Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 11:07   #7461
Quote:
axal kaže: Pogledaj post
7


hvala na postu i linkovima
moram se malo pozbrojit sa financijama ali se nadam da ću kroz koji tjedan naručit h2o.. u suprotnom će opet biti pw3

nego, kako to da ne koristiš calibre ako smijem pitat. ja bez njega ništa
Kobo nije lockan na Amazonove formate tako da možeš epub i sl. prebacit bez konverzije. Dru ga stvar je što mi Calibre ne očitava knjige s koboa jer sam instalirao koreader i ima neki bug koji mi se neda zaobilazit.
__________________
Big black wave in the middle of the sea.
waaave is offline  
Old 28.05.2017., 14:19   #7462
Novi reader na vidiku.
Izgleda zanimljivo

https://getremarkable.com/

Naravno, po cijeni ni približno pristupačan, ali kao koncept izgleda super.
Pablo is online now  
Old 06.06.2017., 21:31   #7463
zaljubila sam se!

no bit će moj tek kad mi paperwhite umre. :/
pikuli is offline  
Old 09.06.2017., 11:37   #7464
PW3 na Amazon.de snizen na 90 EUR-a

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Old 10.06.2017., 22:25   #7465
Quote:
axal kaže: Pogledaj post
izgubila sam kindle

gledam što uzet opet... ovaj kobo aura h20 mi se ne čini loš, neznam odakle ga je najpovoljnije naručit (isto s amazon.de )
inače pw3 mi je bio odličan, value for money odličan, jedino su mi falile stare tipke sa K4, al opet ne dovoljno da bih dala 60€ više za voyage... radije bih tu razliku dala za h2o, barem bih imala veći ekran
još sad izlazi novi h2o pa moram odlučit probat nešto novo ili ostat na pw3

ima li netko da je vidio oba pa da može podijelit iskustva... npr.
- kako radi kolekcije - neznam zašto to nitko od blogera ne pokaže
- kakav je rječnik
- kakav je homescreen - kindle ima (meni) odlične defaultne
- može li se koristiti sleep/wake cover sa ebaya
- sam pdf mi je nije napet znam da to uvijek bude gnjavaža...
Sada je konacno Aura H2O edition 2 na amazon.de, a i Aura One bio je bas snizen na 229eur (za nekih 20 eura)
johan183 is offline  
Old 12.06.2017., 09:10   #7466
Quote:
QuarkTheFerengi kaže: Pogledaj post
PW3 na Amazon.de snizen na 90 EUR-a

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Isplati li se to uzimati ili cekati jos vece akcije?
gaggo is offline  
Old 12.06.2017., 10:26   #7467
Mislim da nece biti vecih akcija. Najviše sto je bilo da kosta 80 eura, a najčešće su akcije na 100 eura. Tako da je ovo između i vrlo prihvatljivo

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Old 12.06.2017., 23:36   #7468
Quote:
johan183 kaže: Pogledaj post
Sada je konacno Aura H2O edition 2 na amazon.de, a i Aura One bio je bas snizen na 229eur (za nekih 20 eura)
čekajući ja taj naručila sam na kraju ponovno pw3 i to za 90€... skoro dupla razlika u cijeni, pa bi kobo jednostavno bio financijski neopravdan
__________________
You should be careful what you wish for.
axal is offline  
Old 16.06.2017., 14:23   #7469
Quote:
QuarkTheFerengi kaže: Pogledaj post
PW3 na Amazon.de snizen na 90 EUR-a

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Hvala, i ja sam naručio, preko mailboxde.com.
Kratko pitanje:
Stigao je jucer kod njih, ispunio sam formular za forwardanje, prebacio se u "Ready to send".
Danas se logiram, ponovo je pod "Recieved Shipments". Jesam ja nešto zaboravio ispunit ili zašto su ga odbili poslat? Nije mi nikakva obavijest na mail dosla, jel treba i cijenu napisat pod description of goods?
KiCo77 is offline  
Old 16.06.2017., 16:25   #7470
Jesi li si uplatio novce na njihov balance? Mislim da tako nekako zovu. Mozda jednostavno nisi platio još. Ako nisi upisivao broj kartice ili paypal račun onda definitivno nisi platio. Meni je to malo bilo nelogično kod njih. Dođe ti pošiljka, odaberes način slanja i odeš na šalji pa ti javi da nemaš novaca kod njih. U cijelom procesu to nema koraka pod kojim bi obavio plaćanje, nego moraš zasebno uplatiti novce pa onda odraditi proces slanja.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje QuarkTheFerengi : 16.06.2017. at 16:44.
QuarkTheFerengi is offline  
Old 16.06.2017., 23:48   #7471
Quote:
QuarkTheFerengi kaže: Pogledaj post
Jesi li si uplatio novce na njihov balance? Mislim da tako nekako zovu. Mozda jednostavno nisi platio još. Ako nisi upisivao broj kartice ili paypal račun onda definitivno nisi platio. Meni je to malo bilo nelogično kod njih. Dođe ti pošiljka, odaberes način slanja i odeš na šalji pa ti javi da nemaš novaca kod njih. U cijelom procesu to nema koraka pod kojim bi obavio plaćanje, nego moraš zasebno uplatiti novce pa onda odraditi proces slanja.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Jesam, uplatio sam preko paypala, vidio 11.76€ na balance, platio posiljku, balance otišao nazad na 0€ i dobio sam racun.

Tri su ona taba gore: Received shipments, Ready to send i Sent.
Kad sam platio je iz Recieved preslo u Ready, a danas ujutro umjesto da se prebaci u Sent, meni se prebacilo nazad u Recieved i na balance sam opet imao 11.76€.

Sad sam opet platio, nisam nista mjenjao, samo sam dodao cijenu pod "Description of goods". Možda ne žele slat ako ne piše cijena, zbog carine ili ne znam čega.
KiCo77 is offline  
Old 17.06.2017., 20:47   #7472
Quote:
KiCo77 kaže: Pogledaj post
J
Sad sam opet platio, nisam nista mjenjao, samo sam dodao cijenu pod "Description of goods". Možda ne žele slat ako ne piše cijena, zbog carine ili ne znam čega.
koju si poštu odabrao? preko deutche post ne može jer su uveli zabranu na li-on baterije. meni je stiglo preko češke pošte za dva tri dana
__________________
You should be careful what you wish for.
axal is offline  
Old 17.06.2017., 21:14   #7473
Quote:
KiCo77 kaže: Pogledaj post
Jesam, uplatio sam preko paypala, vidio 11.76€ na balance, platio posiljku, balance otišao nazad na 0€ i dobio sam racun.

Tri su ona taba gore: Received shipments, Ready to send i Sent.
Kad sam platio je iz Recieved preslo u Ready, a danas ujutro umjesto da se prebaci u Sent, meni se prebacilo nazad u Recieved i na balance sam opet imao 11.76€.

Sad sam opet platio, nisam nista mjenjao, samo sam dodao cijenu pod "Description of goods". Možda ne žele slat ako ne piše cijena, zbog carine ili ne znam čega.
Sorry što sam pomislio da možda nisi platio, to mi je palo na pamet kao mogućnost. Jel ti sad prošlo?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
QuarkTheFerengi is offline  
Old 18.06.2017., 16:47   #7474
Quote:
QuarkTheFerengi kaže: Pogledaj post
Sorry što sam pomislio da možda nisi platio, to mi je palo na pamet kao mogućnost. Jel ti sad prošlo?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Ma np, logicno je za pretpostavit pošto su zakomplicirali te uplate. Čekam ponedjeljak jer ne šalju vikendom :/

Quote:
axal kaže: Pogledaj post
koju si poštu odabrao? preko deutche post ne može jer su uveli zabranu na li-on baterije. meni je stiglo preko češke pošte za dva tri dana
Deutcshe post.. Znači do toga je, hvala na informaciji
Onda moram cekat da mi ponovno otkazu slanje pa odabrat češku, oni nemaju osiguranje do 100€ ako se ne varam? :/
KiCo77 is offline  
Old 18.06.2017., 16:51   #7475
Uzmi UPS.
Mephisto is online now  
Old 21.06.2017., 14:48   #7476
Quote:
KiCo77 kaže: Pogledaj post
Ma np, logicno je za pretpostavit pošto su zakomplicirali te uplate. Čekam ponedjeljak jer ne šalju vikendom :/


Deutcshe post.. Znači do toga je, hvala na informaciji
Onda moram cekat da mi ponovno otkazu slanje pa odabrat češku, oni nemaju osiguranje do 100€ ako se ne varam? :/
mislim da ima.. imaš tablicu sa svime, pa provjeri
ja sam 'riskirala' sa najjeftinijom opcijom, sve je stiglo bez problema i to stvarno jako brzo (krenulo u petak, stiglo u utorak)
__________________
You should be careful what you wish for.
axal is offline  
Old 24.06.2017., 13:29   #7477
Hajde, za sve vas (ne samo) e-citace, jedno lagano pitanje...
Ja sam "covjek od papira", ali sila zakon mijenja.
Na Amazonu ima jedna e-knjiga koju bih si zelio kupiti (10 eurica). Nemam Kindle ali se knjiga navodno moze citati i na PC (windowsima).
Kako to sve funkcionira? Sto ako mijenjam racunala? Dobijem li "knjigu" u PDF formatu pa je mogu seliti gdje god sam, ili pohraniti na eksterni hard disk??
Moze li mi netko to jednostavno objasniti?
KingCrimson is offline  
Old 24.06.2017., 19:47   #7478
Quote:
KingCrimson kaže: Pogledaj post
Hajde, za sve vas (ne samo) e-citace, jedno lagano pitanje...
Ja sam "covjek od papira", ali sila zakon mijenja.
Na Amazonu ima jedna e-knjiga koju bih si zelio kupiti (10 eurica). Nemam Kindle ali se knjiga navodno moze citati i na PC (windowsima).
Kako to sve funkcionira? Sto ako mijenjam racunala? Dobijem li "knjigu" u PDF formatu pa je mogu seliti gdje god sam, ili pohraniti na eksterni hard disk??
Moze li mi netko to jednostavno objasniti?
Postoji Kindle app za PC (i za smartphone). Instaliraš app na željeni uređaj (ili više njih) i možeš čitati knjige kupljene na Amazonu.

Što se tiče mijenjanja računala, po informacijama koje sam pronašla, u većini se slučajeva jednu te istu knjigu može skinuti na 6 uređaja.
WordsOfSinner is offline  
Old 27.06.2017., 10:46   #7479
Uspijem u mjesec dana nepopravljivo smrdat i svoj i mamin reader
Nakon 370 stranica foruma sigurna da nam uzimam pw3, i u zadnje 3 stranice me bacite u napast da sebi priuštim h2o.
Što je to toliko 300 kn bolje?
dorčica is offline  
Old 11.07.2017., 15:35   #7480
Kupio Kindle preko njemačkog amazona, preko mailboxde, stiglo kroz par dana, super zadovoljan. Hvala ekipi na topicu!

Sad bi samo volio maknuti reklame, nije da smetaju, ali ne da mi se gledati reklame ako ne moram.... Kome šaljem mail i što treba napisati da mi to maknu?

Sent from my Lenovo P1c58 using Tapatalk
Marakeš is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.