Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2009., 23:11   #1
Autoput Zagreb - Macelj, kako proci jeftinije?

Mozda je vec bilo, al evo jos jednom:

Ako idete direktno od Zagreba do Macelja, platit cete za B-Kategoriju 42 Kune.

Buduci su neke dionice subvencionirane od drzave, ukoliko na svakoj dionici sidjete i ponovno se popnete ta ista trasa ce vas kostat 27 Kune.

Na kraju ovog clanka je objasnjeno zasto je to tako:

http://www.javno.com/hr-hrvatska/nov...-macelj_110785

Ja obicno sidjem samo na Krapini zato sto im to uzme samo 3 minute vremena i zato sto imam onu njihovu karticu pa odmah prodjem (btw, to je jos 10% jeftinije al je prepaid),

Gorvko u ovoj prici je da tu razliku u cijeni ne placa ta stana firma vec tu razliku placaju porezni obveznici, i to zato sto ne postoji alternativna dionica. Ne bih se cudio da ne postoji i neki dogovor jer je ovom stranom koncesionaru ovo super - dobiva golem promet jer nema alternative i placa joj drzava. Drzavi bi se vjerojatno jako brzo isplatilo zaduzit i izgradit alternativnu rutu jer bi u tom slucaju definitivno manje novca napustalo Hrvatsku, ali eto, kao da nekome nije u interesu.
PetBorut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 10:39   #2
???
mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 11:00   #3
Quote:
mpo kaže: Pogledaj post
???
Cemu upitnici?
Pa lijepo objasnjavam kolegama vozacima kako da legalno plate >30% manju cestarinu.
Ne znam kakvi su drugi silasci, ali iz smjera Zagreba prema Macelju silazak i ponovni ulazak na ausocestu kod Krapine meni uzme oko 2 minute.
Ili se upitnici odnose na nesto drugo?
PetBorut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 11:36   #4
http://www.azm.hr/?hr/static/page/cjenik


stvarno nisam imao pojma za ovo subvencioniranje, istinu čovjek zbori.. 10kn manje se plati ako se izađe na krapini i opet se vrati natrag..presmiiješna nam je država, prvo dozvoli toj stoki da nabije cijene do neba, i to zato što su se pravdali da su to najskuplji kilometri u državi (mislim šta su onda Kapela, Sv. Rok, Plasina, Brinje???), pa nisu na kraju ni napravili puni profil do granice... i na kraju još subvencionirati moramo... ništa čudno, već viđeno na istarskom ipsilonu...
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 11:41   #5
Zaprešić-Mokrice 11
Mokrice-Krapina 5
Krapina-Trakošćan 11

situacija dovedena do apsurda

ovo se i za 27kn može proći, tko ima živaca
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 12:09   #6
nevjerujem.

znači za 10tak minuta ušparaš 15kn.
mpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 12:15   #7
Quote:
Bear kaže: Pogledaj post
http://www.azm.hr/?hr/static/page/cjenik


stvarno nisam imao pojma za ovo subvencioniranje, istinu čovjek zbori.. 10kn manje se plati ako se izađe na krapini i opet se vrati natrag..presmiiješna nam je država, prvo dozvoli toj stoki da nabije cijene do neba, i to zato što su se pravdali da su to najskuplji kilometri u državi (mislim šta su onda Kapela, Sv. Rok, Plasina, Brinje???), pa nisu na kraju ni napravili puni profil do granice... i na kraju još subvencionirati moramo... ništa čudno, već viđeno na istarskom ipsilonu...
U Krapini je super zato sto cim plati, za 15 metara imas otvor u ogradi kroz koju polokruzno skrenes i odmah se popnes an autput. No kladim se da ce kao mjeru protiv nas "svercera" sad zakrpat tu rupu kako bi nam otezali okretanje, no u najgorem slucaju ima ono skretanje kojih 100 metara dalje, tamo se moze polukruzno okrenut mislim.

No ko sto rekoh, za mene je problem sto se radi o subvenciji, odnosno sto ovim manevrom zapravo stetimo drzavu a ne koncesionara (naravno sve legalno). Zasto vlada nema interesa slozit stvari na svoje mjesto - namam pojma.Vjerojatno bi takav projekt nosio manje glasova nego peljeski most.
PetBorut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 12:33   #8
problem je u tome što od tih kretena nitko nije pri sklapajnu takvih ugovora uvjetovao da npr. cijena cestarine mora pratiti cijene po kilometru ostalih autocesta u državi (npr. hrvatskih autocesta). Mislili se da će narod tamo to prihvatiti pod normalno, da ga se šiša ko ovce.. i onda kad dođe voda do grla, kad se zaprijetilo pobunom, onda nije problem iz državne kase nadoknadit. Katastrofa.

Tako smo i Učku predali Francuzima, ovi nabili cijene do neba, pa su onda izgradili nekakav istočni krak ipsilona do Vodnjana (ono čak nije ni poluautocesta), pa još i postavili kućice za naplatu na izlazima (nije im Učka dosta bila), pa kad su im Istrijani htjeli sve blokirat traktorima, onda je država opet uskočila sa subvencijama, a ovima ostala samo Učka za naplatu, pa su joj još i dodatno nabili cijenu...

i mi imamo još obraza Slovencima pametovat za vinjete, majko mila... oni bar svoj narod ne pljačkaju
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 15:10   #9
Quote:
mpo kaže: Pogledaj post
nevjerujem.

znači za 10tak minuta ušparaš 15kn.
Ja sam zadnjih pola godine usparao 500tinjak Kuna, stajem samo na Krapini, izgubim oko 3 minute u svakom smjeru, dakle tamo i natrag se uspara 20 Kuna za 6 minuta cekanja.

Sad mi je vec prekipjelo pa govorim i ostalima.
No ponavljam, ovo "usparao" je uvjetno receno jer je meni prekipjelo sto tako svaka budala moze crpit lovu poreznih obveznika i to direktno dajuci lovu privatnom koncesionaru. Gradjevinari ostaju bez posla, umjesto da se domace ljude zaposli da izgrade alternativnu cestu, lova se radije uplacuje stranom koncesionaru. Pokusavam doc doc informacija o kolikoj se lovi zaista radi, odnosno jel to zaista manje love od troskova kredita koji bi se trebao podic za gradnju te alternativne ceste. Moguce da je zaista jeftinije, ne znam.
No ono sto znam je da se to tako ne bi smjelo radit. Na dionicama postoji elektrosnki sustav naplate, tocno se zna tko kad udje na autoput. Ukoliko se zeli ici na ruku ljudima koji svaki dan rade u Zagrebu onda ih se moze subvencionirat direktno, iako mi je nezamislivo da je vlada slucajno napravila takav gaf te "zaboravila" napravit paralelnu cestu.
Bljak
PetBorut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 17:04   #10
Znate sto je tragicno u citavoj prici?
To sto je ovdje pise da ta subvencija od 56% traje dok god se ne izgradi cesta "Zabok - Krapina".
A ovdje (pocetak 2006) pak pise da je cesta trebala bit gotova pocetkom 2008.
Postoji i pozitivno misljenje o utjecaju na okolis. Postoji projekt, postoje gradjevinari koji nemaju posla, postoje strojevi, postoji podrska u stanovnistvu... sve je spremno.
Ali, netko kao da odugovlaci i "sabotira" projekt. Subvencija od 56% super zarada za koncesionara. Puka slucajnost?

Izracun? Ajmo predvidjet da se radi o kojih 1000 automobila dnevno (mislim da je to jos jako skromna procjena). Zapresic Krapina se po ovom cjeniku
subvencionira sa 8 Kuna po smjeru, dakle ukupno 16 Kuna za povratnu voznju. Ako pomnozim 16 * 1000 * 200 dobijemo preko 3 milijuna Kuna - godisnje. Toliko love poklanjamo koncesionaru svake godine odgode izrgadnje alternative. E sad nek mi netko tko se mozda bole razumije u to koliko bi jedna takva cesta mogla kostat, odnosno koliko su troskovi financiranja. Prije ili poslije ce se zapravo morat izgradit, ovo je po meni cisto bacanje love u vjetar.

BTW, da ni ne spominjemo kako AZM zapravo uopce nema puni profil na citavom potezu. Stvarno zalosno da se mi nesto zalimo Slovencima, kamo srece da i nasi politicari tako brane nase interese.

Vise podataka o AZM ima ovdje.

Drzava ima dakle 49% vlasnistva, ali pise i ovo:

Quote:
Država prema kreditorima preuzima rizik rasta prometa (koji je usko povezan sa makroekonomskim rastom i stabilnošcu, cime država zapravo jamci gospodarski rast kroz rast BDP-a i stabilnost kroz nisku stopu inflacije)
Dakle, ako ne bude rasta BDPa (kao sto je sada slucaj), onda ce brizna drzava to stranim kreditorima uredno pokrit kako im dobit slucajno ne bi bila manja. Tko ja barem to tumacim.

Izdvajam i sljedece: ukupan trosak izgradnje dionice Zabok - Krapina je 18 milijuna Eura, a drzava samo na racun subvencije godisnje placa jos skoro pola milijuna Eura, bojim se i pomislit koliko jos placa za onu garanciju sto nije uspjela ispunit (BDP, inflacija...). Onako od oka bih rekao da ako je autocesta kostala 18 milijuna Eura da obicna cesta ne bi smjela kostat vise od 8 milijuna Eura, s kamatom od 5% bi se vec pokrio ovaj dio sto drzava sada mora subvencionirat (dio toga se doduse vraca drzavi).

Vrhunac bezobraznosti je medjutim ovdje:

Quote:
Zanimljivo je da je kao razlog ovog poskupljenja navedeno i uvodenje slovenskih vinjeta zbog kojih je promet tom dionicom u prošloj godini smanjen za deset posto.
Dakle bez obzira na krize, recesije, slovenske vinjete, udare asteroida... profit mora biti garantiran, rizik je dakle ravan nuli. I to je de facto vlada potpisala u ugovoru da ce garantirat zaradu. Moze li mi netko objasnit kakve to sve skupa ima veze sa kapitalizmom, slobodnim trzistem ili zastitom vlastitih interesa?

Ima i ovdje malo:

http://www.poslovni.hr/66212.aspx
http://www.zagorje.com/clanak/4500/k...ebamacelj.aspx

Da podsjetim, AZM je minorna stvar prema drugim investicijama. Ovo su samo mrvice o kojima pisem jer sam se kolko tolko informirao. Bojim se i pomisliti koliko se love "ukrade" na istu shemu samo na puno vecim stvarima ("javno privatno partnerstvo").

Vecinski vlasnik AZM je Strabag, vlasnik Strabaga je pak Hans Peter Haselsteiner, osoba koja je jos od 1991 clan Bilderberg grupe, Becko tulzilastvo trenutno vodi istragu protiv njega zbog sumnje na podmicivanje upravo u projektima vezanim za (jugo)-istocnu europu. Samo u Madjarskoj je utvrdjeno 15 milijuna Eura provizije za "lobiranje" koju je Strabag platio.

Kad se sve skupa sagleda, kad se pogleda koji su igraci u igri, koji su iznosi u igri, koji su politicari u igri... ovo sto se nama desava uopce nije cudno.
PetBorut is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 21:52   #11
Ma hebeš AZM! Neću se navlačit z njima, ja radije piknem kroz Zabok, Lug Zabočki, Ciglenicu.... (da ne nabrajam) i na staru autocestu kod naplatnih u Velikoj Vesi (da Ves, a ne Krapina, ali ko broji.....).....

I pozabil si Začretje - Krapina 2 kune ak se ne varam da je sad.... bila je prije 1 kuna al su nekaj dizali cijene jer je i prije bil Zabok - V. Ves (Krapina) 4 kune...

No velim, ne da mi se okolo vozit, rađe derem po staroj, a od kad su je prošle godine obnovili, novi asfalt i nogostupi i od kad je promet teškašima zabranjen (osim Kunšteku i Varjačiću ) uživam......... a ni Zakona nema baš često na staroj.....

A ak hoću malo opuštene i frajerske vožnje tipa ruka kroz prozor i sad sam najveći jeb.ć u selu idem prek Krapinskih.....

Inaće, doma sam 3 km prije Tuheljskih.... blizu Zelengaja, pa ko zna zna a ko nezna kaj bi mu ja.....
(sorry na off....)
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 21:59   #12
pa ja već godinu i pol nisam išao do vikendice u tuheljskima iz zg po autocesti

ne vidim smisla jer se i po staroj vozi 80-100
a za austriju odem do krapine pa po staroj,samo sad obnavljaju pa su napravili obilazak ala alan ford
kupite papani znak,a ne mi na zidu i na kartonu napisati putokaze
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 17:55   #13
Razlika je sad još i veća zahvaljujući koncesijskim ciganima i lopovskoj državi:

ZAGREB-MACELJ (dionice): 27kn
ZAGREB-MACELJ (u komadu): 48kn
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 21:45   #14
Razlika je takva da bi se rasteretio lokalni promet, a sve zbog "zna se" kojih lopova koji su dozvolili da se stara Zagorska iskoristi za jednu traku autoceste, a da se ne napravi paralelna cesta Zabok -Krapina.
Btw, živel sam na toj lokalnoj cesti i tam su stara i buraz s familijom. Promet je takav da u špici ni ne pokušavaju nekam ić autom jer praktički nemreš izać van iz dvorišta. Morete misliti kak bi bilo da barem dio lokalnog promete nejde autocestom.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 22:06   #15
Da su zasrali maksimalno kaj su dali dio nekadašnje jednotračne ceste jesu. Sve je bilo dobro dok nije do Zaboka bilo naplate, a od kada je naplata, promet lokalnim cestama se povećao 300%. Nekada čekam i do jedne minute da se uključim na glavnu cestu.

Sve je to politika i korupcija.

Ono kaj je glupost nad glupostima je to da Zabok nema izlaz/ulaz na AC, nego je to o Mokricama. Tako recimo ako netko želi iz Začretja u Zabok AC, mora platiti 4 kune i napraviti 11 km više.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 22:34   #16
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
rađe derem po staroj,
Inaće, doma sam 3 km prije Tuheljskih.... blizu Zelengaja, pa ko zna zna a ko nezna kaj bi mu ja.....
(sorry na off....)
Sad sam te LOCIRAL! Neš mi više pobegel ( heheheh) bez "metar i pol gemišti" !!!!! ( ve znaš kaj je "metar" gemišti?) Ak ti ne znaš znaju u Zelengaju!

A školski mi je frend bil na pumpi u Jakovlju delal sad su ga hitli nekam drugam, i on je siromak pobegel iz Zagreba vu Zagorje! Morti ga ti i Joža znate?
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 23:46   #17
Jel ista caka vrijedi i za A kategoriju?
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 23:57   #18
Evo ti pa slušaj:
http://www.azm.hr/cestarine.asp?pageID=37
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 00:01   #19
Jebeš mi dete ako mi mozak trenutno nije zablokirao i nemrem se posložit da si izračunam. Kužim da je bez izlaska 29 kn, ali koliko je s izlascima, nemrem se nakon cijelog dana zbrojat...


EDIT:
Jel 17 kn u odnosu na 29 ako sam uspio to dobro zračunati?
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 00:03   #20
17 kn
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.