Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2008., 10:19   #61
je,meni se vide oziljci od savova! mislim ja ih ne vidim ali mi ekipa kaze da se vide kad svezem rep sto nisam napravila valjda godinu dana jer imam kratku kosu
ali vide se kao i svi drugi oziljci!
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2008., 15:01   #62
i ja sam bio,tocnije operiro sam u ponedjeljak,u opcoj anesteziji,apsolutno niceg se ne sjecam... ..skino sam zavoje i konce juce,al me usi jos bole,hrskavica il tak nes jer nosim znojnik pa mi pritsce malo,i usi su mi jos nateknute,poprilicno priljepljenje u glavu,ali videci ov komentare,nadam se da ce sve bit u redu... i da,operacija mi je bila besplatna,moze se besplatno operirat do 18 godine...
_Mehic_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 12:47   #63
ma bio sam ja nedavno,nikakva nelagoda,operacije je besplatna do osamnaeste godine,barem sam ju ja obavio u klaicevoj,al te usi mlo bole nekih tjedan i po,ak ti budu hrskavicu dirali jer su meni dirali,i malo su natecene i utrnute,al to je to,i da moras nosit neku treaku,a sad da boli,ne,ni kad us mi konce vadili nije me bolilo,sad su mi malo priljepljene usi al sam cuo da ce se vratit u normalno,nakomn mjesec dva,uglavnom preporucam ti da ides...
_Mehic_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 15:24   #64
Ja sam operisala usi prije 5 godina u Sarajevu u privatnoj klinici. Iskreno ne mogu reci da ne boli, ali nije ni strasno. Mene je bolilo nekih 7 dana koliko sam nosila te velike zavoje, najvise 2 i treci dan, ali nije strasno. Kasnije ti skinu zavoje i stave traku. Usi ti budu malo natecene i utrnute. Nije fin osjecaj, ali izdrzi se. Onda ti vade konce taj dio mi je bio grozan. Ne zato sto boli nego nakon operacije ne zelis da ti niko dodiruje usi i stvara ti nelaodu, ali ta procedura ne traje dugo. Nakon toga jedno vrijeme nosis traku. Usi ce ti biti osjetljive dugo. Bit ce te strah da te neko ne povrijedi. Tek ces tad primjetiti koliko cesto dolazis u dodir s usima haha Jako dugo ce ti biti utrnute, ali to ti neces primjecivati osim kad dodirujes usi. Nije bajka, ali vrijedi. Istrpis malo ... oziljci se ne vide ni kad svezes rep i usi su u pocetku malo vise priljepljene mozda zbog otoka, ali nakon nekog vremena otok spadne. Nikakvih koplikacija nemas poslije. Men ei danasvuku za usi za rodjendan tako da ti iz iskustva govorim da je sve uredu.

Lijep je osjecaj kad svezes rep hehe Svi moji prijatelji kazu da je puno bolje od kako sam se operisala...

Sretno, ako imas dodatnih pitanja pisi...
__________________
Meriii
Meriii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 18:28   #65
Zašto svi pričate da najviše boli vađenje konaca?! Pa to valjda jedino ne boli!

Vjerujem da ste to pobrkali s prvim previjanjem, odnosno čupanjem tupfera... E to boli... Jerbo se gaza stopi sa živom ranom... i onda, jel... suze frcaju skupa s epitelom

Ordinacija je sličila Atlantidi nakon istog zahvata na meni... I sam doktor se skoro rasplakao...
Da ne kažem da, nakon što ščupaju te proklete tupfere, krenu mazati jod po svježoj rani...


No, da skratim, ja sam prošla kalvarijicu s operacijom ušiju... Prva dva, tri dana je bolilo za popizdit, frendovi su me u jednom trenutku morali doslovno držati da si ne skinem zavoje, jer sam sluđena od boli bila uvjerena kako nešto nije u redu I hvala Bogu na njima, jer bih da sam uspjela u svojoj kretenskoj nakani, morala ponovo na operaciju

I tak... sad se Patagonija boji operacija... ali, ima najljepše uši na svijetu... pa nije uzalud


Starteru topika savjetujem da ode na operaciju, unatoč mojoj izraženoj nesposobnosti uljepšavanja Ja sam valjda 3 godine nosila isključivo rep, nakon iste I neka svakako ima na umu da je Patagonija totalna schmizla, s iznimno niskom tolerancijom na bol, pa se njeni upisi ovdje ne trebaju smatrati relevantnima :damage control:


Ako ima još nekih pitanja, rado ću odgovoriti... Jest da je bilo davno, ali sjećam se kao da je bilo jučer
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 21:10   #66
Bok svima. Ja imam 12 godina. Na web stranicama i forumima sam čitala da je to najbolje doba za operaciju ušiju. Skoro nitko ne primjeti da mi uši malo strše na stranu, ali zato ne mogu zavezati kosu u reo i to me jako smeta. Mislim da ću na operaciju otići kad mi završi škola, tamo oko šestog mjeseca. Čula sam da će to za mene biti besplatno, ali cijena nije ni bitna jer sam jako tvrdoglava paaa.... Vaša iskustva su mi puno pomogla i puno vam hvala.
P.S. Recite mi svoje mišljenje o mojoj odluci. Tnx
emiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2008., 22:37   #67
Quote:
_Mehic_ kaže: Pogledaj post
ma bio sam ja nedavno,nikakva nelagoda,operacije je besplatna do osamnaeste godine,barem sam ju ja obavio u klaicevoj,al te usi mlo bole nekih tjedan i po,ak ti budu hrskavicu dirali jer su meni dirali,i malo su natecene i utrnute,al to je to,i da moras nosit neku treaku,a sad da boli,ne,ni kad us mi konce vadili nije me bolilo,sad su mi malo priljepljene usi al sam cuo da ce se vratit u normalno,nakomn mjesec dva,uglavnom preporucam ti da ides...
kad si vec nedavno bio na operaciji da te pitam-mozda ces znat-koliko kosta operacija za nas koji moramo placat?i dal mozda postoji nekakav popust ako smo oslobodjeni participacije?
ako itko zna nesto o ovome neka pliz odgovori...
salom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 17:20   #68
Moj savjet je da pričekate s operacijom i da dobro razmislite prije. Meni su ostali ružni ožiljci nakon opreracije, koji su itekako vidljivi, i nemogu se riješiti. To je zato što sam bio kod onog mesara Bagatina iz zg.. Njega svakako izbjegavajte...
force177 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 19:43   #69
Operacija klempavih ušiju!!!!

Evo ovako,moj problem je taj što mi desno uho klempavije od lijevoga koje je isto klempavo,ali ne toliko puno kao desno.To se sad baš ne vidi jer imam dugu kosu,ali volio bih tu kosu ošišati na kratko,a upravo me muče te klempave uši koje mi predstavljaju nelagodu i stvarno to više nemogu podnijet pa bih volio obaviti operaciju ušiju, e sad mene zanima dosta stvari o tome da vidim u što bih se upustio ako bi otišao na operaciju pa molim one koji baš znaju o tome dosta ili imaju takvo iskustvo da mi malo pomognu i savjetuju me.Zanima me dali nakon operacije to dosta peče i sl,dali postoji mogućnost da mi nakon operacije uši budu onako nejednake ako doktori pogriješe pri operaciji,što trebam nakon te operacije koristiti,ostvalja li to velike ožiljke iza ušiju,koliko treba vremena da nestanu oni baš vidljivi ožiljci nakon operacije.......molim vas da mi napišete cijeli proces od operacije pa nadalje,naravno ako znate........hvala
denis1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 19:47   #70
Koliko ja znam to je jednostavna operacija, nakon toga moraš nosati malo duže zavoj. Samo što ne plača ti to zdravstveno i operacija je jako skupa. Ja nisam medicinar, samo kažem što sam čuo od svog hirurga koji mi je operisao uho.
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 19:01   #71
kaj zna ko kak je s bolovima??? meni su napricali da jako boli cak i do pol godine??
__________________
Soft kitty, warm kitty, little ball of fur. Happy kitty, sleepy kitty, purr, purr, purr...
viks is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 20:12   #72
ma uopce ne boli...barem mene nije nista boljelo....nakon operacije treba samo stalno cistiti da sto prije sve prode....ako usi nisu previse klempave, nema straha
__________________
Too beautiful to die.Too wild to live.
gia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 18:59   #73
Question klempavost ušiju

Pročitala sam negdje na netu da plastičnu operaciju klempavosti ušiju plaća zdrastveno. Zanima ma da li je to istina ?Muči me taj problem pa bi bila zahvalna da mi netko odgovori. Unaprijed thanks
girl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:50   #74
najbolje će ti to bit njih nazvat... imaju besplatni broj... oni će ti najbolje znat objasnit...

0800 7979

http://www.hzzo-net.hr/pocetna.html
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 22:14   #75
klempave uši...

zalipi ih selotejpom za glavu
Ono is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.07.2008., 20:03   #76
Čini mi se da plaća do 18.godine, ali ipak provjeri.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 23:57   #77
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Čini mi se da plaća do 18.godine, ali ipak provjeri.
je imeni se cini da je do 18-e
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 00:41   #78
je do 18. godine.. moja prijateljica je išla .. jako ju je bolilo al sad je sretna
beta55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 21:51   #79
Ja imam jedno klempavao al ko ga jebe
Sredim ja to to 18.
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 12:48   #80
Quote:
beta55 kaže: Pogledaj post
je do 18. godine.. moja prijateljica je išla .. jako ju je bolilo al sad je sretna
Šta je operacija bolna? Pa nisam to uopće mislio
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.