Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2008., 21:55   #3481
[QUOTE=renata 30;16305523]isto sam prolazila kroz to kao i ti,ali valjda s godinama ti dođe do glave kako se treba ponašati,ja ću na vaganje u četvrtak da vidim koliko sam skinula
mogu ti reći da na orbitrku je skroz dobro vježbat,ako možeš kreni na aerobik ili pilates,ja sam išla i planiram opet puno mi je lakše-isto se izmoriš uru vrimena i iznojiš i nekako mi je ugodnije nego u teretanama puno stranih ljudi koji gledaju samo sebe[/QUOTE
jest jest i ja imam orbitrek i stvarno pali.. ja rodila prije 4mj a u trudnoći nabila 36 kg(ja mislim da sam u tome rekorder haha) dojim pa nesmijem na dijetu al zadnjih mjesec dana svaki dan vozim orbitrek po 15 min i tope se polako al sigurno a uz to sam skinula s neta nešto o pametnim namirnicama pa tu hranu više jedem(dobra fora) a neki dan mi stigao abrocket pa i to malo i uspjela sam donekle ali ima još teških 10 kg....grrrr
__________________
[svoje najbolje dane proživjela sam noću
fra_petra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 00:12   #3482
pozdrav,danas je muslimanski praznik Ramazanski bajram čitav dan se nešto jede stolovi puni dobit ću najmanje 3 kg a već imam viška, prije 2 mjeseca sam rodila
moju drugu cura,starija ima 2 god.za tri godine dvoje djece a viška kg 20.
zekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 09:07   #3483
dobro jutro cure,kako mi se držite
mene uvatila fjaka,sinoć sam uspila 15min na orbitreku i osjećam se satraveno,lakše mi je kad to odradim negdi oko dvi ure,puno se bolje osjećam.jutros sam malog jedva pripremila za u vrtić
jutros sam pojela crnu bublicu sa zelenom salatom i mesnim,za ručak -juha od povrća,salata i pečena kokoš,a za večeru jogurt-oko18h
evo mi je mala grintava i idem je stavit leć(ima 10miseci) džemo se oko sedam i već je koma,kasnije kad se digne idemo vani na oko dvi ure,pa će opet leć,kad se digne ručat i opet vani na oko dvi ure.
zekira sretan ti bajram i svima islamske vjere--u zakašnjenju
renata 30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 09:33   #3484
Pozdrav cure,
I meni se vratilo skoro sve šta sam zadnji put skinila. Od 5-6 miseca hodam- pomalo trčim svaki drugi dan a od 7 mj svaki drugi dan uglavnom natašte i ujutro.
Otkad imam pulsmetar držim fat burning zonu tako da je to uglavnom 60 - 80 min brzog hoda.
Od danas ne jedem kruh.
Neću kao cilj uzeti da skinem određeni broj kg nego ću kao hobi uzeti hodanje i trčanje. Uskoro ću dobiti plan treninga.
Uglavnom, ako ne uspijem ići na trening onda se osjećam kao da sam zakazala u svemu taj dan.
Imam neke ozbiljne želje vezano uz hodanje i trčanje. Kad njih ostvarim mislim da problema sa kilima neće biti.
Uglavnom idem polako i postepeno, ima godina.
morska alga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 18:56   #3485
meni je tako neki sugav dan... gladna sam ko pas, umorim se na brzinu, a energije nemam ni truna. najradije bih samo spavala. ima dana kad se osjecam odlicno i mocno, a danas... mrzim kad mi se to dogada
ally_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 09:50   #3486
dobro jutro cure
ja se izvagala i izmirila nakon tjedan dana korištenja orbitreka.sada 20min,a cilj 30min
rezultati
25.09-98,8kg 02.10-96,8kg
prsi-102 100
struk -96 92
bokovi - 115 109
guzice-115 113
evo ako ja mogu šta negledan baš šta jedem onda možete i svi vi koji držite nekakve dijete,samo hrabro naprijed
taman pojela musli s mlikom,a šta ću dalje nemam pojma

Zadnje uređivanje renata 30 : 02.10.2008. at 12:45.
renata 30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 22:54   #3487
cure morama na dijetu sve hoću ali mi se neide.help
zekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 08:15   #3488
Quote:
zekira kaže: Pogledaj post
cure morama na dijetu sve hoću ali mi se neide.help
Ti bi se j***** al da ti ne uđe... treba zdravije jest i pomaknut guzicu s kauča...
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 22:11   #3489
pa cure di ste,šta vam je .zar ste već počele zimski san,danas sam uspila 30min.orbitreka,13 dana prije roka kojeg sam sebi zadala
neznam šta mi je ali sam strašno gladna,tako mi se jede,a već je kasno
renata 30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 00:09   #3490
Navečer jedi posni sir, naravno bez kruha ili nečeg sličnog.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 11:02   #3491
šta ti dođe posni sir,prvi put čujem
dobro je završilo,nisam ništa ila nego išla leć i gledala malo tv-a i zaspala
renata 30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 11:16   #3492
Pa friški sir valjda.

Da, u ponedjeljak imam slobodni dan i dogovorila sam se sa mm da idemo napraviti šetnju u blizini, tj nekakav kružni trekking okolo po brdima (naravno sa pulsmetrom da ne predje u setkanje). Biti ce otprilike 4-5 sati hoda, mozda i vise. Nastojati cu tako nesto jednom tjedno a ostalim danima po 1 - 1,5 sati anaerobno.
morska alga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 13:54   #3493
Quote:
morska alga kaže: Pogledaj post
Pa friški sir valjda.
Da, to je svježi sir kojem je izvađena većina masti. Ima ga za kupiti u skoro svim dućanima, obično u plastičnim čašama ili posudicama. Prije spavanja nije dobro jesti ugljikohidrate jer to obično ode u salo, al zato malo svježeg sira, salate itd. se može pojesti.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 15:24   #3494
Nekad mi nije ukusan ali pomiješam malo jogurta pa bude ok.
Inače je jako zasitan pa mi se ništa ne papa poslije njega.


Jedna anegdota:

Prije dva tjedna sam svojoj starijoj ljubici pokušala utrapiti nešto svježeg sira uvečer i nekako je progutala dvi žlice.
Na MAX TV-u je bila emisija o preživljavanju u prašumi. Tip je sreo neku otrovnu zmijurinu i otkinuo joj glavu mačetom.
Rekao je kako je zmija otrovnica ali je meso ukusno i zdravo - ok za prehranu. Nakon tog je počeo čupati zubima meso sve onako preko kože i one krvi koja se cijedila.
Pitala sam je kako on može jesti zmiju a ona ne može sir.
Na to je viknula: "Daj mi taj siiiiiiiir." Pojela je sve. Joj ta dječica
morska alga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 18:19   #3495
čak mi se i muž nasmija da neznam šta je posni sir,jer bože on radi u splitskoj mlikari-mils
zamisli srama za njega žena mu nezna
ma mogu ga ist jedino s palačinkama ili nešto tako slično,a sirovog ga jedino kao sirko namaz,jer to bi bilo nešto slično
renata 30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 19:49   #3496
cure pa diste,ni glasa od vas,zar ste sve smršavile pa nemate potrebe da pišete?
moj raport,ujutro musli s mlikom
ručak pijat rižota,zelena salata i bržola s gradela
večera sendvić(kukuruzni kruh,salata,zdenka sir i sir)
renata 30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 10:51   #3497
Meni se čini da ovi moji kili koji su se vratili su dobrim djelom voda, čini mi se da sam otečena. Uzeti ću danas detox sirup pa ću viditi kako ide dalje. Bar redovno vježbam, nešto brljam za večeru ali doći ću i tome na kraj makar mi to bilo zadnje što ću učiniti u svom životu
Je razočarala sam se šta se sve vratilo ali to shvaćam više kao odabir krive metode nego kao neuspjeh. Osim toga kako su mi zadnji miseci bili stresni dobro sam i prošla. Bar je na poslu sve bilo ok.
morska alga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 18:34   #3498
Quote:
morska alga kaže: Pogledaj post
Meni se čini da ovi moji kili koji su se vratili su dobrim djelom voda, čini mi se da sam otečena. Uzeti ću danas detox sirup pa ću viditi kako ide dalje. Bar redovno vježbam, nešto brljam za večeru ali doći ću i tome na kraj makar mi to bilo zadnje što ću učiniti u svom životu
Je razočarala sam se šta se sve vratilo ali to shvaćam više kao odabir krive metode nego kao neuspjeh. Osim toga kako su mi zadnji miseci bili stresni dobro sam i prošla. Bar je na poslu sve bilo ok.
Ako redovito vježbaš,moguće je da si mast pretvorila u mišiće,što je odlično,ali mišići su teži o masnih naslaga pa ti se kile vratile ali u dobrom smislu
ELENA 1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 18:45   #3499
Smile

Quote:
ELENA 1982 kaže: Pogledaj post
Ako redovito vježbaš,moguće je da si mast pretvorila u mišiće,što je odlično,ali mišići su teži o masnih naslaga pa ti se kile vratile ali u dobrom smislu



Pozdrav cure,evo i mene.znam sve o zdravoj prehrani,o mitovima i istini o djetama,proučavam već 5 godina.Ali sam totalna luzerica.S 20 godina sam s 50 kg došla na 65kg na 172 cm visine u roku 8 mjeseci,sad ima 69 kg.emotivni sam proždrljivac i nisam odgovorna ni motivirana za držanje dijete.Svaki mjesec oko 3-4 puta odlučim da ću se normalno hraniti,da ću biti disciplinirana tj.da ću se voljeti i paziti na svoje tijelo,ali dođe neka nepravedna situacija ili se osjećam jadno(pms) i sve padne u vodu.Znam da je moj problem psihičke naravi,ali molim vas ako ko ima kakav prijedlog....
ELENA 1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:03   #3500
takva sam ti i ja ,ali evo prvi put kad sam dobivala menst. i pms nisam jela nego sam vozila orbitrek i sama znam da se treba zdravo hranit ali nije to baš tako lako.treba strpljenja,volje i izdržat sve,a mi smo samo ljudi
svaki put kad ti dođe da brljš dođi ovde i piši,tako ćeš zaboravit da ti se jede,zaokupi se s nećim.ja sam već dva tjedna na orbitreku(tebi se možda čini malo)ali za mene je to uspjeh i izgubila sam 2,7kg i po nekoliko cm na standardnim područjima.znam da moram i to radim jer sam stvarno pretjerala sa težinom,a tek mi je 30g.
drži se i polako,piši dnevnik ishrane i dnevnik zašto koju hranu jedeš i šta te je natiralo da toliko jedeš.viruj mi bit će ti lakše to i ja radim i tako se zabavim i prođe mi vrime.najbitnije je da piješ vodu,ja pijem 2l dnevno
piši i samo piši i vidit ćeš kako ćeš se iznenadit
renata 30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.