__________________
mojamazda.com
fast eddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 08:21   #749
Quote:
saiyadjin kaže: Pogledaj post
e kurac, sad kad sam proučio malo bolje "što se desilo"... primjetio sam da se radi zapravo o udubljenju u limu

dakle netko mi se očito naslonio / naguzio na auto polako i pritisno lim kod prednjeg lijevog kotača mamu mu jebem kretensku debilnu u pičku materinu.

i sad to izgleda onako "natečeno" tj... ko "iksić" onako malo je udubljeno (nigdje čudom zgrebano ili sastrugano) ali ono što me najviše strah je što je jako blizu far i onaj donji dio prema kotaču malo strši (tipa 0.5cm se pomaknuo u odnosu na defaultni položaj jer je gore iskrivljen lim).


pitanje - jel to fixaju na servisu i kolko oderu za tak neš? mislim da se to da lako fixat samo tako da se izbije prema van lim u normalni položaj, ali me zanima jel to ubace u garanciju ?

jebo me pas, mjesec dana star auto... jebo ti ja parkinge i sve u kurac.

p.s. evo slika:
http://imgur.com/a/UiVzl
Kontaktiraj auto dent u zapresicu oni ce ti to za 200tinjak kn rijesiti i ne poznaje se nis... sva ta manja sranja koja nisu spičasta udubljenja rijesavam kod njih
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 08:42   #750
ne znam, ovo izgleda grdo kao da je pritisnut cijeli dio tamo kod fara je isto pomaknuto sve i hauba mi se čini nije "u liniji" više... a ko zna dal su i kotač malo "sporihtali" i nešto unutra..

p.s. pitanje nevezano - gledam ono računalo i vozim AC - 120 - oko 3000 okretaja. vozim 140 - 3000okretaja, vozim 160 - 3000okretaja.. wtf? jel to nešto krivo prikazuje?
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:09   #751
Quote:
saiyadjin kaže: Pogledaj post
e kurac, sad kad sam proučio malo bolje "što se desilo"... primjetio sam da se radi zapravo o udubljenju u limu

dakle netko mi se očito naslonio / naguzio na auto polako i pritisno lim kod prednjeg lijevog kotača mamu mu jebem kretensku debilnu u pičku materinu.

i sad to izgleda onako "natečeno" tj... ko "iksić" onako malo je udubljeno (nigdje čudom zgrebano ili sastrugano) ali ono što me najviše strah je što je jako blizu far i onaj donji dio prema kotaču malo strši (tipa 0.5cm se pomaknuo u odnosu na defaultni položaj jer je gore iskrivljen lim).


pitanje - jel to fixaju na servisu i kolko oderu za tak neš? mislim da se to da lako fixat samo tako da se izbije prema van lim u normalni položaj, ali me zanima jel to ubace u garanciju ?

jebo me pas, mjesec dana star auto... jebo ti ja parkinge i sve u kurac.

p.s. evo slika:
http://imgur.com/a/UiVzl
Ih to ljepo udubljeni,primjer moj susjed kupu novu astru ode u ktc parkira i pokraj staje stojadin susjed pričeka da vidi kao ce ovaj otvorit vrata tip polako Izide van i ode i susjed kad se vraća stojadiNa nema a vrata udubljena tip iz inata napravio a ovaj zaboravio regu stojadina.JAdok sam kupio novog akcenta dok sam bilo gdje parkirao izišao iz auta i otkinuo mobom sliku sa oba auta i ISO ,da je netko napravio štetu zapeo i otišao imam koji je auto to napravio i tablicu,Zoveš muriju i pronađu ga
Brljator is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:27   #752
nažalost nemam nikakvih informacija tko bi to mogao bit i kako. netko je u rikverc vjerojatno se "malo naslonio" i pobjego. nije ništa ispalo, čak nije ni boju ostavio svoju (a bome ni sastrugo moju jako (bar neš)), samo ovo udubljenje i malo pomaknute ploče koji milimetar.

vidjet ćemo šta kažu na servisu, procjena je 1500kn :/

frendu je jednom kamion udario u auto napravio neku udubinu isto, ali ispao mu je žmigavac stražnji i lik tražio po kvartu i našo lika i onda mu je ovaj platio popravak XD
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:43   #753
saiyadjin, sad je "kršten" i može dalje sretno ić skupljat nove kilometre i nova iskustva po parkinzima i cestama..prvi put je najteže vidjeti ovak nešto, dalje sve manje će bolit :P

znam da ti nije do šale, no samo nek smo živi i zdravi, sve se da popraviti.. ni prvi ni zadnji koji je doživio takvo negativno iskustvo..aj da ga sam oštetiš, al kad ga tako nađeš oštećenog bez da ti netko za brisač zatakne poruku s jedno pišljivo oprosti..eto..
zac013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:14   #754
ma znam, sve ok.. treba mi koji dan da se ohladim, već je naručen na popravak kasko će to pokrit vjerojatno, a bit će ko nova onda

i baš to što kažeš... ajde da sam ja to napravio i odero ga negdje i sranje.. sve ok, ali ovako kad nitko ni a ni b, nit ikakve poruke ni ništa, to mi je ono što me najviše ubija..
žalost kakav smo bezobziran narod i kako sakog boli za ono tuđe.. jbga.. kako bi rekli "lost faith in humanity".

ali da, bitno da smo zdravi i živi, auto ide ko urica i dalje bez obzira što je malo spigano ovo (vidjet ćemo na servisu jel šta s ovjesom ili internim dijelovima ošlo, čini mi se da je ok pošto sam prošo već 200km i sve mi se činilo ok)
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:59   #755
Quote:
Brljator kaže: Pogledaj post
Ih to ljepo udubljeni,primjer moj susjed kupu novu astru ode u ktc parkira i pokraj staje stojadin susjed pričeka da vidi kao ce ovaj otvorit vrata tip polako Izide van i ode i susjed kad se vraća stojadiNa nema a vrata udubljena tip iz inata napravio a ovaj zaboravio regu stojadina.JAdok sam kupio novog akcenta dok sam bilo gdje parkirao izišao iz auta i otkinuo mobom sliku sa oba auta i ISO ,da je netko napravio štetu zapeo i otišao imam koji je auto to napravio i tablicu,Zoveš muriju i pronađu ga
Pa i ne bas... znas kolko autiju se izmjeni u cca 3h parkinga... probaj sjediti 1h na parkingu pa gledaj kako se mjenjaju vozila pored tebe..
Zato ja uvijek parkiram na solo parkinge
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 14:19   #756
Kad se radi takva investicija kao sto je kupnja novog (ili skupljeg rabljenog) auta onda je pametno uzeti kasko. Ne samo zbog ovakvih fender-bendera nego i puno ozbiljnijih stvari.
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 14:33   #757
Što bih volio da se takve budale smrdljive što udaraju u auta uvijek pronađu pa da moraju prodati svoju krntiju da plate popravak.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 14:36   #758
@RoadRage - imam kasko don't worry

pitanjce za one koji imaju G120 - kolko okretaja vam ima auto kad idete cca 140/160? jel se meni čini ili na onom obrtomjeru crtice ne idu iznad 3000 okretaja? ili jako malo idu?

vozio sam 120 bilo je 3000, vozio 140 i dalje bilo 3000, vozio 160 i dalje pisalo 3000. (sve 6. brzina)

jel to neki problem? definitivno ću ih tražit da i to istraže. moram u leru probat dal ide iznad 3000 da nisam lud.
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 15:37   #759
Quote:
saiyadjin kaže: Pogledaj post
@RoadRage - imam kasko don't worry

pitanjce za one koji imaju G120 - kolko okretaja vam ima auto kad idete cca 140/160? jel se meni čini ili na onom obrtomjeru crtice ne idu iznad 3000 okretaja? ili jako malo idu?

vozio sam 120 bilo je 3000, vozio 140 i dalje bilo 3000, vozio 160 i dalje pisalo 3000. (sve 6. brzina)

jel to neki problem? definitivno ću ih tražit da i to istraže. moram u leru probat dal ide iznad 3000 da nisam lud.
Ako ti pri 120 i 160km/h prikazuje iste okretaju u istoj brzini, onda definitivno imas problem
-hawk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 22:47   #760
Quote:
zac013 kaže: Pogledaj post
Jel netko možda od vas uzimao krovne nosače za vašu mazdicu i gdje i koje? Ak ima netko iskustvo s tim. Kolika je cijena uopće kod ovlaštenih autokuća i koje imaju u ponudi, thule?
Ja kupio u mazde orginal..čekaj sniženje dođu cca 1200-1300kn..lajsne nisam kupio, probio rupe na postojećim..kad skinem nosače zavidam "turban vide". Gledao sam thule cijena je tu negdi ali se kače ispod vrata-to mi je bezveze..ružno...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mibo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.