Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 19:59   #1
Kona

Da ne pišem sve o igri stavit ću novi trailer jer nema se o njoj previše za reći Deteltiv koji na -30 hoda u gradskoj odjeći po šumama Kanade otkrivajući ubojstva i misterije.

https://www.youtube.com/watch?v=Qrisf0b_8XE

To je igra od prije godinu dana koja je izašla opet prije 3 dana i drugačija je nisam ništa puno tražio o njoj već sam je prešao u jednom danu i ostalo mi je nešto čudno pa molim pomoć
Kada otkrijem Wendiga negdje na sredini mape i kada mu pobjegnem kod onoga groblja spustim se u luku uđem u čamac tu završava igra i malo sam bio zbunjen sa finišom jer nikad gluplji finiš nisam vidio ali zanima me gornji dio mape vidio sam da ima još par kuća za obići jeli taj dio mape stavljen tako radi reda ili se može doći tamo? na primjer bilo je još nekih puteljaka prije nego sam otkrio wendiga ali nisam išao niti pokušao vidjeti jer sam očekivao da igra neće tako brzo i glupo završiti bez borbe ili neke akcije. Mislio sam se vratiti malo unazad ali da ne gubim vrijeme čisto me zanima može li se izbjeći to čudovište i otići na drugi dio mape? i čemu saonica u igri? pošto sam prekopao svaki kutak i nisam našao djelove što su mi falili bio je i sef u jednoj kući koji nisam otvorio... ako je tko igrao što je sa mapom iznad i dali se može popraviti saonica.
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 19:45   #2
Ček, jel Cona ili Kona?
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 19:28   #3
Kona je
Lozinka za sef se dobije tokom igre
I snowmobile se popravlja..svi dijelovi su u tom podrucju...očito nisi baš detaljno istraživao

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.