Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2008., 19:01   #21
Atari službno objavio da jedna od igara koje će u budućnosti napraviti je baldur's gate 3! S takvim vijestima i najavama se ne valja zajebavat!!
__________________
Ako ovu rečenicu vidiš u plavoj boji, čitaš prebrzo
arecibogk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 19:55   #22
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
@Logan: Pa priča nije glavna fora u ovoj ekspanziji. Ako ćeš očekivati neku kompliciranu priču budeš se gadno razočarao. I da nove rase i klase (i spellove) možeš koristiti u originalnoj kampanji i MotBu.
Da, ali treba uzeti u obzir da je upravo priča bila glavni pokretač originala i prve ekspanzije. U svakom slučaju, hvala
Logan Grimnar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 12:57   #23
Ali ovo nije direktan nastavak za original, tako da...

Čuo sam ovo za BG3, i mislim da bu dali to Obsidianu i da bu oni koristili ovu specijalnu mapu koju su razvili za SoZ.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 08:42   #24
Jel igra još netko ovo?

Ja sam sada lvl 8 i bio sam nedavno u snake temple gdje su me pobili. Pa sam probao ponovo s mnogo buffova, pa su me ponovo masakrirali

Nego, jel još netko naletio na One of Many? I njega sam napao pa me i on masakrirao
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 05:54   #25
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Jel igra još netko ovo?
Nabavio sam igru, ali kao što rekoh, opet prelazim original kampanju +Motb pa će morat pričekat.

Nego, izgleda da se dosta umire kod tebe
Logan Grimnar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 10:06   #26
Pa to je mi fora u igri. Slobodan si da napadneš high level protivnike ako želiš. Ili se vratiš kasnije pa probaš ponovo
To je i u BG1 bio gušt, napasti Drizzta makar je on lvl 16, a ti lvl 7-8
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 12:21   #27
Evo i ja baš prije nekoliko dana krenul igrat SoZ... Prvi dojmovi su bili WaF al malo navikavanja i ok je... inače su mi draže igra sa više likova nego s jednim IWD BG... zanima me koje kombinacije likova koristite u party-u?? je igram sa bar/pal/rog/sorc ili fig/cler/rog/warlock..
__________________
JLZ
keke013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 13:03   #28
yuanti/ranger, wiz/elf i fighter/fire genasi + 2 chorta (druid i paladin)
došo do zadnjeg glavnog na lvl 13 par puta izgubio i nije mi se dalo završit. Čovijek kroz cijelu igru ima neku nadu "bit će bolje kasnije" ali to nikako da dođe. I onda vidiš kraj i neda ti se više. Fail
leafar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:45   #29
Ja trenutno igram sa 4 castera - lawful neutral monk/druid, asimar cleric s animal domain, bard/rogue half-elf i sun elf wizard. Tek sam na početku s ovom grupom likova, ali već sam prije igrala s drugim likovima sve do chaptera 2. Početak bude relativno lagan, onda u ch2 naiđeš na sve teže protivnike. A i pogubiš se, ne znaš koje zadatke prvo napraviti.

Volim SOZ jer ima neizmjeran replay value, dobru overland mapu, izvrsne opcije dialoga, volim što su opcionalni zadaci kao u NWN1 ali fali mi u priči...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 10:45   #30
Meni je na kraju SoZ isto bio najdraži dio NWN2. NWN2 početna kampanja je jako railroadana i priča je bila loša.

Mask of the Betrayer jednom odigraš i kada priču saznaš sam gameplay je bio preloš za ponavljanje. SoZ je jedini koji je imao osjećaj kao da Baldur's Gate ponovo igram. Čak sam i solo prešao s Sorcererom, bilo je fun. Bio negdje oko lvl 25 kod zadnjeg bossa
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 00:59   #31
Je li tko igra Storm of Zehir još?
Trenutno igram cohort only party. Tipa, započela sam solo pure wizard, pa sam unajmila Umoju i Inshulu, i time dobila dva dinosaurusa koji pomažu u borbi, kasnije unajmila Lastri. Sada sam u ch2. Moja grupica je: moj pure wizard, Belueth, Lastri, npc paladin, Inshula i healer neki, uglavnom Umoja ili Soraevora.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 13:12   #32
Ne ali sam dane proveo na multiplayeru, i na NWN1 i na NWN2. Jednostavno posebno iskustvo pravog RPG, nešto što se ne može naći na platformama klasičnih MMORPG-ova tipa WOW itd. Toplo preporučam (BGTSCC server od NWN2).
SunForYou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.