Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2017., 00:17   #201
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Di je skakavac bojkotiramo.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Aferin sana abla!

@Lolita nisam još rešila karte, ja to rešavam preko aviokarata u zadnji tren. Videla sam da su prećerali.

Evo vam nešto za pred spavanje, nažalost ne mogu ukrasti jer je sa twittera, ali mislim da je dovoljno reći - multiple gif Arasovih smixanih scena kako se oblizuje.

https://twitter.com/ourkingAras/stat...02858786099201

Ja idem da sanjam, možda mi uspe, jednom jest.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 11:25   #202
Quote:
sotona69 kaže: Pogledaj post
Ko da ga je poplava izbacila.
Hahaha.. Šejtanka uskoci samo malo da ishejtuje i onda se povuce do sledece prilike.

Ne svidja mi se bas kako se obukao. Generalno je dobra zamisao bila, ali sako je trebalo kraci da bude. U kombinaciji sa dužim sakoom i kraćim pantalonama dosao je kao pingvin.

'Pingvin sam, al' najlepši.'
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 13:30   #203
Ma to sejtanki krivo sto nitko ne bi otvorio temu za njenog laver boja, a otvorena je za ovog pingvina sto ga je ispljunula poplava.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 14:10   #204
I meni se ne svidja kako je obucen, a jos i ne volim ove dvorede sakoe.

Ovaj put se ona nesto duze zadrzala u Istanbulu. Glumi li jos u onoj seriji?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 15:35   #205
Vidjela sam da ide fragi za ep39 koja ide u nedjelju, ali sam isto tako pročitala da je finale sa ep 40! Možda su već sve i snimili, pa se Bige gotivi po Stambolu? Planira li se vraćati u Bodrum, di živi već bezmalo 2 godine, nemam pojma. Tamo nije odselila zbog posla, jer je bila nezaposlena dok nedavno nije ušla u BM, odselila se jer ne voli prometnu gužvu i graju Istanbula.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 00:06   #206
Nemoj tako Mina. Ona je pre svega uspesna glumica. Aras says so.

A garant joj pola filmografije nastalo tako sto je upala u kadar, pa ljudima bilo muka da snimaju ponovo.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 09:58   #207
Sta mi se svidja kod Arasa (fizicki):

1. Oci
2. Torzo

__________________________________________________ ____________

Sta mi se ne svidja kod Arasa (fizicki):

1. Usta i usne. Usta su mu nekako uska, a usne, pogotovo gornja su mi
Ne kazem da treba imati usta ko Julia Roberts (nedo Bog, ta da nema usiju smijala bi se oko glave), ali mesnate neoblikovane usne jos mu nekako dodatno vizuelno suze usta i izgleda sve neproporcionalno. To se vidi na slikama gdje nema brade. Njemu je bolje da ima bradu i brkove da malo to pokrije.



2. Sto bi mi rekli u Bosni, ko da je u tepsiji rodjen (kuzim ja da decko nije kriv sto ga je mati tako rodila), ali ne mogu bas reci da ima dobru profilnu. Pa pogledajmo samo taj profil!



3. Noge ko camci. Pa koji broj cipela taj decko nosi?

4. Ruke. Ima cevapcicaste prste.

5. Kad ravno gleda vide mu se nozdrve (posljedica spljostenog lica) - slika prva. Disturbing. Gledaju me.

__________________________________________________ ______

Sta moze proci:
1. Noge ko grisini stapici.


__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.

Zadnje uređivanje sotona69 : 26.05.2017. at 10:22.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:53   #208

Sve je u oku posmatraca. Npr Cato je frajer^2, crte lica, gradja, visina itd itd. Na papir kad stavis imas fizicki idealnog muskarca. Medjutim, Aras kad je pored njega ja Catu uopste ne primjecujem. Koliko god to cudno zvucalo, kad bih mogla birati izmedju njih dvojice (sto je naravno u domenu sf ) izabrala bih Arasa.
Inace, meni Aras nije uopste standardno lijep. Lijep je na neki svoj nacin, a prije svega mi ima zanimljiv izgled. Nisam ljubitelj sablonski lijepih muskaraca
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:25   #209
Ja sam Icerde pocela da gledam zbog Ćata. Iskakala mi njegova slika iz Delibala na tumblru stalno i ja ne znam kako provalim kako se zove. Vidim da ima neku seriju koju sad snima aka Icerde i krenem sa gledam. Negde oko 4.,5. epizode sam se i zvanicno prešaltala na Arasa lol.

Pored sve moje dobre volje i Ćatovog izgleda (a da je opasan frajer, jeste), Aras me 'kupio'. Ima covek harizmu, smeker je, sexual magnetism, savrsen spoj zgodnoce i slatkoce (obrazi ). Meni se njegove usne bas svidjaju.

Obrazi, kosa, oci, osmeh, gradja - sta se meni najvise svidja (fizicki ofc)

Plus, svidja mi se kako se oblaci. Taj neki 'klosarski/sportski/casual' stil. Zato mozda i ima problem sa odelima.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 12:39   #210
I kod mene isto bilo. Pocela gledati zbog Cate i vec nakon prve epizode sam se prebacila na Arasa. Za Arasa do Icerdea nisam nikad ni bila cula. On je klasican primjer kad se kaze "ima ono nesto".

Inace, za turske standarde Aras je izuzetno lijep muskarac!
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:30   #211
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
I kod mene isto bilo. Pocela gledati zbog Cate i vec nakon prve epizode sam se prebacila na Arasa. Za Arasa do Icerdea nisam nikad ni bila cula. On je klasican primjer kad se kaze "ima ono nesto".

Inace, za turske standarde Aras je izuzetno lijep muskarac
!


Glumice su im mahom sve manje-vise lepe. Glumci, meni barem, i ne bas. Doduse, ja i ne pratim toliko njihovih serija.

Ja sam ga prvi put videla u Obgzk. Tu sam pratila samo zbog njega. Ali kako se serija oduzila, a ja tad bila u srednjoj, termini nam se nisu uskladjivali. A i ta serija je 100 godina trajala.

Posle sam ga videla u Sulejmanu. Ali tu seriju sam bojkotovala jer su sve 'moje' likove poubijali. Prvo Ibrahima, pa Mustafu i ja taman krenem opet da gledam i za 10ak epizoda smaknu Bajazita.

Za njega vazi ono 'znam da nisam prelep, al' i dalje me zele'.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 13:54   #212
Sjetila sam se na sta me oblik usta i usne kod njeg podsjecaju, ali mi je isteklo vrijeme za edit posta. Ima oblik ribljih usta.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 14:11   #213
Misljenja sam, u Turskoj sve sto je iznad 1.80cm i na ista lici je na tvu. Muskarci su im izrazito ruzni, minijaturni, kratkonogi... Nikad necu zaboraviti iznenadjenje po tom pitanju kad sam prvi put sletila na njihovo tlo
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 16:51   #214
Pa ne veli se bez veze "Ljepota je u očima promatrača".
Našle ste nešto, neću reći "na" nego "u" tom dečku što vam je izuzetno privlačno.
Činjenica jest šejtanko sve ovo što ti navodiš ali ovo "u" je uzrok što je curama Aras privlačan dok nama npr nije.
Gledam onaj mozaik gdje se Aras oblizuje, meni ne da je sexy nego mi je odbojan, ne bih mu pusu ni pod razno dala kad vidim one dvije tri dlačice iznad usne, općenito usne-zubi, nešto mi je tu kod njega odbojno (osim ako je jaaaaako šarmantan ali nekako sumnjam).
Definitivno dečko ima nešto, a ja to nešto vidim u njegovoj glumi, ostalo mi sve prosječno, a po vašim pričama i ispodprosječno galiba.
Ne znam u stvari ništa o njemu pa očigledno imam bolje mišljenje o njemu nego vi što ga volite, zato mi nije baš previše jasno što je to ušlo pod ono "u" ...jel to neka mantra da je on "tip"...neki kredit od prije...što li?
Mislim, zanima me jer:
a)Sexy vam je, al nije vam baš zgodan tj imate primjedbe na noge, kosu, pingvin vam je, svašta nešto još (ko i on sam...matematika pa sam zbrojila kruške i jabuke, ne znam više tko je što nabacio za njega)
b)Dosadan vam je u RL (interview - matematika, ljubavne veze)

Što je prevagnulo i je li vam baš wow ili vi to samo tako? Mislim pitam jer koliko se sjećam, kad se fanice zagriju, stranice teme se pune ko lude, piše se, lijepe fotke, ovdje to ide slabo, onako osrednje...
Mislim ono, baš me zanima o čemu je riječ...neka kombinacija ili njegova gluma...što je prevagnulo?
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan

Zadnje uređivanje Looty : 26.05.2017. at 17:05.
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:22   #215
Nije lip, al je tip.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:37   #216
Aras je izgleda kao muskarac koji mi se nikad ne bi dopao (Plav, svijetle oci, nizak, mali nos ), kad se analizira sve pojedinacno, ovako kao sejtanka Ali sve to kad se sastavi kompletno je bomba. To je ono nesto sto zovemo karizma i sex on legs. Cato, po definiciji veoma zgodan, ali ne bih biciklo naslonila na njega
Isto tako Burak i onaj Kaan , pa Kivo, pa eto onaj nesretni Kerem sto ga Lenka izvrijedja sve zgodni frajeri na papiru, ali kod mene nema povratne reakcije
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:53   #217
Quote:
Looty kaže: Pogledaj post
Pa ne veli se bez veze "Ljepota je u očima promatrača".
Našle ste nešto, neću reći "na" nego "u" tom dečku što vam je izuzetno privlačno.
Činjenica jest šejtanko sve ovo što ti navodiš ali ovo "u" je uzrok što je curama Aras privlačan dok nama npr nije.
Gledam onaj mozaik gdje se Aras oblizuje, meni ne da je sexy nego mi je odbojan, ne bih mu pusu ni pod razno dala kad vidim one dvije tri dlačice iznad usne, općenito usne-zubi, nešto mi je tu kod njega odbojno (osim ako je jaaaaako šarmantan ali nekako sumnjam).
Definitivno dečko ima nešto, a ja to nešto vidim u njegovoj glumi, ostalo mi sve prosječno, a po vašim pričama i ispodprosječno galiba.
Ne znam u stvari ništa o njemu pa očigledno imam bolje mišljenje o njemu nego vi što ga volite, zato mi nije baš previše jasno što je to ušlo pod ono "u" ...jel to neka mantra da je on "tip"...neki kredit od prije...što li?
Mislim, zanima me jer:
a)Sexy vam je, al nije vam baš zgodan tj imate primjedbe na noge, kosu, pingvin vam je, svašta nešto još (ko i on sam...matematika pa sam zbrojila kruške i jabuke, ne znam više tko je što nabacio za njega)
b)Dosadan vam je u RL (interview - matematika, ljubavne veze)

Što je prevagnulo i je li vam baš wow ili vi to samo tako? Mislim pitam jer koliko se sjećam, kad se fanice zagriju, stranice teme se pune ko lude, piše se, lijepe fotke, ovdje to ide slabo, onako osrednje...
Mislim ono, baš me zanima o čemu je riječ...neka kombinacija ili njegova gluma...što je prevagnulo?
Sexy je i zgodan. Nema univerzalnu lepotu. Eto Kivanc i Burak su lepi muskarci, pale se cure, ali they don't do it for me. Registrujem ih da su zgodni ali ne bih ih dala obojicu za jednog Arasa.

Eh Looty, to pingvincic je bilo od milošte. I takav je .

Da l' je dosadan ne znam. Meni deluje kao uber zanimljiv tip. Voli da se zeza, da izlazi, sportski orijentisan, voli matematiku..sve to meni odgovara.:klap:
To sto ima tu šatro kao devojku koja svoju dosadnu energiju prebacuje na njega, da se to srediti.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:21   #218
Jebozovan.
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:25   #219
Eto, super, opet ništa ne znam... ...al nisam ni mislila da ću doznati. Znala sam da vam je jebozovan al me zanimalo zašto (eh, baš sam bedasta, kao da se to može objasniti).
Al neyse, i tako ni sama ne znam sebi objasniti zašto je meni Ćato wow, izgled nema veze s time jer mi svi po redu što ste ih nabrojale isto nisu ništa posebno, evo i Aras mi bolji od Kive i Buraka i Kerema i Kaana od kojih mi je npr privlačniji i Baris Falay.
Samo me zanimalo jer ste ga nabacile malo blatom pa rekoh u čemu je kvaka?
__________________
"Nježno bih spustio glavu na tvoje koljeno."
Htjela sam šutjeti četiri dana i četiri noći...

Attila İlhan
Looty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 18:29   #220
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Jebozovan.
pocela sam zaboravljat maternji jezik

eto, to je to. jednom rijecju
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.